Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Problēmas ar gaismām

Go down 
2 posters
AutorsZiņojums
Viesis
Viesis




Problēmas ar gaismām Empty
PostTēma: Problēmas ar gaismām   Problēmas ar gaismām Empty29.08.11 17:51

Sveiki! bounce šodien vienam pamirkšķināju lai gaismas ieslēdz un palika tālās gaismas, nevar izslēgt. Kādam nav tā gadījies? Kādi risinājumi? afro
Atpakaļ uz augšu Go down
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

Problēmas ar gaismām Empty
PostTēma: Re: Problēmas ar gaismām   Problēmas ar gaismām Empty29.08.11 18:02

vw26 rakstīja:
Sveiki! bounce šodien vienam pamirkšķināju lai gaismas ieslēdz un palika tālās gaismas, nevar izslēgt. Kādam nav tā gadījies? Kādi risinājumi? afro
Manuprāt trīs iespējas vai nu nokūries slēdzis pie stūres, vai relejs vai nu vienkārši nav masas zem paneli apaļajos masas spraudeņos kuri pieskrūvēti pie kuzova... Vismaz man tur parasti iemetas gļuks kontakti nosūbējuši un tālais ņem masu caur kautko citu un ārā neslēdzas.....
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




Problēmas ar gaismām Empty
PostTēma: Re: Problēmas ar gaismām   Problēmas ar gaismām Empty29.08.11 18:07

Juris rakstīja:
vw26 rakstīja:
Sveiki! bounce šodien vienam pamirkšķināju lai gaismas ieslēdz un palika tālās gaismas, nevar izslēgt. Kādam nav tā gadījies? Kādi risinājumi? afro
Manuprāt trīs iespējas vai nu nokūries slēdzis pie stūres, vai relejs vai nu vienkārši nav masas zem paneli apaļajos masas spraudeņos kuri pieskrūvēti pie kuzova... Vismaz man tur parasti iemetas gļuks kontakti nosūbējuši un tālais ņem masu caur kautko citu un ārā neslēdzas.....
Kurš relejs tas ir? Slēdzis itkā strādā, jo izslēdzot gaismas var pamidžināt, a tie ir tie kas virs drošinātāja kastes?
Atpakaļ uz augšu Go down
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

Problēmas ar gaismām Empty
PostTēma: Re: Problēmas ar gaismām   Problēmas ar gaismām Empty29.08.11 18:24

vw26 rakstīja:
Juris rakstīja:
vw26 rakstīja:
Sveiki! bounce šodien vienam pamirkšķināju lai gaismas ieslēdz un palika tālās gaismas, nevar izslēgt. Kādam nav tā gadījies? Kādi risinājumi? afro
Manuprāt trīs iespējas vai nu nokūries slēdzis pie stūres, vai relejs vai nu vienkārši nav masas zem paneli apaļajos masas spraudeņos kuri pieskrūvēti pie kuzova... Vismaz man tur parasti iemetas gļuks kontakti nosūbējuši un tālais ņem masu caur kautko citu un ārā neslēdzas.....
Kurš relejs tas ir? Slēdzis itkā strādā, jo izslēdzot gaismas var pamidžināt, a tie ir tie kas virs drošinātāja kastes?
Laikam bija jāsāk ar jautājumu kādi tev drošinātāju kā apaļi puļki vai jaukā jaunajiem autiņiem dakšiņas? Man ir vecie - vienkāršāka shēma...
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




Problēmas ar gaismām Empty
PostTēma: Re: Problēmas ar gaismām   Problēmas ar gaismām Empty29.08.11 18:29

Juris rakstīja:
vw26 rakstīja:
Juris rakstīja:
vw26 rakstīja:
Sveiki! bounce šodien vienam pamirkšķināju lai gaismas ieslēdz un palika tālās gaismas, nevar izslēgt. Kādam nav tā gadījies? Kādi risinājumi? afro
Manuprāt trīs iespējas vai nu nokūries slēdzis pie stūres, vai relejs vai nu vienkārši nav masas zem paneli apaļajos masas spraudeņos kuri pieskrūvēti pie kuzova... Vismaz man tur parasti iemetas gļuks kontakti nosūbējuši un tālais ņem masu caur kautko citu un ārā neslēdzas.....
Kurš relejs tas ir? Slēdzis itkā strādā, jo izslēdzot gaismas var pamidžināt, a tie ir tie kas virs drošinātāja kastes?
Laikam bija jāsāk ar jautājumu kādi tev drošinātāju kā apaļi puļki vai jaukā jaunajiem autiņiem dakšiņas? Man ir vecie - vienkāršāka shēma...
Kā jaunajiem autiņiem Rolling Eyes
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Problēmas ar gaismām Empty
PostTēma: Re: Problēmas ar gaismām   Problēmas ar gaismām Empty29.08.11 19:03

Man šitāds triks gadijās t4 . Tur vaina bija pārslēdzējā pie stūres. To jau ureiz jūt vai slēdis noknikšķ, vai vienkārši rausta kloķi un nekādas skaņas un reakcijas. No sākuma centos atdzīvināt , bet dilums bija tik liels kad nācās nomainīt!!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
Viesis
Viesis




Problēmas ar gaismām Empty
PostTēma: Re: Problēmas ar gaismām   Problēmas ar gaismām Empty30.08.11 10:56

Tiku galā, slēdzī bija vaina, jo releja tur vispār nav. Biju ņēmis visu paneli nost un kad liku atpakaļ biku salocīju vienu celiņu kas iekšā slēdzī, tā rezultātā viņs bija pa taisno kā tālais, tagad viss ok bounce
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Problēmas ar gaismām Empty
PostTēma: Re: Problēmas ar gaismām   Problēmas ar gaismām Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Problēmas ar gaismām
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» SOS!!!! Problema ar gaismām.
» joprojām problēmas ar piešķilšanu.
» Problēmas ar stūri, pīpināmo
» Visādas problēmas, jeb slimības lapa

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: