Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Voldemāra nedienas ar T3

Go down 
+7
Reinis 78
Imants
maris
Ģirts
V
fiksais
ELL
11 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3
AutorsZiņojums
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty12.10.13 11:33

Izgaju ar drati, neka kriminala itka. Labo arku jau kadreiz laboja ar kautkadu skidro lidzekli kurs velak sacieteja, tapec ari iztrudeja kur slanis bija pa planu.

Ja izveleties lidzekli var meginat bez metinasanas.

Ar ko var? Kadas idejas?

Kadu pastu vai ko lidzigu.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty12.10.13 19:21

Arkas plastmasas ieliktnis.

No kuras masinas der pakalejam arkam?

Padomaju varbut uzlikt, un var nemetinat neko.flower 
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty13.10.13 6:57

Var dabūt visu komplektu 25ls!! Priekš T3! Bet vispirms ir jāsametina ! Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty13.10.13 8:02

RobertsK rakstīja:
Var dabūt visu komplektu 25ls!! Priekš T3! Bet vispirms ir jāsametina ! Very Happy
Ja vins man nestu kaut 100ls menesi, tad ja, bet ja izvizinaties saulajnaja diena paris reizes menesi, tad vajag kautka nomasket nesmukumus. Tapat pa ziemu nebrauksu.

A kur pardod tos ieliktnus?
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty13.10.13 8:24

Roberts pārdod!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty13.10.13 8:26

RobertsK rakstīja:
Roberts pārdod!

Kāds Roberts?
Laughing 
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty13.10.13 8:51

maris rakstīja:
RobertsK rakstīja:
Roberts pārdod!
Kāds Roberts?
Laughing 
Roberts  K king
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty13.10.13 17:37


Voldiņ drīz jau azklapēs ciet tās legālās un nelegālas pīpētavas un pēc nedēļas jau sāksi rakstīt gandrīz bez kļūdām.
Nolaidīsies no narko mākonīša un sāksi saprast kur Tu dzīvo un kāpēc.farao 
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty13.10.13 17:59

RobertsK rakstīja:
Roberts pārdod!
A ka vini izskatas? Ka te krieviem?
http://mikrob.ru/viewtopic.php?f=632&p=2179179
Stiprinas ar samoreziem arkā? Vaj kautka civilizetak?
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty13.10.13 18:07

Imants rakstīja:

Voldiņ drīz jau azklapēs ciet tās legālās un nelegālas pīpētavas un pēc nedēļas jau sāksi rakstīt gandrīz bez kļūdām.
Nolaidīsies no narko mākonīša un sāksi saprast kur Tu dzīvo un kāpēc.farao 
Mani, kuru nedzer un nepipe, vaino narko lietas...esmu apvainojies.
Atpakaļ uz augšu Go down
madfox

madfox


Number of posts : 88
Join date : 29.10.11
Age : 57
Dzīvesvieta : Madona

Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty14.10.13 11:49

Bez apvainojumiem,bet pa reizei te iemetot aci,Voldemāra čaklo roku pulciņā,rodas iespaids,ka pirmo auto vajadzēja izvēlēties Golf2 un tad jau perspektīvā spriest,vai tiem desmit gada izbraucieniem ir jēga pirkt busu,vai tomēr nav prātīgāk izmantot sabiedrisko transportu.
Šis stāsts jau sāk vairāk atgādināt salīdzinājumu,ka puisis no Valkas uz Rīgu brauc caur Pēterburgu...par piemēru minu to auto krāsošanu ar pindzeli,plenēru ar dekoratīvajiem diskiem,gadsimta problēmu ar smirdošajām loga slotiņām un tagad vēl virsbūves pastiprināšanu ar plūstošo metālu un citiem plastelīna paveidiem,da nu kas notiek,vai tiešām tas ir baigais stiliņš tagad!?
Pa lielam,lai auto būtu dzīvotājs(ilgdzīvotājs),tam jābūt veselai bundžai,pārējo vēl var uzmudrīt,pārtaisīt,vai saglabāt oriģinālajā veidolā.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty14.10.13 12:10

Es jau kiegelus nevadasu lai tur slodzi turetu. Ko arkas tur? Itka neko, bet lonzeroni un ramis man veseli. Amortizatoru vietas veselas. Kas vel jabut veselam? 4dien planots uz bedres uzbraukt, nokrasot tur smukumam visu. Vismaz uz jaunas krasas bus redzams kur rusa iet.
Atpakaļ uz augšu Go down
madfox

madfox


Number of posts : 88
Join date : 29.10.11
Age : 57
Dzīvesvieta : Madona

Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty14.10.13 16:51

Ja būtu kaut nedaudz pamācījies materiālu mācību un auto tehnisko uzbūvi,tad saprastu,ka nozīme ir katram virsbūves izcilnim,it sevišķi,ja virsbūve ir nesošā...tak ieskaties,kāpēc jumts nav līdzens,kāpēc sāni nav taisni,kāpēc auto ar līmētiem stikliem,bez tiem kļūst par ļumīgu konstrukciju!?
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty14.10.13 19:07

Nu nezinu. T3 tak staveja armijas uzskaite. Vai tad ja saktos kars, kads zaldats kuru rit varbut nosaus, arkas remontetu tuksa plava? Es saprastu ford transits, to armijnieki izbrakeja, un dzive vins ari ir rusas kalns.
Es kad masinu izvelejos, domaju transitu, apskatiju desmitiem sludinajumu, visi bija rusas spaini, vienu pat dzive apskatiju, jo sabildets smuki bija, bet dzive visas suves un viss iespejamas kantes rusa un tas culas. Bet vins kustejas un sovasar to redzeju atkal pardosana, iznak ka vel gadu vins nobrauca, ka apskate vinu laida to gan nezinu. Un tad es padomaju par t3, tad vel nezinaju kads vins ir, ka remonte to. Atradu jutuba video ka dzinejs strada, dzive salidzinaju, un panemu. Un nekludijos lai ari bija saubas. Virsbuve gan vareja but labaka, bet iecere bija atpelnit paris menesu laika, bet neizdevas ta ideja. Viss bija ideali tehniskaja zina, tikai cilvecisko faktoru es nepiefikseju, ka parastie cilveki visu izbojas.
A te T3, nevar vins uz pusem salocities del arkam. Neticu.

Iespejams pareizak butu pardot to, bet piekeros jau, varbut noderes vel nakotne.
Ja man butu 100% drosa vizija par kadu jaunu ideju, varetu ieguldit, bet vizijas nav un ir zel ieguldit tur kur laikam nebus reali pardodot atgut pilna apmera.
Atpakaļ uz augšu Go down
Ģirts

Ģirts


Number of posts : 323
Join date : 19.07.11
Age : 54
Dzīvesvieta : latvia,riga

Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty14.10.13 19:20

Ja Tu to bussu nosmeresi ar to plastalinu vai kadu citu smeri, tad tas auto pec gada sagazisies,un varesi ka Fiksais nodot naglas.
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty15.10.13 18:28

Tu esi tāds fenomens kam es pat nevaru atrast (salīdzinājums)mudaks,deb.laks un tt.
Vari mani iesūdzet,varbūt iznāks jaunas arkas,bet ar tādu muļķi es nevēlētos braukt vienā kolonā pa trasi.clown clown 
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty15.10.13 22:29

Tiesi tapec es nepiedalos sanaksmes. Braukt sazin kur, kur galamerki dzert. Nav man saprotams.
Kads ar to saprot atputu. Lai notiek. Es saprotu ka masinai jasanem jaunu uzlimi, kada veida kada starpiba.

Seit minetie cipari man nav pienemami, tad labak nogriezt pakalu no kada donora un iemetinat komplekta. Vai nopirkt metinamo agregatu un paris durvis no kadas masinas treninam. Tikai rudeni atkal nav patikama laika ara, jagaida vasaru, bet uzlimi jasanem soruden.

Itka es rakstiju, ka masina vairak stav neka brauc, lidz ar to nekas tai nebus ja sasmeret visu ar spakteli un nokrasot. Pa ziemas sali ta nebrauks. Nav iemesla ruset.

Motortelpu es jau sakartoju ar santehniku silikonu un pat nokrasoju smuki gaisi peleka toni. Ja nezinat neviens nepateiks.

Paldies par viedokliem. Vismaz patikami zinat katra istas domas, lai nesapnot cik idillisks forums te ir.
Atpakaļ uz augšu Go down
madfox

madfox


Number of posts : 88
Join date : 29.10.11
Age : 57
Dzīvesvieta : Madona

Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty16.10.13 5:02

Eu,nu sametamies pa visiem un nopērkam Voldemāram trako kreklu...te jau sāk vilkt uz to,ka čalis ir nepareizi savu vecumu norādījis!
Man tāds spontāns priekšlikums,da dzēšam šo Voldemāra vārsmu lidojumu un liedzam ko tamlīdzīgu restartēt.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  - Page 3 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Voldemāra nedienas ar T3
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 3 no 3Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: