Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Kas varētu klabēt?

Go down 
2 posters
AutorsZiņojums
Ķieģelis

Ķieģelis


Number of posts : 136
Join date : 06.04.12

Kas varētu klabēt? Empty
PostTēma: Kas varētu klabēt?   Kas varētu klabēt? Empty20.07.15 14:07

Pārlasiju visu kas varētu klabēt priekšā ritošajam, bet vienalga braucot pa trepi (liekas ka rajonā zem šofera kājām) ir klabēšana. Vai nav kāda kopīga iezīme mūsu busiem? Doma man ka varētu būt moš tajā stūres vārpsta pagrieziena mehānismā?
Atpakaļ uz augšu Go down
dzintars




Number of posts : 85
Join date : 25.02.15

Kas varētu klabēt? Empty
PostTēma: Re: Kas varētu klabēt?   Kas varētu klabēt? Empty20.07.15 15:23

var klabēt varbūt stūres reikai zobstienim,tiešāk sakot tai ftulkai pa kuru stienis staigā .Pakustini zobstieni ,ideālā variantā luftes nav nemaz.Manam lufte mazliet ir ari.Ja liela var klabēt.
Atpakaļ uz augšu Go down
Ķieģelis

Ķieģelis


Number of posts : 136
Join date : 06.04.12

Kas varētu klabēt? Empty
PostTēma: Re: Kas varētu klabēt?   Kas varētu klabēt? Empty20.07.15 15:39

Tas zobstienis ir iekš reikas? Jo man reika arī uzlikta jauna.
Atpakaļ uz augšu Go down
dzintars




Number of posts : 85
Join date : 25.02.15

Kas varētu klabēt? Empty
PostTēma: Re: Kas varētu klabēt?   Kas varētu klabēt? Empty21.07.15 16:57

nu ja jauna tad cita lieta
Atpakaļ uz augšu Go down
dzintars




Number of posts : 85
Join date : 25.02.15

Kas varētu klabēt? Empty
PostTēma: Re: Kas varētu klabēt?   Kas varētu klabēt? Empty21.07.15 17:15

zobstienis ir tā ass stūres reikā ,kura staigā uz āru un iekšu ,kad tu grozi stūri,precīzāk sakot paskaties uz reiku tai abos galos ir piļņiki kā tautā sauc tos gumijas putekļu gofras,šitās gofras arī aizsargā to stieni no izdilšanas.Pats stienis uz vidus satur zobrata zobuus tāpēc sauc to par zobstieni.Abos galos viņam ir bukses pa kuru iekšu viņš slīd.Ja bukses padilušas zobstieņa ass var kratīties pa iekšu.Un ir vēl tāds joks ,kas man gadās ļoti bieži kaut pērc jaunu ļoti bieži es iepērkos brāķī,ej sazin varbūt ķīnas krutka.Tikko gultni pak ritenī nomainīju jaunu,bet nobraucu tikai 1000 km un nevis gultnis izdila bet nojuka,pilnīgi lupatās.šitā pirmo reizi,domāju ,ka krutka izpētiju iepakojumu nekādas norādēs par ražotāju un tt.Renim ari mainiju jaunu ,smuks un zolīds bij pēts skata ieliku iekšā,lufte trakāka kā vecajam.Tad dārgu nopirku pa 60 eiro nu i nekādu problēmu nav.šodien busā pa 38eiro ieliku ,iepakojums baigi zolīds,takā vācu ,ceru ,ka ies.Nezinu vai man tikai trāpās viss nekvalitatīvs,bet nu baigi bieži.
Atpakaļ uz augšu Go down
Ķieģelis

Ķieģelis


Number of posts : 136
Join date : 06.04.12

Kas varētu klabēt? Empty
PostTēma: Re: Kas varētu klabēt?   Kas varētu klabēt? Empty21.07.15 19:20

Man arī aizmugurē viens gultnis jau kādu laiku gaudo, domāju likt skf. Mūsu busiem aizmugurē dēļ svara man liekas vajag likt kvalitatīvāko ko var atļauties. Runājot par to reiku, man tāpat klabēja pirms nomainiju viņu, tā ka vaina nav reikā domājams.
Atpakaļ uz augšu Go down
dzintars




Number of posts : 85
Join date : 25.02.15

Kas varētu klabēt? Empty
PostTēma: Re: Kas varētu klabēt?   Kas varētu klabēt? Empty22.07.15 11:08

vecajam 80 gadu pasātam man gultnis pak gaudoja drusku un gadiem ilgi,bet busam sāka nesen un burtiski sabirza lupatās,rullīšu lupatās ,bet otrs lodīšu pilnīgi vesels uz tā mājas brakškot dabraucu kādi 10 km lēnām.Ja skaņa metāliska var būt vēl bremžu kolodkai nozaudēta tā atsperīte,kura to spiež uz leju lai nelēkātu pa savi ligzdu,katrai kolodkai ir wv t3 tāda atsperīte stāv piekniedēta,ja nozaudēta var dot metālisku skaņu.Veciem bremžu suportiem 100 % šitās ligzdas suportos pamuļļātas un ja atsperīte nozaudēta vai nespiež kolodku klāt ,skaņa būs 100 punktu.Pietiks pus milimetra brīvgaitas un uz bruģa skaņa būs pamatīga.
Atpakaļ uz augšu Go down
dzintars




Number of posts : 85
Join date : 25.02.15

Kas varētu klabēt? Empty
PostTēma: Re: Kas varētu klabēt?   Kas varētu klabēt? Empty22.07.15 11:12

cik esmu tagad sapratis,ja sāk gultnis gaudot kaut drusku,tas jāmaina uzreiz ,jo sū var sanākt ,ja tālu no mājām
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Kas varētu klabēt? Empty
PostTēma: Re: Kas varētu klabēt?   Kas varētu klabēt? Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Kas varētu klabēt?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: