Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Vēl viens busiņš ienācies.

Go down 
+2
festers
AndrisBWT
6 posters
AutorsZiņojums
AndrisBWT




Number of posts : 7
Join date : 02.02.15
Age : 49
Dzīvesvieta : Rīga

Vēl viens busiņš ienācies. Empty
PostTēma: Vēl viens busiņš ienācies.   Vēl viens busiņš ienācies. Empty02.02.15 22:06

Sveicināti,Dāmas un Kungi!
Tad nu tā,par sevi-88.gada VW T3, 1,6dīzelēns bez turbīnas,kravinieks-celtspēja 990kg.4-robu kārba, pieņemu,ka pats lēnākais reduktors,tad ātrums-paši saprotat Very Happy
ir man jau 3 gadus,pēdējos 2 kustināts tik cik lai cilindri nesarūsē. Laughing
Bija domas gan kādam notirgot,bet rādās ka šāds aparāts būs nākotnē vajadzīgs,tāpēc vēl neesam šķīrušies.
Uzdūros šim forumam,palasījos,iečekoju bildes-tad nu "pavilkos" pa riktīgo....viss,man arī savējam jāķeras klāt pa nopietno.
Man jums daudziem būtu kaudzēm jautājumu,tad nu neesiet lepni ar padomu Surprised Bet nu to pamazām,palēnām.
Tikko būs bildes,tad jau arī ielikšu.
Atpakaļ uz augšu Go down
festers

festers


Number of posts : 335
Join date : 25.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : vecāķi

Vēl viens busiņš ienācies. Empty
PostTēma: Re: Vēl viens busiņš ienācies.   Vēl viens busiņš ienācies. Empty02.02.15 22:13

Iemet bildes
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Vēl viens busiņš ienācies. Empty
PostTēma: Re: Vēl viens busiņš ienācies.   Vēl viens busiņš ienācies. Empty03.02.15 5:46

Mēs te visi lepni,visas lietas ir pašsaprotamas un ar idejām un zināšnām lieki nedalamies. Esam Latvieši rendeer Laipni lūgts forumā. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
gunfaters




Number of posts : 29
Join date : 27.01.15
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

Vēl viens busiņš ienācies. Empty
PostTēma: Re: Vēl viens busiņš ienācies.   Vēl viens busiņš ienācies. Empty03.02.15 7:37

jā uz savas ādas jūtu ka esam Latvieši. meklēju atrumkārbu priekš 110hp TDI fiksaku.paldies par atsaucību Exclamation
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Vēl viens busiņš ienācies. Empty
PostTēma: Re: Vēl viens busiņš ienācies.   Vēl viens busiņš ienācies. Empty03.02.15 12:18

gunfaters rakstīja:
jā uz savas ādas jūtu ka esam Latvieši. meklēju atrumkārbu priekš 110hp TDI fiksaku.paldies par atsaucību Exclamation
Piedod kolēģi , bet ātrumkārbas ir tikpat intīms proces kā sieva. Katram mums ir savi krājumi kurus glabājam un nevienam tā īsti nepiedāvājam. Ir tas brīdis pienācis kad ātrumkārba maksā vairāk nekā pati mašīna. Sad Vajag laiku un pacietību tad arī atradīsies labais piedāvājums . Es personīgi 4,57 dzenāju kādus 2 gadus. Pastāv iespēja pirkt jaunas detaļas un mainīt . Protams reduktors 4.57 maksā ap 700 eur. Tur nu mēs virzamies.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
gunfaters




Number of posts : 29
Join date : 27.01.15
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

Vēl viens busiņš ienācies. Empty
PostTēma: Re: Vēl viens busiņš ienācies.   Vēl viens busiņš ienācies. Empty03.02.15 16:14

bendzinieka 4niece kas ar cetram skruvem nak pie motora vai ir iespeja uzlikt sajuga vietu-karbas lielo galu no dizeliša?
Atpakaļ uz augšu Go down
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

Vēl viens busiņš ienācies. Empty
PostTēma: Re: Vēl viens busiņš ienācies.   Vēl viens busiņš ienācies. Empty03.02.15 16:22

To sauc par kārbas zvanu, un to var uzlikt no dīzeļa. Tikai jāskatās vai tā nav vecā tipa kārba - tām ātrumpārslēgs citā vietā.
Atpakaļ uz augšu Go down
AndrisBWT




Number of posts : 7
Join date : 02.02.15
Age : 49
Dzīvesvieta : Rīga

Vēl viens busiņš ienācies. Empty
PostTēma: Re: Vēl viens busiņš ienācies.   Vēl viens busiņš ienācies. Empty03.02.15 16:44

''Piedod kolēģi , bet ātrumkārbas ir tikpat intīms proces kā sieva....''
Sveiciens visiem!
Ienāca prātā pajautāt-ko jūsu visu sievas/draudzenes saka par šo tēmu-VWT3?Neuzmet lūpu,ka "vecis" ar tādu vecu lūzni ir vairāk kopā,nekā ar viņu? Laughing
Manējā,kā ieraudzīja,tā uzreiz deguntelis saraucās Mad "kur šādu grabažu",tā teikt... Laughing Bezmaz sastrīdējāmies Evil or Very Mad
Atpakaļ uz augšu Go down
gunfaters




Number of posts : 29
Join date : 27.01.15
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

Vēl viens busiņš ienācies. Empty
PostTēma: Re: Vēl viens busiņš ienācies.   Vēl viens busiņš ienācies. Empty03.02.15 17:35

man ir po ko meitene saka manliekas ka milu savu veco mana gada luzni reizem vairak ka meiteni jo tas tik luzt un neruna pretim Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

Vēl viens busiņš ienācies. Empty
PostTēma: Re: Vēl viens busiņš ienācies.   Vēl viens busiņš ienācies. Empty04.02.15 6:55

AndrisBWT rakstīja:
''Piedod kolēģi , bet ātrumkārbas ir tikpat intīms proces kā sieva....''
Sveiciens visiem!
Ienāca prātā pajautāt-ko jūsu visu sievas/draudzenes saka par šo tēmu-VWT3?Neuzmet lūpu,ka "vecis" ar tādu vecu lūzni ir vairāk kopā,nekā ar viņu? Laughing
Manējā,kā ieraudzīja,tā uzreiz deguntelis saraucās Mad "kur šādu grabažu",tā teikt... Laughing Bezmaz sastrīdējāmies Evil or Very Mad
Ja nāksi mājā no garažas skaidrā, tad kādu laiku tev cietīs !!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Vēl viens busiņš ienācies. Empty
PostTēma: Re: Vēl viens busiņš ienācies.   Vēl viens busiņš ienācies. Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Vēl viens busiņš ienācies.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Viens jauns busiņš bariņā.
» Zaļais busiņš, Party busiņš... Diesel POWER...
» Mans Busiņš
» Busiņš pārdots
» Nepieciešams busiņš uz kāzām - Kāds izīrē?!

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Mans VW T3-
Pāriet uz: