Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Gāzes reduktori

Go down 
+2
guunt
Jorenz
6 posters
AutorsZiņojums
Jorenz




Number of posts : 41
Join date : 06.03.13
Age : 42
Dzīvesvieta : Rīga

Gāzes reduktori Empty
PostTēma: Gāzes reduktori   Gāzes reduktori Empty07.01.15 18:47

Būtu forši ja pārējie biedri kuri brauc ar Gazvageniem padalītos pieredzē ar to, kādus gazes reduktorus izmanto, kāds patēriņs, konkrētā reduktora plusi un mīnusi! Smile

Sākšu pats ar sevi Smile

VW 2.0 dzinējs ar K-126G karburātoru un Tomaseto AT07 reduktors.
Pieredze gan man nau liela, nepilni 2 mēneši vizinos Smile Vidējais patēriņš ir ap 14L gazes uz 100 km. vispār man tas reduktors nepatīk no sākuma īsti
nevarēja noregulēt, darba gaitas regulācijas skruve man ir ieskruvēta praktiski līdz galam itkā pēc teorijas tad vaidzēja autiņam nosāpt jo gazes padeve tiktu pārtraukta, bet nekā pat pilnībā ieskruvējot autiņš nenoslāpst!? Ar brivgaitas apgriezienu regulācijas skruvi noregulēju brīvgaitu un tā arī braucu. Bet spriežot pēc rūpnīcas instrukcijas tā tam īsti nevajadzētu būt. Vel viens šī reduktora niķis ir ka elektromagnētiskais vārsts kas ir uz reduktora nenoslēdz gazes padevi uzreiz pēc dzinēja noslāpēšanas, bieži vien ir dzirdama gazes šņākšana, citreiz ilgāk citreiz apklust uzreiz.
To vārstu esmu jaucis un pētijis - viss tur liekas kārtībā, esmu pat pastiepis atsperīti garāku kura piespiež virzulīti kas aptur gazes padevi, tāpat citreiz šņāc ilgi citreiz apklust ātri Smile Un vis beidzot šorīt tas dreņķis paņēma un aizsala, kaut gan kad 30 decembrī no rīta kad bija -14 grādi nekas ciet nesala (vienmēr pielaižu autiņu ar gāzi)...
Nu tā kaut kā Smile

Kā citiem sokas ar gāzi lielos mīnusos?



















Atpakaļ uz augšu Go down
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

Gāzes reduktori Empty
PostTēma: Re: Gāzes reduktori   Gāzes reduktori Empty08.01.15 7:59

Jorenz rakstīja:
Būtu forši ja pārējie biedri kuri brauc ar Gazvageniem padalītos pieredzē ar to, kādus gazes reduktorus izmanto, kāds patēriņs, konkrētā reduktora plusi un mīnusi! Smile

Ir bijis visadi, bet vienmēr ar jaunu kāds kaiks paiet kāmer viss saregulējas savās vietās.



















Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Gāzes reduktori Empty
PostTēma: Re: Gāzes reduktori   Gāzes reduktori Empty08.01.15 11:13

Patēriņš ir dažāds! Man regulators, kurš atrodas šļauka pa ceļam uz karburatoru ,stāv atgriezts vaļā līdz galam lai var normāli iedot grīdā , bet tas ir atkarīga no mixera. Ja sanāk vairāk pa taisni tad ierakstos 13 litros, ja dažādi tad ap 15 litri, ar piekabi tad 18 +. Ar regulēšanu ir interesani lai to aprakstītu varētu samežģīties sevī . Vienkāršāk būtu satikties vai sazvanīties un tad varētu izsstāstīt. Mīnusi vairs neietekmē , jo tagad no rītiem pielaižu ar benzīnu un šīs darbības rezultātā pazudušas ir problēmas ar tukšgaitu kura agrāk bija svārstīga. Šobrīd pat esmu apmierināts ar 1. paudzi. Ja tavs buss ir tas kurš kādu brīdi atpakaļ bija ss.lv uz tirgošanu ( divkrāsu) tad tev vajag novietot pareizi reduktoru attiecībā pret mašinu pagriežot pa 90 grādi. Vari paskatīties kā stāv mans. Vel krasas izmaiņas radija gaisa filtra un izpūtēja nomaiņa. Šobrīd izmantoju 80 audi elementu žiguļa filtra kastē un izpūtējs sastāv no diviem bunduļiem Rezonātora no audi b4 un klusinātājs no audi 80 b3 . Par izpūtēju būs atskaite nedaudz vēlāk, bet vispār jau tas viss ir ļoti intīmi , jo katram mums pašm sava taisnība. alien
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
Jorenz




Number of posts : 41
Join date : 06.03.13
Age : 42
Dzīvesvieta : Rīga

Gāzes reduktori Empty
PostTēma: Re: Gāzes reduktori   Gāzes reduktori Empty08.01.15 19:11

Jā tas divkrāsainais ir mans Smile
Kāpēc reduktors jāpagriež pa 90 grādiem, kas no tā mainās?
Takš nevar būt ka mašīnas paātrināšanās un bremzēšana atstāj kādu iespaidu uz teduktora membrānām!?
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Gāzes reduktori Empty
PostTēma: Re: Gāzes reduktori   Gāzes reduktori Empty09.01.15 7:07

Jorenz rakstīja:
Jā tas divkrāsainais ir mans Smile
Kāpēc reduktors jāpagriež pa 90 grādiem, kas no tā mainās?
Takš nevar būt ka mašīnas paātrināšanās un bremzēšana atstāj kādu iespaidu uz teduktora membrānām!?

Tā nu tas ir . Auto kustība ietekmē reduktora darbību. Tā pat arī atmosfēras spiediens un temperatūra.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Gāzes reduktori Empty
PostTēma: Re: Gāzes reduktori   Gāzes reduktori Empty09.01.15 10:07

Mana bagātā pieredze balso par EMEGAZ reduktoru un gāzes filtru ar magnētisko vārstu. alien alien alien
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Gāzes reduktori Empty
PostTēma: Re: Gāzes reduktori   Gāzes reduktori Empty13.01.15 18:02

Ja Amerika turpinas likvidet vatenieku zemi, un gaze nekritisies lidz kadiem 0,30 ar gazi bus dargak.
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

Gāzes reduktori Empty
PostTēma: Re: Gāzes reduktori   Gāzes reduktori Empty13.01.15 21:24

V rakstīja:
Ja Amerika turpinas likvidet vatenieku zemi, un gaze nekritisies lidz kadiem 0,30 ar gazi bus dargak.



Jā, tieši tā runā visi, kas brauc ar dīzeli!

Domāju, ka tagad jāpērk dīzeļauto.. viss, izlemts!
Atpakaļ uz augšu Go down
Jorenz




Number of posts : 41
Join date : 06.03.13
Age : 42
Dzīvesvieta : Rīga

Gāzes reduktori Empty
PostTēma: Re: Gāzes reduktori   Gāzes reduktori Empty14.01.15 11:23

Nu ja var atļauties nopirkt JAUNU dīzeli un braukt ar viņu ne vairāk pa 150 tūkstošim, tad iespējams ka braukt ar dīzeli var pat sanākt lētāk nekā ar gāzi.
Tā ekonomiskā braukšana ir tik ilgi kamēr tam dīzelim ir janopērk jauns divmasu spararats vai kāda cita no Lētajām detaļām.Visa tā ieekonomētā naudiņa pazūd viens un divi pie pirmā no šiem jaukajiem remontiem Laughing
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Gāzes reduktori Empty
PostTēma: Re: Gāzes reduktori   Gāzes reduktori Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Gāzes reduktori
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» 4 paaudzes gazes iekarta
» Truma autonomā gāzes apkure
» gazes balons
» Gāzes iekārta
» Eļlas vs gāzes amīši

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: