Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 pasākums (sanākam kopā) 2011

Go down 
+10
Reinis 78
Raitis
festers
Dainis
Ahims
Zigis
Imants
kunkuls
kristaps
guunt
14 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty08.03.11 18:12

Būtu pienācis laiks domāt par jaunu kopā sabraukšanu. Ir priekšlikums tikties 21-22 maijā Bauskā. Arīdzan šijos datumos notiek eiropas čempis
Mūsas trasē. Nezinu pagaidām kāda kārtība būs šogad. bet bija laiki kad sestdienā nepacietīgākie līdzjūtēji varēja bez maksas izmantot trasei blakus
atrodošo auto stāvlaukumu. Tā tad arī varētu būt vieta kur sapulcētos arī mēs. Braukšanai līdz Bauskai varētu izmantot kaut ko līdzīgu pērnā gada
scenārījam.
p.s. rakstiet savu domu, priekšlikumus un t.t.
Atpakaļ uz augšu Go down
kristaps

kristaps


Number of posts : 98
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : jelgava

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty08.03.11 20:23

es Par!!! What a Face
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty12.03.11 16:20

Ja paspēšu sairiktēt pietiekami acīm tīkamu auto lai rādītos starp citiem vwt3 biedriem tad esmu par.
Atpakaļ uz augšu Go down
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: guunt   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty15.03.11 18:13

kunkuls rakstīja:
Ja paspēšu sairiktēt pietiekami acīm tīkamu auto lai rādītos starp citiem vwt3 biedriem tad esmu par.

Turpat pussimts reizes ir šī vieta skatīta. Vai tiešām nau ko ieteikt ???

<kunkuls> un arī citiem. Nau jau pats galvenais izrādīties, vienmēr par katru safrizēto kāds cits būs
vel pārāks. Pie šīs markas autiņiem iespējas frizēt ir turpat vai bezgalīgas. Jēga manuprāt slēpjas tanī,
iegūsti jaunus draugus, idejas un informācījas.
Lielai daļai un arī man busiņš ir tikai darba auto. Un ja reiz kādam nav acīm tīkams .... lai neskatās.
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty15.03.11 18:16

guunt rakstīja:
kunkuls rakstīja:
Ja paspēšu sairiktēt pietiekami acīm tīkamu auto lai rādītos starp citiem vwt3 biedriem tad esmu par.

Turpat pussimts reizes ir šī vieta skatīta. Vai tiešām nau ko ieteikt ???

<kunkuls> un arī citiem. Nau jau pats galvenais izrādīties, vienmēr par katru safrizēto kāds cits būs
vel pārāks. Pie šīs markas autiņiem iespējas frizēt ir turpat vai bezgalīgas. Jēga manuprāt slēpjas tanī,
iegūsti jaunus draugus, idejas un informācījas.
Lielai daļai un arī man busiņš ir tikai darba auto. Un ja reiz kādam nav acīm tīkams .... lai neskatās.


tā jau ir jā bet nu gribas tomēr glītu auto Smile bet nu viseim reiz bijis puveklis kurš ir uzprišināts tā kā manam vēl pienāks laiks un gan jau braukšu lai arī kā man viņš izskatas Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty15.03.11 18:55

Gavenaiss ir tā.Nevis Tu dzīvo tanī bussā bet tas buss dzīvo tevī.Tad vari droši rādīteis mūsu pulkā jo pie mums neviens netiek nolikts.Paskaties,parunā un uzlādējies ar sev patīkamām idejām un pēc tam tās realizē.Par tussu man ir baigi laba ideja ko vēlāk kad iemācīšos rakstīt mēģināšu izklāstīt. Nu tad ar busiņu uz tusiņu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Zigis

Zigis


Number of posts : 94
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : ventspils

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty16.03.11 12:36

Sveicināti T3 fani ,beidzot iemācījos apieties ar šo lietu.Man tiešām liels prieks ka esam jau tik daudz un ka pasākums iet plašumā,protams kopā visi jau nesavāksimies vienā pasākumā ,varētu jau rīkot vairākus bet viss atkarīgs no finansēm.Es varētu uzaicināt uz Ventspils pusi.Paldies Gunti par priekšlikumu Bauskā esmu par.Kā jau Guntis rakstīja mūsu mērķis nav izrādīšanās cik nu kuram krutāks buss, bet lai iepazītos ar līdzīgi domājošiem.Es savējo taisīju pēc sava izdomu un finansiālām iespējām un lai man būtu patīkami ar viņu braukt un ja kādam kaut kas nepatīk tā jau ir viņu problēma.Kā Imants rakstīja neviens jau par to nesmiesies ka nav glīts buss ,gan jau būs tādēļ jau nav jākaunās rādīt citiem.labi pietiks muldēt .uz redzēšanos Bauskā,lai visiem jauks noskaņojums.T3;;;;RULLĒ.
Atpakaļ uz augšu Go down
Ahims

Ahims


Number of posts : 47
Join date : 06.03.11
Age : 40
Dzīvesvieta : Sigulda

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty18.03.11 15:13

Nu moins zeeni! Uzreiz gribu piekrist tam tautietim, kursh sacija, ka busam ir jadzivo muusos, ne mums busaa! Un tas fakts, ka mees dzenaajamies ar shiem vecajiem tankiem vien jau ir uzslavas veerts! Savaa zinjaa tas jau kaa taads retromobiilis, jo cik ta tadu mums vel laaga braukaa!
Uzreiz varu pateikt, ka mans auto itnemaz nebuus uzprishinaats, tik vien kaa lai pasham buutu eerti un tiikami braukt! Protams gribeetu jau smukuli, bet nu tas naudas ir tik cik ir! Un paties ja kadam kas nepatiik, tas ir tikai apsveicami, o buus kam patiks!
Par Bausku, tur vairaakus gadus nodzivojis, man kaa kurzemniekam tur gruutaak, vis jau redzets un ..., nu jaa es labprat, kur citur, bet lai satiktu parejos Reederus, braukshu vienalga kur, jo tur tak dveeselee brivie satiekas!
Mans ieteikums, labpraat gribeetu piemeeram Liepaajas puse, tur mazak buts, bet tas sharms, kas liepaja plosas yeah!
Sveicieni "Lustiigajam Bluumiizeram", kas painformeeja par sho pasakumu, tiri nejaushi Talsu Statoil uzpildes stacija!
Ar sveicieniem un panakumiem velot, Kurzemes Partizans! cheers
Atpakaļ uz augšu Go down
Dainis




Number of posts : 22
Join date : 05.04.11
Age : 47
Dzīvesvieta : Jaunmilgrāvis

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty05.04.11 7:01

Sveiki tauta! Nu tad ar esmu ticis pie multivana t3 šoziem.Labprāt pievienotšos pasākumam ja viens ārzemju brauciens nepatraucēs būt LV tanī laikā.Jārrulē cheers
Atpakaļ uz augšu Go down
Zigis

Zigis


Number of posts : 94
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : ventspils

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: pasākums(sanākam kopā)2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty07.04.11 7:48

Greco rakstīja:
Sveiki tauta! Nu tad ar esmu ticis pie multivana t3 šoziem.Labprāt pievienotšos pasākumam ja viens ārzemju brauciens nepatraucēs būt LV tanī laikā.Jārrulē cheers
APSVEICAM!!! lai veicās!
Atpakaļ uz augšu Go down
festers

festers


Number of posts : 335
Join date : 25.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : vecāķi

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty03.05.11 15:24

es par, būtu labi ja kada daļa varētu rīgā savākties un braukt kopā
Atpakaļ uz augšu Go down
festers

festers


Number of posts : 335
Join date : 25.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : vecāķi

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty03.05.11 15:26

tie kas būtu ar mieru rīgā satikties varam droši sazvanīties 20045789
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty04.05.11 10:53

Čau visiem.Ir pienācis 2011. g.Sāk jau spīdēt saulīte un jāsāk arī mums izskustināt kājas.Tā kā jau te bija izsviesta doma par
Bausku un nevisai slikta tad to vajadzētu realizēt un izplānot.Es tikko sazvanījos ar Latvijas bagiju ekipāzas mehāniķi.Viņi arī brauks Bauskā (Māris Līcis).Tā kā daudziem no mums būs par ko just līz,jo viņu bagijam ir t3 ātrumkārba (protams ļoti pārveiedota).Sestdienā viņiem ir brīvie trenniņi un kvalifikācija,svētdien gonka un fināls,tā kā es domāju ka būs ko redzēt un kam just līdz.
Nakšņošana savos bussos (vai zem tā).Par sapulcēšanās vietu tomērt iesaku Rīgu.Es vinam no mūsējiem ieteicu lai izspēta Okupācijas muzeja stāvlaukumu.un muzeja darba laiku un tt.
Bez kopīga pārbrauciena smukā kolonā nevar būt nekāds bussu tusiņš. Tās ir manas domas.Metiet iekšā savas versijas un visu apspriežam.Zvaniet viens otram un pulcējamies kopā 21_22 maijā.
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty04.05.11 11:01

vulf rakstīja:
Čau visiem.Ir pienācis 2011. g.Sāk jau spīdēt saulīte un jāsāk arī mums izskustināt kājas.Tā kā jau te bija izsviesta doma par
Bausku un nevisai slikta tad to vajadzētu realizēt un izplānot.Es tikko sazvanījos ar Latvijas bagiju ekipāzas mehāniķi.Viņi arī brauks Bauskā (Māris Līcis).Tā kā daudziem no mums būs par ko just līz,jo viņu bagijam ir t3 ātrumkārba (protams ļoti pārveiedota).Sestdienā viņiem ir brīvie trenniņi un kvalifikācija,svētdien gonka un fināls,tā kā es domāju ka būs ko redzēt un kam just līdz.
Nakšņošana savos bussos (vai zem tā).Par sapulcēšanās vietu tomērt iesaku Rīgu.Es vinam no mūsējiem ieteicu lai izspēta Okupācijas muzeja stāvlaukumu.un muzeja darba laiku un tt.
Bez kopīga pārbrauciena smukā kolonā nevar būt nekāds bussu tusiņš. Tās ir manas domas.Metiet iekšā savas versijas un visu apspriežam.Zvaniet viens otram un pulcējamies kopā 21_22 maijā.

No rīgas pa taisno uz bausku jeb ar kādu līkumu?
Atpakaļ uz augšu Go down
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty08.05.11 17:14

Būšu!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty09.05.11 9:39

Meitai dzimšanas diena, kas arī ir vienreiz gadā. Žēl, ka netikšu, bet visiem vēlu labi iztusēties.
Atpakaļ uz augšu Go down
ti-ark

ti-ark


Number of posts : 25
Join date : 06.04.11
Age : 37
Dzīvesvieta : ventspils

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty11.05.11 17:23

domaju ka es ari busu tik noteikti gan sestdienas vakara puse varesu pievienoties parejiem Bauska jau.
Atpakaļ uz augšu Go down
Zigis

Zigis


Number of posts : 94
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : ventspils

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: pasākums(sanākam kopā)2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty16.05.11 7:09

Sveiki,cik esam sazvanījušies tad kas plāno doties uz Bausku Sestdien 21.maijā no Rīgas,pulcējamies Rīga Plaza stāvlaukumā ,izbraukšana 10:00.Plānots apmeklēt seno spēkratu kolekcionāru Rundāles pusē(pats ne esmu redzējis, nemāku teikt kas tur apskatāms bet domāju ka būtu interesanti),tad vēl Bauskā motormuzeja"filiāli".precīzāka info.pie Imanta.Par citiem jautājumiem uz vietas.
Atpakaļ uz augšu Go down
Deels

Deels


Number of posts : 61
Join date : 04.08.10
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty18.05.11 6:14

Diemžēl sakarā ar nelielām problēmām ( kuras uzradās pēkšņi) ierasties nevarēšu , bet nu bija doma pieskriet uz 6 dienas vakaru Bauskā. a tagad nekā P.S. vēlāk pastāstīšu kur biju.
Atpakaļ uz augšu Go down
Dainis




Number of posts : 22
Join date : 05.04.11
Age : 47
Dzīvesvieta : Jaunmilgrāvis

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty18.05.11 11:10

Labprāt pievienošos līdz Bauskai.Vai paliek desmitos pie Plazas.Kāds no idejas organizētājiem varētu savu telefonu iemest,vai veidu kā sazināties ja kas mainās.Pagaidām nesaprotu,jo pašķidras tās sarunas.Tād pie Plazas 10.00 izbraukšana?
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: vieta   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty18.05.11 13:04

kurā vietā bauskā ir doma tikties?! iespējams varētu pieskriet pamielot acis uz citiem dampjiem bet ne uz palikšanu visticamāk.
Atpakaļ uz augšu Go down
festers

festers


Number of posts : 335
Join date : 25.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : vecāķi

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty18.05.11 13:18

pie plazas sāksim vākties jau no9, 10tos ir doma izbraukt bauskas virzienā pa iepriekšminētajām vietām
Atpakaļ uz augšu Go down
festers

festers


Number of posts : 335
Join date : 25.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : vecāķi

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty22.05.11 10:30

nu ko! tagad jāsāk plānot lielais T3 tusiņš!
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: 13   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty22.05.11 11:57

tomēr diezgan negatīva attieksme pret jauniņajiem utt. vairākas reizes jautāju maršrutu un vietu kur tiksies bauskā tā arī neveins neatbild laikam visiem pirksti gaisā ka visu zin un ar neko nedalas. nu tad sorry veči pievienošos kad uzņemsiet barā arī parastos ļaudis tādus kā es.
Atpakaļ uz augšu Go down
kristaps

kristaps


Number of posts : 98
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : jelgava

pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty22.05.11 13:57

neviens jau nezināja kurā vietā bauskā! tātad neapvainojies!!! geek izskatās ka švaki centies ka tā arī nenoskaidroji Laughing
uz nākošo obligāti ierodies tad jau būs viss štokos Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty
PostTēma: Re: pasākums (sanākam kopā) 2011   pasākums (sanākam kopā) 2011 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
pasākums (sanākam kopā) 2011
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Rudens pasakums 2011
» 2011lielais pasākums
» VW T3 pasākums NR. 1
» Kad būs kāds pasākums?
» 2017. gada pasākums

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Pasākumi-
Pāriet uz: