Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 RAL tona meklesana

Go down 
+3
Imants
Reinis 78
V
7 posters
AutorsZiņojums
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

RAL tona meklesana Empty
PostTēma: RAL tona meklesana   RAL tona meklesana Empty19.07.13 12:24

Kur interneta var atrast visistako tabul ar RAL toniem, citadi ja ierakstit gugla teiksim RAL 4010, bus visadi piemeri, ne vienadi, un gruti saprast kurs tas istais.

Ienaca man mulkiga ideja, kad pec rusas nonemsanas, un nokrasosanas, kad vins atkal bus balts no visam pusem, akcentam pievienot spilgtu toni.
Tikai kuru. Ferrari red (RAL 3001)? spilgti roza (RAL 4010)? Interneta vini visi skaisti, bet dzive?

Krasot gribu, nu vismaz sis dienas vajpratibā.

Resti kur lukturi, abus bamperus un to iedobumu, nezinu ka vel nosaukt, kas iet pa vidu masinai no saniem un aizmugures durvim.

Protams visvairak gribas dzirdet kritiku, vai nebus tas parak idiotiski. Varbut kadam kolekcija ir kada bilde, varbut kads pasaule jau bija darijis lidzigi.

Balts svienojuma ar RAL 4010 vismaz saja bilde izskatas gliti.

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/41/xekj.jpg/

Teoretiski varetu prieksejas un aizmugures durvis nokrasot ar so RAL 4010 un neko vairak, bet laikam, uzreiz, bus vel lielaka nepratiba neka augstak aprakstitais variants. Un nav skaidrs ja 3 durvis bus cita krasa vai neradisies vajadziba mainit ari tehnisko.

Tapec sodien interese bamperi reste un iedobums, nu un ari atrast piemerotako toni.flower
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

RAL tona meklesana Empty
PostTēma: Re: RAL tona meklesana   RAL tona meklesana Empty23.07.13 7:35

Krāso taču kā pašam patīk un nedomā ko citi teiks. Par tehnisko pasi:

21. "Krāsa" – transportlīdzekļa krāsa:
21.1. ja transportlīdzekļa krāsojums sastāv no vairākām krāsām, reģistrācijas apliecībā norāda pamatkrāsu un ne vairāk kā vienu papildkrāsu. Ja krāsu skaits ir lielāks un nav iespējams izdalīt divas galvenās krāsas, norāda "Vairākkrāsu";
21.2. par papildkrāsām neuzskata:
21.2.1. virsbūves (kabīnes) pārklājumus, kā arī dažādu veidu uzrakstus vai apzīmējumus, kas neaizņem vairāk par 20 % no transportlīdzekļa ārējās krāsojamās virsmas laukuma;
21.2.2. tentu krāsojumus;
21.2.3. papildaprīkojumu krāsu;
21.3. kravas automobiļu krāsu nosaka pēc kabīnes vai vienapjoma virsbūves krāsojuma;
21.4. piekabes (puspiekabes) krāsu nosaka pēc rāmja, virsbūves vai uzstādītās iekārtas krāsojuma (atkarībā no konkrētā transportlīdzekļa tipa);
21.5. operatīvajiem transportlīdzekļiem kā papildkrāsu reģistrācijas apliecībā norāda standartā LVS 63/A4:2006 "Operatīvie transportlīdzekļi, krāsojums, aprīkojums" noteikto kontrastējošo krāsu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

RAL tona meklesana Empty
PostTēma: Re: RAL tona meklesana   RAL tona meklesana Empty23.07.13 9:15

Ļoti sarkans un acīm tīkams ir no Hondas kataloga.Krāsas kods un nosaukums-Formula red R77.bom 
Patreiz šādā tonī krāsoju golf 3,Ja papētīsi sestdiensa tusiņa bildes,tad varēs redzēt nokrāsotus buferus,durvis un spārnus.bounce 
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

RAL tona meklesana Empty
PostTēma: Re: RAL tona meklesana   RAL tona meklesana Empty24.07.13 11:48

Krasot tas ja, vienigi negribejas parak kropligo izskatu dabut. Lidz ar to ka nekas jauns un glits neizdomajas, del T3 ipasa reljefa.
Tad skice ir A-Komandas motivi.
Pamatbilde nav mana masina, atrasta interneta, lai ertak zimet uz gatava balta, nevis rusaini balta.

Tada parkrasosana skaitisies 20%?

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/836/3gfn.png/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/7/lt1.png/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/13/2cwh.png/

Diskus nekrasosu, atnaca geniala ideja, ka var nokrasot kalpakus. Nav zel pazaudet vai ja nospers. Citadi palasiju, ka diskus, ja grib ilgam laikam, krasot ir gruti un dargi.

Un tad vel skropstina.
Var kads paradit ka vina izskatas no otras puses, t.i. stiprinajumi?

Gribu izmeginat uztaisit nabadzigo versiju, pats ar savam rokam, no organiska stikla. Citadi atdot 70 eiro neesmu gatavs.Embarassed 
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

RAL tona meklesana Empty
PostTēma: Re: RAL tona meklesana   RAL tona meklesana Empty24.07.13 14:21

Voldiņ, ko tu pīpē?
Ja nopietni, tad diskus var un vajag labi notīrīt un nokrāsot (kaut vai ar to pašu Hammer), bet par krāsojumu-nu par gaumi nestrīdas...
Lai tev veicas.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

RAL tona meklesana Empty
PostTēma: Re: RAL tona meklesana   RAL tona meklesana Empty25.07.13 11:59

fiksais rakstīja:
Voldiņ, ko tu pīpē?
Ja nopietni, tad diskus var un vajag labi notīrīt un nokrāsot (kaut vai ar to pašu Hammer), bet par krāsojumu-nu par gaumi nestrīdas...
Lai tev veicas.
VIsmaz cik es izpetiju. Diskus krasot ir gruti, apstrade ar smilti, grunts karta, tad krasa paris reizes, tad lakas virsma. Un galvenais kurs to daris, lai izdarit un uz muzu, nu vismaz gadus 5. Un laikam prastus bleka diskus butu mulkigi krasot, bet lietos tas atkal problema izveleties pec gaumes un saja gada atkal nekas nesanaks. Mans mazais plans sogad ir vismaz parverst balta, akcentus nakamgad.

Es zinu cilvekus kuri ik gadu ar metala birsti rupigi iztira bleka diskus, tad ar balonu noput, un ta ik gadu. Es ta negribu. Tapec es iedomajas par plastmaas kalpakiem, varesu nonemt ja nepatiks, jo ekrana viss liekas smuki.

Mans dzives moto, ja darit tad uz muzu, ja nesanak, tad labak nedarit.geek Citadi ja es pats daudz ko varetu, bet ja nemaku, desmit reizes maksat par halturu negribu.flower 
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

RAL tona meklesana Empty
PostTēma: Re: RAL tona meklesana   RAL tona meklesana Empty25.07.13 18:29

Diemžēl, nekas nav mūžīgs..
Atpakaļ uz augšu Go down
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

RAL tona meklesana Empty
PostTēma: Re: RAL tona meklesana   RAL tona meklesana Empty25.07.13 20:42

Nokrāso pulverkrāsošanā. Cena 55 ls par 14" disku komplektu, cenā ietilpst skrošu strūkla, krāsa, krāsošana. Aizved nesmukus, saņem kā konfekti! Ļooooti  ilgi nerūsēs!

Esmu šādā veidā jau nokrāsojis diskus, jumta bagažnieku, trepes, motora lanžeronus, pāris kronšteinus, bremžu suportus, moci(JAWA) un pat siena preses detaļas. Jau trešais gads riņķī, neņem ne sāls, ne skābbarība, ne vulkāniskie pelni. pēc mazgāšanas kā jauns. Arī ja nosit krāsu kādā vietā, rūsa tālak nelien, jo tā kŗasa iecepas metāla porās. Silti iesaku. Ja nepieciešams, varu ieteikt kantori, kurā es to visu daru.
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

RAL tona meklesana Empty
PostTēma: Re: RAL tona meklesana   RAL tona meklesana Empty25.07.13 20:46

Iesaki!
Atpakaļ uz augšu Go down
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

RAL tona meklesana Empty
PostTēma: Re: RAL tona meklesana   RAL tona meklesana Empty25.07.13 22:46

Es braucu pie šiem čaļiem - SIA "A-moto", Starta iela 1, 29722637, http://www.a-moto.lv/. Ļoti apmierina cenu politika, un kvalitāte vienmēr bijusi neapstrīdama, un ātrums - pēdejo reizi detaļu aizvedu 8.00, saņēmu jau 11 tajā pašā rītā. Shocked 

Diemžēl neesmu pat pameklējis pat citu kantori tā kārtīgi ( jo īsti jau nav bijusi vajadzība). Ja kādam ir kāda pieredze šajā jomā, gribētos dzirdēt atsauksmes.
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

RAL tona meklesana Empty
PostTēma: Re: RAL tona meklesana   RAL tona meklesana Empty26.07.13 6:19

piekrītu Raitim !!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

RAL tona meklesana Empty
PostTēma: Re: RAL tona meklesana   RAL tona meklesana Empty26.07.13 13:17

Raitis rakstīja:
Es braucu pie šiem čaļiem - SIA "A-moto", Starta iela 1, 29722637, http://www.a-moto.lv/. Ļoti apmierina cenu politika, un kvalitāte vienmēr bijusi neapstrīdama, un ātrums - pēdejo reizi detaļu aizvedu 8.00, saņēmu jau 11 tajā pašā rītā. Shocked 

Diemžēl neesmu pat pameklējis pat citu kantori tā kārtīgi ( jo īsti jau nav bijusi vajadzība). Ja kādam ir kāda pieredze šajā jomā, gribētos dzirdēt atsauksmes.


Jā, par A-moto ir dzirdētas tikai labas atsauksmes!
Krāsojis gan pats neko pie viņiem neesmu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





RAL tona meklesana Empty
PostTēma: Re: RAL tona meklesana   RAL tona meklesana Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
RAL tona meklesana
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: