Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Sajūgi....

Go down 
+4
guunt
VWBus
uldis
Raitis
8 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty27.03.12 10:18

Tā kā sajūga stiprība ir viena no lietām, no kā nevar izbēgt, veicot kādas modifikācijas ar motoriem, tad šis topiks būs diezgan noderīgs.
Atpakaļ uz augšu Go down
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty27.03.12 10:22

Man arī pirmais jautājums :

Vai ir kāds spararats, kas der mūsu zvanā(saskan ar starteri utt.) kurš atbalsta 240mm diska ielikšanu? 240 mm disks mums der no vecajiem audi motoriem, kuriem ārī bija 24 nūtis uz ass.

Pašam līdz šim bija 228 no pasāta, kurš derēja iekšā ar pavisasm mazu pievirpošanu, bet tagad veicam šadas tādas izmaiņas, tāpēc, kamēr ir iespēja, vēlos pāriet uz lielāko.
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty28.03.12 8:38

2.2 audi ,vajag mērīt??
Atpakaļ uz augšu Go down
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty28.03.12 13:42

nē, paldies.

Esmu izlēmis iet "putekļusūcēja" ceļu ar VR6 piespiedēju un disku no 5 cil. audi.

2.2 jābūt 228mm.

Bet diskusiju varam paturpināt. Vajadzētu reiz kādam iedabūt arī 240mm zvanā! Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty29.03.12 13:09

Raitis rakstīja:
Man arī pirmais jautājums :

Vai ir kāds spararats, kas der mūsu zvanā(saskan ar starteri utt.) kurš atbalsta 240mm diska ielikšanu? 240 mm disks mums der no vecajiem audi motoriem, kuriem ārī bija 24 nūtis uz ass.

Pašam līdz šim bija 228 no pasāta, kurš derēja iekšā ar pavisasm mazu pievirpošanu, bet tagad veicam šadas tādas izmaiņas, tāpēc, kamēr ir iespēja, vēlos pāriet uz lielāko.


Drīkst jautāt kādam dzinējam tas domāts?

Mēs liekam tagad 1.9TDI (afn) un būs tdi spararats un 228 benzīnieka(2,1DJ) disks. Ceru, ka tam vajadzētu turēt TDI slodzi, ne?

Mārtiņš



Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty29.03.12 13:32

iesaku audi 2.2 quatro ar 4-6 dubult atsperēm !
Atpakaļ uz augšu Go down
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty29.03.12 21:49

VWBus rakstīja:
Raitis rakstīja:
Man arī pirmais jautājums :

Vai ir kāds spararats, kas der mūsu zvanā(saskan ar starteri utt.) kurš atbalsta 240mm diska ielikšanu? 240 mm disks mums der no vecajiem audi motoriem, kuriem ārī bija 24 nūtis uz ass.

Pašam līdz šim bija 228 no pasāta, kurš derēja iekšā ar pavisasm mazu pievirpošanu, bet tagad veicam šadas tādas izmaiņas, tāpēc, kamēr ir iespēja, vēlos pāriet uz lielāko.


Drīkst jautāt kādam dzinējam tas domāts?

Mēs liekam tagad 1.9TDI (afn) un būs tdi spararats un 228 benzīnieka(2,1DJ) disks. Ceru, ka tam vajadzētu turēt TDI slodzi, ne?

Mārtiņš




Tas domāts 1.9 tdi AHF čipots + šo to tagad mainu, tāpēc grieze pieaugs.

Čipotam turēja ļoti labi 228 spararats un kurvis no šrota, kopā ar jaunu 2,1 DJ disku.. Bet beigās tomēr sāka griezt nost pie max griezes (1900-2100 apgr). Pārējajā diapazonā problēmu nebija.

uldis rakstīja:
iesaku audi 2.2 quatro ar 4-6 dubult atsperēm !


Tāds šodien tika iepirkts.
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty30.03.12 9:16

uldis rakstīja:
iesaku audi 2.2 quatro ar 4-6 dubult atsperēm !

Raitis rakstīja:


Tas domāts 1.9 tdi AHF čipots + šo to tagad mainu, tāpēc grieze pieaugs.

Čipotam turēja ļoti labi 228 spararats un kurvis no šrota, kopā ar jaunu 2,1 DJ disku.. Bet beigās tomēr sāka griezt nost pie max griezes (1900-2100 apgr). Pārējajā diapazonā problēmu nebija.

Paldies, par ideju. Par šo variantu nebiju domājis. Ir arī kādas modifikācijas jāveic tam quatro spararatam?


Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty30.03.12 13:05

Spararats man no vecāka pasāta (Guntis bija sagādnieks, mācēs pateikt labāk). To vajadzēja mazliet apvirpot. Un tagad kurvi, pēc putekļusūcēja parauga, lieku no VR6 .

Tātad, komplekts tāds:

Kurvis: 3 082 231 031
Disks: 035 141 033 B
Un noskaidroju no Gunta spararata numuru:
Spararats: 028 105 269 B
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty30.03.12 14:19

spararats 2.2 audi diametrā liekas ir lielaks,ka tik nav jāskaita zobi, benz. karb. zvana iekšpusi cik atceros novirpoju par 1-2 mm lielāku, ķa ir ar dīzela zvanu nezinu !!
Atpakaļ uz augšu Go down
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

Sajūgi.... Empty
PostTēma: guunt   Sajūgi.... Empty30.03.12 18:04


Audi sparratm 135 zobi,,,,VW 132 zobi
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty08.04.12 15:12

Vakar pavisma vēlu vakarā tika beidzot piedarbināts jaunais TDI... RŪC! cheers

Izbrauk vēl nesanāca, jo vēl šādi tādi sīkumi palikuši, bet motorīts rūc labi. Īsts dīzeļtroksnis!

Spararats sanāca no TDI, disks no wbx benzīnieka (228mm) un VR6 kurvis. Spararats tika apvirpots, viss itkā sanāca labi, bet tagad tukšgaitā uzrodās kautkāds metālisks troksnis. Izspiežot sajūgu troksnis pazūd. Izklausās, ka kautkas kautkur ķertos un strīķētos..

Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty08.04.12 16:33

Mums arī tā bija. Manā gadījumā tā bija plāksnes strap spararatu un motoru. Bet VR6 kurvim vajagot šo to piefleksēt, lai neķerās zvanā (MK teiktais).
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty08.08.12 7:15

Tā nu sanācis, ka atkal jātgriežas pie sajūga jautājuma. Kā jau augstāk minēts, tad izmantoju šo te kombināciju:
VWBus rakstīja:
Spararats sanāca no TDI, disks no wbx benzīnieka (228mm) un VR6 kurvis.

Viss itkā darbojas labi, bet pēc kaadiem 2000km parādījās nepatīkama vibrācija atlaižot sajūgu un uzsākot braukt ar pirmo ātrumu. Tāda sajūta itkā motora gumijas vai ātrumkārbas balsts būtu čupā un kratītos motors. Balsti ir pārbaudīt un viss ok. Problēma ir sajūgā. Nesen tika nonjemts, bet neko konkrētu neizdevās pamanīt.

Šādi viss izskatās. Itkā normas robežās.

Sajūgi.... Klutsj

Ir kādas idejas, kas varētu būt pie vainas? Varbæut kæadam ir tæa bijis?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty08.08.12 13:57

man ar ir tāds vibro troksnītis, bet ja palaiž no vietas sajūgu maigāk , tad viss liekas ok, arī labprāt atbrīvotos no šīs likstas !!!! Kāds ieminējās , ka vecs sadilis kurvis ????
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty08.08.12 14:15

uldis rakstīja:
man ar ir tāds vibro troksnītis, bet ja palaiž no vietas sajūgu maigāk , tad viss liekas ok, arī labprāt atbrīvotos no šīs likstas !!!! Kāds ieminējās , ka vecs sadilis kurvis ????

Tavā gadījumā vairāk izklausās pēc adatugultņa, kurš kloķvārpstas galā sēž un kur no ātrumkastes centrālās ass gals ienāk. Man šitā bija benzīniekam un tad bija torksnis un drusku vibrācija.

Bet man šoreiz nav trokšņa, bet ir pamatīga vibrācija, varētu pat teikt cirtieni. Var censties laist vaļjā cik maigi vien grib, bet cērt vienalga. Labāk pat ir palaist vaļjā strauji ar vienu cirtienu, nekā slidināt un tad ir vairāki cirtieni.

Kurvis, disks viss ir jauns un knapi 4-5000 km nogājis. Man te daži saka, ka tā kombinācija ar vr6 kurvi esot pie vainas.. Neutral
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty08.08.12 16:28

adatu gultnis ir ok, par VR 6 saderību sazinies ar Raiti !!!
Atpakaļ uz augšu Go down
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty08.08.12 18:01


Man arī ir šamajāda vibrācija , biežāk gan laikam pārslēdzot uz mazāku ātrumu... gultni kloķenē ieliku jaunu. Nevarētu būt kārbas vaina jo menējā paskaļa luftes diferī, zobratos, asu gultņos...?
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty08.08.12 18:32

Juris rakstīja:

Man arī ir šamajāda vibrācija , biežāk gan laikam pārslēdzot uz mazāku ātrumu... gultni kloķenē ieliku jaunu. Nevarētu būt kārbas vaina jo menējā paskaļa luftes diferī, zobratos, asu gultņos...?

Nu citādāk man nekaadas vibraacijas nav, tik tai briidii, kad slidina sajuugu. Kaarba ir tikko cita nomainiita, bet izmainju nav.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty08.08.12 19:22

Man arī tāds kas līdzīgs . Sajūgs ir baigi ass un ja nedaudz lielāki apgriezieni un vairāk paslidina , tad liekas ka brauc ar gaz 53 ar otro ātrumu. Man ar otro arī tāpat, bet ja pierod tad viss ir ok . Tas ko es tālāk rakstīšu kādam var likties murgi , bet pats reiz dzīvē esmu izmēģinājis . Manai sievai Agnesei reiz bija MB 190 ar 2,5d . Aparāts vienkārši zvērā! Izbeidzās sajūgs! Aizvedu pie meistara un biju klāt maiņas brīdī! Pirms diska iekšā likšanas viņš paņem disku un nozieķē ar kārtīgu kārtu tavota!! Es biju pilnīgi ,bez valodas!! Ideja tāda kuru izmanto kopš Gaz un LAZ laikiem . No sākuma disks ir nedaudz jāpiebrauc un tad var dot virsū. Tavots palīdz diskam piestrādāties un rezultātā sanāk maigs sajūgs. Tā nu es ar mersīti ar vieglu pedalizāciju atbraucu no Limbažiem. Pēctam sajūgs tāds feins un maigs. Nobraucām entos gadus un MB pārdeva , bet sajūgs neizrādija nekādas problēmas. Rīt braukšu uz Limbažu pusi un uzjautāšu viņam ko viņš domā!!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty08.08.12 19:47

RobertsK rakstīja:
Man arī tāds kas līdzīgs . Sajūgs ir baigi ass un ja nedaudz lielāki apgriezieni un vairāk paslidina , tad liekas ka brauc ar gaz 53 ar otro ātrumu. Man ar otro arī tāpat, bet ja pierod tad viss ir ok . Tas ko es tālāk rakstīšu kādam var likties murgi , bet pats reiz dzīvē esmu izmēģinājis . Manai sievai Agnesei reiz bija MB 190 ar 2,5d . Aparāts vienkārši zvērā! Izbeidzās sajūgs! Aizvedu pie meistara un biju klāt maiņas brīdī! Pirms diska iekšā likšanas viņš paņem disku un nozieķē ar kārtīgu kārtu tavota!! Es biju pilnīgi ,bez valodas!! Ideja tāda kuru izmanto kopš Gaz un LAZ laikiem . No sākuma disks ir nedaudz jāpiebrauc un tad var dot virsū. Tavots palīdz diskam piestrādāties un rezultātā sanāk maigs sajūgs. Tā nu es ar mersīti ar vieglu pedalizāciju atbraucu no Limbažiem. Pēctam sajūgs tāds feins un maigs. Nobraucām entos gadus un MB pārdeva , bet sajūgs neizrādija nekādas problēmas. Rīt braukšu uz Limbažu pusi un uzjautāšu viņam ko viņš domā!!

Nu jā man ar sākumā bij tāda doma, ka piešaušos, bet nu jau 3 mēneši un paliek tik sūdīgāk. Esmu izmēģinājies visādi laist vaļjā to sajūgu, bet bez īpašiem rezultātiem. Tā no kalniņa lejā, protams, var palaist bez problēmām, bet kautkur pret kalnu.. uff.. sajūta tāda, ka motors izleks no kuzava.

Galvenais, ka tagad, kad mainījām ātrumkārbu, neko tādu nesmuku nepamanījām, salikām visu atpakaļ un pirmās divas dienas bija super - viss kā pienākas, bet pabraucot mazliet ilgāk atkal piemetās kratītājs. Kautkas tur īsti nav. Neutral
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty09.08.12 4:34


Varbūt spararats pa smagu.Es mācītāja busam ieliku 2.0 (2E) ar Visu spararatu un kurvi tikkai disks no 1.6d,jo tur nekas lielāks iekšā nelīda
un 2E diskam šlices bij lielākas. What a Face
Gala rezultāts ir tāds.sākumā likās vis ir ok.,bet kad atgriezās no Horvātijas(5500 km.) tad sūdzējās par tādiem simptomiem kā te tiek aprakstīti.Kamēr motors ir auksts tad vēl nekas ,bet kad uzsilst tad nevar normāli uzsāktno vietas,domāju ka spararats ir pa smagu.
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty09.08.12 4:56

Jo smagāks spararats , jo līganāk iet!! Man vairāk gribas domāt ka problēma varētu būt sajūga diskos!! Šodien apspriedīšu šo jautājumu savā krajā!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty09.08.12 5:58

vulf rakstīja:

Varbūt spararats pa smagu.Es mācītāja busam ieliku 2.0 (2E) ar Visu spararatu un kurvi tikkai disks no 1.6d,jo tur nekas lielāks iekšā nelīda
un 2E diskam šlices bij lielākas. What a Face
Gala rezultāts ir tāds.sākumā likās vis ir ok.,bet kad atgriezās no Horvātijas(5500 km.) tad sūdzējās par tādiem simptomiem kā te tiek aprakstīti.Kamēr motors ir auksts tad vēl nekas ,bet kad uzsilst tad nevar normāli uzsāktno vietas,domāju ka spararats ir pa smagu.

Nu man ir oriģinālais TDI spararats, tā kā nevajadzētu būt problēmām šajā kombinācijā. Un dīzelim jau laikam jo smagāks, jo labāk. Man aizdomas krīt uz kurvi vai pasu disku.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty09.08.12 14:20


Es jau ar ieliku to kas motoram paredzēts orģinālo spararatu un kurvi un rezultāts sūdīgs.
Ar 1.6D sajūgu nekādu problēmu nau bijis.
Viena doma pielikt pie motora un dugas amortiņu (mierinātāju) .Ir tādi maziņi bez atsperēm un darboja abosvirzienos. Laughing
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Sajūgi.... Empty
PostTēma: Re: Sajūgi....   Sajūgi.... Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Sajūgi....
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: