Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Sajūgi....

Go down 
+4
guunt
VWBus
uldis
Raitis
8 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty09.08.12 18:45

man viss notiek tikai pirmajā uzsākot kustību, varbūt kā teica Liepiņs Paulam-vieglu pedalizāciju maestro !!
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty09.08.12 19:13

vulf rakstīja:

Es jau ar ieliku to kas motoram paredzēts orģinālo spararatu un kurvi un rezultāts sūdīgs.
Ar 1.6D sajūgu nekādu problēmu nau bijis.
Viena doma pielikt pie motora un dugas amortiņu (mierinātāju) .Ir tādi maziņi bez atsperēm un darboja abosvirzienos. Laughing

Hmm, nav slikta ideja.

Šodien visādi izmēģinājos to sajūgu laist vaļā un izmaiņu nekādu. Vibrācija/ raustīšana ir tieši tai brīdī, kda disks piespiežas, pēctam nekādas vibrācijas. Arī izspiestam sajūgam viss labi, tik tieši atlaižot.

Suspect
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty09.08.12 21:48

Šodien biju ieskrējis pie meistara kurš toreiz smērēja sajūga disku!! Tā tas ir ar to smērēšnu. Pirmajā brīdī sajūga diska nedaudz uzdeg un tad tas paliek gluds un rezultātā sajūgs ir maigs! 'Tādu lietu viņš gan praktizēja senākos laikos un ieteica to darīt uz savu mašīnu Smile)) Viņam arī esot pāris reizes gadijies iekūlties šādā problēmā ar klienta atvestu ķīniešu sajūga disku , kur rezultātā sjūgs darbojas apmēram 1 cm un notiek šāda raustīšanās . Viņš kopš tās reizes izmanto tikai firmas diskus un neesot nekādu problēmu(nezinu kā pareizi raksta (zaks Smile)) utt. Ķīnieti varētu mēģināt uzsmērēt un nredz kas sanāk!! Vel pakonsultēšos!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty10.08.12 5:51

intresanti ,tagad sāku domāt ko tad uzliku, atceros, ka ferodo nakladkas pēc nosaukuma bija pazīstamas ,bet diska korpus toč ķīnietis* MEILE* Germany, tādu ieteicu čomam un šim arī ar laiku parādijās kautkas tāds ???
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty10.08.12 10:18

..tķjā.. un man uz kurvja bija Made in Korea... drošivien tur tad arī slēpjas problēma. Lētais variants būs sanācis pa dārgo Smile

Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty10.08.12 13:18

Ar Jūsu aprakstīto problēmu neesmu saskāries. Ieprieks bija wbx sajūga disks, bet tas sāka slīdēt, tagad ir no audi quattro, mazliet jāpieslīpē nūšu vieta, lai labi uzsēstos. Pagaidām tpu tpu tpu, viss ok.

Par to sānisko kustību gan - uzliku vw kārbas paduškas vietā Mitsu Pajero piekares padušū, bet tā sāniskā kustība tik un tā pamatīga, jo arī motora spilveni ir hidrauliskie no audi. Kādu laiciņu jau štukoju ka jāliek tā sāniskā atsaite, varbūt tad būs mierīgāk.
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty10.08.12 13:54

pastāsti par Pajero podušku vai foto ??
Atpakaļ uz augšu Go down
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty13.08.12 6:28

Esošajam kārbas kronšteinam tika nofleksēta tā daļa, kurā iepressējas paduška, un tika uzvirpota un ipiemetināta lielāka čaula (laikam 80 mm), kurā iepres
ēju to mitsu padušāku. Bet viņai ir liels mīnuss, vina ir resnāka, bet īsāka, tāpēc šūpojas viņa brīvāk. Nezinu kā būtu benzīniekam, bet manam griezes dīzelim ceturtajā un piektajā dodot iekšā ļoti spēcīgi pārnesās vibrācija uz korpusu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty13.08.12 14:23


Es savam to padušku ieštaukāju no kaut kāda opeļa pakaļējā tilta un vis sajūgs no 1.6d. Shocked
Manam nekādas vibrācijas un sajūgs neizslīd pat velkot treileri,bet padres busam ar smago spararatu kratās
kad uzsilst.
Tagad taisu vienu 2.0.Pamēģināšu novirpot spararatu maksimāli vieglu,kā taisa priekš gonkām,paskatīšos kā būs. Question
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty18.08.12 7:58

VWBus rakstīja:
vulf rakstīja:

Varbūt spararats pa smagu.Es mācītāja busam ieliku 2.0 (2E) ar Visu spararatu un kurvi tikkai disks no 1.6d,jo tur nekas lielāks iekšā nelīda
un 2E diskam šlices bij lielākas. What a Face
Gala rezultāts ir tāds.sākumā likās vis ir ok.,bet kad atgriezās no Horvātijas(5500 km.) tad sūdzējās par tādiem simptomiem kā te tiek aprakstīti.Kamēr motors ir auksts tad vēl nekas ,bet kad uzsilst tad nevar normāli uzsāktno vietas,domāju ka spararats ir pa smagu.

Nu man ir oriģinālais TDI spararats, tā kā nevajadzētu būt problēmām šajā kombinācijā. Un dīzelim jau laikam jo smagāks, jo labāk. Man aizdomas krīt uz kurvi vai pasu disku.
Tev divmasu spararats?
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty18.08.12 14:11

vw26 rakstīja:
VWBus rakstīja:
vulf rakstīja:

Varbūt spararats pa smagu.Es mācītāja busam ieliku 2.0 (2E) ar Visu spararatu un kurvi tikkai disks no 1.6d,jo tur nekas lielāks iekšā nelīda
un 2E diskam šlices bij lielākas. What a Face
Gala rezultāts ir tāds.sākumā likās vis ir ok.,bet kad atgriezās no Horvātijas(5500 km.) tad sūdzējās par tādiem simptomiem kā te tiek aprakstīti.Kamēr motors ir auksts tad vēl nekas ,bet kad uzsilst tad nevar normāli uzsāktno vietas,domāju ka spararats ir pa smagu.

Nu man ir oriģinālais TDI spararats, tā kā nevajadzētu būt problēmām šajā kombinācijā. Un dīzelim jau laikam jo smagāks, jo labāk. Man aizdomas krīt uz kurvi vai pasu disku.
Tev divmasu spararats?

Ne, parastais.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty02.10.12 18:41

Dzīve sagrozijā tā ka sāka pāris reizes izslīdēja sajūgs . Sakarā ar to ka skaļš bija palicis izspiedēja gultnis šodien nolēmu ņoņemt kārbu. . Jau kā iepriekš biju minējis ka man arī bija tas jocīgais rausteklis kad laidu vaļā sajūgu ar pirmo ātrumu un arī kad pārslēdzos uz zemāku ātrumu un bremzēju ar sajūgu. Saimniecībā ienācās sachs disks kurvis un izspiedēja gultnis. Saliku visu un tagad čurāju biksēs no braukšanas kaifa!! Viss tik maigs un patīkams . Nobraukšu kādus tūkstošus tad varēšu pateikt ko precīzāku.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty19.10.12 7:05

RobertsK rakstīja:
Dzīve sagrozijā tā ka sāka pāris reizes izslīdēja sajūgs . Sakarā ar to ka skaļš bija palicis izspiedēja gultnis šodien nolēmu ņoņemt kārbu. . Jau kā iepriekš biju minējis ka man arī bija tas jocīgais rausteklis kad laidu vaļā sajūgu ar pirmo ātrumu un arī kad pārslēdzos uz zemāku ātrumu un bremzēju ar sajūgu. Saimniecībā ienācās sachs disks kurvis un izspiedēja gultnis. Saliku visu un tagad čurāju biksēs no braukšanas kaifa!! Viss tik maigs un patīkams . Nobraukšu kādus tūkstošus tad varēšu pateikt ko precīzāku.

Esmu nobraucis nedaudz vairāk kā 6000 km un sajūgs kalpo tikpat feini kā no sākuma . Varu izdarīt secinājumus ka ir lietas uz ko nevajag īpaši taupīt!! Very Happy Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty20.10.12 8:58

tev taisniba, teiksu ka tas attiecas ari uz hadeni !!
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty02.11.12 15:24

RobertsK rakstīja:
RobertsK rakstīja:
Dzīve sagrozijā tā ka sāka pāris reizes izslīdēja sajūgs . Sakarā ar to ka skaļš bija palicis izspiedēja gultnis šodien nolēmu ņoņemt kārbu. . Jau kā iepriekš biju minējis ka man arī bija tas jocīgais rausteklis kad laidu vaļā sajūgu ar pirmo ātrumu un arī kad pārslēdzos uz zemāku ātrumu un bremzēju ar sajūgu. Saimniecībā ienācās sachs disks kurvis un izspiedēja gultnis. Saliku visu un tagad čurāju biksēs no braukšanas kaifa!! Viss tik maigs un patīkams . Nobraukšu kādus tūkstošus tad varēšu pateikt ko precīzāku.

Esmu nobraucis nedaudz vairāk kā 6000 km un sajūgs kalpo tikpat feini kā no sākuma . Varu izdarīt secinājumus ka ir lietas uz ko nevajag īpaši taupīt!! Very Happy Very Happy

Vai ir zināms kurvja detaļa nummurs? Es plānoju pa ziemsvētku brīvdienām darīt ko lietas labā, citādāk gatavās briesmas.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty02.11.12 16:43

VWBus rakstīja:
RobertsK rakstīja:
RobertsK rakstīja:
Dzīve sagrozijā tā ka sāka pāris reizes izslīdēja sajūgs . Sakarā ar to ka skaļš bija palicis izspiedēja gultnis šodien nolēmu ņoņemt kārbu. . Jau kā iepriekš biju minējis ka man arī bija tas jocīgais rausteklis kad laidu vaļā sajūgu ar pirmo ātrumu un arī kad pārslēdzos uz zemāku ātrumu un bremzēju ar sajūgu. Saimniecībā ienācās sachs disks kurvis un izspiedēja gultnis. Saliku visu un tagad čurāju biksēs no braukšanas kaifa!! Viss tik maigs un patīkams . Nobraukšu kādus tūkstošus tad varēšu pateikt ko precīzāku.

Esmu nobraucis nedaudz vairāk kā 6000 km un sajūgs kalpo tikpat feini kā no sākuma . Varu izdarīt secinājumus ka ir lietas uz ko nevajag īpaši taupīt!! Very Happy Very Happy

Vai ir zināms kurvja detaļa nummurs? Es plānoju pa ziemsvētku brīvdienām darīt ko lietas labā, citādāk gatavās briesmas.
Apskatīšos uz kastes:))
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty02.11.12 16:57

RobertsK rakstīja:
VWBus rakstīja:
RobertsK rakstīja:
RobertsK rakstīja:
Dzīve sagrozijā tā ka sāka pāris reizes izslīdēja sajūgs . Sakarā ar to ka skaļš bija palicis izspiedēja gultnis šodien nolēmu ņoņemt kārbu. . Jau kā iepriekš biju minējis ka man arī bija tas jocīgais rausteklis kad laidu vaļā sajūgu ar pirmo ātrumu un arī kad pārslēdzos uz zemāku ātrumu un bremzēju ar sajūgu. Saimniecībā ienācās sachs disks kurvis un izspiedēja gultnis. Saliku visu un tagad čurāju biksēs no braukšanas kaifa!! Viss tik maigs un patīkams . Nobraukšu kādus tūkstošus tad varēšu pateikt ko precīzāku.

Esmu nobraucis nedaudz vairāk kā 6000 km un sajūgs kalpo tikpat feini kā no sākuma . Varu izdarīt secinājumus ka ir lietas uz ko nevajag īpaši taupīt!! Very Happy Very Happy

Vai ir zināms kurvja detaļa nummurs? Es plānoju pa ziemsvētku brīvdienām darīt ko lietas labā, citādāk gatavās briesmas.
Apskatīšos uz kastes:))

Super, paldies!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty06.11.12 20:10

VWBus rakstīja:
RobertsK rakstīja:
VWBus rakstīja:
RobertsK rakstīja:
RobertsK rakstīja:
Dzīve sagrozijā tā ka sāka pāris reizes izslīdēja sajūgs . Sakarā ar to ka skaļš bija palicis izspiedēja gultnis šodien nolēmu ņoņemt kārbu. . Jau kā iepriekš biju minējis ka man arī bija tas jocīgais rausteklis kad laidu vaļā sajūgu ar pirmo ātrumu un arī kad pārslēdzos uz zemāku ātrumu un bremzēju ar sajūgu. Saimniecībā ienācās sachs disks kurvis un izspiedēja gultnis. Saliku visu un tagad čurāju biksēs no braukšanas kaifa!! Viss tik maigs un patīkams . Nobraukšu kādus tūkstošus tad varēšu pateikt ko precīzāku.

Esmu nobraucis nedaudz vairāk kā 6000 km un sajūgs kalpo tikpat feini kā no sākuma . Varu izdarīt secinājumus ka ir lietas uz ko nevajag īpaši taupīt!! Very Happy Very Happy

Vai ir zināms kurvja detaļa nummurs? Es plānoju pa ziemsvētku brīvdienām darīt ko lietas labā, citādāk gatavās briesmas.
Apskatīšos uz kastes:))

Super, paldies!

Man ir komplekts priekš 1.6D. Komplektā kurvis disks un gultnis
Komplekta kods sachs 300162001
Un tad vel trīs kodi katrai detaļai , bet nebija atzīmēts kurai
3082116031
1862114041
3151193041
Tur ar tiem sajūgiem ir vesala zinātne , bet izveicot dažus labaratōrijas darbus parādās visādi brīnumi kuru rezultātā nenākas izmest ārprātīgu naudu. Mums šeit ciemā ir 1.6 golfiņš ar atmosfērisko dzinēju un ar 205hp ,200nm jaudu un tam virsū stāv ielas sajūgs. Vinēti pēdējie deviņi LV čempionāta posmi 1600 klasē un protams LČ tituls. Katrā ziņā man nebija vajadzība iegrimt sīkumos , jo manā komlektācijā šis komplekts kalpo labi!!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty06.11.12 21:01

Ja runa iet par sajūgu, tad zirgspēki neko neizsaka. Te ir nozīme griezei un auto masai, un dīzelim grieze ir krietni lielāka, tāpat arī auto masa busa variantā.

Salīdzinājumam:

Like a Star @ heaven 1) tas pats golfiņš ar 200 NM griezi ar masu 1t + priekšpiedziņa.
Like a Star @ heaven 2) buss, kuram grieze ir tuvu 300 NM un masa 2t + klasiskā piedziņa.

1.6d sajūgs ir paredzēts 200NM.

Nesaku, ka viņs dīzeli neturēs, bet silti neiesaku, jo es mainot motoru sākumā arī pabraucu ar šādu jaunu komplektu 2 mēnešus, un viņš vienkārši neturēja. Motors tajā laikā bija ļoti līdzīgs Mārtiņa (110HP + chip).
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty11.11.12 19:05

RobertsK rakstīja:
VWBus rakstīja:
RobertsK rakstīja:
VWBus rakstīja:
RobertsK rakstīja:
RobertsK rakstīja:
Dzīve sagrozijā tā ka sāka pāris reizes izslīdēja sajūgs . Sakarā ar to ka skaļš bija palicis izspiedēja gultnis šodien nolēmu ņoņemt kārbu. . Jau kā iepriekš biju minējis ka man arī bija tas jocīgais rausteklis kad laidu vaļā sajūgu ar pirmo ātrumu un arī kad pārslēdzos uz zemāku ātrumu un bremzēju ar sajūgu. Saimniecībā ienācās sachs disks kurvis un izspiedēja gultnis. Saliku visu un tagad čurāju biksēs no braukšanas kaifa!! Viss tik maigs un patīkams . Nobraukšu kādus tūkstošus tad varēšu pateikt ko precīzāku.

Esmu nobraucis nedaudz vairāk kā 6000 km un sajūgs kalpo tikpat feini kā no sākuma . Varu izdarīt secinājumus ka ir lietas uz ko nevajag īpaši taupīt!! Very Happy Very Happy

Vai ir zināms kurvja detaļa nummurs? Es plānoju pa ziemsvētku brīvdienām darīt ko lietas labā, citādāk gatavās briesmas.
Apskatīšos uz kastes:))

Super, paldies!

Man ir komplekts priekš 1.6D. Komplektā kurvis disks un gultnis
Komplekta kods sachs 300162001
Un tad vel trīs kodi katrai detaļai , bet nebija atzīmēts kurai
3082116031
1862114041
3151193041
Tur ar tiem sajūgiem ir vesala zinātne , bet izveicot dažus labaratōrijas darbus parādās visādi brīnumi kuru rezultātā nenākas izmest ārprātīgu naudu. Mums šeit ciemā ir 1.6 golfiņš ar atmosfērisko dzinēju un ar 205hp ,200nm jaudu un tam virsū stāv ielas sajūgs. Vinēti pēdējie deviņi LV čempionāta posmi 1600 klasē un protams LČ tituls. Katrā ziņā man nebija vajadzība iegrimt sīkumos , jo manā komlektācijā šis komplekts kalpo labi!!

Ok, paldies liels, bet laikam ir tā kā Raitis raksta. Drusku bail, ka nesanāk par švaku, jo Westfalia ir baigi smakga un slodze pamatīga. Drusku bail riskēt.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
axelmaf




Number of posts : 59
Join date : 19.05.11

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty22.03.13 19:08

Raitis rakstīja:
Man arī pirmais jautājums :

Vai ir kāds spararats, kas der mūsu zvanā(saskan ar starteri utt.) kurš atbalsta 240mm diska ielikšanu? 240 mm disks mums der no vecajiem audi motoriem, kuriem ārī bija 24 nūtis uz ass.

Pašam līdz šim bija 228 no pasāta, kurš derēja iekšā ar pavisasm mazu pievirpošanu, bet tagad veicam šadas tādas izmaiņas, tāpēc, kamēr ir iespēja, vēlos pāriet uz lielāko.
no kada pasata tev bija tas komplekts? man netur sajugs benzin karba un 1.9td dzinejs un syncro, tagad ir no 1,6td stav 210 bet galigi netur.
Atpakaļ uz augšu Go down
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty22.03.13 20:01

Tātad 228 spararats un piespiedējs no visiem 1.9 tdi (sākot jau no 88 gada passat b3, tālāk passat b4, audi, audi a3, golf 4 ar 1.9 tdi.). Disks no 2.1 T3 busa benzīnieka dzinēja.

Bet nu mainot jau iesaku uzreiz likt quattro disku un vr6 piespiedēju. cena praktiski nemainās ne šotos ne veikalos. Galvenais pārliecinies lai diskam ir 24 nūtis, jo 1.9 tdi nāk 28.
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty22.03.13 20:05

Es tā kā domāju par šo te variantu: http://vw-winkler.de/Kupplungswelle-TDI-fuer-das-ZMS

Nomainās ass tā lai var likt visu TDI sajuūgu. Varbūt kāds jau ir mēģinājis, ir kādas atsauksmes?

Rolling Eyes
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty23.03.13 22:00

Šādu variantu laika gaitā esmu izskatījis.

Ļoti labs variants.
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty07.06.13 18:46


Mācītāja busam bij problēmas ar sajūga drebēšanu uzsākot kustību.Motors 2E un spararats ar kurvi arī no tā paša 2E,disks no mūsu 1.6 D.
Nopirkām pa 40 LS disku firmas SACHS ,uzlikām un tagad sajūgs tik maigs un patīkams,darbojas perfekti. bounce
Tā kā secinājums ir tikkai viens,priekš sajūga nevajag skopoties. What a Face
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Sajūgi.... - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... - Page 2 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Sajūgi....
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: