Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Mans Baltais Gulbītis

Go down 
+9
Ģirts
festers
Ķieģelis
Raitis
RobertsK
uldis
V
Imants
fiksais
13 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3
AutorsZiņojums
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty29.07.17 17:14

Čaļi, gribēju krāsot pelēku, bet mazā meitiņa teica, ka balts ir smuks (darba zorro krāsa viņai nepatika)....
Mazliet ir šaizītes, bet no 5m attāluma nevar redzēt, pats gatavoju un krāsoju (man pateica, noārdīts un krāsa tava, tad 2t un 3 nedēļās ir gatavs).
Nu tagad vismaz ir vienādā krāsā, ar jaunajiem stikliem...
Vēl viens jautājums-man ceļa nodoklis nav jāmaksā, krāsa nemainījās, bet logs jauns-apskate bija līdz 15.11., kā labāk, CSDD paprasīt citu uzlīmi, vai iziet jaunu apskati??? bounce bounce bounce
Atpakaļ uz augšu Go down
motoplate

motoplate


Number of posts : 262
Join date : 17.06.16

Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty30.07.17 6:06

samaksāsi 2 ar kapeikām par citu uzlīmi un viss!
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty02.08.17 17:24

motoplate rakstīja:
samaksāsi 2 ar kapeikām par citu uzlīmi un viss!
Samaksāju 3,61E un ir uzlīme līdz 15.11. (vēl 3,5mēneši)
Atpakaļ uz augšu Go down
motoplate

motoplate


Number of posts : 262
Join date : 17.06.16

Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty02.08.17 18:55

cheers
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty08.11.17 17:47

TAUTA, kur es kļūdos vai nepareizi daru???
Man liegums uz 2 gadiem, T3 reģistrēts uz māmiņu (2 grupas invalīds).
Parīt vedu nodot numurus uz CSDD, lai nekristu kārdinājumā vadīt busiņu, apskati iešu kad būs tiesības, ar apdrošināšanu mēģināšu tik galā pats (varbūt kāds zina, kur jāgriežas, lai dabūtu atpakaļ neizmantoto polisi???).
Paldies
Atpakaļ uz augšu Go down
abez




Number of posts : 753
Join date : 30.08.10
Age : 46
Dzīvesvieta : Ventspils

Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty08.11.17 18:39

Pie apdrošinātājiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.ventspilsavize.lv
motoplate

motoplate


Number of posts : 262
Join date : 17.06.16

Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty08.11.17 19:34

abez rakstīja:
Pie apdrošinātājiem.

cheers
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty09.11.17 16:29

Brīnums, laikam jātic Antonam=nezinu, kas nostučija, bet 20min atpakaļ atbrauca leiši un paņēma kārbu 250E bez kaulēšanās...
Ar apdrošinātājiem ir šaize=negrib atmaksāt 7mont prēmiju..., bet rīt braukšu uz kantori un risināšu problēmu...
Atpakaļ uz augšu Go down
abez




Number of posts : 753
Join date : 30.08.10
Age : 46
Dzīvesvieta : Ventspils

Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty09.11.17 17:26

cheers
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.ventspilsavize.lv
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty10.11.17 15:30

Numuri ir csdd.
Apdrošinātāji (BAN Baltijas apdrošināšanas nams) neko negrib atmaksāt (man polise līdz 09.06.2018.), pamatojums=ja mainās īpašnieks (kaut vai Raimonds V. vai tolmet), tad var, bet citādi nekā??? Ir kaut kur taisnība uz šis zemes?
Atpakaļ uz augšu Go down
abez




Number of posts : 753
Join date : 30.08.10
Age : 46
Dzīvesvieta : Ventspils

Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty10.11.17 15:37

10.pants. Apdrošināšanas līguma izbeigšana pirms termiņa

(1) Apdrošināšanas līgums izbeidzas pirms termiņa — ar pieteikumā norādīto laiku, bet ne agrāk kā ar pieteikuma iesniegšanas brīdi, ja transportlīdzekļa īpašnieks iesniedz apdrošinātājam rakstveida pieteikumu par apdrošināšanas līguma izbeigšanu pirms termiņa, pieteikumam pievieno līguma izbeigšanas pamatojumu — pierādījumus, kas apstiprina vienu no šādiem nosacījumiem:

1) transportlīdzeklis ir atsavināts;

2) transportlīdzeklis izgājis no īpašnieka, glabātāja vai lietotāja valdījuma nevis viņu vainas, bet citas personas prettiesisku darbību dēļ un par to ir paziņots attiecīgajām tiesībaizsardzības iestādēm normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā;

3) apdrošināšanas līgumā norādītajās ziņās ir kļūda;

4) tiek likvidēta juridiskā persona vai mainīts tās nosaukums.

(2) Ja transportlīdzeklis netiks izmantots ceļu satiksmē, transportlīdzekļa īpašnieks iesniedz apdrošinātājam rakstveida pieteikumu par apdrošināšanas līguma izbeigšanu pirms termiņa.

(3) Transportlīdzekļa īpašnieks pirms šā panta otrajā daļā noteiktā rakstveida pieteikuma iesniegšanas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā uz laiku pārtrauc transportlīdzekļa reģistrāciju attiecīgi Ceļu satiksmes drošības direkcijā vai Valsts tehniskās uzraudzības aģentūrā.

(4) (Izslēgta ar 27.09.2007. likumu.)

(5) Izbeidzot apdrošināšanas līgumu pirms termiņa, transportlīdzekļa īpašniekam ir tiesības uz to iemaksātās apdrošināšanas prēmijas daļu, kura atbilst:

1) atlikušajam laikposmam no līguma izbeigšanas dienas līdz apdrošināšanas līguma termiņa beigām un no kuras atskaitīti ne vairāk kā 5 procenti no apdrošināšanas prēmijas daļas par atlikušo periodu, ja līgums tiek izbeigts šā panta pirmās daļas 1.punktā vai otrajā daļā minēto apstākļu dēļ un ja par attiecīgo līgumu nav pieteikta apdrošināšanas atlīdzības izmaksa;

2) atlikušajam laikposmam, skaitot no līguma izbeigšanas dienas, ja līgums tiek izbeigts šā panta pirmās daļas 2., 3. vai 4.punktā minēto apstākļu dēļ un ja, pamatojoties uz attiecīgo līgumu, nav pieteikta apdrošināšanas atlīdzības izmaksa.

(6) Ja transportlīdzeklim mainās īpašnieks, pamatojoties uz transportlīdzekļu mazumtirdzniecībai reģistrēta komersanta izsniegtu rēķinu-uzziņu vai uz citiem dokumentiem, kuri nepārprotami apliecina transportlīdzekļa īpašnieka īpašumtiesības, vai transportlīdzekli pārreģistrē sakarā ar transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā norādītā īpašnieka vai transportlīdzekļa identifikācijas numura maiņu, vai transportlīdzeklim tiek izsniegta tranzīta numura karte vai apliecinājums par transportlīdzekļa norakstīšanu un apdrošināšanas līgumā norādītais transportlīdzekļa īpašnieks nav iesniedzis pieteikumu par apdrošināšanas līguma izbeigšanu, apdrošināšanas līgums uzskatāms par izbeigtu ar brīdi, kad transportlīdzeklim, pamatojoties uz īpašumtiesības apliecinošiem dokumentiem, mainās īpašnieks vai transportlīdzeklis tiek pārreģistrēts, vai tam tiek izsniegta tranzīta numura karte vai apliecinājums par transportlīdzekļa norakstīšanu. Transportlīdzekļa līzinga gadījumā apdrošināšanas līgums uzskatāms par izbeigtu brīdī, kad mainās līzinga ņēmējs, kas Ceļu satiksmes drošības direkcijā vai Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras Traktortehnikas un tās vadītāju informatīvajā sistēmā reģistrēts kā transportlīdzekļa turētājs.

(61) Ja apdrošināšanas līgums ir izbeidzies šā panta sestajā daļā minētajā gadījumā un transportlīdzekļa īpašnieks iesniedz apdrošinātājam rakstveida pieteikumu par iemaksātās apdrošināšanas prēmijas daļas atmaksu, transportlīdzekļa īpašniekam ir tiesības uz to iemaksātās apdrošināšanas prēmijas daļu, kura atbilst atlikušajam laikposmam no pieteikuma iesniegšanas dienas līdz apdrošināšanas līguma termiņa beigām un no kuras atskaitīti ne vairāk kā pieci procenti no apdrošināšanas prēmijas daļas par atlikušo periodu, ja, pamatojoties uz attiecīgo līgumu, nav pieteikta apdrošināšanas atlīdzības izmaksa.

(7) Šā panta sestās daļas nosacījumi neattiecas uz:

1) līzinga gadījumiem, ja transportlīdzeklis tiek pārreģistrēts un transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā norādītais transportlīdzekļa turētājs kļūst par transportlīdzekļa īpašnieku vai transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā norādītais transportlīdzekļa īpašnieks kļūst par transportlīdzekļa turētāju;

2) standartlīgumiem, kas noslēgti, pamatojoties uz šā likuma 9.1 panta pirmās daļas 2.punkta “b” apakšpunktā minētajiem datiem.

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 27.09.2007. un 22.09.2011. likumu, kas stājas spēkā 26.10.2011.)

Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.ventspilsavize.lv
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty10.11.17 16:53

Anton, paldies par atbildi, trīs reizes lasīju...
Sākšu ar atkāpi (admini, šis ir man profils, ko gribu to rakstu=lasiet, komentējiet, bet nedzēsiet...).
Šodien miris Miška Zadornovs, viņš savās humoreskās apspēlēja tēmu=paskaidrojiet tautai, ko nozīmē vaučers cēlies, ikk krities...?
Anton, man ir cerības "atsist" to "mazo" naudiņu no BAN par OCTA??? un ja, Jā tad kā?
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty10.11.17 17:40

(3) Transportlīdzekļa īpašnieks pirms šā panta otrajā daļā noteiktā rakstveida pieteikuma iesniegšanas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā uz laiku pārtrauc transportlīdzekļa reģistrāciju attiecīgi Ceļu satiksmes drošības direkcijā vai Valsts tehniskās uzraudzības aģentūrā.

Ej uz apdrošinātāju kantori un saki, ka esi pārtraucis reģistrāciju, nododot reģ.nr. CSDD. Uzrakstīsi iesniegumu - parasti jau sagatavota standarta veidlapa.
Ja nu šie tiešām Tev negrib neko atdot... saki, ka zvanīsi mammas brālim uz TV3. Gan jau onkulis no Bez Tabu atbrauks pie apdrošinātājiem un atrisinās šo lietu Laughing
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty10.11.17 17:45

maris rakstīja:
(3) Transportlīdzekļa īpašnieks pirms šā panta otrajā daļā noteiktā rakstveida pieteikuma iesniegšanas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā uz laiku pārtrauc transportlīdzekļa reģistrāciju attiecīgi Ceļu satiksmes drošības direkcijā vai Valsts tehniskās uzraudzības aģentūrā.

Ej uz apdrošinātāju kantori un saki, ka esi pārtraucis reģistrāciju, nododot reģ.nr. CSDD. Uzrakstīsi iesniegumu - parasti jau sagatavota standarta veidlapa.
Ja nu šie tiešām Tev negrib neko atdot... saki, ka zvanīsi mammas brālim uz TV3. Gan jau onkulis no Bez Tabu atbrauks pie apdrošinātājiem un  atrisinās šo lietu Laughing
Biju šodien ban filiālē Liepājā, vakar zvanīju uz Rīgas ofisu=atbide ej dir*t.
Laikam jā uzraksta ierakstīta vēstule un tad jau redzēs=summa nav kosmos, bet fakts un princips...
Paldies par atbalstu
Atpakaļ uz augšu Go down
bergs

bergs


Number of posts : 426
Join date : 21.06.16
Age : 37
Dzīvesvieta : medemciems

Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty10.11.17 18:49

Izlasi līgumu kuru esi noslēdzis . Un pēc tā arī vadies .
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty10.11.17 21:50

Nezinu, man nekad nav bijušas problēmas. Šogad vien kādiem trim auto šo procedūru esmu izveicis.
Varbūt pats kaut ko esi saputrojis! Busiņš uz māmuļas vārda, varbūt māmiņa arī skaitās kā apdrošinājuma ņēmējs? Protams, ka Tevi sūtīs bekot!
Ceru, ka ideju saprati!?
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty11.11.17 11:04

Priekškam vispār ir jādrošina BAN? Tā ir žuliku bode. Manapolise vienmēr uzrāda tiem kosmosa cenu. Tagad jau tikai lasīt līgumu vai var atgriezt. Ja var tad draudiet ar Beztabu, un arī istenojiet, man ir viena žurnalista ēpasts. Ja nevar tad uz PTAC, jo pakalpojums pastāv ar nodotiem numuriem var būt traktēt ka nesaņemts pakalpojums.

PS. BAN pieder Teilanam, kurš esot Ausaines drauģelis. Pilns gugls ar viņu.
PPS. Radaru idejas tēvs, kad visi ķipa maksās privātam, viņš arī ir. Es tādā ūķi nekad nedrošinātos, ja nu avarija, tas otrais naudu neiegūs nekad.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Mans Baltais Gulbītis   Mans Baltais Gulbītis - Page 3 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Mans Baltais Gulbītis
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 3 no 3Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» baltais turtles
» Mans pelēcītis
» MANS VW T3
» Mans T3 BUNKURS
» Mans T3 buss

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Mans VW T3-
Pāriet uz: