Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Voldemāra nedienas ar T3

Go down 
+7
Reinis 78
Imants
maris
Ģirts
V
fiksais
ELL
11 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2, 3  Next
AutorsZiņojums
ELL

ELL


Number of posts : 188
Join date : 25.08.10
Age : 46
Dzīvesvieta : Titurga

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty13.09.13 14:09

Paarlikssu visas neskaidriibas vienaa teemaa. Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty13.09.13 14:15

ELL rakstīja:
Paarlikssu visas neskaidriibas vienaa teemaa. Smile
sen jau vajadzēja, nu gluži kā mans pelēcītis....
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty13.09.13 14:50

tas butu labi, lai ari. Ja kadam ir laiks un saprasana ka sagrupet, varetu foruma sadalu sadalit pec dalam, lai ienacejs ienaktu un izlasitu, visu, teiksim par paneli, vai bremzem. Citadi izlasit katra temu ir laiks, kad remonts un pusmasina izjaukta, daziem nav tada lai izlasit visu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty13.09.13 15:15

Tas ir bezjēdzīgi, jo forums ir maziņš, izmanto googles tanti, tad sanāks, vai te pat ir meklētājs.
Un Voldemāram turpmāk ieteikt visus tehniskos jautājumus uzdot savā topikā te, tā būs vieglāk pašam un citiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
Ģirts

Ģirts


Number of posts : 323
Join date : 19.07.11
Age : 54
Dzīvesvieta : latvia,riga

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty13.09.13 18:58

iegadajies tacu to t3 gramatu par remontu un uzbuvi un daudz kas klus skaidrs to paskirstot.neesmu gan skatijies veikalos ,vai ir.bet gan jau var atrast,ja nemaldos kautkur redzeju ss reklama.
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty13.09.13 19:07

Jā, bija ss.lv. Bet pārdevējs gribēja tikai 5Ls.
pig būtu pirkt, ja var nopirkt ebay par 35eur http://www.ebay.de/itm/VW-Bus-T3-Reparaturbuch-Haynes-1-9-2-1-Liter-Benziner-/271093395869?pt=Automobilia_DE&hash=item3f1e6cf19d
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty13.09.13 19:24

a kura sadala ss.lv skatit gramatu? ieks gramatas vai t3? es itka reizi 3 dienas zinkaribas pec aplukoju t3 sadalu un gramatu neieveroju. varbut pa tam 3 dienam panema.
Atpakaļ uz augšu Go down
Ģirts

Ģirts


Number of posts : 323
Join date : 19.07.11
Age : 54
Dzīvesvieta : latvia,riga

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty13.09.13 19:28

Sadala atputa hobiji GRAMATAS!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty13.09.13 19:35

Voldemār,ja māki krieviski lasīt un saprast tad es Tev to T3 grāmatu varētu uzdāvinātjo man to nevajag.Twisted Evil 
Man jau visa T3 uzbūve ir no galvas zināma.t.29219838 Imants
Atpakaļ uz augšu Go down
Ģirts

Ģirts


Number of posts : 323
Join date : 19.07.11
Age : 54
Dzīvesvieta : latvia,riga

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty13.09.13 19:38

a ja nu Imant aizmirstas ka nomainit atrumkarbu:D Very Happy Very Happy gramata viss smalki rakstits:D Very Happy Very Happy 
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty13.09.13 19:40

Ģirts rakstīja:
a ja nu Imant aizmirstas ka nomainit atrumkarbu:D Very Happy Very Happy gramata viss smalki rakstits:D Very Happy Very Happy 
Ja aizmirstas vai nav kredīts tad drīkst pīkstināt Imantam Laughing 
Atpakaļ uz augšu Go down
Ģirts

Ģirts


Number of posts : 323
Join date : 19.07.11
Age : 54
Dzīvesvieta : latvia,riga

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty13.09.13 19:43

Imantam jaatver diennakts t3 palidzibas talrunis. 0.95 ls +pvn par minuti
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty13.09.13 19:46

Ģirts rakstīja:
Imantam jaatver diennakts t3 palidzibas talrunis. 0.95 ls +pvn par minuti
labak 3,33ls par zvanu. simboliski.
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty13.09.13 19:46

Jokus pie malas!
What a Face 
Pēdējais šāgada pasākums jāorganizē pie Voldemāra!
Es ar aizbraukšu, kaut ar vilcienu!
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty13.09.13 19:54

maris rakstīja:
Jokus pie malas!
What a Face 
Pēdējais šāgada pasākums jāorganizē pie Voldemāra!
Es ar aizbraukšu, kaut ar vilcienu!
Es jau nebutu pret, tikai kada formata?
Dvinu pilsetu apsekosana, sasliku cepsana, kadas vel idejas?
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty13.09.13 19:57

Imants rakstīja:
Voldemār,ja māki krieviski lasīt un saprast tad es Tev to T3 grāmatu varētu uzdāvinātjo man to nevajag.Twisted Evil 
Man jau visa T3 uzbūve ir no galvas zināma.t.29219838 Imants
Krieviski protu labak neka latviski (sarunvaloda), varetu but ari rakstot, tas ir neerti bet pagaidam trukst prakses lai likvidet radusos situaciju.
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty13.09.13 20:11

Mēs dzeram visu kas deg un ēdam visu kas nepīkst.affraid affraid 
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty19.09.13 6:21

Vakar visu liekot atpakal, secinaju ka stures tai reikai, nezinu ka nosaukt, lidz kustigam sarniram pie pedaliem ir lufte virziena uz paneli un sevi. luftes pa labi pa kreisi nav. tikai augsa leja, skatoties no uzliktas stures plaknes.
neliela kads milimetrs divi.
Bez stures ari ir, iznak ka sturei nekadas vainas nav.

Neipasi atceros ka bija, bet ta vajag un ir pielaujami, vai ari kautko nenostiprinaju?

Itka vairs nekadu skruvju nav lieku palicis.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty21.09.13 12:46

Ka atskruvet atrumu parslegsanas klokim uzgali, gribas saprast kas slepjas aiz ta, un saprast ka pieskruvet jaunu.
Sen gribu 8 biljarda lodi, lai ari runa ka to gruti urbt.

Bet atradu lodi no koka, ja smuki nokrasot, kada starpiba no ka vins ir.flower 
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty23.09.13 5:39

Ja rokturis neskruvejas = pielimets?

Tiri zinkaribai. Jauns klokis pardodas atseviski, cik maksa jauns lietots?

Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty23.09.13 8:17

Voldemārs rakstīja:
Ja rokturis neskruvejas = pielimets?

Tiri zinkaribai. Jauns klokis pardodas atseviski, cik maksa jauns lietots?

Kloķi atšķiras 4 un 5 ātrumu kārbai, turklāt 5 ātrumu kārbai ir vēl variants zemajai vai augstajai grīdai, ja nemaldos. Četrinieces kloķis man šķūnītī mētājas un ņemot vērā, ka dabūju to par brīvu, būtu stulbi tagad uz to vārīties, tā kā to var dabūt. Kas attiecas uz uzgali - piepūt vaigus un skrūvē. Neredzu iemeslu kāpēc lai kāds uzņemtos pūles viņu līmēt.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty23.09.13 13:22

Reinis 78 rakstīja:
Voldemārs rakstīja:
Ja rokturis neskruvejas = pielimets?

Tiri zinkaribai. Jauns klokis pardodas atseviski, cik maksa jauns lietots?

Kloķi atšķiras 4 un 5 ātrumu kārbai, turklāt 5 ātrumu kārbai ir vēl variants zemajai vai augstajai grīdai, ja nemaldos. Četrinieces kloķis man šķūnītī mētājas un ņemot vērā, ka dabūju to par brīvu, būtu stulbi tagad uz to vārīties, tā kā to var dabūt. Kas attiecas uz uzgali - piepūt vaigus un skrūvē. Neredzu iemeslu kāpēc lai kāds uzņemtos pūles viņu līmēt.
Es jau kloki nenemu no karbas. Skruveju cik pec sajutas lai neizraut, nesabojat stiprinajumu pie karbas. Bus jaizmegina, lai kads patur ar knaiblem kloki un pasam cik speka skruvet uzgali.
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty23.09.13 13:55

Voldemārs rakstīja:
Reinis 78 rakstīja:
Voldemārs rakstīja:
Ja rokturis neskruvejas = pielimets?

Tiri zinkaribai. Jauns klokis pardodas atseviski, cik maksa jauns lietots?

Kloķi atšķiras 4 un 5 ātrumu kārbai, turklāt 5 ātrumu kārbai ir vēl variants zemajai vai augstajai grīdai, ja nemaldos. Četrinieces kloķis man šķūnītī mētājas un ņemot vērā, ka dabūju to par brīvu, būtu stulbi tagad uz to vārīties, tā kā to var dabūt. Kas attiecas uz uzgali - piepūt vaigus un skrūvē. Neredzu iemeslu kāpēc lai kāds uzņemtos pūles viņu līmēt.
Es jau kloki nenemu no karbas. Skruveju cik pec sajutas lai neizraut, nesabojat stiprinajumu pie karbas. Bus jaizmegina, lai kads patur ar knaiblem kloki un pasam cik speka skruvet uzgali.
Esmu divas reizes pārlauzis pašu kloķi, bet neko nodarīt tam sviru mehānismam man nav izdevies.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty29.09.13 9:38

Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty29.09.13 10:24

Cik LV varetu maksat pakalejas arkas? Griezt no donora tas butu pedejais variants, ja nu tiesam viena jauna maksas 70ls.
http://www.ebay.com/itm/Rear-Wheel-Arch-RH-for-VW-Transporter-T2-T25-/300974740002?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item46137e1222

Itka ebay nav dargi, bet shipping...100 paundi par arku pa daudz kautka.

Lai ari es nezinu vai man pietiks ar arkam, kadu dienu izliksu bildes ar savam, tur ir jametina loti.
Sobrid man 50/50 drosiba ka skate laidis. Itka nokrasoju pari rusai, areji nav tik pamanami ja ar rokam neaiztikt, un vel nedaudz pirms X dienas + caurumus ar koslajamo gumiju, bet caurumi ir ari ja skatities no motora telpas. Tur laikam var parasto bleki.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Voldemāra nedienas ar T3  Empty
PostTēma: Re: Voldemāra nedienas ar T3    Voldemāra nedienas ar T3  Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Voldemāra nedienas ar T3
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 3Pāriet uz lapu : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: