Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Mana Westfalia

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
shoferiitis




Number of posts : 3
Join date : 16.10.12
Age : 62
Dzīvesvieta : Ikšķile

Mana Westfalia Empty
PostTēma: Mana Westfalia   Mana Westfalia Empty16.12.12 10:49

Sveicināti,kluba biedri! Gribu stādīties priekšā kā jaunais domubiedrs. Mani sauc Armands.Pagājušās vasaras nogalē pēc liela projekta beigšanas, uzskatīju par pienākumu atdot savu T5 dēlam,kā rezultātā saņēmu pretī 81gada Westfaliju ar augsto jumtu.Kad busu pārvedu mājās un kā mazs bērns,kas ticis pie jaunas rotaļlietas, to izpētīju no visām pusēm,sapratu,ka šis auto ir mans sirds auto! Salīdzinot ar T5 širpotrebu,šis '' puķu bērnu'' auto ir viens fundamentāls un varens transporta līdzeklis. Ar busu ir paveicies ļoti,jo iepriekšējais saimnieks to ir kopis un lolojis ar sirdi un dvēseli-savos pieklājīgajos gados korozija nav pārāk daudz skādējusi,salons un mēbeles arī labā stāvoklī,bet rokas tomēr arī šeit ir jāpieliek.Tad nu arī sāku rosīties- rūpīgi demontēju salonu un izņēmu dzinēju(gaisa dzesēšanas bokseri). Tā kā par VAG dzinējiem nebija ne mazākās sajēgas,tad tika nopirkts dd donors,kārezultāta ieguvu rezerves daļas un pilnīgi nobeigtu 1,9d dzinēju ar kodu 1y. Izjaucot dzinēju, izrādījās,ka tas ir tik sadilis,ka nav vairs remontējams.Tā kā āra darbi vairs nav veicami,tad sāku pievērst uzmanību dzinēja meklēšanai.Bet liktenis parūpējās-meita parūpējās,ka nu man ir pagalmā donors- 4golfiņš ar1,9tdi kods agr. Bet rādās,ka ziepes ir lielas-dzinējs galīgi neder busā.Tāpēc ļoti ceru uz Jūsu padomiem,lai varētu izkustēties no 0punkta,un varētu sākt kaut ko darīt,lai bezpalīdzībā nenolaistos rokas. Jau iepriekš izsaku paldies par padomiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Mana Westfalia Empty
PostTēma: Re: Mana Westfalia   Mana Westfalia Empty16.12.12 15:13

Apsveicu ar Westfalia! Bildes nebūtu par skādi Wink

Par to dzinēju. Ja nemaldos tad 4 Golfam jau ir PD dzinējs, kas stipri atšķiras no "parastā" 1.9TDI. Ielikt var, bet ir krietni vairāk darba gan ar dzinēja stiprinājumiem, gan ar elektrību. Plus tam 4 golfa dzinējam ir daudz par daudz jaudas priekš vw kārbas.

Vienkāršākais ir 1.9TDI ar kodu AFN. no auto 98 - 2000 gada auto. (golf3, Sharans, Galaxy). Der uz oriģinālajiem T3 dīzeļdzinēja stiprinājumiem. Vizuāli maz atšķirības no 1.6TD

Bet ja nav tā, ka obliāti gribās dīzeli, tad drošivien vienkāršākais un prātīgākais variants ir 2.0 benzīns + gāze. Imants noteikti var pastāstī plašāk par šo variantu Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

Mana Westfalia Empty
PostTēma: Re: Mana Westfalia   Mana Westfalia Empty16.12.12 15:30

prieks par pievienosanos !!!
Atpakaļ uz augšu Go down
shoferiitis




Number of posts : 3
Join date : 16.10.12
Age : 62
Dzīvesvieta : Ikšķile

Mana Westfalia Empty
PostTēma: Re: Mana Westfalia   Mana Westfalia Empty16.12.12 17:06

Tā kā bērni noslinkoja ar bildēšanu,kad bija izdevība,tad tagad ir viena liela kupena.Bet,tiklīdz būs iepēja,apņemos bildes sarūpēt. Kas attiecas par dzinēja meklēšanu,Olainē sisto angļu šrotā par tdi ar visiem liberiņiem man sarēķināja+- 800Ls - tā var arī infarktu dabūt! Bet Telšos tādā pat šrotā leiši par pliku motoru ar sprauslām un degvielas vadiem prasīja 230 Ls. Tā kā man donors ir atmosfērnieks 1Y,tad nekas nesanāk. Būs vien laikam jāmeklē donors ar AFN.
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Mana Westfalia Empty
PostTēma: Re: Mana Westfalia   Mana Westfalia Empty16.12.12 17:25


Apsveicami ka esi sadūšojies atdzīvināt kaut ko no retro vai klasikas,kā nu kuram tas labāk skan. cheers
Esmu pārbūvējis divus giaseniekus par ūdens dzeses,bet abi busi tika pie 2.0 bendzīns un gāze motoriem (2E). alien alien alien
Dzinēja un degvielas izvēle lai paliek paša ziņā. Question
Varu pastāstīt visu kas ir nepieciešam lai veiktu pārbūvi uz ūdens dzesēšanu. Twisted Evil
Mans t.29219838
Imants affraid
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Mana Westfalia Empty
PostTēma: Re: Mana Westfalia   Mana Westfalia Empty16.12.12 19:02

shoferiitis rakstīja:
Tā kā bērni noslinkoja ar bildēšanu,kad bija izdevība,tad tagad ir viena liela kupena.Bet,tiklīdz būs iepēja,apņemos bildes sarūpēt. Kas attiecas par dzinēja meklēšanu,Olainē sisto angļu šrotā par tdi ar visiem liberiņiem man sarēķināja+- 800Ls - tā var arī infarktu dabūt! Bet Telšos tādā pat šrotā leiši par pliku motoru ar sprauslām un degvielas vadiem prasīja 230 Ls. Tā kā man donors ir atmosfērnieks 1Y,tad nekas nesanāk. Būs vien laikam jāmeklē donors ar AFN.

Gandrīz pirms gada es atdevu ap 400Ls par AFN motoru konplektā. Bija no angļu Ford Galaxy. Rīgā bijušajā kinostudijā, tur šrots. Principā var ņemt arī bez vadiem, ir meistars, kurš var uztaisīt to elektro sistēmu, tā lai der tieši T3.

Smile

Šeit var atrast daudz labu info par Westfalia un kemperiem. http://www.westfaliat3.info/index.html Varbūt ka noder.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Mana Westfalia Empty
PostTēma: Re: Mana Westfalia   Mana Westfalia Empty18.12.12 11:34

Labdien!! Man prieks ka vel kāds cilvēks sapratis kur ir zelts. Man gan pietika ar T4 kad es to sapratu Smile)) . Par dzinēja uv degvielas izvēli ir jāpadomā. Pamatā ir jāsaprot ko gatavojas ar šo mašīnu darīt. Es kādreiz biju kaislīgs dd fans , bet degvielas cenu kāpums ,aprēķini uz kaukulatora un Imants ienesa manā dzīvē benzīna dzinēju ar gāzi. Ja mans vecais dd dzinējs pēdējās dienās tērēja ap 10 litri , tad tagad gāzmašīna tērē 12 13 litrus.Uz manu bijušo dzinēju tas ir aptuveni 4,50 ls starpība uz 100km. Tā kā kopš 1. maija kad sāku braukt ar gāzi esmu norullējis 50000 tūkstoši tad starpība ir 2250 ls +. Nav jau daudz. Protams tdi dzinējs tērē mazāk , bet zem 8 litri tāpat grūti ir dabūt un peļņas pluss paliek. Vel viena lieta. Pirms dažiem mēnešim izbraucu līkumiņu pa eiropu līdz itālijas robeži 5800 km. Nevienu gramu nebraucu ar benzīnu Smile . Šobrīd esmu pārdomās kādu dzinēju likt savā otrajā projektā, bet skaidrs ka tas būs bg un varētu pamēģināt 4. paudzes gāzes sistēmu. Tdi dzinēju liktu bezceļu braukšanai , bet ceļošani palikšu pagaidām pie gāzes. Šobrīd braucu ar 2.0 9A bloks un Gaz 24 kaburator ar iebūvētu gāzes mixeri pirms katras droseles. 1. paaudzes gāzes iekārta - nesmird pat iebāžot degunu karburatorā Smile) Izkalusās dīvaini! alien alien
Paldies Imantam un Guntim!!
http://www.vwt3.lv/t385-mans-darba-vwt3
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
Sponsored content





Mana Westfalia Empty
PostTēma: Re: Mana Westfalia   Mana Westfalia Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Mana Westfalia
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Tirgojas mana doka
» Mana Raķete (poptop jumts?)
» mana busa pārvērtības (sienāzis)
» Lēnām būvēju, paskatīsimies kas sanāks.
» camper westfalia

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Mans VW T3-
Pāriet uz: