Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Logu tiramie sledzi, vol.1 (agrak, tiramie motorini, vol.3)

Go down 
+3
maris
Imants
V
7 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Logu tiramie sledzi, vol.1 (agrak, tiramie motorini, vol.3) - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Logu tiramie sledzi, vol.1 (agrak, tiramie motorini, vol.3)   Logu tiramie sledzi, vol.1 (agrak, tiramie motorini, vol.3) - Page 2 Empty18.09.13 9:04

Voldemārs rakstīja:
Reinis 78 rakstīja:
Voldemārs rakstīja:
3 stundas meistara laika, un var atkal lekat, priecaties un mest kuleni.

Viss bija iekilejis del rusas uz stokiem uz ka turas slotas, viss bija labs, i motorins, i drosinataji. Izdega sledzis un pec meistara vardiem labi ka nelikam uzreiz jaunu vieta.

Jautajums.
Ka jus un cik biezi ellojat stokus? Nemat nost slotas un paris saibas zem tam, ellojiet un liekat atpakal?

Si procedura skaitas obligata un regulari veicama?
nav nācies.
Iznak ka nav obligati ellot regulari? Jo es pielauju tadam masinam vajag kautko regulari darit profilaksei, ko es nedariju, un rezultata sanemu auglus.
VAJAG BRAUKT!!!!!alien alien alien 
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Logu tiramie sledzi, vol.1 (agrak, tiramie motorini, vol.3) - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Logu tiramie sledzi, vol.1 (agrak, tiramie motorini, vol.3)   Logu tiramie sledzi, vol.1 (agrak, tiramie motorini, vol.3) - Page 2 Empty19.09.13 6:31

RobertsK rakstīja:
Voldemārs rakstīja:
Reinis 78 rakstīja:
Voldemārs rakstīja:
3 stundas meistara laika, un var atkal lekat, priecaties un mest kuleni.

Viss bija iekilejis del rusas uz stokiem uz ka turas slotas, viss bija labs, i motorins, i drosinataji. Izdega sledzis un pec meistara vardiem labi ka nelikam uzreiz jaunu vieta.

Jautajums.
Ka jus un cik biezi ellojat stokus? Nemat nost slotas un paris saibas zem tam, ellojiet un liekat atpakal?

Si procedura skaitas obligata un regulari veicama?
nav nācies.
Iznak ka nav obligati ellot regulari? Jo es pielauju tadam masinam vajag kautko regulari darit profilaksei, ko es nedariju, un rezultata sanemu auglus.
VAJAG BRAUKT!!!!!alien alien alien 
Tas gan. Tikai nav ipasi kur. Lai diena butu 100-150km.
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Logu tiramie sledzi, vol.1 (agrak, tiramie motorini, vol.3) - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Logu tiramie sledzi, vol.1 (agrak, tiramie motorini, vol.3)   Logu tiramie sledzi, vol.1 (agrak, tiramie motorini, vol.3) - Page 2 Empty19.09.13 8:31

Voldemārs rakstīja:
RobertsK rakstīja:
Voldemārs rakstīja:
Reinis 78 rakstīja:
Voldemārs rakstīja:
3 stundas meistara laika, un var atkal lekat, priecaties un mest kuleni.

Viss bija iekilejis del rusas uz stokiem uz ka turas slotas, viss bija labs, i motorins, i drosinataji. Izdega sledzis un pec meistara vardiem labi ka nelikam uzreiz jaunu vieta.

Jautajums.
Ka jus un cik biezi ellojat stokus? Nemat nost slotas un paris saibas zem tam, ellojiet un liekat atpakal?

Si procedura skaitas obligata un regulari veicama?
nav nācies.
Iznak ka nav obligati ellot regulari? Jo es pielauju tadam masinam vajag kautko regulari darit profilaksei, ko es nedariju, un rezultata sanemu auglus.
VAJAG BRAUKT!!!!!alien alien alien 
Tas gan. Tikai nav ipasi kur. Lai diena butu 100-150km.
Salūko dāmu, uzriktē kādu pēcnācēju un tad jau katru dienu uz dārziņu, veikalu uz Siguldu exkursijā utt..rendeer rendeer rendeer . Ja tā vel nav pa prātam tad katru nedēļas nogali izlaid kādā expedīcijā pa LV ārēm. Ar to jau būs gana. Paskat kā te puikas laiž http://campervanculture.com/.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Logu tiramie sledzi, vol.1 (agrak, tiramie motorini, vol.3) - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Logu tiramie sledzi, vol.1 (agrak, tiramie motorini, vol.3)   Logu tiramie sledzi, vol.1 (agrak, tiramie motorini, vol.3) - Page 2 Empty21.09.13 7:57

Salukot kartigu damu ir gruti, ne pirmo gadu lukojos, bet laikam neistaja vieta. Visas iepazisanas lapas sez mulkes, kuras neprot laikam pat abolu zapti izvarit, tikai bildes izlikt un jaunas cept pasaku princi gaidot.

Bet ka vel atkodet kur dzivo, kadu kartigu Latvieti ar ipasumu laukos, kur varetu darboties, lai ari neko neprotu no lauku darbiem. Kura butu centiga, ar perspektivu un nakotni, ar kartigiem radiem, kuriem patiktu darbs. Kur tevs vakaros nedzer leto alu. Daudzi saka kada starpiba kadi meitenei vecaki, bet es domaju, vina tak augusi ar tiem, tatad abols no abeles, un kam man slinko?
Ko slinka dos berniem. Pietiek ka es majas neko neprotu.

Visi vienaudzi puslidz apprecejas, bet kautka neveiksmigi mana skatijuma. Slinkas un prasigas.

Negribu es neko ar to kura dzivo hruščova dzivokli un nekas dzive vairak neinterese briva laika, ka staigasana veikalos, tv luresana, un interneta sedesana.

Ta rakstit es varetu ilgi savus idealus, bet kada jega piegruzot forumu ar ne profila info.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Logu tiramie sledzi, vol.1 (agrak, tiramie motorini, vol.3) - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Logu tiramie sledzi, vol.1 (agrak, tiramie motorini, vol.3)   Logu tiramie sledzi, vol.1 (agrak, tiramie motorini, vol.3) - Page 2 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Logu tiramie sledzi, vol.1 (agrak, tiramie motorini, vol.3)
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» meklēju salona ventelatora releju-slēdzi
» pārdodu atveramo sānu logu
» Meklēju logu gumiju ķīli.
» Meklēju Westfalia dubulto sānu logu
» Logu tiramo slotu sledzis (ka bilde)

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: