Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 VW T3 Multivan

Go down 
+13
maris
abez
bambis
JurisZe
Ģirts
VWBus
Zhoriks
Imants
RobertsK
ELL
V
Raitis
Reinis 78
17 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

VW T3 Multivan Empty
PostTēma: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty03.10.13 5:59

Diemžēl esmu spiests pārdot. Kā jau ziņots, motors rādās beigts un iedzimta kautrība neļauj apgalvot, ka viss pārējais ir ideālā kārtībā. Ir, protams arī labas lietas - jaunas bremzes, laba apakša, salons utt, bet tie sīkumi, ko apspriest privāti. Tehniskā skate ir līdz februārim. Kaut kad tuvākajā laikā grūdīšu iekš SS.LV, bet pirms tam nolēmu piedāvāt vecajā, labajā forumā. Pat ja pašiem nav vajadzīgs, varbūt variet ieteikt, par cik viņu tirgot. Gribējās jau pārdot vienā veselā, jo autiņš ir ceļams, lai gan pa daļām droši vien varētu dabūt vairāk naudiņas. T.26543557

VW T3 Multivan DSC-0107
Atpakaļ uz augšu Go down
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty03.10.13 9:48

Lūdzu, lūdzu, nejauc ārā!
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty03.10.13 10:37

Vajag samesties, cik kurs var, lai atjaunot so masinu. Citadi pec gadiem 5-10 te neviena nebus. Jaunus jau nepievilinasi, visi saka ka t3 ir labs, erts, bet pasi - nu vins tak vecs un kam man tadu.
Atpakaļ uz augšu Go down
ELL

ELL


Number of posts : 188
Join date : 25.08.10
Age : 46
Dzīvesvieta : Titurga

VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty03.10.13 11:52

Gruuti komenteet cenu - jo pirceejs buus tik viens, kas neveertees sso auto Smile ja nemaldos - tad braucu sso skatiit Sarkandaugavaa- cena ap 700ls tad prasiija - vajadzeetu vismaz 1k ls prasiit, domaaju, tas buutu kaa minimums.
p.s. Jokus miilot sametu ss.lv savas virtuves - redzees vai cilveekiem taadas lietas intresee Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty03.10.13 20:42

Lieliem soļiem tuvojas tas brīdis kad cilvēki sapratīs kur ir īstās vērtības! Lai cik tas neizklausās patriotiski , bet tirgus cena 80 un 90gadu mašīnām ļoti strauji kāp un vel kāps ,jo tie jaunie pusfabrikāti kuri derīgi līdz 150000 km ir pierādijuši sevi kā nekam nederīgi. Es savu pirms 2.5 gadiem pirku par 450 ls ar beigtu kārbu, pussprāgušu dīzeli un caurumiem kurus lai aizlāpītu man pagāja ( vairs jau īsti neatceros) kādas četras dienas. Protams tas prasija darbu un līdzekļus , bet tas atmaksājas. Dažbrīd brīnos par sevi kur man ir bijusi tāda uzņēmība un tad saprotu ka tā ir mīlestība uz T3. Vajag padomāt drusku savādākā skatijumā. Pārdošu savu par 500 ls un tad iešu uz banku un ņemšu 2000 ls un tad par 2500 ls pirkšu jaunāku modeli!! rendeer Tā ir tikai ilūzija!! Rezultātā līzings remonts tāpat tikai cena x2, x3, x4 ..utt. Es uzskatu ka pareizi ieguldot tos 2000 ls vecajā aparā ir pareizāks gājiens nekā nopirkt kādu jaunāku mēslu, jo tad tev ir sakārtots vecais aparāts nevis pajāts jaunais!!! Es dažubrīd iztēlojos kāds būtu t3 ja tajā ieguldītu 8000ls nevis nopirktu T5.scratch scratch ! Domājam un tik daram!! Detaļās, Āfrika, Tolmets king Mirkļa vājums!!king 
Vel viens piemērs - Es pirms Tolmeta nopirku 1956 gada traktoru - itkā neejošu ar benzīna dzinēju. Iztīriju karuratoru, noregulēju aizdedzi un mans berdangs rūc !! Vel nedaudz tūnis un šodien jau nespēju iedomāties darbus pagalmā baz tā! Benzīna dzinēja tērē aptuveni 3 litri stundā pie pilnas slodzes , pielec jebkuros laika apstākļos un nemaz par to nesūdzos Very Happy . Citi brauc ar ķerru es ar traktoru!! Sīkāk var paskatītie manos draugos.
Turamies!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty04.10.13 5:23

Robim taisnība.sunny 
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty04.10.13 7:06

Par 8000ls tas aparats varetu but kruts par Maserati Quatroporte. Ja nemt Sinhru un ielikt motoru no kadas audi, v8 un 4.2. Ar Porsche motoru tak bija atrgaitas versija. Tikai sodien tas konkrets Porsche modelis maksa bagatibu lai izardit del dzineja.

Teoretiski tadam t3 nebus konkurences uz cela, nemot vera ka var aplukot celu augstak par parejam konservu bundzam un apdzit ne pavienam, bet vairakus viena reize.

Es nepardotu, nav jau jaliek uzreiz gaze un benzins, var pakapeniski. Protams ja virsbuve svaka tas cita lieta, es no sevis skatos, jo man tikai pakalu jametina, lai ari pie sis dienas brauksanas der tapat, un ja dzinejs nomirtu, varbut neuzreiz, bet atdzivinatu. Ar motoru tas tik un ta maksas vairak.

Vecas masinas ir tiesam unikalas, var krasot ar otu un izpausties, galu gala. Un neviens nemana tas svikas, ka visos krasosanas forumos spriedeleja. Varbut protams tas tikai uz balta fona. Vai sarkanie akcenti nem uz sevi uzmanibu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty04.10.13 7:18

Jus domajat ar vienu masinu visu muzu braukt? Katrams par so jautajumu ir savs viedoklis.
Atpakaļ uz augšu Go down
Zhoriks




Number of posts : 8
Join date : 04.03.13

VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty04.10.13 8:50

vw26 rakstīja:
Jus domajat ar vienu masinu visu muzu braukt? Katrams par so jautajumu ir savs viedoklis.
Ko tu pats varesi salabot tam pasam T5? Basketball 
Protams taisit kaut kadu jebak krutu V8 T3 pa 10.000 ls ikdienai/celosanai ir stulbi ,bet ieguldit 1.000-2.000 ls sava T3 (kur tu zini ik skruviti) remontam nevis pirkt kaut ko jaunku zinot ka bus vel tik pat jaigulda ir vismaz gudri un praktiski.Gan jau kadreiz ta apsmeja T1 kolekcionarus kuru businu vertibu tagad nav jums jaskaidro Razz
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty04.10.13 9:12

A tu kadreiz esi ar t5 braucis? Kapec tu doma ka tur ir kosmiskas tehnologijas? Esmu vinu remontejis, neka tur nav, it ipasi tur nav rusas un visas skruves nak vala. Saproti ir cilveki kuri smejas par tadiem kuri tere laiku auto pucesanai un labosanai, tas ir fanatisms. Man ir pazistamais kuram naudas ir gana, vins brauc ar taxi, jo tas ir letak neka uzturet auto, stavvieta, nodokli, remonti, nav tadas masinas kuras neplist, vina stav un tik un ta kkas plist, brauc vai stav uz vietas. Var jau vieglo auto salidzinat ar traktoru, bet traktors pa saliem nebrauka un ir buvets citiem nolukiem. Es nesaku ka t3 ir slikts auto, bet katram savs laiks.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty04.10.13 9:18

vw26 rakstīja:
Jus domajat ar vienu masinu visu muzu braukt? Katrams par so jautajumu ir savs viedoklis.
Sis dienas apstaklos ja. Alternativas nav. Ja nu tikai atkal T3, vel vienu T3, pasazieru.
Ne ar ko tik erti uz cela nebiju juties. Ja brauc kolonna, tad brauc aiz kada un nezini kadel visi velkas, ar T3 redzi pari jumtiem un zini iemeslu.

No tam kas patik protams butu izvele, kadu dzipu, bet no tam ko var atlauties labak par T3 nav. LT parak liels.

Protams virs 100km, un ja ikdiena ar savu 1.6d es nebrauktu, jo sazin vai drikst braukt 100-110.
Kautka vins skali uzvedas virs 90. Toties neviens policists neapstadinas, ari pluss.

Bet pilseta ideala masina.

Laikam esmu dzimis vecs, bet masinas ar zirgiem virs 250 nepievelk, kopa ar vinu teoretisko iespeju braukt atri.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty04.10.13 9:27

Zhoriks rakstīja:
vw26 rakstīja:
Jus domajat ar vienu masinu visu muzu braukt? Katrams par so jautajumu ir savs viedoklis.
Ko tu pats varesi salabot tam pasam T5? Basketball 
Protams taisit kaut kadu jebak krutu V8 T3 pa 10.000 ls ikdienai/celosanai ir stulbi ,bet ieguldit 1.000-2.000 ls sava T3 (kur tu zini ik skruviti) remontam nevis pirkt kaut ko jaunku zinot ka bus vel tik pat jaigulda ir vismaz gudri un praktiski.Gan jau kadreiz ta apsmeja T1 kolekcionarus kuru businu vertibu tagad nav jums jaskaidro Razz
Kapec stulbi? Stulbi ir panemt par 10000ls jaunu, vai 5-10gadu vecu un ieguldit ar domu cik kruts tunings. Man patik vilki jerina ada. Areji visi domatu, ha, vecs t3, bet tikai es zinatu cik vins jauks. Ja man butu 10000ls ko atvelet masinai, jo ja tada nauda butu rokas, labak lieko dzivokli nopirkt un iziret kadam. Bet ja butu, nekad nepirktu jaunu vai 10gadigo, pirmkart nav izveles, pelecigie neizteksmigie krami nepievelk, otrkart vel pec 10 gadiem to nodot luznos tikai, jo nevienam nevajadzes dacia logan vai hundai getz vai vel kautko, un 10000ls izmesti veja. Tads variants tikai stulbiem pateretajiem der, kuriem reiz iecirta viena rieva, ka jadzivo tam lai pateret un tie nedoma ka isteniba ir jarazo un javeido.

Man patikami ka saja foruma ir cilveki kuriem daudzmaz lidzigas domas.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty04.10.13 9:37

No jaunam ir tikai viens liels pluss, bet tikai to laiku kamer stav pirmajos 3 gados lizinga un garantija, pec tam tikai nelietderiga naudas ieguldisana. Iebukteji sparnu (100ls+krasosana)
Ja nav naudas maksat lizingu+terini, labak vecu masinu kuru ar laiku novest lidz idealam, ja saista uzpuceta ariene. Ja, pardot tadu konfekti LV bus gruti, jo tie visi zimejas un platas.

Protams ar T3 krutu meiteni pie kluba laikam neatradisi, toties ari mulkigo lelli, kura mekle bagatnieku, ne. T3 ir sargengelis, vins pasarga no launa.
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty04.10.13 10:11

Ja ir iespēja, tad prātīgāk kautkur ieziemot to auto, ja nav iespējas to sobrīd saves kārtībā. Paies gadi, mainīsies situācija un būs  varbūt iespēja savest kārtībā, tad varēs vilkt ārā no šķūnīša un taisīt augšā. Uz Āfriku nevajag, lai arī škiet vilinoši.

PS. par to "vecs/jauns auto diskusiju"... ir arī vidusceļš - T4 (B, tie kuri pēc 2000 gada ražoti). 2.5TDI dīzels, kurš ir salīdzinoši vienkārš un ilgdzīvojošs, kuzavs salīdzinoši stabils un auto relatīvi vienkāršs salīdzinot ar T5+. Nepavelti dažs labs T4 tādā pašā cenā kā T5 pabraukts.


Pēdējo reizi labojis VWBus 04.10.13 10:16; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
Viesis
Viesis




VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty04.10.13 10:14

Saremonte lidz idealam, tad viens piedzeries ar x5 iznicina to busu un apdrosinataju kompensacija senem labi ja treso dalu ko iztereji, neviens projekts nekad nav atmaksajies. Man pasam ari tagad ir t, 82 gada, sanaca loti leti dabut, bez rusas ar originalo krasu, stav vins garaza iekonservets lidz vasarai. Bet ikdiena man ar vinu pa pilsetu nepatik braukt.
Un jā piekrītu, iekonservē uz ziemu, atbrīvo pa ziemu prātu un sakrāj enerģiju, dzinēju nomainīt nav tik smagi. Tev tas buss izskatās stalts un grib dzīvot.


Pēdējo reizi labojis vw26 04.10.13 10:21; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty04.10.13 10:20

vw26 rakstīja:
Saremonte lidz idealam, tad viens piedzeries ar x5 iznicina to busu un apdrosinataju kompensacija senem labi ja treso dalu ko iztereji, neviens projekts nekad nav atmaksajies. Man pasam ari tagad ir t, 82 gada, sanaca loti leti dabut, bez rusas ar originalo krasu, stav vins garaza iekonservets lidz vasarai. Bet ikdiena man ar vinu pa pilsetu nepatik braukt.
Nopērc salonā jaunu x5, izbrauc ar to no autoveikala un esi jau pakāsis diezgan daudz % auto vērtības.. tik izbraucot no veikala vien Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
Viesis
Viesis




VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty04.10.13 10:22

Tas vienmēr ir tā bijis, bet es domāju ka tie kas pērk x6, x5, q7 īpaši par to neuztraucas.
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty04.10.13 11:00

Dažādas tās dzīvītes!! king 
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty04.10.13 13:04

vw26 rakstīja:
Saremonte lidz idealam, tad viens piedzeries ar x5 iznicina to busu un apdrosinataju kompensacija senem labi ja treso dalu ko iztereji, neviens projekts nekad nav atmaksajies. Man pasam ari tagad ir t, 82 gada, sanaca loti leti dabut, bez rusas ar originalo krasu, stav vins garaza iekonservets lidz vasarai. Bet ikdiena man ar vinu pa pilsetu nepatik braukt.
Un jā piekrītu, iekonservē uz ziemu, atbrīvo pa ziemu prātu un sakrāj enerģiju, dzinēju nomainīt nav tik smagi. Tev tas buss izskatās stalts un grib dzīvot.
Nu ta var nonakt lidz absurdam. Macisies visu muzu, a tevi piedzeries urla nositis. Uzsaksi gimeni, bernos ieguldisi, a tie izaugs par dzerajiem. Uzvilksi jaunas dranas, a tevi no pelkes apslaktis. Milesi muzu vienu sievieti, un vecumdienas uzzinasi ka vina jauniba mainija dzimumu.Evil or Very Mad 

Iznak ka nav jamacas, jastaiga ka bomzim, muzu vienam gaidot savu X stundu.

Jadoma gaisi. Un apdrosinataji nem cenas no ss.lv = laiku pa laikam tur janovieto kautko par kosmosa cenu, bet laba stavokli, lai karajas un ietekme, ka ari tos kuri doma ka t3 ir rusaina grabaza un neko nemaksa, tas protams ar otru medalas pusi savairos fanatikus kuri domas ka pardos isteno grabazu pa dargo, bet lietai tas netrauce.
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty04.10.13 13:08

Voldemārs rakstīja:
vw26 rakstīja:
Saremonte lidz idealam, tad viens piedzeries ar x5 iznicina to busu un apdrosinataju kompensacija senem labi ja treso dalu ko iztereji, neviens projekts nekad nav atmaksajies. Man pasam ari tagad ir t, 82 gada, sanaca loti leti dabut, bez rusas ar originalo krasu, stav vins garaza iekonservets lidz vasarai. Bet ikdiena man ar vinu pa pilsetu nepatik braukt.
Un jā piekrītu, iekonservē uz ziemu, atbrīvo pa ziemu prātu un sakrāj enerģiju, dzinēju nomainīt nav tik smagi. Tev tas buss izskatās stalts un grib dzīvot.
Nu ta var nonakt lidz absurdam. Macisies visu muzu, a tevi piedzeries urla nositis. Uzsaksi gimeni, bernos ieguldisi, a tie izaugs par dzerajiem. Uzvilksi jaunas dranas, a tevi no pelkes apslaktis. Milesi muzu vienu sievieti, un vecumdienas uzzinasi ka vina jauniba mainija dzimumu.Evil or Very Mad 

Iznak ka nav jamacas, jastaiga ka bomzim, muzu vienam gaidot savu X stundu.

Jadoma gaisi. Un apdrosinataji nem cenas no ss.lv = laiku pa laikam tur janovieto kautko par kosmosa cenu, bet laba stavokli, lai karajas un ietekme, ka ari tos kuri doma ka t3 ir rusaina grabaza un neko nemaksa, tas protams ar otru medalas pusi savairos fanatikus kuri domas ka pardos isteno grabazu pa dargo, bet lietai tas netrauce.
Man tā ir gadījies, ka saņem par auto kapeikas.
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty04.10.13 17:27


Es tagad nopirku Ford Sierra 1988 g.1.8.alien Visu sataisīšu ,sapucēšu,ielikšu gāzi un rullēšu.bounce 
Pagalmā stāv Hundai Tucson 2.0 crdi 2007 g.affraid Kad atdzinu no salona un pabraucu pirmo mēnesi,tad
sapratu kādos mēslos esmu iegrābies,nodevu to sievas rīcībā,lai kratās,pats piecus gadus maksāju pa 320 LS
katru mēnesi+apdrošināšana+ apkopes.Jā ar taksi iznāktu lētāk.rendeer 
Atpakaļ uz augšu Go down
Ģirts

Ģirts


Number of posts : 323
Join date : 19.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : latvia,riga

VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty05.10.13 5:49

Katram par so temu savs viedoklis.Treknajos gados es ari iegadajos jaunu Opel Astra par nieka 12500 eiro+lizinga procenti.gala cena ap 16500 eiro.ta jau sajuta laba jauna auto braucot.tikai viena doma trauce,ka8 gadus jamaksa,un kad iebrauc opel centra uz apkopi,tad mati celas stavus,par ellas mainu noples 120 ls.Kad pie 55000 km nojuka indukcijas spole kuru pirku par 160 ls,tad saku domat un rekinat.paskaitiju ka pec lizinga izmaksas sis auto maksas 3500 eiro.veiksmigi so auto pardevu pec 4 gadu lizinga verdzibas.tads bija mans stasts par jauna auto iegadi,zaudeju kaudzi naudas.katram pasam jaizlemj ar ko braukt.Labus auto razoja lidz 1995 g.paslaik razo nu ta uz gadiem 4-5,tad perc atkal jaunu,un brauc ar konservkarbu.Ta ka Reinim iesaku padomat par auto pardosanu vai izjauksanu,jo siem auto cenas aug,pec gada vai diviem sis auto maksas reiz2 vai reiz3 dargak!
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty05.10.13 7:24

Paldies par viedokļiem. Man tā situācija ir tāda, ka dienā jārullē 100 km. No vienas puses tas nav daudz, bet no otras - vai šāda mašīna ir tam piemērota. Tas rezultējās ar to, ka brīvdienas es parasti pavadīju ar degunu motorā vai zem mašīnas, vai ķimerējoties ar vadiem, lai nākamo nedēļu atkal varētu pārvietoties. Viss nolietojas, viss ir jāmaina. Iesākumā man bija doma ap diviem tūkstošiem ieguldīt restaurācijā. Ņemot vērā, ka pats to nedaru un pat nav vietas kur to darīt, konfekti par šādu naudu neuztaisīsi. Pietiktu tehniski saremontēt, bet virsbūves un salona atjaunošanai būtu par īsu. Izbrauktu vēl vienu sāļainu ziemu un virsbūve būtu pavisam dirsā. Tad vēl Uldis mani sabāra. Nē, nu viņš jau ir otra galējība, kas mašīnai iet putekļus noslaucīt un reizēm vasarā pavizinās, tomēr saprāta balsi viņa teiktajā es saklausīju. Manuprāt T3 ir jābūt otrajai mašīnai - vasaras ceļojumi, stilošana, pikniki jaukās vasaras dienās, nevis ikdienas jāšana pa šlesera maisījumu. Es tādu greznību atļauties nevaru un vienlaicīgi arī nejūtos tiesīgs nobraukt šo auto līdz neatjaunojamam stāvoklim, tāpēc iedomājos, ka cilvēks ar lielāku uzņēmību un, iespējams, taisnākām rokām jeb biezāku maku, varētu dot šim auto jaunu dzīvi.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty05.10.13 9:08

Ta vins ir.

Ziema es ari nebraucu, jo ir zel. Ziemai der pasats.

Bet ari vertiba tiesam aug. Jebkurs sludinajums par t3 ieks ss.lv diena savac ap 200 skatijumu, iznak ka valsti ir interese 200 cilvekiem iegadaties.
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty05.10.13 9:18

Voldemārs rakstīja:

Bet ari vertiba tiesam aug. Jebkurs sludinajums par t3 ieks ss.lv diena savac ap 200 skatijumu, iznak ka valsti ir interese 200 cilvekiem iegadaties.
Tu to nopietni?
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





VW T3 Multivan Empty
PostTēma: Re: VW T3 Multivan   VW T3 Multivan Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
VW T3 Multivan
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» VW T3 multivan RRS
» multivan divanins
» Pardod T3 Multivan
» Multivan salona sildītājs
» Nr.1 ELL VW T3 MULTIVAN "WHITESTAR"

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Pirkt, pārdot, mainīt-
Pāriet uz: