Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 steidzigi vajadzigs dizela specs

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
axelmaf




Number of posts : 59
Join date : 19.05.11

steidzigi vajadzigs dizela specs Empty
PostTēma: steidzigi vajadzigs dizela specs   steidzigi vajadzigs dizela specs Empty01.08.13 12:43

ljoti steidzigi vjadzigs dizelja specs lai noregulet 1.9 td ar sucni no 1.6td, liekas ka nestrada vakumnieks
Atpakaļ uz augšu Go down
axelmaf




Number of posts : 59
Join date : 19.05.11

steidzigi vajadzigs dizela specs Empty
PostTēma: Re: steidzigi vajadzigs dizela specs   steidzigi vajadzigs dizela specs Empty01.08.13 12:44

nr 29572157
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

steidzigi vajadzigs dizela specs Empty
PostTēma: Re: steidzigi vajadzigs dizela specs   steidzigi vajadzigs dizela specs Empty01.08.13 15:19

Es esmu spec par dīzeļiem.affraid Pazvani man un es tev pastāstīšu kā var vienā rāvienā tikt vaļā no visām dīzeļ
kaitēm 29219838 bounce bounce 
Atpakaļ uz augšu Go down
madfox

madfox


Number of posts : 88
Join date : 29.10.11
Age : 57
Dzīvesvieta : Madona

steidzigi vajadzigs dizela specs Empty
PostTēma: Re: steidzigi vajadzigs dizela specs   steidzigi vajadzigs dizela specs Empty01.08.13 15:26

axelmaf rakstīja:
ljoti steidzigi vjadzigs dizelja specs lai noregulet 1.9 td ar sucni no 1.6td, liekas ka nestrada vakumnieks

Pa lielam ņemot,degvielas porciju var pieregulēt ar to aizmugures skrūvīti,kurai kontrējamais uzgrieznis uz 13-mit...griežot iekšā,paliek treknāks maisījums. Un vēl,šim sūknim vakuuma membrānas nav pēc definīcijas,ir tikai spiediena membrāna,kas pievadās no spiediena ieplūdes kolektorā.
Atpakaļ uz augšu Go down
axelmaf




Number of posts : 59
Join date : 19.05.11

steidzigi vajadzigs dizela specs Empty
PostTēma: Re: steidzigi vajadzigs dizela specs   steidzigi vajadzigs dizela specs Empty01.08.13 17:40

spiediena membrana strada, bet nezinu kapec man iepludes kolektora rada vakums -1atm bet ne +1atm
Atpakaļ uz augšu Go down
madfox

madfox


Number of posts : 88
Join date : 29.10.11
Age : 57
Dzīvesvieta : Madona

steidzigi vajadzigs dizela specs Empty
PostTēma: Re: steidzigi vajadzigs dizela specs   steidzigi vajadzigs dizela specs Empty01.08.13 18:46

axelmaf rakstīja:
spiediena membrana strada, bet nezinu kapec man iepludes kolektora rada vakums -1atm bet ne +1atm

To spiedienu reāli var nomērīt tikai pie slodzes un tas parasti nepārsniedz 0,9atm,retinājumam nevajadzētu pat teorētiski būt,jo nav droseles. Ir vēl viens būtisks moments-ja padeve sūknim nogriezta maza,nav tas purkšķis tik liels,lai iegrieztu turbīnu!
Atpakaļ uz augšu Go down
axelmaf




Number of posts : 59
Join date : 19.05.11

steidzigi vajadzigs dizela specs Empty
PostTēma: Re: steidzigi vajadzigs dizela specs   steidzigi vajadzigs dizela specs Empty01.08.13 19:13

paldies par informaciju rit meginasu kaut ka regulet
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





steidzigi vajadzigs dizela specs Empty
PostTēma: Re: steidzigi vajadzigs dizela specs   steidzigi vajadzigs dizela specs Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
steidzigi vajadzigs dizela specs
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Vajadzīgs zobsiosnas aizsargs.
» Dizela palaisana ziema
» Tahometrs dīzeļa
» dizela gredzeni
» Starteris dīzela

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: