Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 syncro palidzat ja varat

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
Norberts




Number of posts : 7
Join date : 17.10.14

syncro palidzat ja varat Empty
PostTēma: syncro palidzat ja varat   syncro palidzat ja varat Empty17.10.14 9:38

iegādājos t3 busiņu syncro variantu . situācija sekojoša tilts priekšā ir, bet nav ne kārbas ne kardana . un cik sapratu man vaja kārbu ar ACU kodu varbūt kādam kas ir ? Būšu pateicigs, paldies
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

syncro palidzat ja varat Empty
PostTēma: Re: syncro palidzat ja varat   syncro palidzat ja varat Empty17.10.14 10:18

Sveiks!

Kāds ir priekšējā diferenciāļa kods? Bloķis ar ir?
Atpakaļ uz augšu Go down
Norberts




Number of posts : 7
Join date : 17.10.14

syncro palidzat ja varat Empty
PostTēma: Re: syncro palidzat ja varat   syncro palidzat ja varat Empty17.10.14 10:43

ne bloķis Sad nav un kodu isti nezinu
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

syncro palidzat ja varat Empty
PostTēma: Re: syncro palidzat ja varat   syncro palidzat ja varat Empty17.10.14 10:49

Ja jau kods nav zināms, tad kā Tu izsecināji, ka Tev nepieciešama ACU kārba?


Atpakaļ uz augšu Go down
Norberts




Number of posts : 7
Join date : 17.10.14

syncro palidzat ja varat Empty
PostTēma: Re: syncro palidzat ja varat   syncro palidzat ja varat Empty17.10.14 11:06

jo uz tilta ari ir rakstīts acu un vajag tak vienādus burtus cik es sapratu
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

syncro palidzat ja varat Empty
PostTēma: Re: syncro palidzat ja varat   syncro palidzat ja varat Empty17.10.14 11:58

Skati šo tabuliņu

Tavam ACU reduktoram/diferenciālim/tiltam nāca kārbas ar kodiem AAN (ar bloķi) un AAK (bez bloķa).
Ja pareizi saprotu, tad tīri teorētiski vajadzētu derēt arī citām kārbām kur galvenā pāra attiecība ir 34:7.
Piemēram:

* AVV un AVN taču tādas nākušas tikai 16 collu sinhrām, kuras Latvijā domāju ir ļoti liels retums.
* AAM un AAL


Man bija tieši otrādāk - bija kārba AAN. Bet priekšā nebija nekā.
Ļoti veiksmīgi izdevās atrast ACU reduktoru. Taču uz mašīnas to uzlicis vēl neesmu un nevaru būt pilnīgi pārliecināts, ka tur viss ir kārtībā. Jo diferenciālis bija braucis kopā ar dīzeļa kārbu un pastāv iespēja, ka viskomufte ir uzcepusies.
Atpakaļ uz augšu Go down
Norberts




Number of posts : 7
Join date : 17.10.14

syncro palidzat ja varat Empty
PostTēma: Re: syncro palidzat ja varat   syncro palidzat ja varat Empty17.10.14 13:02

a Tu gadījumā nezini kādam tādas kārbas nav ?
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

syncro palidzat ja varat Empty
PostTēma: Re: syncro palidzat ja varat   syncro palidzat ja varat Empty18.10.14 11:51

Foruma sadaļā "Diskusijas" ir tēma "Kontakti". Domāju, ka tur atradīsi sev interesējošo kontaktinformāciju.

Man domāt, ka tādu kārbu atrast nebūs viegli Rolling Eyes
Bet nu šad un tad jau kaut kas, kaut kur uzpeld!
Vēl var meklēt arī kādu citu kārbu komplektā ar priekšējo tiltu.
Var meklēt citu kārbu un nomainīt esošā priekšējā reduktorā galveno zobratu pāri...

Kāds motors tur plānojas? Jeb brauksi ar oriģinālo boxeri?
Atpakaļ uz augšu Go down
abez




Number of posts : 753
Join date : 30.08.10
Age : 46
Dzīvesvieta : Ventspils

syncro palidzat ja varat Empty
PostTēma: Re: syncro palidzat ja varat   syncro palidzat ja varat Empty18.10.14 18:35

Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.ventspilsavize.lv
Norberts




Number of posts : 7
Join date : 17.10.14

syncro palidzat ja varat Empty
PostTēma: Re: syncro palidzat ja varat   syncro palidzat ja varat Empty19.10.14 12:40

nu tagad man stāv salikts parastais 1.9 d bet nu ja dabūšu kārbu tad ir doma ielikt 1.9 tdi ar sarkano i vai parasto vel nezinu jo laikam no liela jaudiga motora jau nav jēgas ja tā kārba bus lēna un braucot uz 100 motors rēks ka duls.
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

syncro palidzat ja varat Empty
PostTēma: Re: syncro palidzat ja varat   syncro palidzat ja varat Empty19.10.14 12:59

Norberts rakstīja:
nu tagad man stāv salikts parastais 1.9 d bet nu ja dabūšu kārbu tad ir doma ielikt 1.9 tdi ar sarkano i vai parasto vel nezinu jo laikam no liela jaudiga motora jau nav jēgas ja tā kārba bus lēna un braucot uz 100 motors rēks ka duls.

110zs AFN ("1.9 tdi ar sarkano i") rēks mazāk jo tam VNT tipa turbo, kurš pielāgojas apgriezieniem atšķirībā no 90zs TDI motoriem.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
Norberts




Number of posts : 7
Join date : 17.10.14

syncro palidzat ja varat Empty
PostTēma: Re: syncro palidzat ja varat   syncro palidzat ja varat Empty19.10.14 13:03

nu paldies par ieteikumu a tev nav zināms kam varetu but tada karba
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





syncro palidzat ja varat Empty
PostTēma: Re: syncro palidzat ja varat   syncro palidzat ja varat Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
syncro palidzat ja varat
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Mans VW T3-
Pāriet uz: