Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Mans Baltais Gulbītis

Go down 
+9
Ģirts
festers
Ķieģelis
Raitis
RobertsK
uldis
V
Imants
fiksais
13 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorsZiņojums
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty16.10.15 17:28

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 21nmq6f
Ja rūpigī aplūkot var redzēt ausīs, kuros ar skrūvi stiprinās miglinieki. Tagad tos vairs nav, jo saņemts divnieks.

A vispār liktenīga diena, 3/06/12 12:00, kad kļuvu par īpašnieku. Iepriekšejais jau aizlaidās, es gaidīju kamer octa akceptējas, nezināju ka izbraukt no stāvlaukuma, nāku jautāt kādam vīram, izradījas ka īsakais ceļš pāri ietvei, ko arī īstenoju, tas vīrs izbrīnīti aplūkoja un laikam padomāja, idiots.

Bet man palaimējas, lai arī arēji toreiz viss bija slikti ārēji un cena 650 izsaka visu, motors labs. La arī pērkot doma bja, rūdenī lūžņos. Tagad jau kopā ar ieguldījumiem esot ap 1600. Laikam muļķīgi, a varbūt arī ne. Vienīgi pārdot es viņu nevarēšu nekad, pārāk žēl.

Jāizdomā ka nodokli nemaksāt, pagaidām to savu ideju nekustināju, jo visādi dārza darbi atņem brīvo laiku.
Bet es ceru izdosies un varēs braukt. Lai arī viņam būs jāpiedzīvo otro krāsošanu ar otu, varbūt daļēji, ja izdosies atmazgāt netīrumus kuri krīt no debesīm, jo šobrīd pelēks vairāk nekā balts, ja salīdzināt ar tēva citroen berlingo.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty16.10.15 17:44

Jā, interesanta diena bija. Pirmo reizi es izbraucu, jau kad uz mana vārda bija. Un pie Laimas pulksteņa bija liela izdevība iebraukt pakaļa kādam ar numuru LATVIA,
jo bremzes pedālis kautkā aizgāja lejā, ātri atcerējos ka jāspiež divreiz, un neīstenojas liktenīga avarija pretī Mildai. Protokols būtu interesants, Latvijas sirdī, pie Mildas, ielikts kādam ar numuru LATVIA. flower

Tā arī nezinu kas par kaiti bija, tikai vienu reizi piedzīvota. Izbraucu ap 200 km pa Rīgu, gaidot kad tad viņš apstāsies, jo salasījos, ka pedēja gaitā var ieliet visu ko, un pārdot šrotā Rīgā būtu ērtāk, nekā pa ceļam līdz Valkai viņs apstātos. Izbraucu visu vecrīgu, ko nu a kad vēl izdevība būs pabiedēt tūristus un padūmot ar sadegušu eļlu. Sapratu ka viņs ir labs un devos mājās. Skaņa gan nogurdināja, likās ārpratīgi skaļa, un 20 km no mājas neizturēju, miegs uzvarēja. Sleep Toreiz viņš likās tāds skaļš un liels, tagad jau nekā.
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty04.11.15 15:58

Tauta, reāls jautājums, kas labāk, saglabāt oriģinālās bukses, vai likt jaunas (cilvēki saka-labāk vecas Vācu nekā jaunas Poļu vai ķinas)
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 IMG-0896.sized
Ko darīt?pelēcītim tādas probas nebija.  Un vēl, ko labāk, gultņiem mainīt smērvielu (izmazgāt un sasmērēt, vai lai paliek kā ir)
Esmu sācis renovāciju, bet stulbi jautājumi.
Tātad, mainīt bukses vai nē. Mazgāt gultņus (miroņgalvas) vai nē?


Pēdējo reizi labojis fiksais 05.11.15 15:01; labots 2 reizes
Atpakaļ uz augšu Go down
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty04.11.15 16:03

Aizmugurējo plauktu bukses, ja nav beigtas, mainīt nevajag. Man trīs gadus lika skatē vieninieku par plaukta buksi. Neko nemainīju. Nu jau divus gadu vairs neliek. Very Happy

Ja arī ir beigtas, ieteiktu likt bukses no poliuretāna. Tiem ir vairākas cietības, un ja nav paredzēta sportiska braukšana, tad jāliek mīkstākas. Tās turēs vēl vienu mūžu.
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty04.11.15 16:08

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 IMG-0898.sized
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 IMG-0895.sized


Pēdējo reizi labojis fiksais 05.11.15 15:00; labots 2 reizes
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty04.11.15 17:36

Tās sūda nav jēga pirkt un pēctam mainīt katru gadu. Ja ir orģinālā un kopā turās tad tikai jābrauc , bet ja nav tad labāk virpot polouretāna. Par pirkstiem un pārējiem lodbalsiem. Ja var dabūt Lemforer td ir ok, bet pārējie galīgi garām . Velir viena firma kuru neatceros, bet mn no tās ir virsū augšējie lodbalsti un vel turas. Rīt uzmetīšu aci kas tiebija.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty05.11.15 15:05

Par buksēm skaidrs, no astoņām četras labas salasīšu un atstāšu original.
Ko darīt ar gultņiem un miroņgalvām-izmazgāt un jaunu smēri (kādu?), vai labāk neaiztikt to kas darbojās???
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty05.11.15 18:24

fiksais rakstīja:
Par buksēm skaidrs, no astoņām četras labas salasīšu un atstāšu original.
Ko darīt ar gultņiem un miroņgalvām-izmazgāt un jaunu smēri (kādu?), vai labāk neaiztikt to kas darbojās???

Ja gultņi nv galīgi sadiluši tad piesmērē klāt dzelteno gultņu smēru un viss . Ja jāmina - nezinu! Sev es saliku visus SKF , jo iepriekš bija lētie swag un tie pēc diviem gadiem man bija jāmaina (100000km) Pusasis - ja orģinālās ir labas tad var izmazgāt un sasmērēt no jauna. Pusasīm es izmantoju rheinol smēri kura paredzēta pusasīm. Ļoti labs noturīgs un saglabā biezu , noturīgu slāni. Mainiju putekļu gumijas - nevarāju īsti izmazgāt ar vaitspirtu.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
Ķieģelis

Ķieģelis


Number of posts : 136
Join date : 06.04.12

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty05.11.15 20:34

Manam aizmugurē pārtaisīts uz golfa gultņiem, tagad nav arī brīvkustība. Krievu saitos par to diezgan aprakstīts.
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty02.12.15 20:09

fiksais rakstīja:
Šodien atradu otro "četracīti"
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Untitled.sized
Vai Tu esi starp mums? Bet varbūt vēl kādam/ai ir apaļie četracīši?
Kāds/da varbūt zin ši busa likteni, dzīves vietu? Bet varbūt ir vēl kāds četracis ar apaļiem lukturiem?
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty03.12.15 15:16

Atradu un neatradu-Andza, bet reģistrējās 11.06.12, pēdējo reizi bija 11.06.12, pavisam četri ziņojumi...
http://www.vwt3.lv/u134 ATSAUCIES (nav tel. un adreses)
Nu es vienkārši meklēju apaļo četraci-bračku
Atpakaļ uz augšu Go down
festers

festers


Number of posts : 335
Join date : 25.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : vecāķi

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty03.12.15 18:50

Fiksais, tev arī ir māsiņa, četracīte doka mārupē(oranža)
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty04.12.15 4:51

festers rakstīja:
Fiksais, tev arī ir māsiņa, četracīte doka mārupē(oranža)
foto nav?
Atpakaļ uz augšu Go down
festers

festers


Number of posts : 335
Join date : 25.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : vecāķi

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty04.12.15 18:07

diemžēl nē!
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty25.12.15 10:58

Visiem sveiciens Ziemassvētkos.
Vēl šogad nopirku mazāko VW saldējumu, lai būtu ar ko braukt, kamēr gulbītis kaprem.
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 IMG-0909.sized
Daži jautājumi par dīzeļmotoru, nopirku 1,9TD motoru, bet
1) original turbīna nolietota, tā kas nāca līdzi, neder (nevarēšu uzlikt motora kronšteinu), bet mana ir nokauta...
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 IMG-0903.sized
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 IMG-0902.sized
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 IMG-0901.sized
ir doma sameklēt 1.6TD turbīnu (viņa ir lielāka par 1.9, viņa der 100% uz galvas un izpūtēja)-Jūsu viedoklis???
2) uz nopirktā 1.9TD motora stāv 1.9D (parastais) augstspiediena sūknis un trīs vienādas un viena atšķirīga sprausla (parametrus vēl nenolasīju 135 vai 155 Bar), man bija labs as sūknis uz 1.6TD.
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 IMG-0900.sized
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 IMG-0904.sized
Jautājums, ko darīt a) neko nemainīt b) salikt vienādas sprauslas c) nomainīt sūkni uz veco d)cits variants, kāds?
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty25.12.15 11:16

Doma ir sakomplektēt labu 1.9TD motoru, tad iedot Guntim divas piecinieces kārbas, lai sanāk viena laba, tad pievērsties aizmugures ritoši daļai un ja laiks/nauda atļaus, tad sametināt, pašpaktelēt un pārkrāsot (pilns kosmētiskais) virsbūvi, lai uz pirmo salidojumu (PS kad/kur būs salidojums?) man gulbītis būtu OK.
Atpakaļ uz augšu Go down
Ģirts

Ģirts


Number of posts : 323
Join date : 19.07.11
Age : 54
Dzīvesvieta : latvia,riga

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty25.12.15 18:23

Tev vajag izpludes kolektoru no 1,6TD uzlikt,tad nemaisis motora kronsteinam.
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty22.05.16 14:54

Mans baltais gulbītis lido...
Vajag pieregulēt aizdedzi, bet to forumā neviens nemāk...
Respektīvi augsts lec slikti siltam pie slodzes melni dūmi pāriet uz baltiem dūmiem
Tauta , ko darīt regulēt vai neko nedarīt????????????????????????
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty24.05.16 17:42

UPS. viss kārtībā...
šodien dabūju pulksteni un noregulēju aizdedzi AS
dabūju noraut karteri un mainīt eļļas sūkni, bet tas tikai atsvaidzina zināšanas par busiņa apkopi...
Vulfiņ-DD rullē, gatavo manu pufiņu (izpūtēju), jūnija sākumā braucu ciemos, bet ja nesanāks, tad Ventiņos notirgosimies....
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty28.07.17 14:56

Esmu viens no adminiem, bet bilžu ielikšana ir problēma.
Šodien pārkrāsoju balto gulbīti..., bilžas nemāku ielikt...
Uz tikšanos 23 septembrī Saldū
Atpakaļ uz augšu Go down
bergs

bergs


Number of posts : 426
Join date : 21.06.16
Age : 37
Dzīvesvieta : medemciems

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty28.07.17 20:04

Atsūti uz raivo.bergs@inbox.lv
Ielikšu bildes
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty28.07.17 21:28

Droši vien nokrāsoji rozā krāsā ka bildes nerādi. lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Atpakaļ uz augšu Go down
bergs

bergs


Number of posts : 426
Join date : 21.06.16
Age : 37
Dzīvesvieta : medemciems

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty29.07.17 16:46

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 20170712
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 20170716
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 20170722
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 20170715
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 20170710
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 20170724
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 20170718
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 20170717
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 20170711
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 20170714
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 20170721
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 20170723
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 20170719
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 20170720
Mans Baltais Gulbītis - Page 2 20170713
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty29.07.17 16:58

Labi ka tā. affraid
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty29.07.17 17:00

Imants rakstīja:
Labi ka tā. affraid
Kas labi? un vēl tā?
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 2 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Mans Baltais Gulbītis
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 3Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» baltais turtles
» Mans pelēcītis
» MANS VW T3
» Mans T3 BUNKURS
» Mans T3 buss

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Mans VW T3-
Pāriet uz: