Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu

Go down 
+3
juris0203
uldis
Koks
7 posters
AutorsZiņojums
Koks

Koks


Number of posts : 51
Join date : 03.12.14

ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty
PostTēma: ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu   ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty03.12.14 23:25

sveiki visi misjee,seeri un kungi!! esmu chainjiks shajaa visaa padariishanaa-saku uzreiz ..kaut kas dzirdeets,kaut kas lasiits ir nedaudz..
ir iepirkts bus t3 90.gada 1,6d (peec 3 gadus ilga meditaacijas perioda scratch ) patika peec dizaina un veel joprojaam patiik Cool

ir tehniskas dabas jautaajums ,par to vai ir kaads ,kas vareetu un gribeetu uznjemties paarbuuvi manam busam -gribeetu jaudu ,lai piemeeram var izbraukt Itaalijas kalnus !! un iziet TA ar veikto paarbuuvi..super extra buutu automaatiskaa kaarba Smile tas taa komfortam..

-es vareetu iepirkt donorauto peec labaakajaam rekomendaacijaam utt..

p.s.
interesee noskaidrot vai vispaar ir kaads entuziasts...un cik tas miljonus man izmaksaas vareetu sasniegt.. farao Question
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty
PostTēma: Re: ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu   ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty04.12.14 7:05

sazinies ar Imantu !!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
juris0203

juris0203


Number of posts : 58
Join date : 12.07.13
Age : 45
Dzīvesvieta : riga

ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty
PostTēma: Re: ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu   ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty04.12.14 19:12

es arī gribētu lielāku jaudu, varbūt kāds var pateikt un ieteikt ko principā var ielikt busiņā budžets varētu būt līdz 2000 eur, varbūt kāds to varētu arī uzņemties
Atpakaļ uz augšu Go down
lietotājs

lietotājs


Number of posts : 16
Join date : 01.11.14

ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty
PostTēma: Re: ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu   ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty04.12.14 19:18

lielāka jauda NAV problēma, problēma ir ar t3 ātrumkasti, kas ir ļooti lēna priekš tdi, risinājums ir mainīt galveno pāri, bet ts maksā no 700e, vai likt citu kārbu - kādu???? hvz
Atpakaļ uz augšu Go down
juris0203

juris0203


Number of posts : 58
Join date : 12.07.13
Age : 45
Dzīvesvieta : riga

ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty
PostTēma: Re: ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu   ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty04.12.14 20:07

man ir bendzīnieks ar 2.1 varbūt var ielikt subara turbo motoru, varbūt kāds zin?
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty
PostTēma: Re: ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu   ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty04.12.14 22:28

juris0203 rakstīja:
man ir bendzīnieks ar 2.1 varbūt var ielikt subara turbo motoru, varbūt kāds zin?

Ja nav bail no benzīna, tad tiešām var domāt par Subaru dzinēju. Par turbo, gan maz ko zinu, bet parastie EJ20, EJ22 un EJ25 ir diezgan populāri T3 pārbūvēs. Īpaši jau ASV. Ir piejamas daudz pārbūves daļas un instrukcijas.

Lielākais pluss ir arī tas, ka ar Subaru motoru kopā var izmantot arī Subaru kārbu, kuru var pārbūvēt pareizajā virzienā. (jābūt 4x4 kārbai). Nav lēti, bet nu, tad ir pa nopietnam.

Viss process smuki aprakstīts -> šeit
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
abez




Number of posts : 753
Join date : 30.08.10
Age : 46
Dzīvesvieta : Ventspils

ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty
PostTēma: Re: ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu   ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty05.12.14 16:28

juris0203 rakstīja:
es arī gribētu lielāku jaudu, varbūt kāds var pateikt un ieteikt ko principā var ielikt busiņā budžets varētu būt līdz 2000 eur, varbūt kāds to varētu arī uzņemties

Man ir gatava T3 syncro 4×4 ar chipotu 1.9tdi.
Apm. 150zs.
Varu piedāvāt tev.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.ventspilsavize.lv
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty
PostTēma: Re: ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu   ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty05.12.14 20:11

ja kadam atlauj finanses, ieliekat kads v8 4.0 no b5 passat. varbut izdosies. ja izdosies domaju sis variants daudziem intereses. teoretiski ta var sasniegt legendaras b32 dinamiku, jo originalais no porsche maksa daudz. visgrutakais istenot pirmo reizi, areji no b5 jalien telpa ieks t3. varbut vaks neversies ciet, un i nav liela problema, var pacelt tak stiprinajumus.
https://www.youtube.com/watch?v=vIcdiSe-b2A
Atpakaļ uz augšu Go down
juris0203

juris0203


Number of posts : 58
Join date : 12.07.13
Age : 45
Dzīvesvieta : riga

ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty
PostTēma: Man ir gatava T3 syncro 4×4 ar chipotu 1.9tdi.    ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty06.12.14 11:36

ja nav grūti atsti kādu info un foto no savas sava busiņa uz manu meiliņu juris0203@inbox.lv
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty
PostTēma: Re: ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu   ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
ir bus 1,6d gribu jaudu un automatisko karbu
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Gribu T3 mainu savu 93g 318 BMW
» Gribu nopirkt markizi -tentu.
» par kārbu no Renault Espace
» meklēju UN1 kārbu!
» VW 1,9TD kārbas

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: