Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 rausteklis

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

rausteklis Empty
PostTēma: rausteklis   rausteklis Empty05.05.11 9:12

Pie 90 km/h sāk raustīties, tipa jauda zūd un atkal parādās, bet strauji samazinot ātrumu grasās slāpt nost. Kas tur varētu būt pie vainas? Degvielas filtrs, sūknis karbiķis? Kā to pārbaudīt? Pa trubiņām ceļo tādi kā burbuļi, tādas kā putas. Man 1,6 D
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

rausteklis Empty
PostTēma: Re: rausteklis   rausteklis Empty05.05.11 12:24

Man reiz bija līdzīgi simptomi: braucot vienkārtši slāpa nost! Pēc brītiņa izdodas iedarbināt, bet pēc pāris km atkal sāk raustīties un dodot virsū slāpst nost! Likās, ka nepietiek degviela. Paņēmu šļauciņu aiz filtra/pa taisno no sūkņa un ieliku degvielas kanniņā. Viss notiek! Very Happy
Beidzās ar to, ka dabūju tīrīt bāku. Dikti ķēpīgs darbs - bāku nemaz nav tik viegli iztīrīt. Turklāt tur ir atsevišķs nodalījums kurā atrodas degvielas uztvērējs ar sietiņu, kurš tad arī bija ciet ar visādiem dranķiem!

Reko citi dara Shocked http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=276798&page=8

Es gan no ķirurģiskām darbībām atteicos un iztiku tikai ar spiedienu un rotējošo karchera pistoli.
Pie viena bāka tika saposta - notīrīta rūsa, un nogruntēta neskaitāmas reizes. Apakšai gan nebija nekādas vainas. Bākas augšai tā dzīve grūtāka, jo tur skrājas visādi dubļi, netīrumi, mitrums.. un tad jau notiek visi dabīgie procesi Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

rausteklis Empty
PostTēma: Re: rausteklis   rausteklis Empty05.05.11 13:46

maris rakstīja:
Man reiz bija līdzīgi simptomi: braucot vienkārtši slāpa nost! Pēc brītiņa izdodas iedarbināt, bet pēc pāris km atkal sāk raustīties un dodot virsū slāpst nost! Likās, ka nepietiek degviela. Paņēmu šļauciņu aiz filtra/pa taisno no sūkņa un ieliku degvielas kanniņā. Viss notiek! Very Happy
Beidzās ar to, ka dabūju tīrīt bāku. Dikti ķēpīgs darbs - bāku nemaz nav tik viegli iztīrīt. Turklāt tur ir atsevišķs nodalījums kurā atrodas degvielas uztvērējs ar sietiņu, kurš tad arī bija ciet ar visādiem dranķiem!

Reko citi dara Shocked http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=276798&page=8

Es gan no ķirurģiskām darbībām atteicos un iztiku tikai ar spiedienu un rotējošo karchera pistoli.
Pie viena bāka tika saposta - notīrīta rūsa, un nogruntēta neskaitāmas reizes. Apakšai gan nebija nekādas vainas. Bākas augšai tā dzīve grūtāka, jo tur skrājas visādi dubļi, netīrumi, mitrums.. un tad jau notiek visi dabīgie procesi Sad


Iepriekšējais saimnieks dievojās, ka bāku esot iztīrījis. Arī papildus filtriņu bija ielicis trubai, kas nāk no bākas (tiesa, benzīna filtriņu). Kad pirmo reizi sāka gļukot, tad es to papildfiltriņu nomainīju un viņš tiešām bija sūdu pilns. Kādu laiku gāja normāli, tad atkal tas pats sākās. Atkal nomainīju to filtriņu, bet nu jau neizskatījās īpaši netīrs. Varbūt tie sūdi kaut kādi ievilkti jau agrāk iekšā lielajā filtrā, vai sūknī? Bāku tīrīt vēlreiz galīgi negribas un ja godīgi, es neesmu tik tehnisks cilvēks, lai labodams vienu lietu, kādu citu nesačakarētu.
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

rausteklis Empty
PostTēma: Re: rausteklis   rausteklis Empty05.05.11 14:17

Reinis 78 rakstīja:
Pie 90 km/h sāk raustīties, tipa jauda zūd un atkal parādās, bet strauji samazinot ātrumu grasās slāpt nost. Kas tur varētu būt pie vainas? Degvielas filtrs, sūknis karbiķis? Kā to pārbaudīt? Pa trubiņām ceļo tādi kā burbuļi, tādas kā putas. Man 1,6 D

1.6Turbo Diizels (jx) vai parastais diizels?

Ja baaka tiira un cauruliitee burbulji, tad varbuut kautkur rauj garaam gaisu? Tad gan parasti to juut vairaak uz starteesanu, jo negrib lekt.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

rausteklis Empty
PostTēma: Re: rausteklis   rausteklis Empty05.05.11 14:22

VWBus rakstīja:
Reinis 78 rakstīja:
Pie 90 km/h sāk raustīties, tipa jauda zūd un atkal parādās, bet strauji samazinot ātrumu grasās slāpt nost. Kas tur varētu būt pie vainas? Degvielas filtrs, sūknis karbiķis? Kā to pārbaudīt? Pa trubiņām ceļo tādi kā burbuļi, tādas kā putas. Man 1,6 D

1.6Turbo Diizels (jx) vai parastais diizels?

Ja baaka tiira un cauruliitee burbulji, tad varbuut kautkur rauj garaam gaisu? Tad gan parasti to juut vairaak uz starteesanu, jo negrib lekt.

Parastais dīzelis. Lec ideāli, bet tie burbuļi parādās pēc pāris minūšu darbināšanas.
Atpakaļ uz augšu Go down
ti-ark

ti-ark


Number of posts : 25
Join date : 06.04.11
Age : 37
Dzīvesvieta : ventspils

rausteklis Empty
PostTēma: Re: rausteklis   rausteklis Empty05.05.11 16:52

tur drosi var nemt nost un tirit baku jo man bija tiesi tas pats. pec tam protams ari jaunu degvielas filtru der nomainit un vis bus kartiba. bet nu protams ka jau augstak mineja iztirit baku tiesam nau nekads vieglais process.
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

rausteklis Empty
PostTēma: Re: rausteklis   rausteklis Empty06.05.11 8:05

ti-ark rakstīja:
tur drosi var nemt nost un tirit baku jo man bija tiesi tas pats. pec tam protams ari jaunu degvielas filtru der nomainit un vis bus kartiba. bet nu protams ka jau augstak mineja iztirit baku tiesam nau nekads vieglais process.

Ja tā loģiski padomā, tad laikam tā arī būs, jo tie burbuļi nāk arī no vada, kas nāk tieši no bākas. Nu neko - būs jāmēģina.
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

rausteklis Empty
PostTēma: Re: rausteklis   rausteklis Empty18.05.11 12:21

Reinis 78 rakstīja:
ti-ark rakstīja:
tur drosi var nemt nost un tirit baku jo man bija tiesi tas pats. pec tam protams ari jaunu degvielas filtru der nomainit un vis bus kartiba. bet nu protams ka jau augstak mineja iztirit baku tiesam nau nekads vieglais process.

Ja tā loģiski padomā, tad laikam tā arī būs, jo tie burbuļi nāk arī no vada, kas nāk tieši no bākas. Nu neko - būs jāmēģina.

Ja nu kādam interesē - benzīntankā ar kompresoru iepūtu degvielas trubā. Pagaidām iet perfekti.
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

rausteklis Empty
PostTēma: Re: rausteklis   rausteklis Empty18.05.11 12:33

Reinis 78 rakstīja:


Ja nu kādam interesē - benzīntankā ar kompresoru iepūtu degvielas trubā. Pagaidām iet perfekti.


Laughing Arī man bija tāds pats risinājums! Bet tas bija tikai PAGAIDU risinājums!
Precīzi neatceros, bet pēc +/- nedēļas atkārtojās tas pats scenārijs scratch
Suspect Vēl vienu reizi iepūtu un tad ķēros pie bākas tīrīšanas!
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





rausteklis Empty
PostTēma: Re: rausteklis   rausteklis Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
rausteklis
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: