Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Brīnums no Latgales

Go down 
+6
fiksais
Imants
Reinis 78
JurisZe
maris
kristaps B
10 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
kristaps B

kristaps B


Number of posts : 14
Join date : 15.02.12
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 7:39

Kādu laiku vērojot ss.lv noskatīju busiņu. Pa dienu ielecām mašīnā un no Rīgas triecāmies uz Latgali.
Kaut arī neesmu meistars tehnikas jautājumos, šķiet, ka dabūju labu variantu. Nokaulēju uz 600 Ls. Protams, salons ir Hirošima, bet aparāts labs, ņemot vērā, ka 86. g.:
Brīnums no Latgales Img0174small

Ņemot vērā, ka šis ir mans pirmais VW busiņš, noņēmos pamatīgi līdz atradu, kur iepildīt logu šķidrumu cyclops

Pēc tam pamanīju dīvainas kastītes salona grīdā, nodomāju - VW radītāji bijuši praktiski cilvēki, bet instrumentu kastes šķiet dīvaini izvietotas.
Tikai, kad atdevu mašīnu meistaram, viņš pateica, ka tās nebūt nav parastas "kastītes". Skatoties no apakšas nevar pamanīt, ka tur kaut kas nav riktīgi. Man jau bija nojauta, ka Latgalē ļaudis nav tie slinkākie:
Brīnums no Latgales Img0171small

Tikai nākošajā dienā atkodu, kas īsti ir rakstīts uz numura:
Brīnums no Latgales Img0172smallj
Visi salasīja?

Aizmugurējās durvis ir arī vienīgā pazīme no rūsas.

Salons ir tāds kā ir un baigi prasītos jauni beņķi:
Brīnums no Latgales Img0175small

Tagad jautājumi:
Cik varētu maksāt aizmugurējais vāks? Netaisās labi ciet - slēdzene izpuvusi.
Meklēju risinājumu ar drošības jostām. Varbūt kādam, aktīvi sadarbojoties ar Tolmetu, paliek pāri drošības jostu mehānismi vai krēsli?
Ja kāds met ārā salonu, meklēju grīdas segumu.

Ir vēl viens niķis. Aparāts dažreiz nelec, pēc tam, kad ir uzsilis. Negriež starteri. Pagriež atslēgu un klusums. Aizvedu pie meistara - šis noņēmās, sildīja, darbināja, izslēdza, visu laiku leca. Tajā pašā dienā, kad paņēmu no servisa, atkal nelec, bet pēc 3 minūtēm tomēr iedarbojās. Starp citu, 1.6 dīzelis.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.libera.lv
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 8:10

Apsveicam ar pirkumu un pievienošanos VWT3.lv Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
JurisZe

JurisZe


Number of posts : 174
Join date : 22.03.11
Age : 41
Dzīvesvieta : Jelgava

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 8:51

Izskatās sakarīga caravella =) Cena arī laba.
Salonu var viegli salasīt labu, nav tur daudz detaļu un cik novērots viegli sadzenamas rokā.
Kāda kārba?

Par nelekšanu, manam 1.6td arī ir bijis vairākas reizes, kad vienkārši klusums pie atslēgas pagriešanas. Līdz šim esmu ticis cauri ar nelielu pagaidīšanu un vienreiz ar nedēļas pagaidīšanu, kad viss nokārtojās pats no sevis.
Varbūt kaut kur nosūbējuši kontakti?

Kārbiņas labas grīdās =) Diez cik reiz šis šķērsojis robežu..

Juris
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 9:21

JurisZe rakstīja:


Kārbiņas labas grīdās =) Diez cik reiz šis šķērsojis robežu..

Juris


Un ja vēl benzīntankā pamēģināsi pieliet pilnu bāku.. Very Happy Izrādīsies, ka bākas tilpums ar kādi 200L Laughing
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 9:46

Man šķiet, ka rūsas pleķa un atslēgas dēļ nav vērts mainīt visu vāku - aizšpaktelēt un nomainīt slēdzeni.

Par grīdas segumu - man ir ieklāts linolejs. Tiesa, man ir multivans un viņam tur drusku savādāks.

Vai man rādās, vai arī priekšā ir koka apdare pie ātrumkloķa?
Atpakaļ uz augšu Go down
kristaps B

kristaps B


Number of posts : 14
Join date : 15.02.12
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 10:37

Par vāku.
Džeks vakar kaut ko aizšpahtelēja, bet tur šķiet, ka problēma ir vairāk no iekšpuses - tieši, kur liek iekšā slēdzeni. Slēdzene staigā un tas vāks pamatīgi jācērt, lai nofiskējas. Gribās jau tā pa smuko. Bet nu tā nav tā steidzamākā lieta.

Steidzamākais ir salons, jo ož pēc traktorista paduses. Bet vissteidzamākais ir krēsli ar drošības jostām, jo pēc 2 nedēļām braucam ar famīliju uz Prāgu. (Varbūt iemēģināšu "kastītes" un iekrāmēšu čehu kāšus...)

Par bākas tilpumu - noteikti pamēģināšu piepildīt līdz augšai. Es nesaku ne pieci, ka tur varētu būt 200 L...

Jā, nav slikta ideja par linoleju. Pagaidām pētīju industriālos tepiķus. Bet vai nav tā, ka uzklājot linoleju apakšā veidojas mitrums un ātrāk rūsē?

Šķiet, ka nav koka apdare. Kaut kāda izkrāsota plastmasa. Vispār salons bija baigi šiki nolīmēts ar novelcenēm Very Happy

Par kārbu. Dažreiz, ja nav kārtīgi ielikts, lec ārā no otrā ātruma, bet kopumā nav slikti, ja piešaujas. Sākumā bija komiski braukt 200 km uz Rīgu. Vismaz 3 reizes pie krustojuma ieliku atpakaļgaitā. Labi, ka braucu pa nakti. Bet vispār - šķiet, ka izļurkātas kārbas ir T3 raksturā, vai ne?

Vispār esmu sajūsmā par pirkumu, jo reizē tas atrisinājis vajadzību pēc ofisa telpas.

Patiesībā nav brīnums, ka mašīna ir tik labā stāvoklī. Kā ta pret maizītes gādātāju izturēsies slikti. Viņš teica, ka tagad pieņemts kaut kāds likums un pāri robežai drīkst braukt tikai 1-reiz nedēļā. Laikam tāpēc arī pārdeva. Žēl, ka man tagad pašam buss jāizmanto ikdienas vajadzībām un jātur zem atklātas debess.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.libera.lv
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 13:15


Verķis ļoti normāls tik dzinējs šausmīgs. Twisted Evil
Par klusumu startējot ir man bijuši vairāki gadījumi ka ir nosūbējis startera vieta pie kārbas un starters.Izklausās dīvaiani bet
lielās skrūves ar saeļļotu vītni nenodrošina vajadzīgo masu ,simtomi tad ir tad nau kā loterijā. affraid
Velcome tu vw t3 lv. cheers cheers
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 13:31

kristaps B rakstīja:
Par vāku.
Džeks vakar kaut ko aizšpahtelēja, bet tur šķiet, ka problēma ir vairāk no iekšpuses - tieši, kur liek iekšā slēdzeni. Slēdzene staigā un tas vāks pamatīgi jācērt, lai nofiskējas. Gribās jau tā pa smuko. Bet nu tā nav tā steidzamākā lieta.

Steidzamākais ir salons, jo ož pēc traktorista paduses. Bet vissteidzamākais ir krēsli ar drošības jostām, jo pēc 2 nedēļām braucam ar famīliju uz Prāgu. (Varbūt iemēģināšu "kastītes" un iekrāmēšu čehu kāšus...)

Par bākas tilpumu - noteikti pamēģināšu piepildīt līdz augšai. Es nesaku ne pieci, ka tur varētu būt 200 L...

Jā, nav slikta ideja par linoleju. Pagaidām pētīju industriālos tepiķus. Bet vai nav tā, ka uzklājot linoleju apakšā veidojas mitrums un ātrāk rūsē?

Šķiet, ka nav koka apdare. Kaut kāda izkrāsota plastmasa. Vispār salons bija baigi šiki nolīmēts ar novelcenēm Very Happy

Par kārbu. Dažreiz, ja nav kārtīgi ielikts, lec ārā no otrā ātruma, bet kopumā nav slikti, ja piešaujas. Sākumā bija komiski braukt 200 km uz Rīgu. Vismaz 3 reizes pie krustojuma ieliku atpakaļgaitā. Labi, ka braucu pa nakti. Bet vispār - šķiet, ka izļurkātas kārbas ir T3 raksturā, vai ne?

Patiesībā nav brīnums, ka mašīna ir tik labā stāvoklī. Kā ta pret maizītes gādātāju izturēsies slikti. Viņš teica, ka tagad pieņemts kaut kāds likums un pāri robežai drīkst braukt tikai 1-reiz nedēļā. Laikam tāpēc arī pārdeva. Žēl, ka man tagad pašam buss jāizmanto ikdienas vajadzībām un jātur zem atklātas debess.

Par linoleju - ja grīdā no apakšas nav caurums, tad arī nav no kā tam mitrumam rasties īsti. Es gan pagaidām neesmu plēsis un skatījies. Kas attiecas uz beņķiem - redzēju te vienam otram saietā bija iebāzti Voyager ādas beņķi. Katram jau savs. Esmu ļoti apmierināts ar izlaižamo vestfālijas aizmugures beņķi, kas ar vieglu rokas kustību ļauj auto pārvērst seksodromā.

Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 13:43

Atpakaļ uz augšu Go down
kristaps B

kristaps B


Number of posts : 14
Join date : 15.02.12
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 15:01

vulf rakstīja:

Verķis ļoti normāls tik dzinējs šausmīgs. Twisted Evil
Par klusumu startējot ir man bijuši vairāki gadījumi ka ir nosūbējis startera vieta pie kārbas un starters.Izklausās dīvaiani bet
lielās skrūves ar saeļļotu vītni nenodrošina vajadzīgo masu ,simtomi tad ir tad nau kā loterijā. affraid
Velcome tu vw t3 lv. cheers cheers

Kāds varētu būt risinājums? Jauns starters?

Dzinējs ir tāds kā ir. Protams, ka gribētos 1.9 td, bet to, cerams, ar laiku...

Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.libera.lv
kristaps B

kristaps B


Number of posts : 14
Join date : 15.02.12
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 15:09

Reinis 78 rakstīja:
Varbūt tev vajag vienkārši šitādu verķi.


Pats mehānisms ir vesels. Viņš durvju iekšpusē ļurkājas, jo apkārt viss ir sarūsējis. Var griezt ārā robu tajā vietā un varbūt metināt, bet šķiet, ka pratīgāk ir nopirkt jaunu vāku.

Starp citu, kādas būtu cenas par shippingu, ja pasūta tādu verķi? Tur viss uz svaru notiek?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.libera.lv
kristaps B

kristaps B


Number of posts : 14
Join date : 15.02.12
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 15:15

Es tak arī gribu seksodromu, bet kur dabūt?! Very Happy:D:D

Biju aizbraucis uz Ķīpsalas šrotu. Šiem tukšums. Zvanīšu uz Mārupi.




Reinis 78 rakstīja:
kristaps B rakstīja:
Par vāku.
Džeks vakar kaut ko aizšpahtelēja, bet tur šķiet, ka problēma ir vairāk no iekšpuses - tieši, kur liek iekšā slēdzeni. Slēdzene staigā un tas vāks pamatīgi jācērt, lai nofiskējas. Gribās jau tā pa smuko. Bet nu tā nav tā steidzamākā lieta.

Steidzamākais ir salons, jo ož pēc traktorista paduses. Bet vissteidzamākais ir krēsli ar drošības jostām, jo pēc 2 nedēļām braucam ar famīliju uz Prāgu. (Varbūt iemēģināšu "kastītes" un iekrāmēšu čehu kāšus...)

Par bākas tilpumu - noteikti pamēģināšu piepildīt līdz augšai. Es nesaku ne pieci, ka tur varētu būt 200 L...

Jā, nav slikta ideja par linoleju. Pagaidām pētīju industriālos tepiķus. Bet vai nav tā, ka uzklājot linoleju apakšā veidojas mitrums un ātrāk rūsē?

Šķiet, ka nav koka apdare. Kaut kāda izkrāsota plastmasa. Vispār salons bija baigi šiki nolīmēts ar novelcenēm Very Happy

Par kārbu. Dažreiz, ja nav kārtīgi ielikts, lec ārā no otrā ātruma, bet kopumā nav slikti, ja piešaujas. Sākumā bija komiski braukt 200 km uz Rīgu. Vismaz 3 reizes pie krustojuma ieliku atpakaļgaitā. Labi, ka braucu pa nakti. Bet vispār - šķiet, ka izļurkātas kārbas ir T3 raksturā, vai ne?

Patiesībā nav brīnums, ka mašīna ir tik labā stāvoklī. Kā ta pret maizītes gādātāju izturēsies slikti. Viņš teica, ka tagad pieņemts kaut kāds likums un pāri robežai drīkst braukt tikai 1-reiz nedēļā. Laikam tāpēc arī pārdeva. Žēl, ka man tagad pašam buss jāizmanto ikdienas vajadzībām un jātur zem atklātas debess.

Par linoleju - ja grīdā no apakšas nav caurums, tad arī nav no kā tam mitrumam rasties īsti. Es gan pagaidām neesmu plēsis un skatījies. Kas attiecas uz beņķiem - redzēju te vienam otram saietā bija iebāzti Voyager ādas beņķi. Katram jau savs. Esmu ļoti apmierināts ar izlaižamo vestfālijas aizmugures beņķi, kas ar vieglu rokas kustību ļauj auto pārvērst seksodromā.

Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.libera.lv
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 16:31

Apsveicu ar pirkumu...
Lūdzu piereģistrējies zem kontaktiem un dīzeļmašīnas...
arī pārējie (kuri aizmirsuši), lūgums ievietot info
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 16:40

kristaps B rakstīja:
Reinis 78 rakstīja:
Varbūt tev vajag vienkārši šitādu verķi.


Pats mehānisms ir vesels. Viņš durvju iekšpusē ļurkājas, jo apkārt viss ir sarūsējis. Var griezt ārā robu tajā vietā un varbūt metināt, bet šķiet, ka pratīgāk ir nopirkt jaunu vāku.

Starp citu, kādas būtu cenas par shippingu, ja pasūta tādu verķi? Tur viss uz svaru notiek?

Jā uz svaru. Mazākas lietas es pasūtu pa taisno uz Latviju, bet lielākas es pasūtu caur LBSS. Tā ir firma, kura pāris reizes mēnesī piekrāmē fūri ar ebay pirkumiem, kas pienākuši noliktavā vācijā un fūrē uz Latviju. Tas ir izdevīgi, ja pasūti lielas un smagas lietas un gadījumos, ja nepiedāvā šipingu uz Latviju. Starp citu - pāris T3 ir Elkšņos. Tas ir īsi pirms ogres labajā pusē Daugavpils šosejas pusē. Es tur vienreiz pilnīgi netīšām ieklīdu, kad man uz ceļa nolūza gāzes pedālis. Tur šamie bija, bet nekas smalks - parastie transporteri, ja acis nevīla.
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 17:09

Jauns starteris nau vajadzīgs,noņem nost starteri un notīri tās vietas kur starteris sakļaujas ar kārbu. Jānotīra gan starterim gan kārbai
tā vieta kur piekļaujas starteris,vislabāk ar fleksim uzliktu drāšu biršti.Vēl arī var būt ka starterim oglītes,bet noteik diagnozi
neredzot slimnieku ir pagrūt. Shocked
Par dzinējiem mūsu forumā notiek diezgan kareivīgas diskusijas (dīzelis pret bendzīns +gāze). affraid affraid
Ja saskaita kā karā kritošos vai teiksim tā pārbēdzējus no dd uz bg tad es teiktu ka rezultāts ir 0 pret 10 bg labā,un man nau zināms
neviens kas būtu pārgājisno gāzes uz dd.Palasi un pasmaidi.
Man ir trīs busi un visiem esmu ielicis 2,0 (116 zs.)un sagāzējis. alien alien 12_14 litri gāzes uz100 km un nekādu mocību ar iedarbināšanu.

Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 17:15

vulf rakstīja:
Jauns starteris nau vajadzīgs,noņem nost starteri un notīri tās vietas kur starteris sakļaujas ar kārbu. Jānotīra gan starterim gan kārbai
tā vieta kur piekļaujas starteris,vislabāk ar fleksim uzliktu drāšu biršti.Vēl arī var būt ka starterim oglītes,bet noteik diagnozi
neredzot slimnieku ir pagrūt. Shocked
Par dzinējiem mūsu forumā notiek diezgan kareivīgas diskusijas (dīzelis pret bendzīns +gāze). affraid affraid
Ja saskaita kā karā kritošos vai teiksim tā pārbēdzējus no dd uz bg tad es teiktu ka rezultāts ir 0 pret 10 bg labā,un man nau zināms
neviens kas būtu pārgājisno gāzes uz dd.Palasi un pasmaidi.
Man ir trīs busi un visiem esmu ielicis 2,0 (116 zs.)un sagāzējis. alien alien 12_14 litri gāzes uz100 km un nekādu mocību ar iedarbināšanu.


Ja vien tu nebūtu pa telefonu atzinies, ka lielajā salā tavējais arī vienu rītu parādīja faku
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 17:21

VULFiņš vēl daudz ko slēpj, bet meliem īsas kājas...
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 17:24

Par gāzi Imantam taisniba,benzīns pa lēto vairs nav dabonams, bet tiem kam labi dīzeļi vēl var rullēt ! A moš elektro ??
Atpakaļ uz augšu Go down
kristaps B

kristaps B


Number of posts : 14
Join date : 15.02.12
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 18:07

Kādi viedokļi par otrabotku? Dzirdēts, ka daži brauc uz otrabotkas un nesūdzas.... Very Happy
Smird gan droši vien pamatīgi un nav zināms, cik ilgi tas motors velk.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.libera.lv
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 18:33

Otrabotku var liet krievu kāpurniekos T-100, un T-34 tankos.... What a Face What a Face What a Face,
Atpakaļ uz augšu Go down
abez




Number of posts : 753
Join date : 30.08.10
Age : 46
Dzīvesvieta : Ventspils

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty15.02.12 23:24

uldis rakstīja:
Par gāzi Imantam taisniba,benzīns pa lēto vairs nav dabonams, bet tiem kam labi dīzeļi vēl var rullēt ! A moš elektro ??
Реальная тема!
https://www.youtube.com/watch?v=yif6sPbbAR8
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.ventspilsavize.lv
kristaps B

kristaps B


Number of posts : 14
Join date : 15.02.12
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty16.02.12 7:14

Tikai āķis ir tajā, ka bateriju mainīšana nav lētākais prieks.

Tagad, protams, parādījušās litija baterijas, bet litijs arī ir resurss, kas dabā ir ierobežots. Varbūt izdomās, kā sintizēt....
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.libera.lv
kristaps B

kristaps B


Number of posts : 14
Join date : 15.02.12
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty16.02.12 7:15

Juris rakstīja:
Otrabotku var liet krievu kāpurniekos T-100, un T-34 tankos.... What a Face What a Face What a Face,

es dzirdēju, ka viens lej vecā citroenā Laughing
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.libera.lv
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty16.02.12 7:49

Tas manuprāt ir tas pats kas gulēt ar sievieti eļļainā fufaikā un vāļinkos.... Evil or Very Mad Parēķini pats kādi mēsli ir iekš vecas eļļas un to visu tu gribi izdzīt caur degvielas filtru,sūkni un sprauslām... Suspect No scratch
Atpakaļ uz augšu Go down
kristaps B

kristaps B


Number of posts : 14
Join date : 15.02.12
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty16.02.12 7:52

Protams, tak ne jau uzreiz pa taisno gāž bākā... Sākumā izfiltrē ārā visus sūdus.

Patiesībā dīzelītim ir liels potenciāls. Galu galā, Rūdolfs Dīzelis neradīja savu motoru naftas produktiem vispār.

Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.libera.lv
Sponsored content





Brīnums no Latgales Empty
PostTēma: Re: Brīnums no Latgales   Brīnums no Latgales Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Brīnums no Latgales
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 2.0CU divkarburatoru brīnums

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Mans VW T3-
Pāriet uz: