Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 t2 2.1boxer tipa motors

Go down 
+2
guunt
egils
6 posters
AutorsZiņojums
egils




Number of posts : 1
Join date : 09.09.10
Dzīvesvieta : sigulda

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: t2 2.1boxer tipa motors   t2 2.1boxer tipa motors Empty09.09.10 20:48

Sveiki viiri!
Nesen iegaadaaju sev T2 SYHCRO! Dzelzji ideaali,bet motors nevisai-atskruvejushaas spararata skruves un spararats sacis kusteties.
Ipashniekam pieticis praatinja auto vairs nekustinaat,un taa nu es tagadinj mekleju spararatu un jaunas skruves,
jo vecaas kaads fakjirs ielicis par iisaam un savukaart spararatam caurumi izeedushies ovaali...
Ko iesakat man dariit?! mekleet daljas un taisit augshaa sho 2.1motoru,vai arii kjiimikjot ko citu?!

Jau ieprieksh paldies par pieredzi un padomiem!

Egils
Atpakaļ uz augšu Go down
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: guunt   t2 2.1boxer tipa motors Empty10.09.10 12:19

Ja jau ir veeleessanaas palikt pie benziina tipa motoriem, tad ar ssiem dzineeja defektiem restaureet 2.1 nebuutu labaakais risinaajums. Es ieteiktu izveeleeties jaunaakas paaudzes 1.8 vai 2.0 .wv, audi dzineejus. GT
Atpakaļ uz augšu Go down
kristaps

kristaps


Number of posts : 98
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : jelgava

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: Re: t2 2.1boxer tipa motors   t2 2.1boxer tipa motors Empty10.09.10 17:19

ja vēl tādam kapitalku taisīt tad vispār kosmoss.
man par vienu čaulu paprasīja 30ls Shocked
Atpakaļ uz augšu Go down
MK

MK


Number of posts : 96
Join date : 13.09.10

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: Re: t2 2.1boxer tipa motors   t2 2.1boxer tipa motors Empty14.09.10 5:42

kapitalka šitam izmaksā aptuveni 200Ls (sūtot rez. daļas no anglijas un vācijas), tajā skaitā:
1. gredzenu komplekts
2. cilindru blīves
3. galvas blīves
4. kloķenes šāles
5. sadalenes šāles
6. Klaņu šāles

Tas pie nosacījuma, ka virzulis un cilindrs vēl ir OK, savādāk vēl + 200Ls par jaunu cilindru un virzuļu komplektu (2.2L kits no China)
Spararatu , man liekas, ka varēja arī ņemt no dīzeļa, bet varu arī kļūdīties.


Ņemot vērā skaitļus, protams, ka labāk ir sameklēt LV dzīvelīgu VW/AUDI 2L 16V motorīti (150hp), ko vajag, apmainīt (šitiem kapitalka viennozīmīgi lētāka, ņemot vērā motoru popularitāti), uzlikt no T2 dīzeļa karteri un eļļas sūkni, un aidā.






Atpakaļ uz augšu Go down
lustigais

lustigais


Number of posts : 88
Join date : 27.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : Saldus

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: Re: t2 2.1boxer tipa motors   t2 2.1boxer tipa motors Empty14.09.10 6:51

Man izardits stav 1.9l motors, moska no si der? Ja vajag, zvani!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.lustigaisblumizers.lv
lustigais

lustigais


Number of posts : 88
Join date : 27.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : Saldus

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: Re: t2 2.1boxer tipa motors   t2 2.1boxer tipa motors Empty14.09.10 6:53

Un man pasam stav ieksa 2l bloks ar 1,8 galvu, benzina suknis, kas dzena benzinu, 120 l gazes balons... Iet zvera! 116 zirgi! Man ir bijis ari 1,8 l motori ieksa un katra zina siem motoriem ir viss pa vienkarso un leto! Srota motors pa 30 ls, saliek jaunas kidas un vale uz nebedu!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.lustigaisblumizers.lv
MK

MK


Number of posts : 96
Join date : 13.09.10

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: Re: t2 2.1boxer tipa motors   t2 2.1boxer tipa motors Empty14.09.10 8:02

lustigais rakstīja:
Un man pasam stav ieksa 2l bloks ar 1,8 galvu, benzina suknis, kas dzena benzinu, 120 l gazes balons... Iet zvera! 116 zirgi! Man ir bijis ari 1,8 l motori ieksa un katra zina siem motoriem ir viss pa vienkarso un leto! Srota motors pa 30 ls, saliek jaunas kidas un vale uz nebedu!

Kas Tev par 2l bloku, kāds kods? Ar garajiem (159mm) vai īsajiem (144mm) klaņiem? Ko dari uz skati? Zvans draugam vai maini motoru? rabbit

Klau, es tagad tieši veicu ko līdzīgu - ir iegādāts 1.8T 20V motors, uzlikts dīzeļa karteris un T2 kārba, un tuvāko nedēļu laikā likšu iekšā. Par cik 1.8 VW/AUDI bloki kopš 80tajiem gadiem nav īpaši mainījušies, man ir jautājums, kā šie benzīnnieki stiprinās - vai T2 dīzeļa motora flanči pasē uz rindas 1.8 / 2.0 benzīnniekiem?
Atpakaļ uz augšu Go down
lustigais

lustigais


Number of posts : 88
Join date : 27.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : Saldus

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: Re: t2 2.1boxer tipa motors   t2 2.1boxer tipa motors Empty14.09.10 8:18

Man perfekti dereja 1,8 l motoram viss no dizela, gan apaksa gan stiprinajumi... 2l blokam vienai kepai dabuju paurbinat bloka caurumu un iegriezt vitni, bet parejais dereja. Man ir AAD kods! TA man nekadu problemu nav bijis, jo viss jau ir urginalajiem stiprinajumiem...
Katra zina, si sistema man loti patik un nav ne jacel vaks uz augsu ne kadas lielas parbuves. Saskruve uz galda un krauj tik ieksa!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.lustigaisblumizers.lv
MK

MK


Number of posts : 96
Join date : 13.09.10

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: Re: t2 2.1boxer tipa motors   t2 2.1boxer tipa motors Empty14.09.10 8:53

lustigais rakstīja:
Man perfekti dereja 1,8 l motoram viss no dizela, gan apaksa gan stiprinajumi... 2l blokam vienai kepai dabuju paurbinat bloka caurumu un iegriezt vitni, bet parejais dereja. Man ir AAD kods! TA man nekadu problemu nav bijis, jo viss jau ir urginalajiem stiprinajumiem...
Katra zina, si sistema man loti patik un nav ne jacel vaks uz augsu ne kadas lielas parbuves. Saskruve uz galda un krauj tik ieksa!

Paldies, iepriecināji par TA Smile

Man gan laikam vismaz iesākumam bez vāka celšanas neiztikt, ieplūdes kolektors viennozīmīgi ir par augstu. Droši vien pēc palaišanas un iebraukāšanas, ar TIG'u pārmetināšu normālākā gāzumā uz leju.... un ģenerators jāpārliek laikam būs no vecā T2 dīzeļa, jo savādāk kolektoru nevarēs nolaist uz leju. Vēl gan neesmu skatījies, vai turbīnai un kolektoram tur vispār būs vietas, bet tas mani uztrauc vismazāk, par cik tur tāpat jāliek mazliet lielāks gliemezis ar paštaisīto kolektoru Twisted Evil
Atpakaļ uz augšu Go down
lustigais

lustigais


Number of posts : 88
Join date : 27.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : Saldus

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: Re: t2 2.1boxer tipa motors   t2 2.1boxer tipa motors Empty14.09.10 11:03

Varu Tev meginat aizsutit bildes ka man tur ir izdevies. Man tik nav turbina, bet ka jau teicu, man nekas nebija jagriez, jacel, jametina. Viss pa smuko! Vai Tev vajag ar turbinu? Man iet zvera bez ta visa un vienkarsi un labi! Bet drosi, ja vajag kadu bildi vai info raksti, zvani... Katra zina, man skiet, ja Tu liksi uz dizela kepam, nezinu kas Tev bus jacel? Vins gules tada pasa slipuma ka dizela motori un tas ari viss. Man ir karburators un no kolektora ir uzmetinats flancitis, uz kura ir karbins. Man nenacas griezt nekadus gabalus.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.lustigaisblumizers.lv
MK

MK


Number of posts : 96
Join date : 13.09.10

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: Re: t2 2.1boxer tipa motors   t2 2.1boxer tipa motors Empty14.09.10 14:44

lustigais rakstīja:
Varu Tev meginat aizsutit bildes ka man tur ir izdevies. Man tik nav turbina, bet ka jau teicu, man nekas nebija jagriez, jacel, jametina. Viss pa smuko! Vai Tev vajag ar turbinu? Man iet zvera bez ta visa un vienkarsi un labi! Bet drosi, ja vajag kadu bildi vai info raksti, zvani... Katra zina, man skiet, ja Tu liksi uz dizela kepam, nezinu kas Tev bus jacel? Vins gules tada pasa slipuma ka dizela motori un tas ari viss. Man ir karburators un no kolektora ir uzmetinats flancitis, uz kura ir karbins. Man nenacas griezt nekadus gabalus.

Ar lielāko prieku apskatītos Tavas bilde! Mans e-pasts : kristsm@gmail.com

Manējam motoram ieplūdes kolektors ir vērsts pa labi, līdz ar to, pagriežot visu motoru 50 grādos, drosele sanāk pavisam gaisā. Cik saprotu, karburatora gadījumā , pats karbūzis stāv otrā - izplūdes kolektora pusē, bet man ir labajā. salīdzinot ar patreizējo dīzeli (pieņemot, ka jaunais motors stāvēs 1:1 tāpat) , bez kolektora ķidāšanas sanāk kādi 4cm virs vāka Sad
P.S. Man tās turbo mašīnas iet pie sirds, tādēļ arī T3 nenovēlēju neko sliktāku, vienīgais uztraukums par kārbas izturību Very Happy


Atpakaļ uz augšu Go down
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: guunt   t2 2.1boxer tipa motors Empty16.09.10 1:54

Par kaarbu izturiibu krennkki nekker. Cita lieta ir sajuuga izsliideessana, bet to noveerst arii nav probleema. Nākamais solis vareetu buut kaarbas apgriezienu izmainiissana,bet iesaakumaa noveelu tev veiksmiigi tikt galaa ar visu sso. Kaads ir motora kods, kuru tu tagad buuvee iekssaa.GT
Atpakaļ uz augšu Go down
MK

MK


Number of posts : 96
Join date : 13.09.10

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: Re: t2 2.1boxer tipa motors   t2 2.1boxer tipa motors Empty16.09.10 6:05

guunt rakstīja:
Par kaarbu izturiibu krennkki nekker. Cita lieta ir sajuuga izsliideessana, bet to noveerst arii nav probleema. Nākamais solis vareetu buut kaarbas apgriezienu izmainiissana,bet iesaakumaa noveelu tev veiksmiigi tikt galaa ar visu sso. Kaads ir motora kods, kuru tu tagad buuvee iekssaa.GT

Motora kods - AEB. Nāk no Audi A4 1997. Par cik motors bija bez vadības bloka un vadiem un negribēju čakarēties ar imobilaizeri, motora vadību nodrošinās programmējams vadības bloks - VEMS. Vadi jau ir satīti , tagad risinu turbīnas eļļošanas jautājumu, par cik T3 dīzeļa karterim tāda papildus fīča nav paredzēta. Trubu likšu pie oriģinālā paredzētā eļļas uzpildes cauruma, par cik eļļu varēs uzpildīt pa vārsta vāku.

Par sajūgu esmu jau papētījis - var likt VW VR6 sajūga kurvi (pāris ausis ar fleksi gan ir jānorauj nost), bet risinājumu priekš paša sajūga diska neesmu sameklējis, vienīgais variants ņemt oriģinālo centru, izfrēzēt jaunu ārējo daļu, pārkniedēt, un uzkniedēt universālos keramiskā sajūga klučus (iekš LV tādus izplata PLAZA Baltic).

Par to kārbu , es jau aizvakar ar VULF runāju, viņš teica, ka ir Saldū čalis ar zelta rokām un var palīdzēt kārbas jautājumos Smile Man patiešām gribētos to pēdējo ātrumu garāku, lai vismaz var normāli kruizēt pa šoseju + baigi ieinteresēja iespēja synchro bloķi ielikt iekš pakaļpiedziņas kārba Cool Atceros, ka pagājušo ziemu ar jaunām ziemenēm knapi varēju izkustēties no mazliet sasniguša ceļa Sad

Atpakaļ uz augšu Go down
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: guunt   t2 2.1boxer tipa motors Empty17.09.10 3:24



Diizella karterim elllas nopluude no turbiinas ir, taapat ir vieta no elllas filtra pievads turbiinas elllossanai, akuraat kaa 1.6 td . Sajuugu
arii var salikt ar leetaam izmaksaam, nupat saliku Raitim no Jelgavas. Uzzvani (29675503), iedossu vinna koordinaates, vareesi pakonsulteeties
kaa tagad uzvedas vinna sajuugs.GT
Atpakaļ uz augšu Go down
MK

MK


Number of posts : 96
Join date : 13.09.10

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: Re: t2 2.1boxer tipa motors   t2 2.1boxer tipa motors Empty17.09.10 5:48

guunt rakstīja:


Diizella karterim elllas nopluude no turbiinas ir, taapat ir vieta no elllas filtra pievads turbiinas elllossanai, akuraat kaa 1.6 td . Sajuugu
arii var salikt ar leetaam izmaksaam, nupat saliku Raitim no Jelgavas. Uzzvani (29675503), iedossu vinna koordinaates, vareesi pakonsulteeties
kaa tagad uzvedas vinna sajuugs.GT

Gunti,
vienīgie caurumi, ko es karterī atradu ir : 1) eļļas nolaišanas skrūve priekšā 2) flancis, pie kura stiprinās eļļas iepildīšanas truba ..... neskatījos gan apakšā , varbūt tur arī bija kāda skrūve ? Smile Jebkurā gadījumā, flancis jau izfrēzēts, jāpagarina tikai truba.
Ar eļļas pievadu turbīnai viss oki doki, par cik motors jau ir ar turbīnu un no filtra jau aiziet pievads.
Paldies par kontaktiem, uzzvanīšu!



Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: Re: t2 2.1boxer tipa motors   t2 2.1boxer tipa motors Empty23.09.10 16:24

sajūga disku paskaties no audi 5e vai 5 quatro šlices tās pašas un diametrs arī pievērs uzmaību lai atsperes vismaz 6 bet no quatra 5 ar otru vēl pa vidu pirat
Atpakaļ uz augšu Go down
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: guunt   t2 2.1boxer tipa motors Empty24.09.10 4:14

Uldis ir ssim izsskreejis cauri, taisniiba. bet papēti disku no 2.1, ja ir normaals var kraameet iekssaa
drossi paliks kaads $ citaam meerkkim. GT
Atpakaļ uz augšu Go down
MK

MK


Number of posts : 96
Join date : 13.09.10

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: Re: t2 2.1boxer tipa motors   t2 2.1boxer tipa motors Empty24.09.10 5:33

guunt rakstīja:
Uldis ir ssim izsskreejis cauri, taisniiba. bet papēti disku no 2.1, ja ir normaals var kraameet iekssaa
drossi paliks kaads $ citaam meerkkim. GT
Ir man vēl palicis no 2.1 disks un kurvis, protams, ka iebraukšanai derēs arī tāds, bet vēlāk jebkurā gadījumā jāmaina uz kaut ko nopietnāku.
Kas bija domāts ar 5E ? 5-cilindru Audjuki vai konkrēts modelis? Tā arī nesapratu, vajag no Quattro vai ne-quattro? Smile

Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: Re: t2 2.1boxer tipa motors   t2 2.1boxer tipa motors Empty24.09.10 9:12

5E ir audi 5cil. dzin.,bet quatro piedzinai ar dobutam atsperem disks ir viskreptigakais ,ja interese varu iedot pamerit
Atpakaļ uz augšu Go down
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: guunt   t2 2.1boxer tipa motors Empty24.09.10 18:40

Kurvis ir jaaliek no donora, bet disks der 2.1. Ja man atminna nevll tad 2.1 kurvim ir cits seedinaajums!?
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





t2 2.1boxer tipa motors Empty
PostTēma: Re: t2 2.1boxer tipa motors   t2 2.1boxer tipa motors Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
t2 2.1boxer tipa motors
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: