Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Auto krāsošana

Go down 
+9
Ģirts
Dainis
Arno
Imants
RobertsK
V
uldis
guunt
aiviou
13 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
aiviou




Number of posts : 5
Join date : 30.04.14

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty30.04.14 10:44

Sveicināti, cienijamie T3 īpašnieki un citi foruma dalībnieki. Vēlos Jums pastāstīt vienu interesantu stāstu par vienu no servisiem uz kuru daudzi no Jums arī ir braukuši un brauc. Stāsts būs ar Arno & Co, atrodas blakus Bauskas šosejai. Jātzīst, ka iepriekš lielu problēmu mums ar viņiem nebija, protams uz nagiem jāskatās, bet tas jau kā jau visos lētos servisos. Stāsts, būs par to kā mūsu attiecības sabojājās. Sākam. BIjām nolēmuši pārkrāsot savu busu, budžets ierobežots, tādēļ lēmums kur krāsot tika izdarīts par labu augstāk minētajai kompānijai kura solija par attiecīgu nelielu samaksu nokrāsot busu. Viss gāja +- labi līdz brīdim kad bija jāizvēlas krāsa, tad izrādījās ka misteram Arno ir savs viedoklis par to kā jākrāso mūsu busiņš, mēs iespītējāmies un tomēr uzstājām, ka krāsai ir jābūt tieši tādam tonim uz kādu veikalā norādijām. Ok, puisis uzmeta lūpu, ka mēs neuzticamies viņa lieliskajai gaumei, bet ok..viss sarunāts. Pēc pāris dienām braucam skatīties, lielā steigā un ļoti pavirši. Pa šo laiku cienijamais māsters ir veicis gājienu ar zirdziņu, iepriekš ar mums nesaskaņotu, un tomēr izvēlējies sev tīkamāku toni ar ko arī nokrāsojis mūsu dārgumu. Tumšajā garāžā tas murgs vēl pēc kaut kā izskatijās, bet sliktā dūša jau bija sākusies, pēc dienas aizbraucot, apskatoties auto izstumtu ārā varēja sajukt prātā. Tik debilu koši, spilgti, kliedzoši zilu toni es nebiju redzējis. Viss ar to tika likts pa bremzēm un lūgts auto pārkrāsot, jo galu galā tas nebija mūsu izvēlētais tonis, auto vecs, bet loti mīļš. Tad sākās tālākais cirks, viņš nepārkrāsošot. Uz to brīdi ēļas līmenis manā katliņā jau bija sasniedzis augstāko līmeni. Pēc vairāku dienu, klusākām un skaļāk debatēm mēs busu no turienes aizvācām un nāksies viņu pārkrāsot citur. Līdz šim brīdim nepamet jautājums ko mēs tik sliktu bijām nodarijuši šim kantorim, ka viņi ar mums tā izdarijās. Garīgais lupatās, lieki krenķi pienākuši klāt un atiecības sabojātas. Ko es gribu teikt, esiet uzmanīgi ar šādiem pašdarbniekiem un uz priekšu nemaksājiet neko un pārbaudiet katru centimetru viņu padarītā darba, jo haltūrēt viņi mīl nepajokam. Tagad lēnām aplūkojot auto ir redzams cik mēs bijām lētticīgi, tur ir laža, lažas galā. Es varētu rakstīt vēl ilgi, bet tā jau par daudz uzmanības ir veltīts šiem ''jaukajiem, skaļi pļāpigajiem māsteriem''. Lai visiem laba diena un neesiet tādi lohi kā mēs, kas paļāvās uz tukšiem solijumiem, lai gan jebkuram normālam cilvēkam apskatoties kā izskatās viņu servisā vajadzētu mukt pa gabalu. P.s. ņemot vērā māstera verbālas caurejas mākslu, ko viņš pārvalda pilnībā, esmu pārliecināts, ka tulīt parādīsies kaudze ar komentāriem par šo tēmu, bet paldies dievam man ir kaudze liecinieku, gan krāsu veikalā gan citi cilvēki+bildes kā izskatās viņu nohaltūrētais murgs. Smieklīgāgais tas, ka ķlūdas jau mēs daram visi, bet pēc tam vismaz cenšamies viņas labot. Tik nezkapēc šis tipiņš ietiepās...atrunas viņam bij miljons:)
Atpakaļ uz augšu Go down
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

Auto krāsošana Empty
PostTēma: guunt   Auto krāsošana Empty30.04.14 15:41

P.s. ņemot vērā māstera verbālas caurejas mākslu, ko viņš pārvalda pilnībā, esmu pārliecināts, ka tulīt parādīsies kaudze ar komentāriem par šo tēmu, bet paldies dievam man ir kaudze liecinieku, gan krāsu veikalā gan citi cilvēki+bildes kā izskatās viņu nohaltūrētais murgs. Smieklīgāgais tas, ka ķlūdas jau mēs daram visi, bet pēc tam vismaz cenšamies viņas labot. Tik nezkapēc šis tipiņš ietiepās...atrunas viņam bij miljons:)[/quote]

Man vienreiz dzīvē bija laime tai zveriņņikā pabūt, saimnieku, viņa runas spēju dēļ nokristījām par MINHAUZENU. Es viņu kosmosu tehnoloģijām
savu auto neuzticētu.
Atpakaļ uz augšu Go down
aiviou




Number of posts : 5
Join date : 30.04.14

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty30.04.14 16:08

Jā, muti viņam aiztaisīt gandrīz nereāli Evil or Very Mad 
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty01.05.14 4:33

Arī esmu tur ciemojies !!! Kas attiecas taisīt gluži pa lēto, reti sanāk nemaksāt dubultā !!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty01.05.14 8:48

esmu sapircies popkornu, gaididams dirsanos, a te klusums. Sad 
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty01.05.14 9:52

V rakstīja:
esmu sapircies popkornu, gaididams dirsanos, a te klusums. Sad 

Kuram te ir velme sēdēt un klabināties un tērēt savs spēkus ! Laiks skaists , darbnīcā jauni projekti, izbraucieni expedīcijās sauktin sauc! Žēl ka sanāk sastapties ar tādiem tēliem un servisiem! Lai man nebūtu sevi jāsāpina un citus jāapgrūtina ar savām dīvaini lustīgajām velmēm es cenšos lielākos daļu darbu sadarīt savām rokām vai arī pieaicinot palīgā kādu meistaru. Man būtu grūti sevi savaldīt šādā situācijā! Novēlu izturību un mieru lai var pieņemt pareizo lēmumu.  sunny 
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
aiviou




Number of posts : 5
Join date : 30.04.14

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty01.05.14 17:14

Paldies, nu jau cheers  ir puslīdz mieriņš, auto savācām un aiztransportējām citur.
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty01.05.14 18:26

Vai vari mums parādīt bildes? Question affraid affraid 
Atpakaļ uz augšu Go down
aiviou




Number of posts : 5
Join date : 30.04.14

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty01.05.14 18:51

Gribi apskatīties kāds izskatās tonis kurš nav manis izvēlēts?? Tad jābrauc ciemos, jo tikai dabā var pilnībā izbaudīt visu to košumu:)
Atpakaļ uz augšu Go down
aiviou




Number of posts : 5
Join date : 30.04.14

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty01.05.14 19:25

New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.
Atpakaļ uz augšu Go down
Arno

Arno


Number of posts : 18
Join date : 05.08.11
Dzīvesvieta : Ķekava,Krustkalni

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty11.05.14 16:51

Kā tika taisīts šis auto redzēja vairāki biedri no šī foruma tā procesa gaitā un labi zin kāds darbs tika paveikts un kā.  Ja kāds grib zināt kāpēc ir šāds iznākums lūdzu privāti varu izskaidrot. Varu pateikt kad pretenzījas radās neuzreiz bet vēlāk un tikai pa telefonu un naudu es par darbu nesaņēmu.
Tagad ļoti nozēloju kad šim darbam nevedu foto reportāzu. kā to darīju ar citiem proektiem.  Nekad nevajag aizmirst kad katram ir sava taisnība.Ja jau te tādi slikti halturšiki ko tad gadiem braukt  un remontet seit visus savus auto.Un vaidzētu padomāt kādēļ cilveki pat atsakās no samaksas  un  nelabo kļudu arī tam ir savs iemesls.
Atpakaļ uz augšu Go down
Dainis




Number of posts : 22
Join date : 05.04.11
Age : 47
Dzīvesvieta : Jaunmilgrāvis

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty15.05.14 8:34

Aviou! Tev laikam kauna nemaz nav te likt sadu rakstu.Tu neesi braucis vw tusiem lai te zelotos kadam.Tu esi ielicis negativu rakstu par darbu par kuru neesi pat par materealiem samaksajis.Tev neviens nav neko sliktu gribejis.Es biju tur katru dienu un redzeju ka viss notiek.To toni ko jus izvelejaties tu pats pavilkt nemaznevareji.Tavai sievai Arno pirms krasosanas krasu paradija un to toni veikala piemekleja pec iespejas lidzigaku.To naudu ko tu esi samaksajis nav pat kompenseti smilsustruklas darbi,metinasanas un spaktelesanas dabi.Tad kad auto bija nokrasots tev taja pasa diena paludza atbraukt un apskatities ka sanacis.Tu aizbrauci prom un tad pa telefonu piezvaniji un pateic vai nevaretu pielabot aizmmugurejo vaku.Es piekritu ka tur vereja drusku vairak piestradat,bet ne pa to summu kuru tu maksa.Tev tas vecas turvis tika sametinatas un paceltas laikalpotu vel kadu laiku.Cilveks neko neteica un parkrasoja.Tad vienu ritu kad tavu busu saka vakt atpakal tad atbrauca tava sieviete un Bez kautkadasrunas par naudam tika pielikta palidziba jusu golfam.Tad tani pasa diena ari tu piebrauci un atkal tika meginats par brivu palidzet tavam golfam.Un tad kad tu aizbrauci tad pa telefonu izteici savas pretenzijas par auto toni.Auto bija nokrasots skaisti.Un tev nepietika drosmes atbraukt un parunat aci pret aci ar cilvekiem.Glevuligi atsutiji autoevakuatoru,lai nebutu acis jaskatas cilvekam kas menesi stradajis pie tavas masinas.Kadel tad ureiz neteici ka krasa nesder,bet paludzi vel durvis parkrasot.Tad vel pagaidiji kamer nopule tavu masinu un saliek bamperus durvis un visu parejo.Tu esi pensionaram menesi iedevis ko nonemties ap savu auto un samaksajis dazas kapeikas kas nenosedza pat materealu izdevumus un te vel pretenzijas cel.Tev cik es dzirdeju pat piedavaja atrast kompromisu un pat parkrasot auto.tIKAI TU JAU NEBRAUCI UN NERUNAJI.VEL KAPOTU PARKRASOT PIEPRASIJI.Izskatas ka tev jau no pasa sakuma negribejas maksat un tikai kaski mekleji.Ceru kad cilveki saja foruma sito krapnieku turpmak atpazis un neielaidisies ar vinu nekadas darisanas.Cilveks zinaja ka brauc pie pensionara kuram nava varbut garaza ar idealiem krasosanas apstakliem.Tacu pistoles ir profisionalas.Nosmilsots autto izstradas suves un sametinats kuzavs.Davai Ergli pasaki cik tu tas kapeikas esi samaksajis.Ieliec bildes,lai man tas nav jadara.Cik menesi tavs auto nostaveja par brivu.Kada vina pirms krasosanas miskaste bija.Nu jau sagribejas lai butu ka glaunajos salonos.Tikai atceries ka tur pa tadu naudu neviens tev nemetinas un nesmilsos.Kur nu vel sita suves izstradat.Tavai krasai vertibas nav par to darbu kas izdarits auto saglabsanai.Samaksa vismaz par to darbu kas izdarits un tad virini te muti.Gunt ,man par tau muldesanu ari akmens tava laucina ,taka ar vardiem pirms metajies padoma vai pasam nav sis tas melns.Tusina gan jau izrunasim kapec ta izdariji.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty15.05.14 8:59

labi ka es popkornu lidz galam neapedu. liekat bildes lol! 
Atpakaļ uz augšu Go down
Dainis




Number of posts : 22
Join date : 05.04.11
Age : 47
Dzīvesvieta : Jaunmilgrāvis

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty15.05.14 9:31

eu radas ka te liliputs dikti izklaidets jutas.es neko smiekligu te neredzu.tev liliput ari radas kad dusa nepietiek profila bildi ielikt.tadel tads runigs te esi.es uz tusiem braucu un bildes nebaidos likt.prieks butu te dazam savu jauno beisbola nuju paradit.kas tev liliput ir ka bildi kautrejies ielikt.ja esi cilveks un runa ar kadu tad ludzu stadies prieksa.kamer es tevi nezinu tad labak nejaucies viru sarunas.varbut tu esi pediks un tads padums ka seit kautkas tevi uzjautrina.ja tev liekas ka seit ir kautkas uzjautrinos tad tiksimies sidrabos 24 maija un pastastisi kas tev liekas seit jatutr.popkornu gan labak nenem lidzi.neciesu popkorna smaku.
Atpakaļ uz augšu Go down
Ģirts

Ģirts


Number of posts : 323
Join date : 19.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : latvia,riga

Auto krāsošana Empty
PostTēma: auto kresosana   Auto krāsošana Empty15.05.14 11:08

Pareiz ir,dod tik virsu.pilnu forumu te piemuldejis tas V kungs. affraid  affraid  affraid
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty15.05.14 11:50

Dainis rakstīja:
eu radas ka te liliputs dikti izklaidets jutas.es neko smiekligu te neredzu.tev liliput ari radas kad dusa nepietiek profila bildi ielikt.tadel tads runigs te esi.es uz tusiem braucu un bildes nebaidos likt.prieks butu te dazam savu jauno beisbola nuju paradit.kas tev liliput ir ka bildi kautrejies ielikt.ja esi cilveks un runa ar kadu tad ludzu stadies prieksa.kamer es tevi nezinu tad labak nejaucies viru sarunas.varbut tu esi pediks un tads padums ka seit kautkas tevi uzjautrina.ja tev liekas ka seit ir kautkas uzjautrinos tad tiksimies sidrabos 24 maija un pastastisi kas tev liekas seit jatutr.popkornu gan labak nenem lidzi.neciesu popkorna smaku.
Malacis, ko, ielicis bildi interneta un varoniba roka, ko. A man patik popkorns un seksualajs minoritates ari patik, vismaz neesmu pret, ka krievu vatenieks. Nepatik, pats vainigs. Beisbola nuju vari sev pakala iebazt un lekat aiz prieka. A, un, ja, liliput pats ceru zini kur tev ir.

Cilvek, tev 37 gadi, a dzen te tadas prastas runas, itka tev 17 un dzivo mazpisanos. Davaj, b**g, es, tev ar nuju. Idiotisma kangals. Nekad es neapmeklesu sanaksmes kaut del tevis. Vari lepoties.
Kada jums tur kulturala programma? Dzersana lidz ritam? Paldies, man citas intereses dzive.

Pa galvu sev no rita sit ar nuju, varbut vairak rievu paliks.
Atpakaļ uz augšu Go down
Dainis




Number of posts : 22
Join date : 05.04.11
Age : 47
Dzīvesvieta : Jaunmilgrāvis

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty15.05.14 12:38

Nekludas tikai tie kas neko nedara.Bet runataji jau visi pie datora lieli,kad bildes savas pat kautrejas ielikt.Palasi uzmanigak ko raksta cilveki un neraksti par lietam kuras pats nesaproti.Popkornistu mums te pa daudz apkart.Tikai kad isti veci atbrauc un ar dizeli ogles saslikam kurina,tad ir paskums.Grauzeji lai sez sem gridas un nerausta vecus aiz usam.
Kad saksi domat un par savu muza darbu vecumdienas nesanemsi naudu, tad redzesi ka jutisies ka pokornisti sedes un dirs runas lietam par kuram pasiem nav nekadas skaidribas.Latvija nav tik liela lai pasam nevajadzetu pie kada ari griesties no foruma biedriem.Tad tu redzesi kada atieksme pret tevim bus no tiem dzerajiem.ZILO AIZSTAVIS .TFU.SUDABRALIS.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty15.05.14 13:26

Dainis rakstīja:
Nekludas tikai tie kas neko nedara.Bet runataji jau visi pie datora lieli,kad bildes savas pat kautrejas ielikt.Palasi uzmanigak ko raksta cilveki un neraksti par lietam kuras pats nesaproti.Popkornistu mums te pa daudz apkart.Tikai kad isti veci atbrauc un ar dizeli ogles saslikam kurina,tad ir paskums.Grauzeji lai sez sem gridas un nerausta vecus aiz usam.
Kad saksi domat un par savu muza darbu vecumdienas nesanemsi naudu, tad redzesi ka jutisies ka pokornisti sedes un dirs runas lietam par kuram pasiem nav nekadas skaidribas.Latvija nav tik liela lai pasam nevajadzetu pie kada ari griesties no foruma biedriem.Tad tu redzesi kada atieksme pret tevim bus no tiem dzerajiem.ZILO AIZSTAVIS .TFU.SUDABRALIS.
Nu no man itka neko dizi nevajag nenoviena. Bet tas ka izsijajas tadi ka tu, un tavs draugs, man ir prieks.

Tapec ari savu muza darbu javeic pratigi, lai neapdirstu. Nu un kas ka nav instrumenta? Man veco opeli pirms 10 gadiem ari garaza taisija meistars. metaliku uzkrasoja tur, un joprojam turas.

A te, uzreiz un pa gabalu redzams, ka tevi uzaicinaja par advokatu, un advokats tu slikts. Vieta lai meklet pieradijumus, tu visus aplej ar vircu, un vel kadam parmet par vina viedokli, un soli ka sanaksme vinam bus par to jaatbild. doma ka taja kaktu servisa tagad kads brauks?

Kas tu vispar esi lai tadu murgu rakstit? Cilveks staves celos tev prieksa, un atvainosies ka skolnieks ka kadu sauc par minhauzenu, jo ta vnam likas un tads ari ir viedoklis? gadijuma iedzeris neesi?

Labak aizstavet minoritates neka but labam tadam vateniekam ka tu. Nevelti mans tevs saka, ka interneta sez tikai vieni duraki, bet man vienmer nakas taisnoties, ka ne. Skiet vins kautko zin, lai ari ar internetu uz Jus.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty15.05.14 13:32

Starpcitu, man, lai ari nekad nebiju tur, un nezinu kur atrodas, un ka meistars izskatas, ir viedoklis par kaktu bodi.
Bet nestastisu, jo tad avots paradisies.

Tapec ari iekraju popkornu, lai paverot situaciju no otra rakursa, a tu ka mulkis saki brekt.

Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty16.05.14 9:39

Admin?!  No
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
JānisU

JānisU


Number of posts : 2
Join date : 22.07.13
Dzīvesvieta : Ikšķile

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty16.05.14 10:19

Esmu arī viens no biedriem, kurš redzēja busa pārvērtības, un ļoti labi zinu - cik ilgu laiku viņas noritēja. Pats bieži aizbraucu tur savam busiņam ko uzlabot vai kādu ķibeli novērst, gan kādu jaunu ideju smelties. Esmu redzējis vairākus projektus un zinu vienu! Džeki autiņiem dod jaunu dzīvību. Tērzēt par to, kur autiņu jāremontē, ja pats protams to nemāki ir katra paša rokās ņemot savas finansiālās iespējas, bet pirms kādu apvainot sliktā meistarībā ir labi jāizvērtē - vai patiešām tā ir?
Aiviou! priekš Tevis.
Kamēr Tavam busam noritēja pārmaiņas, man arī sanāca aplūkot Tavu busiņu un runāt ar meistariem. To kā viņi stāstīja par klientu un tādu attieksmi pret autiņu un kas viņam jādara, kā arī savu ieguldīto darbu un enerģiju -diezvai Tu vēl sagaidīsi. Sagraut ir viegli, bet izveidot ????? Manuprāt par šo situāciju Dainis ļoti labi aprakstija un autiņa rezultāts arī bija labs. Krāsai ar nebija nevainas un tas bija tikai iemesls kam citam (sliktam dejotājam pat rieksti traucē) un to visu varēja atrisināt savādāk.
Ļoti ceru, ka Tev pietiks saprāts un pārkrāsosi viņu un nebūs nekaunība ar viņu braukāt. Tikai uzdot sev jautājumu! Cik viņā bija ieguldīts darbs un kas to veica!
Žēl tika, ka busiņu īpašnieku vidū ir tādi kā tu un kuri nespēj novērtēt citu darbu, kā arī nokārtot savais saistības.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty16.05.14 11:15

Forsi jau. Es nekad nebrauktu nekur, kur mani aiz muguras aprunatu. Iedomaties tikai, apdirs personu, vina masinu, tad brinas kapec naudu nesanem un temu foruma sanem.
Es jau ari vid uzsutitu, vdi un kadu vel ari, komplektam. Par tadu cucibu.
Nepatik masina, klients, attieksme - nem un partrauc darbu. Nevis dari, lidz abu pretenzijas aiziet lidz sarkanai linijai - un sakas nomelnosana.
100% ka abas puses ir vainigas. Viens ka cereja uz kautko, bet otrs ka cereja ka mulkis klients samaksas par visu.

Kurs vel registresies un vina pirmais posts bus slavinasana?
Es tikai aizstavjus nesaprotu. Jus censaties prieks kadiem jaunpienacejiem nakotne?

Kopuma laba tema. Citos forumos ir ipasa tema - melnais saraksts. Te ari butu jauki. Lai ari venmer radisies atbalstitaji, jo kads ir svess - to janolama, bet kads tuvs - par vinu atradisies kaudze atbalstitaju.

Demokratijas pilnibai, temu var dzest, bet citadi domajosus bloket.
Atpakaļ uz augšu Go down
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

Auto krāsošana Empty
PostTēma: guunt   Auto krāsošana Empty18.05.14 3:38

Dainis rakstīja:
Gunt ,man par tau muldesanu ari akmens tava laucina ,taka ar vardiem pirms metajies padoma vai pasam nav sis tas melns.Tusina gan jau izrunasim kapec ta izdariji.


Kad Mehu dienās tikāmies tu pret mani neizvirziji nekādas pretenzijas. Tagad publiski murgo par akmentiņiem??? Man dzīvē nekad nav bijušas
darīšanas ar TEVI un arī nebūs. Tad lūk pats filtrē muldēšanu un netēlo kurlo kad tev zvanu.
Atpakaļ uz augšu Go down
abez




Number of posts : 753
Join date : 30.08.10
Age : 46
Dzīvesvieta : Ventspils

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty18.05.14 14:02

Tikko no krāsošanas!

Auto krāsošana 20140518-150228.sized
Auto krāsošana 20140518-145014.sized
Auto krāsošana 20140518-150015.sized
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.ventspilsavize.lv
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty18.05.14 18:06

Nav jau mana darīšana, bet pirmajā bilžā durvis gan vajadzēja pielabot. Otrajā-vis OK sakabes āķis noslēpts aiz bampera. Trešajā vispār super.
Nesaprotu, par ko ir cepiens?- nepatīk padarītais darbs, nemaksā, pārmaksāji par darbu, prasi atpakaļ vai noraksti skurstenī...
Paldies par info, bet katrs pats izvēlas servisu, kur meklēt HELP, nu tas ir mans viedoklis.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Auto krāsošana Empty
PostTēma: Re: Auto krāsošana   Auto krāsošana Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Auto krāsošana
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kāzu auto - T3
» No kada auto der durvju rokturi ar sledzeni?
» Auto starts zvanot masinai no mobila
» Auto un mazas piekabītes
» Auto treileru noma

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: