Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 eļļas spiediens

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
Ķieģelis

Ķieģelis


Number of posts : 136
Join date : 06.04.12

eļļas spiediens Empty
PostTēma: eļļas spiediens   eļļas spiediens Empty11.06.13 19:34

Sveiki,

vai kādam ir bijušas problēmas ar eļļas spiediena lampiņas mirgošanu un signālu. Sāk mirgot tad kad motors kādu brīdi lielākos apgriezienos uz lielceļa, pilsētā var ilgi braukt un nekas nesignalizē. No tā dačika kurš signalizē problēmu kad ir virs 2000 apgr. Mērīja spiedienu augšējam dačikam bija 3 bar. Motors arī itkā tiko pārkrāmēts, šāles, filtrs.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

eļļas spiediens Empty
PostTēma: Re: eļļas spiediens   eļļas spiediens Empty11.06.13 19:58

man vins auro kads aizmirsu ellu pieliet, jo man eed. ja izslegt un atkal iedarbinat viss pazud.
Atpakaļ uz augšu Go down
Jorenz




Number of posts : 41
Join date : 06.03.13
Age : 42
Dzīvesvieta : Rīga

eļļas spiediens Empty
PostTēma: Re: eļļas spiediens   eļļas spiediens Empty11.06.13 20:31

VW klasiskais gļuks!
man divām mašīnām tā ir bijis - pārbaudiju spiedienu viss kā pēc grāmatas, mainiju spiediena sensorus un tas pac kā uz šosejas virs 100 km/h un virs 2000 RPM tā sāk brēkt un mirgot Smile
Beigās itkā gudri vīri teica ka jāmaina viss mērinstrumentu panelis! Smile
pēc pus gada tas joks pazuda pac no sevis un ar to kopā restartējās kilometru uzskaite, manam Golpam tagad nobraukums 2450 km alien
Lētākā izeja aizvilkt vienu vadu no spiediena sensora uz salonu un ielikt diode, kad motors noslāpēts tad deg un kā pielaiž tad izdziest- protams ja ir eļļas spiediens Smile, spiediena sensors pārtrauc ķēdi...
nu kaut kā tā Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

eļļas spiediens Empty
PostTēma: Re: eļļas spiediens   eļļas spiediens Empty12.06.13 7:31

Ķieģelis rakstīja:
Sveiki,

vai kādam ir bijušas problēmas ar eļļas spiediena lampiņas mirgošanu un signālu. Sāk mirgot tad kad motors kādu brīdi lielākos apgriezienos uz lielceļa, pilsētā var ilgi braukt un nekas nesignalizē. No tā dačika kurš signalizē problēmu kad ir virs 2000 apgr. Mērīja spiedienu augšējam dačikam bija 3 bar. Motors arī itkā tiko pārkrāmēts, šāles, filtrs.

Ir bijis dažas reizes, bet pazuda pats no sevis.
Atpakaļ uz augšu Go down
Ķieģelis

Ķieģelis


Number of posts : 136
Join date : 06.04.12

eļļas spiediens Empty
PostTēma: eļļas spiediens   eļļas spiediens Empty14.06.13 6:48

izrādās ka man motorā ir sintētiskā eļļa, moš tāpēc mirgo. Jāpamēģina 10w40 pussintētiku ieliet.
Atpakaļ uz augšu Go down
Jorenz




Number of posts : 41
Join date : 06.03.13
Age : 42
Dzīvesvieta : Rīga

eļļas spiediens Empty
PostTēma: Re: eļļas spiediens   eļļas spiediens Empty14.06.13 7:00

Aizbrauc uz servisu un nomēri spiedienus gan pie eļas filtra gab galvā, apskaties vw manuāli cik konkrētajam motoram ir jābūt gan tugšgaitā gan pie 2000 rpm ja viss ok, tad vari nomainīt spiediena sensorus un tad skatīties tālāk...
Ja ir lētā gala eļas filtrs tad ir iespējams ka vārsts kas ir filtrā dažreiz gļuko Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

eļļas spiediens Empty
PostTēma: Re: eļļas spiediens   eļļas spiediens Empty14.06.13 15:51

bet ja ella gandriz pie max robezas tad jau var neko nemainit? ne? man mirgo un auro reizem, bet zinot ka ellas daudz, es tikai izsledzu/iesledzu lai neaurotu un viss. vai ari ta var piebegt kautko?
Atpakaļ uz augšu Go down
Jorenz




Number of posts : 41
Join date : 06.03.13
Age : 42
Dzīvesvieta : Rīga

eļļas spiediens Empty
PostTēma: Re: eļļas spiediens   eļļas spiediens Empty15.06.13 4:37

Ja eļļas spiediens ir ok - tad neko piebeigt nevar neatkarīgi no līmeņa - protams ja tas ir normas robežas un nau zemāks par minimālo atzīmi!
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





eļļas spiediens Empty
PostTēma: Re: eļļas spiediens   eļļas spiediens Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
eļļas spiediens
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Eļļas spiediens 1.6D
» Cik eļļas vajag 1,9 TD ????
» Eļlas vs gāzes amīši
» Eļļas daudzums ātrumkārbā.

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: