Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 kādu rumbas gultni pirkt ???

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
dzintars




Number of posts : 85
Join date : 25.02.15

kādu rumbas gultni pirkt ??? Empty
PostTēma: kādu rumbas gultni pirkt ???   kādu rumbas gultni pirkt ??? Empty19.07.15 10:25

Pasakat man tādu lietu,bij lufte aizmugurējam rumbas gultnim,veikalā pasūtiju un uzliku jaunu.Aizbraucu līdz Kolkai un atpakaļ kopumā ap 1000 km un tagad jau mājās sāka baigi gaudot gultnis.Labi ,ka tas bij jau mājās.Izjaucu aizm.rumbu lodīšu gultnis kā jauns,bet rullīsu pilnīgi lupatās beikts,visi praktiski samalti,seperators samalts.Smēres bij at liku likām un ne solidols.Ja kāds ir licis tad varbūt var pateikt kādas firmas pirkt.Varbūt bij krutka nezinu .Varbūt ir kāds te knifs.Nēsmu auto iesācējs,esmu pircis citiem saviem auto un mainījis gultņus un arī lētā gala,bet šitāds joks nekad nav bijis.Paldies jau ieprīkš.
Atpakaļ uz augšu Go down
Ģirts

Ģirts


Number of posts : 323
Join date : 19.07.11
Age : 54
Dzīvesvieta : latvia,riga

kādu rumbas gultni pirkt ??? Empty
PostTēma: Re: kādu rumbas gultni pirkt ???   kādu rumbas gultni pirkt ??? Empty19.07.15 14:06

Ja rumba ir padilusi,var likt vienalga cik dargu gultni grib,vienalga izjuks.jamekle sakariga rumba.vismaz tada ir mana pieredze.
Atpakaļ uz augšu Go down
dzintars




Number of posts : 85
Join date : 25.02.15

kādu rumbas gultni pirkt ??? Empty
PostTēma: Re: kādu rumbas gultni pirkt ???   kādu rumbas gultni pirkt ??? Empty19.07.15 18:06

jautājums jau nav par rumbu,tai nav ne vainas.Vai kādam ir bijis kas līdzīgs?Citiem auto piem audi b4 pirku pa 8 ls gab un nekādas vainas nebij .Gultnim jocīgi ir tas ,ka visa ārējā aboima visa sīkās plaisās.Nu ja vēl 5 vai 10 štukas nobrauktu es vēl saprastu ,bet burtiski 5 dienas nu tā vēl nav bijis
Atpakaļ uz augšu Go down
Ģirts

Ģirts


Number of posts : 323
Join date : 19.07.11
Age : 54
Dzīvesvieta : latvia,riga

kādu rumbas gultni pirkt ??? Empty
PostTēma: Re: kādu rumbas gultni pirkt ???   kādu rumbas gultni pirkt ??? Empty20.07.15 5:53

Tiesi par rumbu ir runa.gultna sezas vieta nodilusi un tapec gultnis netur.Uzliku leto gultni-izjuka pec 1000km,uzliku dargaku-izjuka pec1500 km.Tad nomainiju abas stupicas,uzliku letos gultnus ,kilometrus neskaitiju bet gadu nogaja,pec tam masinu pardevu.
Atpakaļ uz augšu Go down
dzintars




Number of posts : 85
Join date : 25.02.15

kādu rumbas gultni pirkt ??? Empty
PostTēma: Re: kādu rumbas gultni pirkt ???   kādu rumbas gultni pirkt ??? Empty20.07.15 15:15

cik sapratu runā par tieši to vietu kur iepresē gultni? Nu ,bet lai viņa būtu izdilusi tad cik es saprotu tas rodas no tā ,ka daudzas reizes mainīts gultņi un presējot iekšā un sitot ārā sačakarē gultņa ligzdu kur to presē iekšā?Skatījos nu ar aci vismaz man liekas,ka ligzdas ir ideālas,gultņi iet iekšā kā krievi saka snatjagom,rūsas un to sekas ,ka būtu izrūsējuši kādi robi nav nemaz,virsmas līdzenas.Pusass granātas ass iet iekšā ari blīvi rūsas un kādu defektu nav.
Atpakaļ uz augšu Go down
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

kādu rumbas gultni pirkt ??? Empty
PostTēma: Re: kādu rumbas gultni pirkt ???   kādu rumbas gultni pirkt ??? Empty20.07.15 16:27

Uz aci nepateiksi ka izdilusi 1/10 milimetra. Tā arī visdrīzāk ir problēma.
Atpakaļ uz augšu Go down
dzintars




Number of posts : 85
Join date : 25.02.15

kādu rumbas gultni pirkt ??? Empty
PostTēma: Re: kādu rumbas gultni pirkt ???   kādu rumbas gultni pirkt ??? Empty20.07.15 18:12

nu ja būtu 10 daļa mm tad gultnis ligzdā kristu kā spainis akā,jo 10 daļa mm ir žiletes biezums un to gropi ar aci redzētu,iepriekšējais gultnis bij mainīts vismaz pāris gadu atpakaļ,jo uzgrieznis bij sarūsējis un špiļka pieaugusi takā piemetināta.Jā varbūt kāds var pateikt kur var nopirkt šito ass uzgriezni uz 46 mm.?
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





kādu rumbas gultni pirkt ??? Empty
PostTēma: Re: kādu rumbas gultni pirkt ???   kādu rumbas gultni pirkt ??? Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
kādu rumbas gultni pirkt ???
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Aizmugurējās rumbas gultņi
» Man vajag volkswagen T1, T2 vai T3 pirkt
» vajag atbildi par simptomu
» riteņa rumbas ass uzgrieznis uz 46 mm kur var nopirkt?
» t3 gultņi, trumuļi

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: