Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 joprojām problēmas ar piešķilšanu.

Go down 
+5
guunt
maris
Imants
fiksais
Reinis 78
9 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty13.02.12 11:04

Nomainīju tās sūda kvēlsveces, bet tomēr kaut kā nav labi. Auksts pieleca normāli (ne ideāli), bet vakar, par lielu pārsteigumu, pēc garāka pārbrauciena un pavisam silts - nepakam negribēja lekt. Divreiz šķīlu klāt - nekā. Izkāpu uzpīpēt, šķīlu vēlreiz - aizgāja. Un šodien bija līdzīga situācija. Nahren viņš, visu nakti nostāvējis ārā, normāli pieleca, bet kamēr vedu bērnu uz bērnudārzu, tikmēr izdomāja atkal mani paāzēt. Kas varētu būt aizgājis ciet? Degvielas filtri tie manuprāt nevarētu būt (man ir trīs - bākā, tas bundulis un abiem pa visu vēl tas plastmasas ar sietiņu), jo principā pēc braukšanas tak degvielai motorā vajadzētu būt. Un tie simptomi ir citādi, nekā tad, kad toč bija filtrs ciet.
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty13.02.12 12:55

Sprauslas, sūknis, aizdedze.
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty13.02.12 12:57

vw26 rakstīja:
Sprauslas, sūknis, aizdedze.
un pats ļaunākais-kompresija (augstam vēl nekas, bet siltam...)
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty13.02.12 17:22


Diagnoze DD affraid affraid sorry.
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty13.02.12 17:39

vulf rakstīja:

Diagnoze DD affraid affraid sorry.
vulfiņ cyclops nu, nu, nu...
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty13.02.12 18:44

Vai kvēlsvecēm nebija arī kaut kāds relejs?
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty13.02.12 19:09

maris rakstīja:
Vai kvēlsvecēm nebija arī kaut kāds relejs?
ne tikai relejs, bet arī drošinātājs (motortelpā, kreisajā pusē, tur arī relejs...), nu man bija pārdedzis, uz paneļa lampa deg, bet reāli kvēlsveces nesilda...
bet kvēlsveces te nebūs vainīgas, tad jau no rīta nevarētu pats iedarbināt...
mans vainotu sūkni (padilis, vai nepareizi noregulēts)
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty13.02.12 19:49

D D.
Bet ja nopietni tad vajag pārbaudīt sprauslas un kompresiju. Question


Pēdējo reizi labojis vulf 14.02.12 6:22; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty13.02.12 20:00

vulf rakstīja:

DD.
VULFiņ, BG arī problēmas ar svecēm, svečvadiem, dalītāju, aizdedzi un ķerbulis arī niķojas, tā kā nevajag...
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty13.02.12 21:18

Es precīzi neatceros, bet man ar bmw 730D, bija kka kad siltam šķilot abratkā nedrīkstēja būt degvielai, rīt varu uzzināt, sanāk ka smidzinātājs aizkakāts un degvielu sit atpakaļ, bet tā nevajadzētu būt, ja vajag man ir restaurēts sūknis no 1.6D, ja kas rakstat.
Atpakaļ uz augšu Go down
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: guunt   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty14.02.12 17:03

Reinis 78 rakstīja:
Nomainīju tās sūda kvēlsveces, bet tomēr kaut kā nav labi. Auksts pieleca normāli (ne ideāli), bet vakar, par lielu pārsteigumu, pēc garāka pārbrauciena un pavisam silts - nepakam negribēja lekt. Divreiz šķīlu klāt - nekā. Izkāpu uzpīpēt, šķīlu vēlreiz - aizgāja. Un šodien bija līdzīga situācija. Nahren viņš, visu nakti nostāvējis ārā, normāli pieleca, bet kamēr vedu bērnu uz bērnudārzu, tikmēr izdomāja atkal mani paāzēt. Kas varētu būt aizgājis ciet? Degvielas filtri tie manuprāt nevarētu būt (man ir trīs - bākā, tas bundulis un abiem pa visu vēl tas plastmasas ar sietiņu), jo principā pēc braukšanas tak degvielai motorā vajadzētu būt. Un tie simptomi ir citādi, nekā tad, kad toč bija filtrs ciet.

Sveču releji nāk ar divu veidu slēgumu. Pieļauju ka tev patrāpījies tas variants ka relejs ņem informācīju no dzesēšanas šķidruma temp. devēja. Devējs
relejam dod info ka motors ir silts un sveces nesilda. Nedaudz atdziest un atkal ok. Kompresījai ir jābūt ļoti ideālai lai silts motors pielektu bez kvēlsvecēm
un plastmasas filtriņš salā ir pirmais ko piesit parafīna daļiņas. Guntis 29398987
Atpakaļ uz augšu Go down
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: guunt   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty14.02.12 17:08

vw26 rakstīja:
Es precīzi neatceros, bet man ar bmw 730D, bija kka kad siltam šķilot abratkā nedrīkstēja būt degvielai, rīt varu uzzināt, sanāk ka smidzinātājs aizkakāts un degvielu sit atpakaļ, bet tā nevajadzētu būt, ja vajag man ir restaurēts sūknis no 1.6D, ja kas rakstat.

Kaut kā neloģiski, uz sprauslām spiediens vismaz 130 atm ,kopresījai maks 28 .atplūdei 0
Guntis 29398987
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty14.02.12 20:27

guunt rakstīja:
Reinis 78 rakstīja:
Nomainīju tās sūda kvēlsveces, bet tomēr kaut kā nav labi. Auksts pieleca normāli (ne ideāli), bet vakar, par lielu pārsteigumu, pēc garāka pārbrauciena un pavisam silts - nepakam negribēja lekt. Divreiz šķīlu klāt - nekā. Izkāpu uzpīpēt, šķīlu vēlreiz - aizgāja. Un šodien bija līdzīga situācija. Nahren viņš, visu nakti nostāvējis ārā, normāli pieleca, bet kamēr vedu bērnu uz bērnudārzu, tikmēr izdomāja atkal mani paāzēt. Kas varētu būt aizgājis ciet? Degvielas filtri tie manuprāt nevarētu būt (man ir trīs - bākā, tas bundulis un abiem pa visu vēl tas plastmasas ar sietiņu), jo principā pēc braukšanas tak degvielai motorā vajadzētu būt. Un tie simptomi ir citādi, nekā tad, kad toč bija filtrs ciet.

Sveču releji nāk ar divu veidu slēgumu. Pieļauju ka tev patrāpījies tas variants ka relejs ņem informācīju no dzesēšanas šķidruma temp. devēja. Devējs
relejam dod info ka motors ir silts un sveces nesilda. Nedaudz atdziest un atkal ok. Kompresījai ir jābūt ļoti ideālai lai silts motors pielektu bez kvēlsvecēm
un plastmasas filtriņš salā ir pirmais ko piesit parafīna daļiņas. Guntis 29398987 begin_of_the_skype_highlighting              29398987      end_of_the_skype_highlighting
Ir viens devējs patrubokā aukšpusē pie galvas. Noņeman nost vadiņu un kvēlsveces darbojas katru reizi kad pagriez atslēgu.Man ar dzeltenajam bija līdzīgi simtomi . Gāzi grīdā!!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
Viesis
Viesis




joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty14.02.12 21:20

guunt rakstīja:
vw26 rakstīja:
Es precīzi neatceros, bet man ar bmw 730D, bija kka kad siltam šķilot abratkā nedrīkstēja būt degvielai, rīt varu uzzināt, sanāk ka smidzinātājs aizkakāts un degvielu sit atpakaļ, bet tā nevajadzētu būt, ja vajag man ir restaurēts sūknis no 1.6D, ja kas rakstat.

Kaut kā neloģiski, uz sprauslām spiediens vismaz 130 atm ,kopresījai maks 28 .atplūdei 0
Guntis 29398987
Rit uzzinasu precizak kas un ka, un ja aukstam coks plus pedal to the metal
Atpakaļ uz augšu Go down
Budzis




Number of posts : 4
Join date : 19.01.12
Age : 43
Dzīvesvieta : Riga

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty15.02.12 7:07

fiksais rakstīja:
vw26 rakstīja:
Sprauslas, sūknis, aizdedze.
un pats ļaunākais-kompresija (augstam vēl nekas, bet siltam...)
piekriitu vareetu buut kompresija, bet tik pat labi arii suuknis
Atpakaļ uz augšu Go down
Budzis




Number of posts : 4
Join date : 19.01.12
Age : 43
Dzīvesvieta : Riga

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty15.02.12 7:10

guunt rakstīja:
vw26 rakstīja:
Es precīzi neatceros, bet man ar bmw 730D, bija kka kad siltam šķilot abratkā nedrīkstēja būt degvielai, rīt varu uzzināt, sanāk ka smidzinātājs aizkakāts un degvielu sit atpakaļ, bet tā nevajadzētu būt, ja vajag man ir restaurēts sūknis no 1.6D, ja kas rakstat.

Kaut kā neloģiski, uz sprauslām spiediens vismaz 130 atm ,kopresījai maks 28 .atplūdei 0
Guntis 29398987
bmw beeda parasti ir ar plundzheru siltam motoram Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty15.02.12 9:22

Ja nu tā ir kompresija - kādi vēl ir simptomi, ka viņa ir sūdīga? It kā iet neslikti tas auto.
Atpakaļ uz augšu Go down
Budzis




Number of posts : 4
Join date : 19.01.12
Age : 43
Dzīvesvieta : Riga

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty15.02.12 10:17

Reinis 78 rakstīja:
Ja nu tā ir kompresija - kādi vēl ir simptomi, ka viņa ir sūdīga? It kā iet neslikti tas auto.
nu ellja veel var buut, bet tomeer kompresija driizaak vajag meeriit gan pie silta gan pie auksta, suuknis arii vareetu buut pie vainas (aizdedzes regulaacija)
Atpakaļ uz augšu Go down
Budzis




Number of posts : 4
Join date : 19.01.12
Age : 43
Dzīvesvieta : Riga

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty15.02.12 10:18

Reinis 78 rakstīja:
Ja nu tā ir kompresija - kādi vēl ir simptomi, ka viņa ir sūdīga? It kā iet neslikti tas auto.
atskruuvee eljas korkji un paskaties cik traku elpo auksts un cik silts..... ievelkot noteikti aiziet uzreiz
a starters kad silts normaali zaagjee?
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty15.02.12 13:20

Budzis rakstīja:
Reinis 78 rakstīja:
Ja nu tā ir kompresija - kādi vēl ir simptomi, ka viņa ir sūdīga? It kā iet neslikti tas auto.
atskruuvee eljas korkji un paskaties cik traku elpo auksts un cik silts..... ievelkot noteikti aiziet uzreiz
a starters kad silts normaali zaagjee?

Ievelkot nevar teikt, ka baigi zvērā uzreiz aizgāja. Bija drusku jāpavelk kamēr sāka. Auksts viņš tagad piešķiļas uzreiz, bet kādu laiku baismīgi kratās, kamēr aiziet normāli apgriezieni. Starteris nevarētu teikt, ka zvērīgi zāģē. Es nezinu ar ko lai salīdzina. Kādi 2-3 apgriezieni sekundē varētu būt. Eļļu man jau kopš sākuma sit laukā gar blīvi. Neesmu vēl pieķēries klāt, bet vai tas varētu būt pie vainas kompresijas zudumam - nezinu. Koroč - laikam jāsāk no viena gala pārbaudīt visas iepriekš pieminētās lietas. Tik nezinu ar ko sākt.
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty15.02.12 13:29

Nomazga un liec nost vasara ies ?
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty15.02.12 13:33

uldis rakstīja:
Nomazga un liec nost vasara ies ?

Kā tad! Un uz darbu es uz slotas laidīšos? Tramvajs no Ikšķiles lauku teritorijas vēl nekursē.
Atpakaļ uz augšu Go down
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: guunt   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty15.02.12 15:39

Es sliecos ka pie vainas ir kompresīja. Sūkni var pārbaudīt arī šādi. Pievieno atplūdei trubiņu un ieliec pudelē.
Piedarbini un brīvgaitā trījās minutēs puslitram jābūt. Ja nav ,tad reaminēt pat speči neiesaka, nav ražiba, tātad
sadilis. GT
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty15.02.12 16:49

kā ir ar dūmiem ,ķad kratās, tonis ?
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty15.02.12 17:09

uldis rakstīja:
kā ir ar dūmiem ,ķad kratās, tonis ?

Nezinu kā ar dūmiem. Pēdējā laikā nav gadījies gaismā šķilt aukstu klāt. Brīvdienās paskatīšos. Tonis ir ļoti pretīgs, jo izpūtējs sitas klāt pie bleķa līdz ar to nekā vairāk par dzeņiem saklausīt nevar.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty
PostTēma: Re: joprojām problēmas ar piešķilšanu.   joprojām problēmas ar piešķilšanu. Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
joprojām problēmas ar piešķilšanu.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Problēmas ar gaismām
» Problēmas ar stūri, pīpināmo
» Visādas problēmas, jeb slimības lapa

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: