Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 t3 ar 1.9 tdi dzinēju

Go down 
+8
VWBus
kunkuls
uldis
guunt
maris
Imants
kristaps
Zigis
12 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: 13   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty05.04.11 7:33

Paldies par informāciju!
varbūt kāds var sniegt pie reizes atsauksmes kā ir ar 1.9td vai tdi ? daži sakot ka gandrži vai ratā ejot Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Zigis

Zigis


Number of posts : 94
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : ventspils

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: t3ar 1.9tdi   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty05.04.11 7:48

kunkuls rakstīja:
runājot par 1.9tdi iestumšanu. jautājums vai no 1.6td der kronšteini? daži saka ka der daži pārtaisa.
doma ar iestumt 1.9td ar parasto sūkni (pagaidām) bet gribas jau visu iepriekš savākt lai nav tā kad nopirku neejošu busu un stutēju 1.6td un tad trūka 101 dažāda truba ar visādiem līkumiem. visi baigie tirgotāji bija kuri vai nu centās iesmērēt no benzīnieka vai cauras trubas. un jaunas baigi dārgas bij un bija jāsūta un gaidīt nevarēju līdz beigās pats salīmēju trubas tā kā man vajag un viss ir ok.
bet tagad jau dažus mēnešus ar briestu par 1.9td(iespējams i ) un gribētu uzzināt visu kas ir jāpārbūvē un jāiegādājas papildus pirms sāku mainīt motorus tā kā lūzdu vīri padalās ar informāciju Smile
Visš atkarīgs no finansēm,ja Tu domā par 1.9td vai1.9tdi noteikti ieteiktu tdi,ķēpa lielāka bet efekts pavisam cits(skaitās laikam otrās kategorijas pārbūve).visu pirms uzzini kas ļaujās pēc noteikumiem.kā Imants rakstīja tad drīkst laikam būt 1.9bez turbīnas, lai nav problēmas ar skati.ar to tdi ir dažādi varianti,ja nedomā par čipošanu(bet tādas domas var rasties),tad vari mēģināt atstāt 1.6td sūkni(pats neesmu mēģinājis,bet tikko Ventiņos viens uzlika lecot labi un velk arī),lai nebūtu japārtaisa kronšteins var atstāt 1,6td koletoru bet tad jātaisa pāreja no kolektora uz tdi turbīnu.ja ieliksi tdi prasīsies kārbas pārbuve(par kārbu konsultējies ar Gunti)visu smalki nevar uzrakstīt ,tad ir jātiekas un jāizrunājas .bet katrā ziņā ja gribi dīzeli tad tikai tdi,tās ir manas domas.Kristap,garāks bloks cik esmu dzirdējis ir dzinējiem kam ir alumīnija vārstu vāks ,ne jau šiem vecā tipa dzinējiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
Zigis

Zigis


Number of posts : 94
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : ventspils

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: t3ar 1.9tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty05.04.11 7:49

kunkuls rakstīja:
runājot par 1.9tdi iestumšanu. jautājums vai no 1.6td der kronšteini? daži saka ka der daži pārtaisa.
doma ar iestumt 1.9td ar parasto sūkni (pagaidām) bet gribas jau visu iepriekš savākt lai nav tā kad nopirku neejošu busu un stutēju 1.6td un tad trūka 101 dažāda truba ar visādiem līkumiem. visi baigie tirgotāji bija kuri vai nu centās iesmērēt no benzīnieka vai cauras trubas. un jaunas baigi dārgas bij un bija jāsūta un gaidīt nevarēju līdz beigās pats salīmēju trubas tā kā man vajag un viss ir ok.
bet tagad jau dažus mēnešus ar briestu par 1.9td(iespējams i ) un gribētu uzzināt visu kas ir jāpārbūvē un jāiegādājas papildus pirms sāku mainīt motorus tā kā lūzdu vīri padalās ar informāciju Smile
Visš atkarīgs no finansēm,ja Tu domā par 1.9td vai1.9tdi noteikti ieteiktu tdi,ķēpa lielāka bet efekts pavisam cits(skaitās laikam otrās kategorijas pārbūve).visu pirms uzzini kas ļaujās pēc noteikumiem.kā Imants rakstīja tad drīkst laikam būt 1.9bez turbīnas, lai nav problēmas ar skati.ar to tdi ir dažādi varianti,ja nedomā par čipošanu(bet tādas domas var rasties),tad vari mēģināt atstāt 1.6td sūkni(pats neesmu mēģinājis,bet tikko Ventiņos viens uzlika lecot labi un velk arī),lai nebūtu japārtaisa kronšteins var atstāt 1,6td koletoru bet tad jātaisa pāreja no kolektora uz tdi turbīnu.ja ieliksi tdi prasīsies kārbas pārbuve(par kārbu konsultējies ar Gunti)visu smalki nevar uzrakstīt ,tad ir jātiekas un jāizrunājas .bet katrā ziņā ja gribi dīzeli tad tikai tdi,tās ir manas domas.Kristap,garāks bloks cik esmu dzirdējis ir dzinējiem kam ir alumīnija vārstu vāks ,ne jau šiem vecā tipa dzinējiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty05.04.11 7:57

zalaijs rakstīja:
kunkuls rakstīja:
runājot par 1.9tdi iestumšanu. jautājums vai no 1.6td der kronšteini? daži saka ka der daži pārtaisa.
doma ar iestumt 1.9td ar parasto sūkni (pagaidām) bet gribas jau visu iepriekš savākt lai nav tā kad nopirku neejošu busu un stutēju 1.6td un tad trūka 101 dažāda truba ar visādiem līkumiem. visi baigie tirgotāji bija kuri vai nu centās iesmērēt no benzīnieka vai cauras trubas. un jaunas baigi dārgas bij un bija jāsūta un gaidīt nevarēju līdz beigās pats salīmēju trubas tā kā man vajag un viss ir ok.
bet tagad jau dažus mēnešus ar briestu par 1.9td(iespējams i ) un gribētu uzzināt visu kas ir jāpārbūvē un jāiegādājas papildus pirms sāku mainīt motorus tā kā lūzdu vīri padalās ar informāciju Smile
Visš atkarīgs no finansēm,ja Tu domā par 1.9td vai1.9tdi noteikti ieteiktu tdi,ķēpa lielāka bet efekts pavisam cits(skaitās laikam otrās kategorijas pārbūve).visu pirms uzzini kas ļaujās pēc noteikumiem.kā Imants rakstīja tad drīkst laikam būt 1.9bez turbīnas, lai nav problēmas ar skati.ar to tdi ir dažādi varianti,ja nedomā par čipošanu(bet tādas domas var rasties),tad vari mēģināt atstāt 1.6td sūkni(pats neesmu mēģinājis,bet tikko Ventiņos viens uzlika lecot labi un velk arī),lai nebūtu japārtaisa kronšteins var atstāt 1,6td koletoru bet tad jātaisa pāreja no kolektora uz tdi turbīnu.ja ieliksi tdi prasīsies kārbas pārbuve(par kārbu konsultējies ar Gunti)visu smalki nevar uzrakstīt ,tad ir jātiekas un jāizrunājas .bet katrā ziņā ja gribi dīzeli tad tikai tdi,tās ir manas domas.Kristap,garāks bloks cik esmu dzirdējis ir dzinējiem kam ir alumīnija vārstu vāks ,ne jau šiem vecā tipa dzinējiem.

beidzot kāds raksta kas zin kas un kā. citi man te zināmie saka lai metu tik iekšā 1.9tdi un viss tur derēs un būs ok bet redz ka ir šis tas jābūvē.
laikam es tomēr vēl kādu laiku braukāšu ar savu 1.6td it kā jau nekāda vaina nav 130km/h iet bet nu mocīt jau negribas tikai varbūt uz apdzīšanu. labi tad kad noskaidrošu kas ir ar pārbūvēm un kā labāk taisīt tad drošvien atgriezīšos ar jautājumiem par šo tēmu vai ar stāstu Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Zigis

Zigis


Number of posts : 94
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : ventspils

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: t3ar 19tdi dzinēju,   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty05.04.11 7:58

kunkuls rakstīja:
Paldies par informāciju!
varbūt kāds var sniegt pie reizes atsauksmes kā ir ar 1.9td vai tdi ? daži sakot ka gandrži vai ratā ejot Very Happy
tas ir jāizmēģina lai saprastu.
Atpakaļ uz augšu Go down
axelmaf




Number of posts : 59
Join date : 19.05.11

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty26.05.11 20:31

nedavno kupil synhro u Abez xochu postavitj 1.9TDI budut li problemi s bakom i korobkoj?
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty26.05.11 21:12

Čau vīri!!! Skatos jums te baigais pēriens pa motoriem!! Es ar kādreiz domāju ka vis aproblēma ir motorā kamēr neiegādājos savu jauno darba mašinu ... Sirmo!! Busam bija kārbas defekts!! Kaut kas bija sagāzies un vairāki ātrumi bija darbojušies vienlaicīgi!! Tas sūds:)) Dabūju divas 4 aātrumu kārbas uzliku vienu un leca ārā 4 ātrums un uzreiz aizvedu pie meistaru abas lai uztaisa vienu. Viss beidzās ar to ka nācās ielikt arī citu planetāroun šneku. Planetārai man meistaram bija patrāpijies no 5 ātrumu kārbas ar mazāku pārnesumu un rezultātā man sanāca raķete ar 1,6 D. Nestiepjot 4 es lieku ap 70 kmh.Vidējais degvielas patēriņš pa pilsētu un taisno braucot līdz 100kmh ar kravu ir 7litri.Sūkni esmu atgriezis tā ritīgi vaļā un vajadzības gadijumā varu uzraut black smok racing :Smile) Tik viegla braukšana man vel nav bijusi ne ar vienu auto!! Tāpat kā ar jebkuru vieglo!! Man ir doma vel sabūvēt vienu 1,6 td un tad vispār vairāk neko nevajag . 7 litri par 0.65ls 4.55ls uz 100km!! Saku komplektēt otru 4ātrumu kārbu priekš Dzeltenā. Mazāk ātrumu , mazāk jāplātās:)))
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty27.05.11 7:26

RobertsK rakstīja:
Čau vīri!!! Skatos jums te baigais pēriens pa motoriem!! Es ar kādreiz domāju ka vis aproblēma ir motorā kamēr neiegādājos savu jauno darba mašinu ... Sirmo!! Busam bija kārbas defekts!! Kaut kas bija sagāzies un vairāki ātrumi bija darbojušies vienlaicīgi!! Tas sūds:)) Dabūju divas 4 aātrumu kārbas uzliku vienu un leca ārā 4 ātrums un uzreiz aizvedu pie meistaru abas lai uztaisa vienu. Viss beidzās ar to ka nācās ielikt arī citu planetāroun šneku. Planetārai man meistaram bija patrāpijies no 5 ātrumu kārbas ar mazāku pārnesumu un rezultātā man sanāca raķete ar 1,6 D. Nestiepjot 4 es lieku ap 70 kmh.Vidējais degvielas patēriņš pa pilsētu un taisno braucot līdz 100kmh ar kravu ir 7litri.Sūkni esmu atgriezis tā ritīgi vaļā un vajadzības gadijumā varu uzraut black smok racing :Smile) Tik viegla braukšana man vel nav bijusi ne ar vienu auto!! Tāpat kā ar jebkuru vieglo!! Man ir doma vel sabūvēt vienu 1,6 td un tad vispār vairāk neko nevajag . 7 litri par 0.65ls 4.55ls uz 100km!! Saku komplektēt otru 4ātrumu kārbu priekš Dzeltenā. Mazāk ātrumu , mazāk jāplātās:)))

Neesmu tehnisks cilvēks, bet vai no planetārā nav atkarīgi motora apgriezieni? Vai nesanāk tā, ka motoram lieli apgriezieni visu laiku, sūknis, atgriezts vaļā, dod soļaru cik vajag un tā jauda tiek panākta uz ekonomijas rēķina. Visticamāk es kļūdos, bet ja tomēr izrādās tā, tad manuprāt pēdējie divi vārdi tekstā ir ļoti trāpīgi.
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty27.05.11 8:08

Man tagad motors strādā ar mazākiem apgriezieniem. Degvielas patēriņs taisnajā posmā nemainās . Māinās tajā brīdī kad dodam virsū. Ja ar mazāku sūkņa iestatījumu ar auto ir jāieskrienas ilgāku laiku līdz vajadzīgajam ātruman tad ar lielāku degvielas padevi laiks ir mazāks . Rezultātā degvielas patēriņš principā nemainās , ja visu laiku nedod virsū!! Smile)) Tikai reizi gadā ir jānoregulē lai dabūtu logā lmeni!!!Smile)))
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty27.05.11 8:22

RobertsK rakstīja:
Man tagad motors strādā ar mazākiem apgriezieniem. Degvielas patēriņs taisnajā posmā nemainās . Māinās tajā brīdī kad dodam virsū. Ja ar mazāku sūkņa iestatījumu ar auto ir jāieskrienas ilgāku laiku līdz vajadzīgajam ātruman tad ar lielāku degvielas padevi laiks ir mazāks . Rezultātā degvielas patēriņš principā nemainās , ja visu laiku nedod virsū!! Smile)) Tikai reizi gadā ir jānoregulē lai dabūtu logā lmeni!!!Smile)))

A kā ar pirmo ātrumu? Man piecniecei reāli besī tas pirmais, īsais ātrums. Bieži sāku ar otro.
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty27.05.11 16:05

Pirmais ir kā vieglajam!!!! Tur jau tā problēma 5 niecei ka tas pirmais ir paredzēts kara gaitām pa purvu . Pats esi nokloķējies kamēr dabū iekustināt auto. Tagad Rīgā es neatpalieku no kopējās plūsmas pie luksafora!! Man patīk. Ir arī pārdošanā zobratu komplekti ar pazeminātu pārnesumu priekš 1,6 td un 19, tdi. (vācijā). Nav jēga ielikt motoru ja kārba visu norok!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty27.05.11 16:40

RobertsK rakstīja:
Pirmais ir kā vieglajam!!!! Tur jau tā problēma 5 niecei ka tas pirmais ir paredzēts kara gaitām pa purvu . Pats esi nokloķējies kamēr dabū iekustināt auto. Tagad Rīgā es neatpalieku no kopējās plūsmas pie luksafora!! Man patīk. Ir arī pārdošanā zobratu komplekti ar pazeminātu pārnesumu priekš 1,6 td un 19, tdi. (vācijā). Nav jēga ielikt motoru ja kārba visu norok!!!
ar savu 1.6td un 4nieci kārbu nevaru teikt ka atpalieku no rīgas plūsmas nemocot motorīti. ja vajag uzstiept tad ar 2. kādi 60km/h 3. 90km/h (vismaz tā bija uzliekot jaunu degvielas filtru) tagad atkal nīkulis palicis un 2. reizi jau tā.
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty01.09.11 9:53

Nopirku auto un neko vēl ar dzinēju neesmu darījis (1.6D), kārbai 4tais robs nav, ar trešo 100km/h var dabūt, bet 1.9TDI tik un tā vajag bounce
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty01.09.11 20:00

Pie doktora Tev vajag Exclamation Exclamation Exclamation
Atpakaļ uz augšu Go down
kristaps

kristaps


Number of posts : 98
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : jelgava

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty02.09.11 3:44

Imant tu māju arī uz gāzes kurini? monkey
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty02.09.11 4:22

Tas bij par to (ar trešo uz sjmta). affraid
Atpakaļ uz augšu Go down
tempra

tempra


Number of posts : 141
Join date : 26.07.11
Dzīvesvieta : Latvija

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty02.09.11 8:42

vulf rakstīja:
Tas bij par to (ar trešo uz sjmta). affraid
pievienojos! affraid
Atpakaļ uz augšu Go down
kristaps

kristaps


Number of posts : 98
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : jelgava

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty02.09.11 15:24

kristaps rakstīja:
Imant tu māju arī uz gāzes kurini? monkey
Embarassed ups
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty02.09.11 19:59

Tad jau jāliek iekša benzīna dzinējs!! To var uzgriezt līdz 7000 apgriezieniem un tad būs 150 ar trešo robu!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty03.09.11 6:33

130 un tad nostrādā ierobežotājs ?
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty03.09.11 14:34

vulf rakstīja:
Pie doktora Tev vajag Exclamation Exclamation Exclamation
Neumničij, vispirms pabrauc ar normālu auto un tad varēsi umņičiķ
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty04.09.11 4:15

Sorry.Manispēc vari braukt ar otro uz simta.

Un kas tas būtu tas normāls auto?
Atpakaļ uz augšu Go down
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty12.09.11 7:36

vw26 rakstīja:
vulf rakstīja:
Pie doktora Tev vajag Exclamation Exclamation Exclamation
Neumničij, vispirms pabrauc ar normālu auto un tad varēsi umņičiķ

vw26 izvēlies izteicienus pret foruma lietotājiem, kaut vai arī tāpēc ka tajos gados kad Imants
sēdēja pie auto stūres TU vel kaut kur šūpojies...
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty
PostTēma: Re: t3 ar 1.9 tdi dzinēju   t3 ar 1.9 tdi dzinēju - Page 2 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
t3 ar 1.9 tdi dzinēju
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Šīs diskusijas nozīme
» Meklējam 1.9TD (AAZ) dzinēju.
» pardod 1.8 dzineju
» flancis-pāreja uz AUDI VW 5-8 cil. Dzinēju
» pērku 1.6 labu dīzeļa dzinēju

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: