Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Panelis noskruvets, kas talak?

Go down 
+3
fiksais
maris
V
7 posters
AutorsZiņojums
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty10.09.13 13:03

tas kuras gar prieksejo logu. paruseja loti, es vienu sabojaju, kantes kluva apalas.

kadi ieteikumi?

es lasiju kautkad ka tipa janem nost logu, bet varbut var bez?


sapust ar wd40 un gaidit?


Pēdējo reizi labojis Voldemārs 13.09.13 11:36; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty10.09.13 14:42

Neliels ieteikums no manas puses - varbūt, lai katrai problēmai un skrūvītei nav jātaisa jauna tēma un lai forums pēc gada nesastāvētu 99% no Tavām tēmām. Varbūt turpini jautājumu uzdošanu savā jau esošajā topikā "Mans T3" sadaļā!?
Kas gribēs un varēs, tie izlasīs un atbildēs!

P.S.nekā personīga.
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty10.09.13 16:02

maris rakstīja:
Neliels ieteikums no manas puses - varbūt, lai katrai problēmai un skrūvītei nav jātaisa jauna tēma un lai forums pēc gada nesastāvētu 99% no Tavām tēmām. Varbūt turpini jautājumu uzdošanu savā jau esošajā topikā "Mans T3" sadaļā!?
Kas gribēs un varēs, tie izlasīs un atbildēs!

P.S.nekā personīga.
Pilnīgi pareizi Māri, es jau arī gribēju to ieteikt (nu gluži, kā "mans pelēcītis"), bet Tu paspēji pirmais...
Varbūt tagad var/nevar sabīdīt/pārcelt visas Voldiņa problēmas zem viņa topika?
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty10.09.13 16:15

Voldemārs rakstīja:
tas kuras gar prieksejo logu. paruseja loti, es vienu sabojaju, kantes kluva apalas.

kadi ieteikumi?

es lasiju kautkad ka tipa janem nost logu, bet varbut var bez?


sapust ar wd40 un gaidit?
NEKĀ PERSONĪGA UN NEAPVAINOJIES...
sapūtīsi tu to vd40 un gaidīsi, kad skrūvei šlices atjaunosies, vai kad viņa pati izskrūvēsies?
maza atkāpe-es esmu elektriķis un manā koferī ir 14 dažādi skrūvgrieži (iztikas minimums), katrs ir savādāks SL, PZ, PH, SL/PZ un "sekjuriti", ar to gribēju atgādināt par grāmatu un instrumentiem. Ja tu būtu vispirms uzpūtis to šmāķi un paņēmis PH3 skrūvgrizi, tad tagad jau panelis būtu nost, bet izejai no situācijas ir.
1. ar akumulatora urbeni un kreisās vītnes urbi (D=5mm) vari mēģināt izurbt...
2. ar akumulatora urbeni un labās vītnes urbi (D=4-4,5mm) vari urbt, bet tad nāksies pārgriezt vītni...
3. ņem laukā stiklu (ja neesi darījis, tad rēķinies, stikls maksā ap 35-45 Ls) un no ārpuses čaka.... (cenzēts teksts) līdz ....(atkal cenzēts teksts)
Lai tev izdodas un nesaki, ka nepalīdzējām ar padomu...
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty10.09.13 18:51

VIss jau ok, es tikai domaju, kas izdevigak. Braukt tikai saulajnaja laika. Neiet skati sogad, un iet nakamgad, kas apzimes 54x2ls.

Kautka negaiditi daudz naudas t3 patere. laikam likrociem nav piemerota. pagajusogad apskate atrada visa ka uz 170ls.

Sogad gan jau no pirmas reizes netiks, lai ari gandriz nebraucu, un nerekinu so problemu, kas sola ap 60ls izpalikt.


ps. kas bus ja paneli nostiprinat tikai ar tam divam originalam skruvem uz 8mm, sanos, bet virspusi ar samorezu svaiga cauruma? grabes uz bedrem?
negribas stiklu nemt nost. rudens nak, a garazas man nav.


pps. retoriski. interesanti cik maksas izarstet visas problemas lai diena varetu braukt 300km un nekas neparkarsetu, vai peksni nesabojatos.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty10.09.13 18:58

a caur bardačoku kadas veismigas un prasmigas rokas nevares tikt lidz motoriniem un sasmeret ar kadu smeri tos? lai logu nenemt nost un paneli.

lukojoties taja es redzu kautko un vel daudz ka.
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty10.09.13 19:03

Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty10.09.13 19:05

Voldemārs rakstīja:
a caur bardačoku kadas veismigas un prasmigas rokas nevares tikt lidz motoriniem un sasmeret ar kadu smeri tos? lai logu nenemt nost un paneli.

lukojoties taja es redzu kautko un vel daudz ka.
var Voldiņ, var...
vietējā automehu sacensībās uzvarēja ginekologs, jo viņš vienīgais varēja caur izpūtēju izjaukt/salikt un noregulēt karburātoru...
ja tev sāk apnikt vwt3, tad varu piedāvāt maiņu uz nissan primera, ar visu grāmatu un atslēgu komplektu (kas nav vajadzīgi, jo viss iet caur kompi un servisu...)
un ja nopietni, apskatē pārbauda logu tīrītāju darbību, no paneļa apakšas var tikt klāt tam verķim (bet grūti)...
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty10.09.13 19:33

fiksais rakstīja:
Voldemārs rakstīja:
a caur bardačoku kadas veismigas un prasmigas rokas nevares tikt lidz motoriniem un sasmeret ar kadu smeri tos? lai logu nenemt nost un paneli.

lukojoties taja es redzu kautko un vel daudz ka.
var Voldiņ, var...
vietējā automehu sacensībās uzvarēja ginekologs, jo viņš vienīgais varēja caur izpūtēju izjaukt/salikt  un noregulēt karburātoru...
ja tev sāk apnikt vwt3, tad varu piedāvāt maiņu uz nissan primera, ar visu grāmatu un atslēgu komplektu (kas nav vajadzīgi, jo viss iet caur kompi un servisu...)
un ja nopietni, apskatē pārbauda logu tīrītāju darbību, no paneļa apakšas var tikt klāt tam verķim (bet grūti)...
man nesak apnikt. mani skumina ka bojajas viss. un visadi sikumi kuri maksa veselu bagatibu.

es zinu ka bez apskates braukt, tikai nevaru izlemt piedalities taja vai vel pagaidit.

gan jau varetu tad visu labot pa taisno sasledzot kautko, un kautko izraujot. un teoretiski varetu slotas likt darboties no kadas pogas uz panela, nevis no sledza, ka to gribes csdd.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty10.09.13 19:36

teoretiski varam samainities uz ziemu, ar norunu sakartot visu kas prasas lai to samilo, un pavasari mainities atpakal.
no savas puses varu galvot ka primera ziemu gules zem kupenas un neko nesabojasu.
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty11.09.13 3:52

Voldemārs rakstīja:
teoretiski varam samainities uz ziemu, ar norunu sakartot visu kas prasas lai to samilo, un pavasari mainities atpakal.
no savas puses varu galvot ka primera ziemu gules zem kupenas un neko nesabojasu.
Ja tu vēlies atrast meistaru, kurš savedīs kārtībā tavu busiņu, tad labākais variants ir griezties pie VULFiņa/Imanta, viņam ir VISS, gan zināšanas, instrumenti, grāmata un rezerves daļas...
Atpakaļ uz augšu Go down
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty11.09.13 12:07

... un "taisnas rokas".
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty13.09.13 7:44

Nonemu 3 samorezus no 5, panelim. Tur tak nav vitnes. Parejos vajag izurbt.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty13.09.13 11:39

Panelis ir nost, lai ari turas uz pe4kas vadiem, sazin ka to nonemt.

Jaaicina nopietns meistars ciemos.

Tur tak nav neka aiz panela, ir kautkas melns pa vidu, motors pa labi, un viss, nekadu sarniru acimredzamu kurus iesmeret.

Jaukt talak ir bail. Labi ka meistars doma ka bus tikai sledzi jauzliek.Embarassed 
Atpakaļ uz augšu Go down
ELL

ELL


Number of posts : 188
Join date : 25.08.10
Age : 46
Dzīvesvieta : Titurga

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty13.09.13 14:07

Nonnem no prieksspuses nost tos klokkus- ar ko regulee gaisa pluusmu utt, pannem nost to paneli, zem vinna saanos ir 2vai 3 skuuves, atskruuvee nost un paneli vareesi izcelt aaraa, veel atvieni ventilatora sleedzi ( pagriezzot no ieksspuses) , un tad pamaniisi aiz pecckas - motoru :)ar visiem ssarniiriem,sstangaam utt un vareesi dariit visu ko sirds  Tev kaaro Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty13.09.13 19:28

Nesačakarē to busu,ja nav kredīta tad uzpīkstini,atzvanīšu.29219838
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty13.09.13 19:44

Imants rakstīja:
Nesačakarē to busu,ja nav kredīta tad uzpīkstini,atzvanīšu.29219838
Kredits ir, ir pat Briviba. es nezinu ko tiesi velos uzzinat. kad nemu paneli nost, atklaju mazu ameriku sev, taja zina, ka bija interesanti meklet skruves kas vel tur kopa.

bail ir vienigi nesalikt atpakal, ja viss ievilksies un aizmirsisies ka viss turejas, lai ari viss ir loti logiski saja masina.

iespejams pec t3, bus drosme nonemt paneli citai masinai kura nav t3, jo tur ziema stikli aizsalst, jo kautkas nokrita no pe4kas.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty15.09.13 8:01

ELL rakstīja:
Nonnem no prieksspuses nost tos klokkus- ar ko regulee gaisa pluusmu utt, pannem nost to paneli, zem vinna saanos ir 2vai 3 skuuves, atskruuvee nost un paneli vareesi izcelt aaraa, veel atvieni ventilatora sleedzi ( pagriezzot no ieksspuses) , un tad pamaniisi aiz pecckas - motoru :)ar visiem ssarniiriem,sstangaam utt un vareesi dariit visu ko sirds  Tev kaaro Smile
a pecku ari nemt nost vajag?
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty15.09.13 15:30

Čaļi, palīdzēsim Voldiņam-
man liekas, ka bija jānoņem rezerves ritenis un obligāti jāatver sānu durvis..., kādi ir Jūsu varianti?
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty15.09.13 16:28

fiksais rakstīja:
Čaļi, palīdzēsim Voldiņam-
man liekas, ka bija jānoņem rezerves ritenis un obligāti jāatver sānu durvis..., kādi ir Jūsu varianti?
nu es lai zinat. otrdien meistars naks, jautaju lai varetu kautko ieteikt. citadi stavesu un neko nevaresu pateikt, iznemot ka nonemu paneli.
Atpakaļ uz augšu Go down
madfox

madfox


Number of posts : 88
Join date : 29.10.11
Age : 57
Dzīvesvieta : Madona

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty16.09.13 8:05

Neņem Voldiņ ļaunā,bet izskatās,ka kārtīgam meistaram bez Tavas palīdzības,būs daudz vieglāk tikt galā ar sasāpējušos problēmu.
Kāpēc daudzi vēlas iepirkt auto tieši no Vācijas?...tas tāpēc,ka tur cilvēki ar savu vēlmi pačakarēties,mazāk sabojā to tehniku.
Kas par to,manis iepriekšminēto slotiņu ierūsēšanu vārpstās,tad tas viss ir darāms noņemot nost tikai slotu kātus un iztiek cauri ar ķīmisko uzbrukumu.
Jā,ir vēl viena slikta ziņa-ja salonā sākās dūmošana,tad pastāv reāla iespēja,ka konkrētie vadi klāt pieķēruši vēl kādus citus,kas galīgi nav ar primāro problēmu pat saistīti.
Savam busam ar piedzīvoju līdzīgas(lēnu slotiņu darbību,kas momentiem pat vispār apstājās) problēmas un viss tika atrisināts stundas laikā,tikai un vienīgi ar ārējām manipulācijām,kaut bibliotēkā stāvēja gatavs donors.
Pateikšu vēl,pie tā motoriņa pienāk tikai četri vadi un vajag burtiski pāris minūtes,lai noskaidrotu,vai vaina ir motorā,vai elektrībā līdz tam,bet tur jau vajag nedaudz vairāk zināšanas un šaubos,vai tādas iegūstamas,apspriežot forumā.
Pirms rakstīju šo tekstu,iedomājos-labi ka šeit neiztirzā savas intīmās problēmas,mēs noteikti būtu apzviegušies!
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty17.09.13 6:48

Viss jau pareizi. Ja rokas likas, tad gruti. Laikam mana kluda bija velmē salabot pasam, bet bija ar virvi javelk uzreiz servisa.
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty17.09.13 17:53

Vajadzēja pazvanīt man.alien alien 
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Panelis noskruvets, kas talak? Empty
PostTēma: Re: Panelis noskruvets, kas talak?   Panelis noskruvets, kas talak? Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Panelis noskruvets, kas talak?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» T3 instrumentu panelis
» Merinstrumentu panelis
» Panelis ar tahometru
» Spidometra panelis čupā
» Merinstrumentu panelis ar tahometru.

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: