Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Kas īsti ir miris?

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

Kas īsti ir miris? Empty
PostTēma: Kas īsti ir miris?   Kas īsti ir miris? Empty14.09.13 9:53

Veiksmīgi atradu karšanas problēmu (tomēr termostats, kas bija ieķīlējies un laida ūdeni tikai pa mazo riņķi). Izrāvu šamo ārā un braucu uz Ogri pēc jauna. Iegādājos, iekāpu busā, griežu atslēgu - nekā. Vienēr ir lecis gandrīz perfkti (izņemot tad, kad startera ievilcējmehānismam bukses bija pagalam, bet tagad tāds kā klakšķis vai kā lai to skaņu nosauc un viss. Domāju - starteris vai ievilcējmehānisms pagalam. Palūdzu ievilkt - nekā. Parasti taču tad kad velk, tad var just, ka kratās, bet manējais vienkārši tā līgani bremzējās. Ne mazākās dzīvības pazīmes. Tiešām nesaprotu kas par vainu. Ja būtu kaut kāda galvas blīve palidojusi tad to taču varētu just braukšanas laikā un motors arī grieztu, vizuāli nekas nav redzams. Tikai ģenerators ar roku tāds knapi pagriežams, bet varbūt tā tam jābūt? Vai kādam tā ir gadījies? Runa par 1,6D, protams.
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

Kas īsti ir miris? Empty
PostTēma: Re: Kas īsti ir miris?   Kas īsti ir miris? Empty14.09.13 11:12

Pakruķīju ar roku ģeneratoru līdz brīdim, kamēr tā kā brīvāk sāka griezties un raugi - pieleca! Pārsteigumu pilna ir šī mašīna - nekad nezini, kas nākamais izies no ierindas.
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




Kas īsti ir miris? Empty
PostTēma: Re: Kas īsti ir miris?   Kas īsti ir miris? Empty14.09.13 12:38

Paskaties plusa vadu pie degvielas sūkņa
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

Kas īsti ir miris? Empty
PostTēma: Re: Kas īsti ir miris?   Kas īsti ir miris? Empty14.09.13 15:04

vw26 rakstīja:
Paskaties plusa vadu pie degvielas sūkņa
Paldies par padomu, bet nu jau citas bēdas klāt. Sāku jau laikam atgādināt vienu citu foruma kolēģi, bet ķeries klāt kam gribi, viss lūzt un jūk. Mainot to debilo termostatu, pēc labākajām tradīcijām nolūza skrūve. Servisā nekad neesmu strādājis, nojēgas par urbšanu un kreisās vītnes skrūvēm man nav. Ko darīt? Mēģināt aizgādāt līdz servisam, mēģināt šrotā iegādāt citu ūdens sūkni, vai tomēr censties to sūda skrūvi dabūt ārā? Kas būtu finansiāli un laika ziņā izdevīgāk?
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Kas īsti ir miris? Empty
PostTēma: Re: Kas īsti ir miris?   Kas īsti ir miris? Empty14.09.13 15:20

Reinis 78 rakstīja:
vw26 rakstīja:
Paskaties plusa vadu pie degvielas sūkņa
Paldies par padomu, bet nu jau citas bēdas klāt. Sāku jau laikam atgādināt vienu citu foruma kolēģi, bet ķeries klāt kam gribi, viss lūzt un jūk. Mainot to debilo termostatu, pēc labākajām tradīcijām nolūza skrūve. Servisā nekad neesmu strādājis, nojēgas par urbšanu un kreisās vītnes skrūvēm man nav. Ko darīt? Mēģināt aizgādāt līdz servisam, mēģināt šrotā iegādāt citu ūdens sūkni, vai tomēr censties to sūda skrūvi dabūt ārā? Kas būtu finansiāli un laika ziņā izdevīgāk?
Ja tu pirms tam izņēmi termostatu un izskrūvēji skrūves, tad tagad protams labāk pamocīties un mēģināt izskrūvēt arā...
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




Kas īsti ir miris? Empty
PostTēma: Re: Kas īsti ir miris?   Kas īsti ir miris? Empty14.09.13 15:31

Cik atceros tad tas viss atradās vienā alumīnija korpusā kopā ar sūkni, tad vieglāk atrast to korpusu, kuram visas skrūves var atskrūvēt un nomainīt visu korpusu, es darīju tā kad man nolūza skrūves, kas tur sūkni.
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

Kas īsti ir miris? Empty
PostTēma: Re: Kas īsti ir miris?   Kas īsti ir miris? Empty15.09.13 16:16

Re, kā man atkal izgāja. Dabūju to skrūvi ārā, ieliku jauno termostatu, atgaisoju, braucu apli, lai vēlreiz atgaisotu, kad konstatēju - karst vienalga. Tobiš motors karst, radiators auksts. Vai tiešām es būtu tāds lohs, kas nemāk nomainīt termostatu? Tur taču tikai blīve, divas skrūves un žņaugs trubai! Rāvu atkal ārā, lai staigā uzreiz pa lielo apli - viss loģiski - radiators silts, silst lēnām, kā jau tam jābūt. Vienā vācu forumā lasīju par līdzīgu problēmu. Tur cilvēks bija nomainījis siksnu, termostatu, izskalojis sistēmu, bezmaz busu pa daļām izjaucis, kamēr konstatēja, ka termostats ir rūpnīcas brāķis. Kā tur bija ar to pārbaudi? Viņš bija jāiemet karstā ūdenī un tad jāskatās vai staigā?
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

Kas īsti ir miris? Empty
PostTēma: Re: Kas īsti ir miris?   Kas īsti ir miris? Empty15.09.13 17:43

Reinis 78 rakstīja:
Re, kā man atkal izgāja. Dabūju to skrūvi ārā, ieliku jauno termostatu, atgaisoju, braucu apli, lai vēlreiz atgaisotu, kad konstatēju - karst vienalga. Tobiš motors karst, radiators auksts. Vai tiešām es būtu tāds lohs, kas nemāk nomainīt termostatu? Tur taču tikai blīve, divas skrūves un žņaugs trubai! Rāvu atkal ārā, lai staigā uzreiz pa lielo apli - viss loģiski - radiators silts, silst lēnām, kā jau tam jābūt. Vienā vācu forumā lasīju par līdzīgu problēmu. Tur cilvēks bija nomainījis siksnu, termostatu, izskalojis sistēmu, bezmaz busu pa daļām izjaucis, kamēr konstatēja, ka termostats ir rūpnīcas brāķis. Kā tur bija ar to pārbaudi? Viņš bija jāiemet karstā ūdenī un tad jāskatās vai staigā?
Iemet katliņā (ar ūdeni) un sāc vārīt.
Termostatam būtu jāatveras pie noteiktiem grādiem (pirms ūdens sāk vārīties)
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Kas īsti ir miris? Empty
PostTēma: Re: Kas īsti ir miris?   Kas īsti ir miris? Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Kas īsti ir miris?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: