Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Viens jauns busiņš bariņā.

Go down 
+8
maris
ELL
RobertsK
VWBus
Ģirts
uldis
HeHz
dzintarsd
12 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty18.12.14 10:57

dzintarsd rakstīja:
Nē, jumts paliks esošais, tikai milzu lūka tiks iegriezta, un plastmasas jumts pa virsu, tā vismaz bija auto no kura tika iegādāts šis jumts.

Ok, tad iespējams tas ir Reimo vai kāda cita ražojums, jo oriģinālajām Westfalijām bija citādāks kuzavs jau no rūpnīcas ar "plakanu" jumtu.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
dzintarsd

dzintarsd


Number of posts : 60
Join date : 20.09.14

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty18.12.14 11:25

Iespējams, bet kad skatīju detaļas priekš ventilācijas lūkas, tad tikai westfalia uzrādījās.
Es nezinu, varbūt kādam bariņā ir priekšējā jumta daļa no california, nu tā kas pēc pakava līdzinās, jo man ir lūka un gribētos to atstāt, domāju ka varētu uztaisīt kopiju.
Atpakaļ uz augšu Go down
Valdis

Valdis


Number of posts : 47
Join date : 21.11.14
Age : 57
Dzīvesvieta : Rēzekne

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty19.12.14 8:00

Redzēju leišos pārdošanā (neatceros saiti) pakava formas jumta priekšas daļu. Man Westfalia priekšas daļā ir jumta bagāžnieks
Atpakaļ uz augšu Go down
abez




Number of posts : 753
Join date : 30.08.10
Age : 46
Dzīvesvieta : Ventspils

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty19.12.14 11:51

Poļi  izgatavo
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.ventspilsavize.lv
dzintarsd

dzintarsd


Number of posts : 60
Join date : 20.09.14

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty19.12.14 13:07

Es šķiet Leišos to redzēju, bet nu par neorģinālu plastmasu prasa nedaudz par daudz, pāri par 400 euro. Lūk jā, ja varētu pa tiešo no Polijas, tad jau labāk, bet nu pagrūti tai valodā ko uzmeklēt.
Atpakaļ uz augšu Go down
Valdis

Valdis


Number of posts : 47
Join date : 21.11.14
Age : 57
Dzīvesvieta : Rēzekne

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty19.12.14 15:16

Atpakaļ uz augšu Go down
Valdis

Valdis


Number of posts : 47
Join date : 21.11.14
Age : 57
Dzīvesvieta : Rēzekne

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty19.12.14 15:37

Atpakaļ uz augšu Go down
dzintarsd

dzintarsd


Number of posts : 60
Join date : 20.09.14

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty19.12.14 15:48

Paldies, paskatīšos, tas iekš ebay gan ir viss komplekts, padārgi, man tik tā prikš daļa interesē.

Varbūt ir pieņēmumi kur ko no carat var meklēt, interesē otrās rindas sēdekļi ar apgriešanos un plastmasas logu uzlikas.
Atpakaļ uz augšu Go down
dzintarsd

dzintarsd


Number of posts : 60
Join date : 20.09.14

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty19.12.14 16:26

Un iekš allegro arī ir tikai parastie kravas bagāžnieki..
Atpakaļ uz augšu Go down
dzintarsd

dzintarsd


Number of posts : 60
Join date : 20.09.14

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty01.02.15 20:00

[img]Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 29f6la9[/img] Tā, nu jau busiņš pliks, drīz uz tīrīšanu Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty02.02.15 10:22

dzintarsd rakstīja:
Tā, nu jau busiņš pliks, drīz uz tīrīšanu Smile

Pamatīgi! Ja nav noslēpums - kur un kā tīrīsi apakšu?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
dzintarsd

dzintarsd


Number of posts : 60
Join date : 20.09.14

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty02.02.15 10:53

Nu es sarunāju Jelgavā un ar sodu, bet kur būs rūsa, tur ar smilti pastiprināti. Un es jau visu līdz logu līmenim esmu paredzējis un no iekšpuses grīdu.
Atpakaļ uz augšu Go down
dzintarsd

dzintarsd


Number of posts : 60
Join date : 20.09.14

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty19.02.15 18:38

Tā, busiņš ir atdots uz tīrīšanu, tā ka gaidu tikai rezultātu, lai varētu darbus turpināt, bet pirms prom vešanas uzgāju vienu problēmu, kreisais aizmugurējais lanžerons ir galīgi sapujis, tādēļ jautāju, vai kādam kas nav aizķēries, protams ja nebūs tad izlocīšu no nulles un pamatīgu, bet vienmēr pirms tam varu uzjautāt, kam ir kāda sagraizīta bunža.
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty19.02.15 21:21

Man ir buņdžas ko graizīt. alien
t.29219838 Imants
Atpakaļ uz augšu Go down
dzintarsd

dzintarsd


Number of posts : 60
Join date : 20.09.14

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty20.02.15 7:22

Nu būs stipri jāapdomā, tomēr platajā galā dzīvo Smile no otras puses laba ekskursija.
Atpakaļ uz augšu Go down
dzintarsd

dzintarsd


Number of posts : 60
Join date : 20.09.14

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Tā, mans čedaras siers ir atpakaļ   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty26.03.15 19:15

[img]Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 124korn[/img]
[img]Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Sqgqow[/img]
[img]Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 23l15z7[/img]
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty26.03.15 20:57

Nopietni pastrādāts!

Kā bija ar apakšu, tur visu varēja dabūt nost? Un ko darijāt ar šuvēm, tās strūkloja vai nē?

Doršivien visu šito saskrūvēt atpakaļ būs pamatīgs darbiņš Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty27.03.15 8:20

nopietna pieeja !!!!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
dzintarsd

dzintarsd


Number of posts : 60
Join date : 20.09.14

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty27.03.15 8:24

Par skrūvēšanu vēl neesmu domājis, gan jau ka kopā salikšu, ja ko nezināšu, tak jums jau daudziem tie busiņi ir kur paskatīt, kas kur nācis Smile

Un, ja jau nu taisa, tad taisa, domāju ka nebūtu ekonomiski izdevīgi pārkrāsot visu bundžu, lai pēc īsa laiciņa atkal bēdas kaut kur parādās, tad nu tagad visas sāpīgās vietas ir redzamas.
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty27.03.15 9:58

Katrā ziņā jākustas ātri , jo šādā stadijā dzelzis pēc divām dienām ir sarkans.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
dzintarsd

dzintarsd


Number of posts : 60
Join date : 20.09.14

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty27.03.15 13:10

Nu man jau viņš ir sagruntēts, sāni ar pretkorozijas, a apakša ar skābo grunti.
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty27.03.15 13:46

OK!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty27.03.15 14:09

Obligāti sagruntē arī ar epoksīda grunti, jo tad rezultāts ir daudz noturīgāks . Priekšā ,kur biju gruntējis ar epeni, ar akmeņiem krāsa ir nosista līdz epenei un nerūsē, bet kur dabūju pārkrāsot bēļ buciņa nesagruntēju ar epeni un tur akmeņu pēdas grib uzrūsēt. Formula jau vienkārš , kuru es uzskatu par iztikas minimumu, skabā grunts , divkomponrntu pildošā, špaktelis, divkomponentu g , epene, divkomponentu g un tad krāsa. Epeni es izmantoju Rīgas laķenes divkomponentu Epoprim.Daudz restaurātori izmanto un atzīst ka neatšķiras ar kvalitāti no PPG, bet cena gan.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
dzintarsd

dzintarsd


Number of posts : 60
Join date : 20.09.14

Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty27.03.15 14:17

Nu apakšu es domāju pūst ar line-X a tur jau grunts nevajagot. A virsbūvi visticamāk krāsošu kā ierasts, brālim ir krāsotava par man tīkamām cenām Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Viens jauns busiņš bariņā.   Viens jauns busiņš bariņā. - Page 2 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Viens jauns busiņš bariņā.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Vēl viens busiņš ienācies.
» Zaļais busiņš, Party busiņš... Diesel POWER...
» Jauns projektins Caravella
» Mans Busiņš
» Busiņš pārdots

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Mans VW T3-
Pāriet uz: