Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 ..... +ULFBERH+T .....

Go down 
+16
Settlers
Raitis
madfox
fiksais
Dancis
ELL
abez
Ģirts
Imants
VWBus
andrejs123
uldis
maris
RobertsK
Juris
V
20 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorsZiņojums
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty17.11.12 22:02

andrejs123 rakstīja:
Karabakh rakstīja:
ka ari piepumpeju riepas. 4.3. pakalas riteniem daudz? zinu ka vajag 3.7. bet kautka neskita par daudz. varetu ari 4.5. vienigi nav skaidras sekas. uz pleckas slikti tas skaidrs, bet uz stingra?
nenem launa ,bet jus esat mulkis[elementaras lietas jusu smadzenem ka krustvardu mikla.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
esmu gan. ar masinu patik braukt, ka vinu apkopet es nezinu. spuldzes es ari nemainiju, izradijas viss prasti un salauzt nevareja neko, bet tapat regulet ar stendu vajag.

bet riepas es pec vizuala skatos, vienigi statoil displeja pie 3.7 tapat bija miksta itka. varbut tur displejs sabojajas. Embarassed
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty20.11.12 12:35

Kartejais mulkigais jautajums.
No kurienes tek? Karbas blive, vai pusass?

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/692/picture188750.jpg/

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/717/picture188751.jpg/

Karba itka nesildas, sodien bija ap 16-18 gradu silta pec pusstundas brauksanas. Tek jau sen, vel ieprieksejam teceja.

Tagad man ir doma labot to kam CSDD nepiesienas.
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty20.11.12 13:19

No pusass flanča tek, vismaz man tā izskatās.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty20.11.12 16:55

vw26 rakstīja:
No pusass flanča tek, vismaz man tā izskatās.
Paldies.

Izriet ka jamaina so detalu?
https://www.eparts.lv/catalog/#brand:121/year:1984/fuel:2/model:3889/modification:1774/firstLevel:100014/secondLevel:100074/detail:08303_101/tab:1
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty20.11.12 18:32

Nea nr20
..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 004210004
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty20.11.12 20:32

Paldies. Jauka bilde. Vismaz saprasana kas agregatam ieksa slepjas.

Nr20 loti lidzigs sim
http://www.tdauto.lv/lv/info/pusass-blivslegs-091301189.html

Bus istais? Embarassed
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty20.11.12 20:44

091301189 oriģinālnummurs, vajadzētu būt īstajam. Kura gada autiņš?
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty20.11.12 20:55

vw26 rakstīja:
091301189 oriģinālnummurs, vajadzētu būt īstajam. Kura gada autiņš?
1985
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty20.11.12 21:00

Pēc kataloga ir īstais.
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty21.11.12 7:19

ar to viss var nebeigties, ja kustas pusass, tad jāmaina arī gultnis gan no vienas, gan no otras puses, bet csdd samainot saļņiku līdz nākamreizei var apmierināt ???
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty21.11.12 17:27

uldis rakstīja:
ar to viss var nebeigties, ja kustas pusass, tad jāmaina arī gultnis gan no vienas, gan no otras puses, bet csdd samainot saļņiku līdz nākamreizei var apmierināt ???
CSDD izlaida ar to nesmukumu ierakstot 1. Es gribu salabot sev, jo nav zinams cik tek, ka pieliet. Ari nezinu isto diagnozi. Ir bildes un viss. Pusasi neizdomaju pakustinat kad biju uz estakades.

Bus jabrauc us servisu, ja sazimes tiesi blivslegu, tad bus ideali. Ceru ieklauties 10ls. Es jau biju gatavojis ka pasas karbas blive. Vel agrak ieodmajos ka vina sildas, bet dabujot pistoli ar lazeru, izmeriju, un itka nesildas, iznak ka ella vel ir.

Lai ari maz ko sajedzu no autouzbuves. Embarassed
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty21.11.12 21:14

karbas remonte Guntis no Saldus !!
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty21.11.12 22:18

Vis labāk pārbaudīt kad rati ir gaisā, jo kad rati ir uz zemes nevar pateikt kas kustās. 99% granātas ir beigtas
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty22.11.12 11:00

vw26 rakstīja:
Vis labāk pārbaudīt kad rati ir gaisā, jo kad rati ir uz zemes nevar pateikt kas kustās. 99% granātas ir beigtas
Granatas tas ir piedzinas varpsti?
Sis?
https://www.eparts.lv/catalog/#tab:3/part_number:22431/type:0/detail:22431_1

Maksa jau daudz. Var sakuma tikai blivlsegu nomainit, vai darbs tapat liels mainit to?
Lai zinat, lai servisa nebut apalai nullei Embarassed Embarassed Embarassed
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty22.11.12 12:38

Nē, nejau visa pusas, bet pati granāta
..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 473
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty22.11.12 20:42

vw26 rakstīja:
Vis labāk pārbaudīt kad rati ir gaisā, jo kad rati ir uz zemes nevar pateikt kas kustās. 99% granātas ir beigtas

Šaubos gan vai granātas būs beigtas. Parasti, kad tās granātas iet uz beigām, tad var labi dzirdēt. Pamatīgi krakšķ slodzē. Un arī tad, kad sāk kraķšķēt, tad var izjaukt, paarsmērēt pa jaunu un vēl labu laiku braukt.

Bildē redzamā granāta krakšķēja šad un tad, bet brīvkustība nebija nekāda un bojājumus varēja redzēt tik tad, kad izjauca.

..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Img5353h

..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Img5352p

Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
Viesis
Viesis




..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty22.11.12 21:31

Nu bet viņa ir beigta, manējam nebija ne skaņas, nekā, kad izjaucu ieraudzīju kas tur notiekās, brīvkustība nenormāla, tik traki kā tev nebija.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty23.11.12 10:09

vw26 rakstīja:
Nu bet viņa ir beigta, manējam nebija ne skaņas, nekā, kad izjaucu ieraudzīju kas tur notiekās, brīvkustība nenormāla, tik traki kā tev nebija.
Es ko padomaju, ja uz zemes stavoso ratu pacilat uz sevi un atpakal, un dzirdama tada ka tuk-tuk skana un jutama brivkustiba ap paris milimetriem, tas bus granatas?

Jo trim ratiem ta ir, un neviens nezin kas tas ir. Vienam likas ka gultni, citam ka bremzes, kadam ka ta jabut. CSDD gan neko neteica. Lai ari sava personigaja lapina, kur ierakstiju problemas, man bija sis tuk-tuk.

Ka rati nav kartigi pieskruveti tas gan ne, jo nema nost kad laboja tos divniekus - amortizatorus un kautko priekseja piekare.
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty23.11.12 12:40

Karabakh rakstīja:
vw26 rakstīja:
Nu bet viņa ir beigta, manējam nebija ne skaņas, nekā, kad izjaucu ieraudzīju kas tur notiekās, brīvkustība nenormāla, tik traki kā tev nebija.
Es ko padomaju, ja uz zemes stavoso ratu pacilat uz sevi un atpakal, un dzirdama tada ka tuk-tuk skana un jutama brivkustiba ap paris milimetriem, tas bus granatas?

Jo trim ratiem ta ir, un neviens nezin kas tas ir. Vienam likas ka gultni, citam ka bremzes, kadam ka ta jabut. CSDD gan neko neteica. Lai ari sava personigaja lapina, kur ierakstiju problemas, man bija sis tuk-tuk.

Ka rati nav kartigi pieskruveti tas gan ne, jo nema nost kad laboja tos divniekus - amortizatorus un kautko priekseja piekare.

Iespējams esmu kautko palaidis garām, bet ja granātas nekrašķ un buss uz priekšu pabraukt var, tad kur ir problēma? Kautkāda kustība jau tur vienmēr būs. Un ja tā kustība ir "trim ratiem", tad pusasis tās nevarētu būt, jo prieksā tak nav granātu. Tie drīzāk ir gultņi. Un aizmugurējiem riteņiem T3 ir kustība gultņos ir jau no dzimšanas..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty24.11.12 10:53

VWBus rakstīja:
Karabakh rakstīja:
vw26 rakstīja:
Nu bet viņa ir beigta, manējam nebija ne skaņas, nekā, kad izjaucu ieraudzīju kas tur notiekās, brīvkustība nenormāla, tik traki kā tev nebija.
Es ko padomaju, ja uz zemes stavoso ratu pacilat uz sevi un atpakal, un dzirdama tada ka tuk-tuk skana un jutama brivkustiba ap paris milimetriem, tas bus granatas?

Jo trim ratiem ta ir, un neviens nezin kas tas ir. Vienam likas ka gultni, citam ka bremzes, kadam ka ta jabut. CSDD gan neko neteica. Lai ari sava personigaja lapina, kur ierakstiju problemas, man bija sis tuk-tuk.

Ka rati nav kartigi pieskruveti tas gan ne, jo nema nost kad laboja tos divniekus - amortizatorus un kautko priekseja piekare.

Iespējams esmu kautko palaidis garām, bet ja granātas nekrašķ un buss uz priekšu pabraukt var, tad kur ir problēma? Kautkāda kustība jau tur vienmēr būs. Un ja tā kustība ir "trim ratiem", tad pusasis tās nevarētu būt, jo prieksā tak nav granātu. Tie drīzāk ir gultņi. Un aizmugurējiem riteņiem T3 ir kustība gultņos ir jau no dzimšanas..
Vardi ka brivkustiba gultnos kops dzimsanas, sie vardi padarija mani priecigu. Par vienu galvassapi mazak. Es, vasara, pirksanas bridi neizdomaju pacilat ratus, lidz ar to pec paris nedelas lietosanas ieraudziju so problemu.

Nezinu kur problema Rolling Eyes , iespejams tas tiesam nav, jo nezinot uzbuvi un iedzimtas kaites, bail slimibu aizlaist.
Ja ta brivkustiba esot pielaujama, vairs nedomasu par to. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty24.11.12 11:07

Karabakh rakstīja:
VWBus rakstīja:
Karabakh rakstīja:
vw26 rakstīja:
Nu bet viņa ir beigta, manējam nebija ne skaņas, nekā, kad izjaucu ieraudzīju kas tur notiekās, brīvkustība nenormāla, tik traki kā tev nebija.
Es ko padomaju, ja uz zemes stavoso ratu pacilat uz sevi un atpakal, un dzirdama tada ka tuk-tuk skana un jutama brivkustiba ap paris milimetriem, tas bus granatas?

Jo trim ratiem ta ir, un neviens nezin kas tas ir. Vienam likas ka gultni, citam ka bremzes, kadam ka ta jabut. CSDD gan neko neteica. Lai ari sava personigaja lapina, kur ierakstiju problemas, man bija sis tuk-tuk.

Ka rati nav kartigi pieskruveti tas gan ne, jo nema nost kad laboja tos divniekus - amortizatorus un kautko priekseja piekare.

Iespējams esmu kautko palaidis garām, bet ja granātas nekrašķ un buss uz priekšu pabraukt var, tad kur ir problēma? Kautkāda kustība jau tur vienmēr būs. Un ja tā kustība ir "trim ratiem", tad pusasis tās nevarētu būt, jo prieksā tak nav granātu. Tie drīzāk ir gultņi. Un aizmugurējiem riteņiem T3 ir kustība gultņos ir jau no dzimšanas..
Vardi ka brivkustiba gultnos kops dzimsanas, sie vardi padarija mani priecigu. Par vienu galvassapi mazak. Es, vasara, pirksanas bridi neizdomaju pacilat ratus, lidz ar to pec paris nedelas lietosanas ieraudziju so problemu.

Nezinu kur problema Rolling Eyes , iespejams tas tiesam nav, jo nezinot uzbuvi un iedzimtas kaites, bail slimibu aizlaist.
Ja ta brivkustiba esot pielaujama, vairs nedomasu par to. Very Happy

Nu brīvkustības var būt dažādas un līdz zināmai robežai. Padilušus gultņus laikam jau vislabāk var pamanīt braucot līkumos, kad mainās slodze uz gultņa. Var arī pabraukt slavomā pa taisnu ceļu un ja var dzirdēt skaņas/ vibrācijas atšķirības, tad visticamāk, ka padiluši gultņi.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty24.11.12 17:22

runa bija par brīvkustību kārbas gultņos, kustinot pašu flanci !!!
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty24.11.12 19:54

Piepaceļ ratu un pārbauda brīvkustību horizontāli un vertikāli, ja ir tad noņem vāciņu, atlaiž fiksatoru, un tad regulē, bet ratam jābūt virsū, savādāk nepateiksi, nelielai brīvkustībai ir jābūt!!! Aizmugurē tiešām ir viņiem brīvkustība lai ko tu darītu, par granātām, tur īsti nevar dzirdēt kad beigtas, jo pie motora rūkoņas neko nevar saprast, tas katram pašam jālemj, brauc kamēr brauc, vai meklē problēmas kuru pēc citu ieskata nav.
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty25.11.12 10:57

Varbūt noder - blīvslēgu maiņa ar bildēm: http://www.thesamba.com/vw/forum/viewtopic.php?t=249639
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty26.11.12 8:01

super !!!
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 2 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
..... +ULFBERH+T .....
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 7Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Mans VW T3-
Pāriet uz: