Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Meklēju savu pirmo busu (part III)

Go down 
+4
108
fiksais
dzintars
xKZx
8 posters
AutorsZiņojums
xKZx




Number of posts : 4
Join date : 12.06.14
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty
PostTēma: Meklēju savu pirmo busu (part III)   Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty11.08.15 19:58

Pirms gada un pirms diviem bija doma paņemt VW T3, bet līdzekļi un uzņemšanās nebija gana, lai to līdz galam paveiktu.


Tagad atkal meklēju T3. Pāris no SSa esmu aplūkojis, taču neesmu atradis to īsto, vienīgo.
Vēlams 1.6TD vai jau iekrautu 1.9TD. Pasažieru vai Doku.
Skate vai slimības lapa uz pāris mēnešiem ieteicama. Var būt rūsējis, bet kaimiņa sētu metinātāja roku darbu es negribu labot. Labāk rūsējis, nekā pavirši metināts/aizšpahtelēts nudien. Pašam ir pieejams viens donors, kam kuzavam nav ne vainas, taču dokumentu un bremžu tam nav, ar 1.7KY.

budžets: plus/mīnus 800€

t. 27770747
Atpakaļ uz augšu Go down
dzintars




Number of posts : 85
Join date : 25.02.15

Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty
PostTēma: Re: Meklēju savu pirmo busu (part III)   Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty16.08.15 16:44

es liku sludinājumu gan forumā gan SS.lv kad savu busu meklēju un cenā līdz 1300 eiro bij,bet neatsaucās neviens.Skatījos kādus 5 gabalus no 900 līdz 1200 eiro, varu pateikt tikai to ,ka visi gan vizuāli gan tehniski bij nenormāli grausti.Nopirku pa 1200eiro dīzeli 3 mēn.ņēmos lai iztīrītu nenormālo netīrību salonā un citur nokrāsotu,nošpaktelētu un pārvilktu salonu un tt.Visiem busiem saloni bij takā cūkas būtu turētas vismaz pāris gadu.TA izgāju jo pats ņēmos melnu muti.Ja pats neko nemāki labot un taisīt tad tici man nav vērts jo servisā taisot buss būs zelta cenā.Nezinu kā  ar tādiem busiem varēja iziet TA tos kurus es skatījos.1200 +500 eiro un paša darbs 3 mēneši un nu ir kaut cik jēdzīgs pēts skata,tagad vēl mainu citu dzinēju .
Atpakaļ uz augšu Go down
xKZx




Number of posts : 4
Join date : 12.06.14
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty
PostTēma: Re: Meklēju savu pirmo busu (part III)   Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty17.08.15 13:46

Rokas man aug no pareizās vietas - protu gan metināt, gan tīrīt, gan šūt. To, ka man būs jāstrādā un papildus jāiegulda ir pilnīgi pašsaprotami, man patīk skrūvēt un labot sev piederošos verķus un neredzu ar to nekādas problēmas trīs mēnešus pa vakariem piestrādāt. Tā jau ir ar visiem vecajiem autiņiem - ar to rēķinos. Varbūt sākuma budžets būs jāpaaugstina, bet galu galā šī meklēšana nav pārlieku steidzama.
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty
PostTēma: Re: Meklēju savu pirmo busu (part III)   Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty17.08.15 14:35

Apsveicu Tavu uzņēmību.
Man sen atpakaļ arī bija Pelēcītis (sākumā gan burkāns), četru mēnešu laikā uzcēlu līdz 70% no super, tālāk lasi "Mans Pelēcītis"
Trīs gadus meklēju piemērotu busiņu un tagad esmu ticis pie Baltā Gulbīša, nākamgad paredzēti mazi metinātāja darbi un kosmētiskais...
Ar to es gribēju teikt-cerība mirst pēdējā, kas meklē tas atrod.
Lai Tev veicas busiņa medībās.
Atpakaļ uz augšu Go down
108




Number of posts : 16
Join date : 28.07.15

Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty
PostTēma: Re: Meklēju savu pirmo busu (part III)   Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty17.08.15 16:12

Multivan blue star interese?Smile bet ne pa 800eur:)
Atpakaļ uz augšu Go down
abez




Number of posts : 753
Join date : 30.08.10
Age : 46
Dzīvesvieta : Ventspils

Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty
PostTēma: Re: Meklēju savu pirmo busu (part III)   Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty17.08.15 16:48

A kur var apskatīt Bluestar foto?
Un kada cena?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.ventspilsavize.lv
dzintars




Number of posts : 85
Join date : 25.02.15

Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty
PostTēma: Re: Meklēju savu pirmo busu (part III)   Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty17.08.15 17:29

ļoti kļūdies tā nebij pastrādāšana pa vakariem ,bet busa pārjaukšana no viena gala līdz otram un ne 2 vai 3 h dienā.Lielākā problēma pilnīgi sapuvušas skrulves un uzgriežņi kuri neiet vaļā pat pēc nokarsēšanas,un tas bij visur tā. Nu .bet protams es jau tevi neatturu pirkt tikai saku kā man bij.Ja es strādātu algotu darbu nezinu cik ilgi būtu ņēmies .Buss it kā nav sapuvis ,bet caurumiņu no 2-3 mm līdz 2 cm miljons.
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty
PostTēma: Re: Meklēju savu pirmo busu (part III)   Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty19.08.15 18:31

Ir uz pārdošanu mans bijušais dzeltenais sunny
1985.g'1,6D.Kravas pasažieru sešas sēdvietas,laikam apskate arī vēlir.
Rīt braukšu skatīties.Ja interesē tad pazvani 29219838 Imants.
Atpakaļ uz augšu Go down
ivars

ivars


Number of posts : 63
Join date : 23.06.13
Age : 59
Dzīvesvieta : Ikšķile

Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty
PostTēma: Re: Meklēju savu pirmo busu (part III)   Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty19.08.15 19:15

Nesmu iedziļinājies , bet iekrita acīs, sludinājums. Vienīgi būs jametina Very Happy kantainās lampas un 5. robu kārba jau ir plusi.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volkswagen/caravelle/bnnii.html
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty
PostTēma: Re: Meklēju savu pirmo busu (part III)   Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty20.08.15 15:28

Ja ideju vest kravu nav un tas ko redzēt bildēs var ir viss, var ar silikonu aizlikt, un nokrāsot. Pāris gadiem derēs. Bet ja grīda arī caura tad sliktāk.
Atpakaļ uz augšu Go down
dzintars




Number of posts : 85
Join date : 25.02.15

Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty
PostTēma: Re: Meklēju savu pirmo busu (part III)   Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty20.08.15 16:17

silikona vietā mazliet labāks ir stikla audums un špaktels kurā jau rūpnīcā sagriesti īsi stikla škiedras gabaliņi tāds zaļā krāsā un tad pa virsu nopūt piķi  ir tādi Krievijā ražots airosola balonos tas piķis līdz galam nekalst un nost arī neveļas  nosaukumu neatceros 500ml maksā 3 eiro.Ja  piķim mitrums cauri neiet stipruma ziņā grūti pat ar āmuru nodauzīt pat pec pāris gadu.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty
PostTēma: Re: Meklēju savu pirmo busu (part III)   Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty20.08.15 17:40

ivars rakstīja:
Nesmu iedziļinājies , bet iekrita acīs, sludinājums. Vienīgi būs jametina  Very Happy  kantainās lampas un 5. robu kārba jau ir plusi.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volkswagen/caravelle/bnnii.html
Apskate sludinājuma nepareiza.

Nākošās apskates datums: 22.03.2016

Detalizētais vērtējums:
Kods Novērtējums Trūkumi vai bojājumi
601 1 Nesošās konstrukcijas stiprību neietekmējoši korozijas bojājumi.
802 1 Nelieli bojājumi atgāzu izplūdes sistēmā.
403 1 Nevienmērīgs bremzēšanas spēka pieaugums.
618 1 Nenozīmīga eļļas noplūde no motora (transmisijas).
418 1 Neliela bremžu cauruļvadu korozija.


Datums Nobraukums
16.03.2015 356783
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty
PostTēma: Re: Meklēju savu pirmo busu (part III)   Meklēju savu pirmo busu (part III) Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Meklēju savu pirmo busu (part III)
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Pardodu savu zalo busu.
» Pārdodu savu zilo busu.
» Gribu T3 mainu savu 93g 318 BMW
» Tomēr tirgoju savu Doku
» Pārdodu busu.

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Pirkt, pārdot, mainīt-
Pāriet uz: