Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Mūsu ceļi un t3

Go down 
+2
maris
Ķieģelis
6 posters
AutorsZiņojums
Ķieģelis

Ķieģelis


Number of posts : 136
Join date : 06.04.12

Mūsu ceļi un t3 Empty
PostTēma: Mūsu ceļi un t3   Mūsu ceļi un t3 Empty29.08.13 19:16

Sveiki,

Nēesmu braucis ar nevienu citu t3 kā savējo tāpēc nav ar ko salīdzināt. Bet gribu vaicāt vai visiem t3 ir nekomfortabli ceļu nelīdzenumi- ielāpi, akas vāki, šūpinājieni salīdzinājumā ar auto kam rati nav zem dibena. Cirvis zāģis ratos, pats pa virsu kratos. Varbūt man meklēt jaunus amīšus, skati ar šiem izgāju, bet tas jau varbūt nav rādītājs. Varbūt ir vēl kādas apslēptās lietas priekšējai piekarei kam pievērst uzmanību performances uzlabošanai? Dusmu uzrauj pārāk bieži mūsu ceļi.
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

Mūsu ceļi un t3 Empty
PostTēma: Re: Mūsu ceļi un t3   Mūsu ceļi un t3 Empty29.08.13 19:27

Kādi diski?
Kādas riepas?
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Mūsu ceļi un t3 Empty
PostTēma: Re: Mūsu ceļi un t3   Mūsu ceļi un t3 Empty29.08.13 20:13

Ķieģelis rakstīja:
Sveiki,

Nēesmu braucis ar nevienu citu t3 kā savējo tāpēc nav ar ko salīdzināt. Bet gribu vaicāt vai visiem t3 ir nekomfortabli ceļu nelīdzenumi- ielāpi, akas vāki, šūpinājieni salīdzinājumā ar auto kam rati nav zem dibena. Cirvis zāģis ratos, pats pa virsu kratos. Varbūt man meklēt jaunus amīšus, skati ar šiem izgāju, bet tas jau varbūt nav rādītājs. Varbūt ir vēl kādas apslēptās lietas priekšējai piekarei kam pievērst uzmanību performances uzlabošanai? Dusmu uzrauj pārāk bieži mūsu ceļi.
Ceļi vienkārši iespārda!! Ar amīšiem arī ir bēdīgi. Novembrī uzliku jaunu kyb un martā jau nomainiju pret vecajiem no čupas. Pavasara bedres tos nobeidz vienā rāvienā. Pēc skata viss itkā normāli, bet pabedrēm var atsist nieres vai galvu pret griestiem:rendeer: . Aizmugurējie turras, bet ar priekšējiem man ir problēma!! Ceļi arī ir kā karā uzrauj man uz niķi it sevišķi kad dienā jānorullē vismaz 400 km!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Mūsu ceļi un t3 Empty
PostTēma: Re: Mūsu ceļi un t3   Mūsu ceļi un t3 Empty29.08.13 20:18

Man patik. Runa ka lidzigi ir G klasses mersim, bet neesmu braucis. Runa ka del si efekta daudziem nepatik G klasse. bet man...atliek izdomat kur nopelnit tik daudz:flower: 

Vai ari T3 ielikt ko ipasi jaudigu.
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

Mūsu ceļi un t3 Empty
PostTēma: Re: Mūsu ceļi un t3   Mūsu ceļi un t3 Empty29.08.13 20:37

Vajag izbraukt uz Igauniju un tad vispār paliek slābi ap dūšu!! Tur viss ir sakārtots!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

Mūsu ceļi un t3 Empty
PostTēma: Re: Mūsu ceļi un t3   Mūsu ceļi un t3 Empty29.08.13 20:54

Mans VW T3 Westfalia (oranžais) ir pilnīgi nebraucams pa nelīdzeniem ceļiem. Gatavā zemestrīce.

Toties ar mana tēva T3 Coach ar oriģinālajām Coach atsperēm un amortiņiem no 1990 gada peld kā pa krējumu. Bedres praktiski nejūt. Sēdi kā dīvānā.

Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Mūsu ceļi un t3 Empty
PostTēma: Re: Mūsu ceļi un t3   Mūsu ceļi un t3 Empty30.08.13 4:13

Es ar savu sabeikto muguru pa mūsu ceļiem varu braukt ar diviem transportlīdzekļiem.
Viens ir Citroen ar hidraulisko piekari otrs irT3.
Nezinu kā jums,bet mans iet baigi mīksti un komfortabli,gan pa zemes ceļiem,gan pa salāpīto asfaltu.
Amartiņi no astoņdesmitajiem gadiem,kā i pats busiņš.alien alien alien 
Atpakaļ uz augšu Go down
Ķieģelis

Ķieģelis


Number of posts : 136
Join date : 06.04.12

Mūsu ceļi un t3 Empty
PostTēma: Re: Mūsu ceļi un t3   Mūsu ceļi un t3 Empty30.08.13 6:39

O! Tad jau cerība ir. Jāmēģina drošvien uzlikt jauni amīši. Kādas manam armīniekam atsperes nezinu, krāsu kodi nav redzami, diski dzelzs 14'', riepas 185 diezgan augstas.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Mūsu ceļi un t3 Empty
PostTēma: Re: Mūsu ceļi un t3   Mūsu ceļi un t3 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Mūsu ceļi un t3
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: