Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Sānu spoguļi

Go down 
+3
Zigis
Imants
kunkuls
7 posters
AutorsZiņojums
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

Sānu spoguļi Empty
PostTēma: Sānu spoguļi   Sānu spoguļi Empty06.04.11 15:48

Sveiki gribētu viedokļus kā atrisināt sānu spoguļu problēmu. nezinu vai Jums ar tā ir bet man piem;eram riebjas labais sāna spogulis jo nesanāk noregulēt tā lai varētu normāli gan parkoties gan pārvietoties pa rīgu.
varbūt ir kāds kurš zin no kura auto varētu vienkārši piemontēt citus?! tikai negribu no LT tos milzīgos. mēģināju samainīt ar vietām un likt horizontāli nevis vertikāli bet tad nesanāk pareizi noregulēt jo atspere ar kuru pievelk spoguli lai negrozas atduris pret korpusu :/
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Sānu spoguļi Empty
PostTēma: Re: Sānu spoguļi   Sānu spoguļi Empty06.04.11 16:44

Citi liek no AUDI 80(bulkas),bet vai tajos ko var redzēt nezinu.Var mēģināt mūsējiem ielikt sfēriskos stiklus tas varētu uzlabot redzamību ,bet neuzlabos skatu uz tavu bussu. Question Exclamation Razz
Atpakaļ uz augšu Go down
Zigis

Zigis


Number of posts : 94
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : ventspils

Sānu spoguļi Empty
PostTēma: sānu spoguļi   Sānu spoguļi Empty06.04.11 17:19

Vai tad Tev kravinieks bez sānu logiem ,ja neredzi noparkoties?Vari uzstādīt aizmugures kameru esmu tādas redzējis tik nezinu cik maksā.ir arī parkošanās sensori. neesmu pētījis cik lieli ir orģinālie LT spoguļi,bet manējie ir nedaudz lielāki par MULTIVANA spoguļiem ,man redzamība ir pietiekama.
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

Sānu spoguļi Empty
PostTēma: Re: Sānu spoguļi   Sānu spoguļi Empty06.04.11 18:22

diemžēl sānu logos nevar redzēt vai disks neiet virsū apmalei un cik tālu ir bamperis no cita auto un tamlīdzīgas figņas. un esmu pieradis parkoties ar spoguļiem ka grozīšanās liekas neērta un dumja.
kreisais spogulis ir ok bet labais galīgi nekam neder.
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Sānu spoguļi Empty
PostTēma: Re: Sānu spoguļi   Sānu spoguļi Empty06.04.11 19:53

Man arii nervus bojaaja origjinaalie T3 spogulji, bet probleemu atrisinajau nomainot pasus stiklinjus no treilea spoguljiem, kuri ir daudz sfeeriskaaki.

Riigaa ir vairaaki kantori, kur to var izdariit. Es saveejos spoguljus aizvedu uz vienu iestaadiijumu (Artileerijas/K:Barona krustojumaa), kur man stundas laikaa piegrieza preciizi jaunus stiklinjus, kuri ir daudz sfeeriskaaki ar platu lenkji.
Saakumaa, protams, ir drusku jaapiesaujas, jo proporcijas mainaas, bet toties var redzeet visu.

Seit ir pirmais izmeeginajaums, kur pats meegjinaaju piegriest spoguljus.. iipasi skaisti nesanaaca, bet efekts ir redzams:

Pirms
Sānu spoguļi Imgp2651

Peec
Sānu spoguļi Imgp2652

Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

Sānu spoguļi Empty
PostTēma: Re: Sānu spoguļi   Sānu spoguļi Empty07.04.11 15:53

Vot es par to ar domāju bet man te Jelgavā laikam tiekai no taisna spoguļa griež vajadzīgo izmēru. Bet nu piebraukšu apjautāties! Smile
Paldies! Par to jau kādu laiku domāju bet likās ka nekas labs neizdosies bet reāls pierādījums pretējam cheers
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Sānu spoguļi Empty
PostTēma: Re: Sānu spoguļi   Sānu spoguļi Empty07.04.11 17:09

A ko es tev teicu.
Atpakaļ uz augšu Go down
kristaps

kristaps


Number of posts : 98
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : jelgava

Sānu spoguļi Empty
PostTēma: Re: Sānu spoguļi   Sānu spoguļi Empty07.04.11 17:31

jelgavā griež arī sfēriskos. pats tur biju. blakus tabakas namam tas kantoris.
Atpakaļ uz augšu Go down
Deels

Deels


Number of posts : 61
Join date : 04.08.10
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Sānu spoguļi Empty
PostTēma: Re: Sānu spoguļi   Sānu spoguļi Empty07.04.11 18:35

es ar biju domājis par kameru ,, bet tad vajag monitoru ar , sanāk dārgi , bet ko es ieraudzīju tad , ,,, ja ir GPS tad var pieslēgt pie tā re : Very Happy Cool
http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/gps-sat-devices/gps-devices/ebxni.html
man jau liekas intresanti Cool
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

Sānu spoguļi Empty
PostTēma: Re: Sānu spoguļi   Sānu spoguļi Empty07.04.11 19:34

o paldies! par informāciju kur jelgavā griež.
es zināju mazleit citu vietu kur ar griežot spoguli bet nu mošk tur vairs neviens neko tādu nedara.

nu kamera tomēr nav spogulis. kamera der lai redzētu cik tālu piemēram piekabes āķis no sienas vai ko tādu bet neīsti lai parkojoties redzētu sānus Smile vismaz man tā škiet.
Atpakaļ uz augšu Go down
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

Sānu spoguļi Empty
PostTēma: guunt   Sānu spoguļi Empty11.04.11 2:04

Vel ir variants uzstādīt LT-28 spoguļus, pāredzamība kolosāla. Viens komplekts ir uz andeli 29398987
Info. Nošpikoju no zalaijs.
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

Sānu spoguļi Empty
PostTēma: Re: Sānu spoguļi   Sānu spoguļi Empty11.04.11 6:28

guunt rakstīja:
Vel ir variants uzstādīt LT-28 spoguļus, pāredzamība kolosāla. Viens komplekts ir uz andeli 29398987
Info. Nošpikoju no zalaijs.
ja tu domā tos milzīgos kuri stiprinas augšā un apakšā tad tādus galīgi neigribu. gan dēļ tā ka milzīgi pēc skata gan arī vēja pretestība lielāka. labāk mēģināšu iemontēt sfēriskos Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Sānu spoguļi Empty
PostTēma: Re: Sānu spoguļi   Sānu spoguļi Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Sānu spoguļi
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: