Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Eļlas vs gāzes amīši

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
Ķieģelis

Ķieģelis


Number of posts : 136
Join date : 06.04.12

Eļlas vs gāzes amīši Empty
PostTēma: Eļlas vs gāzes amīši   Eļlas vs gāzes amīši Empty29.09.14 6:31

Sveiki, vai kādam ir pieredze salīdzināšanai priekšējiem eļlas un gāzes amīšiem. Mani KYB eļlas pašā sākumā bija ok, pēc mēneša jau ne tik, un pēc trim labais amis jau ir mierā.Pirms šiem arī bija kyb un arī tas pats, pēc skata normāli un ar funkciju, bet ''sit cauri" Vēl nevaru saprast kāpēc iepriekš un tagad tieši pasažiera pusē. Viss pārējais hadenei man pārlasīts Liekas ka t3 priekšējiem amīšiem būtiski ir mazas svārstības pretestība (bedru ielāpi uc.) tāpēc doma ka cietāki gāzinieki varētu būt opcija
Atpakaļ uz augšu Go down
lietotājs

lietotājs


Number of posts : 16
Join date : 01.11.14

Eļlas vs gāzes amīši Empty
PostTēma: Re: Eļlas vs gāzes amīši   Eļlas vs gāzes amīši Empty09.11.14 19:25

no KYB izvēlamies tikai un vienīgi gāzi, tie iztur visu
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Eļlas vs gāzes amīši Empty
PostTēma: Re: Eļlas vs gāzes amīši   Eļlas vs gāzes amīši Empty09.11.14 19:46

Visas lētās detaļas der tiem kuri gadā nobrauc līdz 10000 km , be es braucu vidēji 2 mēnešos 10000km tie lētie sūdi netur ! Kā ir tā ir Lēti un labi neeksistē.! rendeer
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
lietotājs

lietotājs


Number of posts : 16
Join date : 01.11.14

Eļlas vs gāzes amīši Empty
PostTēma: Re: Eļlas vs gāzes amīši   Eļlas vs gāzes amīši Empty09.11.14 20:05

nu nu, papēti ko maksā kyb gāze un salīdzini ar piem. sachs, personīgi es priekšroku dodu kyb gāzei, man ir klients kam ir mežam paredzēti T4 5 gab, komentāri lieki kādas tur slodzes, kyb gāze ir vienīgie kas tur, bilstein iztur ~ 20 k, monroe 1k, sachs 20k, kyb gāze~100 k, savam autoparkam un klientiem iesaku šos amjus.
par eļļu pilnīgi piekrītu Tev, man liekas ka viņi nav īsti no japānas
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Eļlas vs gāzes amīši Empty
PostTēma: Re: Eļlas vs gāzes amīši   Eļlas vs gāzes amīši Empty09.11.14 20:30

lietotājs rakstīja:
nu nu, papēti ko maksā kyb gāze un salīdzini ar piem. sachs, personīgi es priekšroku dodu kyb gāzei, man ir klients kam ir mežam paredzēti T4 5 gab, komentāri lieki kādas tur slodzes, kyb gāze ir vienīgie kas tur, bilstein iztur ~ 20 k, monroe 1k, sachs 20k, kyb gāze~100 k, savam autoparkam un klientiem iesaku šos amjus.
par eļļu pilnīgi piekrītu Tev, man liekas ka viņi nav īsti no japānas

ok
Ņemšu vērā tavus ieteikumus. Varbūt jānotestē!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
madfox

madfox


Number of posts : 88
Join date : 29.10.11
Age : 57
Dzīvesvieta : Madona

Eļlas vs gāzes amīši Empty
PostTēma: Re: Eļlas vs gāzes amīši   Eļlas vs gāzes amīši Empty10.11.14 6:09

Par amīšiem...kad iepirku auto,tad virsū stāvēja jauni Monroe,iesākumā grūti bija pierast pie "knābāšanas" viļņveida bedrēs,tas notika pat ar 14"ratiem,fiksi uzmetu jaunus Koni(regulējamos) un uzregulēju gandrīz uz maksimālo cietību,tad nu būs jau astotais gads un 180tkm aiz muguras,viss ir bumbās,tik cik aizmugurējie ir nedaudz aprūsējuši no ārpuses,cenu ziņā viņi toreiz bija par 20% dārgāki par jebkuriem citiem,diski virsū 16" un ar tiem braukāju ziemu,da vasaru,ripuļi virsū 205/60R16,kravnesības indekss 96,gan pēc īzmēra,gan kravnesības,atbilst mūsu busa prasībām,neredzu vajadzību ko mainīt,tik cik reizēm pabesī dzinēja apgriezieni. Par plauktu buksēm,tās jau iepriekš tika saliktas Lemforder,kaut kā neuzticos Febi un citiem lētā gala izstrādājumiem. Ja nopietni par plauktu buksēm,tad lielākā daļa tās sačakarē jau pirmsākumos,jo pievelk uz pacēlāja auto esam,pareizāk ir uz pacēlāja tās nepievilkt,tikai uzlikt skrūvi,savilkt uz bedres,vēlams pat auto nedaudz noslogojot un šādi darot,tās bukses ar jau pārdzīvo astoto gadu.
Atpakaļ uz augšu Go down
madfox

madfox


Number of posts : 88
Join date : 29.10.11
Age : 57
Dzīvesvieta : Madona

Eļlas vs gāzes amīši Empty
PostTēma: Re: Eļlas vs gāzes amīši   Eļlas vs gāzes amīši Empty10.11.14 6:24

Vēl viena viela pārdomām,tīri no fizikas puses-par riepu augstumu,cietību,spiedieniem...sesto gadu braucu ar velo,esmu uz sevis izbaudījis,manas rokas un mugurkauls ir "amortizatori" un nācis pie slēdziena,ka mazāka slodze uz ķermeni,mazāka rites pretestība ir tieši ar mīkstajām augstā profila riepām,izmantojot mazāku spiedienu,jo tad ceļa nelīdzenumi netiek novadīti uz virsatsperojuma daļu,tad nu droši secinu,ka ne "C" riepas,ne zemprofila(17") nebūs tas labākais variants mūsu bedrainajiem ceļiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
Ķieģelis

Ķieģelis


Number of posts : 136
Join date : 06.04.12

Eļlas vs gāzes amīši Empty
PostTēma: Re: Eļlas vs gāzes amīši   Eļlas vs gāzes amīši Empty10.11.14 11:15

Vai ir tā, ka nevajag busiem uz skati obligāti busu c riepas?
Atpakaļ uz augšu Go down
lietotājs

lietotājs


Number of posts : 16
Join date : 01.11.14

Eļlas vs gāzes amīši Empty
PostTēma: Re: Eļlas vs gāzes amīši   Eļlas vs gāzes amīši Empty10.11.14 12:11

c nav obligatorisks, svarīgs ir slodzes indeks vismaz 91 priekš t3
Atpakaļ uz augšu Go down
madfox

madfox


Number of posts : 88
Join date : 29.10.11
Age : 57
Dzīvesvieta : Madona

Eļlas vs gāzes amīši Empty
PostTēma: Re: Eļlas vs gāzes amīši   Eļlas vs gāzes amīši Empty10.11.14 12:18

Nu 91 laikam būs stipri par liesu priekš mūsu busiem,96 ir optimāls skaitlis,lai braukšana būtu komfortabla un pie vajadzības kartupeļu kravu varētu nogādāt pagrabā Very Happy ...a citādi,pie tehniskās apskates,džeki regulāri uzmet aci kravnesības indeksam un uz kalča sareizinot ar četri,piemet pie pinas masas! "C" riepas noteikti ir izturīgākas,bet tās ir nežēlīgi cietas un smagas,zaudējums gan uz ieskrējienu,gan bremzēšanu,par ritošās ietekmējošiem faktoriem pat nerunājot,protams ja darba apstākļi nav mežā,vai celtniecībā,kur cementa maisi regulāri jāvadā.
Atpakaļ uz augšu Go down
lietotājs

lietotājs


Number of posts : 16
Join date : 01.11.14

Eļlas vs gāzes amīši Empty
PostTēma: Re: Eļlas vs gāzes amīši   Eļlas vs gāzes amīši Empty10.11.14 14:42

nu nezinu t3 multivanam apskatē teica ka ir ok
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Eļlas vs gāzes amīši Empty
PostTēma: Re: Eļlas vs gāzes amīši   Eļlas vs gāzes amīši Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Eļlas vs gāzes amīši
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: