Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 ..... +ULFBERH+T .....

Go down 
+16
Settlers
Raitis
madfox
fiksais
Dancis
ELL
abez
Ģirts
Imants
VWBus
andrejs123
uldis
maris
RobertsK
Juris
V
20 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorsZiņojums
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty17.05.14 17:27

Liliput, man ir grūti Tevi saprast...
Man 10% asins ir Līvu , man nav divkosības pret Plato galu, es saprotu Leišu valodu, bet Tavu dialektu es neizprotu...
Es dzīvē tikai divus cilvēku tipus neesmu sapratis, tie ir datoriķi un mākslinieki...
Rezumē, pirms spied Send, pārlasi un pakoriģē savu tekstu...
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty17.05.14 18:38

Viss pareizi, es esmu tas otrais, divainis, makslinieks. Tikai nezinu kura zanra esmu. Visadas trakas idejas galva lien, tikai neprotot zimet un izteikt, tas tur ari klist.

1. Kadu funkciju dizelim veido 2 bacoki zem prieksejiem sparniem?

2. Kas bus ja izmest pa taisno?

3. Ja izmest pa taisno, ko darit ar trubinam kas iet uz baku?

Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty18.05.14 4:43

Neko īpašu viņi nedara, kaut kādai gaisa apmaiņai vai kam tamlīdzīgi...
Var viņus ņemt nost, bet caurules savienot savā starpā.
Imants (VULFiņš) jau vienreiz rakstīja par šo jautājumu, bet es neesmu datoriķis un uz sitienu neatradīšu, pats pameklē forumā.
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty18.05.14 5:29

Es atceros, savieno tās savā starpā, bet bākas korķī iztaisi caurumiņu,lai bākā nevedojas vakums !!!
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty20.05.14 7:49

Es ari atceros to padomu par savienosanu, bet ka tiesi.
Kautka ta ka zimejuma shematiski?
..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 16m3n2x

Slaucinu starp divam trubinam?

Bet ja caurumu korki, udens netiks bakas ieksa?
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty23.05.14 21:25

Iegadajos. Bija smuki ietiti pleve. Ar visiem vaciniem. Rit skatisos rupigi.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty23.05.14 21:41

nogriezu bacoku
..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 11ghdn9

sada bilde ir, ko no visam trim jasavieno kopa? divus mazinus nesavienoju jau 1.5 gadus un braukaju ar pusbaku, no neatradu vajadzigo diametru. varbut neko nesavienot un turpinat braukat ar 1/2 baku un pilnu kannu vadat lidzi?
..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 F1jux5
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty03.06.14 22:39

Tas ir normali ka skruves ratiem gruti noskruvet?

Domaju majas apstaklos, bet naksies riepu darbnica braukt. Mulkigi jau laikam, bet pastiprinot atslegu ar trubu, uz prieksu kust masina, nedaudz noapalojas skruvei kantes, bet neatskruvejas.
Vairs nelauzisu. Citadi bail, ka naksies ari jaunas skruves pirkt. Lai tad darbnica perk ja noraus, lai ari domaju pneimatiski ir reali.
Atpakaļ uz augšu Go down
madfox

madfox


Number of posts : 88
Join date : 29.10.11
Age : 57
Dzīvesvieta : Madona

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty04.06.14 4:45

Nekā personīga,bet šādi ''klienti'' spēj tā sabojāt garīgo,ka labāk pa gabalu no tādiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty04.06.14 15:19

Salauzu krustenisko atslegu.
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty04.06.14 17:40

kas par murgu,par ko iet runa ????
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty06.06.14 14:30

uldis rakstīja:
kas par murgu,par ko iet runa ????
Meginaju nonemt dzelzs ratus pielaikot lietos. Tur pievilkts ar speku. Pielaikosana atlikta uz nakotni.
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty06.06.14 20:18

V rakstīja:
uldis rakstīja:
kas par murgu,par ko iet runa ????
Meginaju nonemt dzelzs ratus pielaikot lietos. Tur pievilkts ar speku. Pielaikosana atlikta uz nakotni.
Mans kolēģis būtu teicis... Vajag nozvanīt ar āmuru! Pa sruvēm sadod ar āmuru , bet uzgriežņiem uzliec ratatslēgu un tad sadod pa atslēgu!! Tad vari mēģināt skruvēt galvenais labu atslēgu un trubu !
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty07.06.14 9:14

RobertsK rakstīja:
V rakstīja:
uldis rakstīja:
kas par murgu,par ko iet runa ????
Meginaju nonemt dzelzs ratus pielaikot lietos. Tur pievilkts ar speku. Pielaikosana atlikta uz nakotni.
Mans kolēģis būtu teicis... Vajag nozvanīt ar āmuru! Pa sruvēm sadod ar āmuru , bet uzgriežņiem uzliec ratatslēgu un tad sadod pa atslēgu!! Tad vari mēģināt skruvēt galvenais labu atslēgu un trubu !
Varbut kadreiz velak. Skruvei galvinu ari var teoretiski ta nolauzt.

Man sakuma jaatrod ka konkreti, velams shematiski, likvidet atgaisosanas bacokus, un ko darit ar trubinam. Teoretiski ieksa var tikt dubli un udens. Ar ko aizlimet? Tradicionali ar silikonu, vai tomer vajag lai ietu gaiss?
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty07.06.14 13:15

V rakstīja:
RobertsK rakstīja:
V rakstīja:
uldis rakstīja:
kas par murgu,par ko iet runa ????
Meginaju nonemt dzelzs ratus pielaikot lietos. Tur pievilkts ar speku. Pielaikosana atlikta uz nakotni.
Mans kolēģis būtu teicis... Vajag nozvanīt ar āmuru! Pa sruvēm sadod ar āmuru , bet uzgriežņiem uzliec ratatslēgu un tad sadod pa atslēgu!! Tad vari mēģināt skruvēt galvenais labu atslēgu un trubu !
Varbut kadreiz velak. Skruvei galvinu ari var teoretiski ta nolauzt.

Man sakuma jaatrod ka konkreti, velams shematiski, likvidet atgaisosanas bacokus, un ko darit ar trubinam. Teoretiski ieksa var tikt dubli un udens. Ar ko aizlimet? Tradicionali ar silikonu, vai tomer vajag lai ietu gaiss?
Iespraud vienā 8mmm vītņu stieņa gabaliņu un saspraud abas kopā . Ja uzliksi žņaudziņus tad būs pa visam kruti!
Ko darīt ar pliku dāmu ja tā rāda lai nāk pie viņas????  scratch scratch scratch 
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty07.06.14 15:10

RobertsK rakstīja:
V rakstīja:
RobertsK rakstīja:
V rakstīja:
uldis rakstīja:
kas par murgu,par ko iet runa ????
Meginaju nonemt dzelzs ratus pielaikot lietos. Tur pievilkts ar speku. Pielaikosana atlikta uz nakotni.
Mans kolēģis būtu teicis... Vajag nozvanīt ar āmuru! Pa sruvēm sadod ar āmuru , bet uzgriežņiem uzliec ratatslēgu un tad sadod pa atslēgu!! Tad vari mēģināt skruvēt galvenais labu atslēgu un trubu !
Varbut kadreiz velak. Skruvei galvinu ari var teoretiski ta nolauzt.

Man sakuma jaatrod ka konkreti, velams shematiski, likvidet atgaisosanas bacokus, un ko darit ar trubinam. Teoretiski ieksa var tikt dubli un udens. Ar ko aizlimet? Tradicionali ar silikonu, vai tomer vajag lai ietu gaiss?
Iespraud vienā 8mmm vītņu stieņa gabaliņu un saspraud abas kopā . Ja uzliksi žņaudziņus tad būs pa visam kruti!
Ko darīt ar pliku dāmu ja tā rāda lai nāk pie viņas????  scratch scratch scratch 

jāuzprasa forumā? Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty08.06.14 13:58

RobertsK rakstīja:
V rakstīja:
RobertsK rakstīja:
V rakstīja:
uldis rakstīja:
kas par murgu,par ko iet runa ????
Meginaju nonemt dzelzs ratus pielaikot lietos. Tur pievilkts ar speku. Pielaikosana atlikta uz nakotni.
Mans kolēģis būtu teicis... Vajag nozvanīt ar āmuru! Pa sruvēm sadod ar āmuru , bet uzgriežņiem uzliec ratatslēgu un tad sadod pa atslēgu!! Tad vari mēģināt skruvēt galvenais labu atslēgu un trubu !
Varbut kadreiz velak. Skruvei galvinu ari var teoretiski ta nolauzt.

Man sakuma jaatrod ka konkreti, velams shematiski, likvidet atgaisosanas bacokus, un ko darit ar trubinam. Teoretiski ieksa var tikt dubli un udens. Ar ko aizlimet? Tradicionali ar silikonu, vai tomer vajag lai ietu gaiss?
Iespraud vienā 8mmm vītņu stieņa gabaliņu un saspraud abas kopā . Ja uzliksi žņaudziņus tad būs pa visam kruti!
Ko darīt ar pliku dāmu ja tā rāda lai nāk pie viņas????  scratch scratch scratch 
Es paietu garam tadai damai. Ej nu sazini, varbut traka. Kartigas jau plikas nestav celmala un neaicina klat.
Vakar rokkoncerta pie mums redzetas daudzas aicinatajas, lai ari vel apgerba. Pienak un saka, padejo ar mani. Vai piesezas un uzsak sarunu. A pati oz pec alus. Nu nafig, lai padejo ar kadu citu.

8mm stieni jabaz augseja trubina? Bet ko darit ar diviem maziem leja?
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty11.06.14 6:51

Tomer flower 

ar divam mazam trubinam ko darit? 1.5 gadu braucis ar atvertam, jo ta ari nebiju atradis slaucinas.
Vajag / nevajag tur gaisa piekluvu?

Ja augseja ielikt vitni un znaugu, var apaksejos santehnika silikonu nedaudz aizkorket?
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty29.06.14 9:04

a slaucinas es negaiditi viegli izdomaju ka aizvert. augseja ieskruveju skruvi, ta ciesi, bet apaksejas brinumaina karta bija vienada diametra ar augsejo. un ta ka tapat bija lieka apgriezta augseja....nja, neiznak aprakstit. velak paradisu bildi.

nospakteleju sikas plaisas, kuras dabu pat isti nesapratu. nevar jau metals plesties garuma...

domaju vakar ari nokrasot ar grunti, lai smuki gaisi pelecigi tur butu, redzams kur rusa ies. bet kautkur pazaudeju bundzu. zel, tagad atkal lietus un virs +20 sazin kad bus.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty03.07.14 10:45

Rusu nodirat lidz metalam, nespaktelet un krasot ar otu tomer izdevas. Pagaja 11 menesi, lidz pirma rusa paradijas, un ta pati vilite, kuru gruti bija iztirit lidz galam.
Protams ziema nebraucu, tad laikam viss atrak aprusetu. Lai ari nojumes man nav un stav atklata visam lietavam un sniegiem.

Janomaina bus beidzot blivslegu, tuvojas siltas naktis, bet mani sakardinaja doties uz zveju, kur nebiju pedejus 10 gadus, jo ko nu es viens tur darisu.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty09.07.14 22:42

Cik rets esot sis uzgals?
..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 280qiqx

Vajag slept so
..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Eiqqvd

Jo, izdomaju ka veca siera kalpaki labi der un izskatas. Vel protams kalpaku sarkanaja janokraso un janostiprina.
..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Jqnf39
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty19.07.14 10:49

Cik kritiski esot gridas stavoklis? Nnonemu visu visu apsuvumu, no iepriekseja saimnieka, visu to laucismu, kur visur kur var bija sabazts penoplasts un apsegts ar linoleju.
Drazas iznaca divi 200 litru maisi. Virsbuves rusas ir, bet tur kur ari bija paredzams.
Nebija paredzama grida, vinai daleji ir caurumi, ko protams var aizmetinst. Bet visa platiba tai esot rusas culas, virskarta, ka noskrapet ar skruvgriezni, lobas nost..
Ka ar to cinities? Nu, pienemsim nodirat visi cik var, bet talak ko? Lidz galam tapat nenodirasu, kaut cik paliks.

Ja no apaksas skatities tad slodzi nesosas konstrukcijas nav rusejosas. Pat grida no arpuses gluda un nevainojama. Bet no ieksas culas un rusas.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty30.07.14 13:20

Problemas neaiziet.

Nomainiju salniku. Laime tipa viss ir ok.

Bet uzliku rokeni, pec atlaisanas bija sajuta ka lenak iet.
pec ap 30 km uz pusi pazuda bremzes, vajadzeja 2-3 grudienus.
lidz atnaca doma apstaties, disks un stupica bija 110 c karsts.
leju udeni lidz sasniedzu aras temperaturu.

savadi ka neabi pakaleji rati, bet viens labais. parejie tris ap 40 gradi.

Jautajums.
kas 100% izdega un kas ne? Pats pievads vareja? Vai tikai bremzu uzlikas pagalam?
Atpakaļ uz augšu Go down
Settlers

Settlers


Number of posts : 43
Join date : 03.06.13
Age : 35
Dzīvesvieta : Ozolpils

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty31.07.14 9:09

manam arī bračka nobrauca ar norautu roceni 50 km Very Happy

Tikai nodila bremžu uzlikas un viss...
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty31.07.14 10:20

Settlers rakstīja:
manam arī bračka nobrauca ar norautu roceni 50 km Very Happy

Tikai nodila bremžu uzlikas un viss...
Tas priece, jo aizmugures bremzes jaunas man ir, vel mantojuma sanemu, kopa ar kasti veco hlamu.
Ta ari neuzliku, jo tipa bremzeja ari vecas. Laikam atnaca sava karta. Lai ari vel nezinu, varbut ari si nenodega. tur problema ratus atskruvet.

Paldies.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 5 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
..... +ULFBERH+T .....
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 5 no 7Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Mans VW T3-
Pāriet uz: