Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 ja vinam ir karsti

Go down 
+3
Ģirts
Reinis 78
V
7 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty14.06.13 20:09

un bulta vienmer pari pulkstens 12. kur varetu but vaina un ka identificet?
itka 16 litri tosola. 2 slaukas visa garuma. tosols nav karsts, vismaz ba4oka aiz numurzimes.

es lieku ka radiatora draza ievakusies, bet ka nonemt un iztirit? cik gruti? gribas zinat procesu, jo pats tik un ta nemainisu. bail nesalikt pec tam.

pe4ka ziema sildija labi, ja tas svarigi.
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty17.06.13 7:48

Propellers strādā? Šitie dampji jau var pārvietoties arī bez ventilatora.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty17.06.13 8:43

bez ventilatora t.i. nebaidas no karstuma? man ventilators ir salauzts, tiesi automatika, ir iestradats klokis kuru jarauj un tad palaizas ventilators del kura lukturi paliek balaki. sliktums ka vasaras karstaja diena vai arpus pilsetas, pat nakti, bulta kapj pari 12 un klokis jarauj ir.

interesanti ta visiem un tas ir norma, vai ari tosols kautkur slikti tek? bail parkarset. braukt par rigu dienas plusma laikam nozimetu ar vienmer ieslegtu ventilatoru.
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty17.06.13 8:55

Ja tas tevi spēj nomierināt, tad man jau vismaz kādu pusgadu iet pāri nosacītajai normai. Var jau būt, ka pumpim lāpstiņas nešancē kā nākas, viss kaut kas var būt. Ja godīgi, tad es neraudāšu ja man tas 1,6D aizies pa pieskari.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty17.06.13 12:36

man gan bus zel. jauni terini. ja iet uz benz+gaze.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty21.06.13 9:18

kura vieta ieks T3 atrodas termostats un ka vins izskatas? man cita foruma ieteica to atslegt un paluret kas bus. lai ari bail kautko salauzt, japrove ir kautka salabot.
Atpakaļ uz augšu Go down
Ģirts

Ģirts


Number of posts : 323
Join date : 19.07.11
Age : 54
Dzīvesvieta : latvia,riga

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty21.06.13 13:11

Iesaku tev iegadaties gramatu vwt3 uzbuve un remonts.tur vis smalki aprakstits un paradits.
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty21.06.13 13:15

Zem alumīnija (retāk-plastmasas) caurules izvada (D~40mm), kas piestiprināts ar divām M6 skrūvēm pie sūkņa, savukārt sūknis atrodas pie motora un to darbina (piedzen/griež) ar ķīļsiksnu no kloķvārpstas...
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty25.06.13 8:41

Voldemārs rakstīja:
kura vieta ieks T3 atrodas termostats un ka vins izskatas? man cita foruma ieteica to atslegt un paluret kas bus. lai ari bail kautko salauzt, japrove ir kautka salabot.
Kā tu viņu grasies atslēgt?
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty25.06.13 14:06

Reinis 78 rakstīja:
Voldemārs rakstīja:
kura vieta ieks T3 atrodas termostats un ka vins izskatas? man cita foruma ieteica to atslegt un paluret kas bus. lai ari bail kautko salauzt, japrove ir kautka salabot.
Kā tu viņu grasies atslēgt?
es tak nezinu:flower:. so padomu draugos domugrupa iedeva. tur dazi ari radiatora saka izurbt caurumu lai tipa gaiss iziet ja tads ir, vienigi nesaka kur konkreti urbt un ka aizlodet caurumu.
drosi vien, ka neko ari nedarisu. kamer strada lai strada, ko darit ja esmu tads nemakulis. sabojasu vel puslidz stradajoso ierici. braukt jau var ari tapat.

vienkarsi es te domaju vienu ideju un tad vajadzes braukt daudz un ir pienemums ka bulta radis ari pulksten 2. bet varbut ideja izgazisies, un tad braukt nevajadzes. bet ja sanaks reali pasutijumi, tad varbut pareizak bus lai salabo un saved kartiba servisa un samaksat par to. jo sobrid vins vairak stav neka brauc, un zel ieguldit nezina kas bus talak. apskati vins cerams izies ari ka ir. bet savest teicama stavokli, likvidejot sikas kaites un vizualo, ja apstakli liks pardot, ko es gan loti nevelos jo lidz sim nebraucu ne ar ko labaku, atpelnit izdevumus laikam nevares nekad. rinda uz tehniski idealo t3 par 1500-2000ls kautka nav redzeta.Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty25.06.13 14:53

Cik es sapratu, tad čaļi tev ieteica atslēgt-respektīvi izņemt termostatu... Termostats ir tāds "verķītis", kurš atrodas zem tās izplūdes caurules pie sūkņa un domāts, lai auksts motors dzenātu dzesēšanas šķidrumu pa mazo loku, bet siltam motoram šķidrums plūstu uz radiatoru...
Ja tu viņu izņemsi laukā, tad visu laiku būs atvērts lielais loks, var jau būt, ka tas līdzēs, bet neesmu pārliecināts par vai tas būs labi, jo motoram ir jābūt normālai darba temperatūrai un vēl daudz nelabvēlīgi fakti var uzpeldēt.
Labāk pasūti jaunu termostatu (~7-9Ls) un šrotēs vai pie čaļiem nopērc abus temperatūras devējus (nav izslēgts, ka tie gļuko).
Lai veicās.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty30.06.13 8:34

ja pie pielaista dzineja ba4oka kur ir tosols nekas neburbulo un pats tosols pec krasas ka jauns un ne ar ko nesmird, iznak ka galvai nav plaisu?

es te atkal cita foruma salasijos, ka ja burbulo vai tosols oz pec ellas tad viss slikti. a man iznak ir labi?

iznak ka motors dzivs un celonis parkarsanai ir piemeram aizserejies radiators?
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty30.06.13 11:08

Radiators nemaz nevar aizsērēt,neiespējami.study study study study study study study study study study 
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty30.06.13 11:22

Imants rakstīja:
Radiators nemaz nevar aizsērēt,neiespējami.study study study study study study study study study study 
ja vinam ir karsti Rofl Ka tik ne arī
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty30.06.13 13:47

Tad kur varetu but vaina? Dzinejs labs, radiators ari, tosols ka jauns, lai ari nemainiju nekad. Problema ka vienmer slepjas kautkada sikumina. Tikai ka to atrast.
Atpakaļ uz augšu Go down
Ģirts

Ģirts


Number of posts : 323
Join date : 19.07.11
Age : 54
Dzīvesvieta : latvia,riga

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty30.06.13 19:31

Nu varbut tas temperaturas raditajs gluko.man visu laiku radija minimalo temperaturu,uzliku no vaz 2106.Tagat viss normali.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty30.06.13 20:29

ar tadu ierici var kautko uzzinat? piemeram pareizo dzineja temperaturu pec pusstundas stundas brauksanas pa soseju, vai pilseta. ja nobraukt un atri skriet nomerit?
vai tas ir mulkigi un neesot datu cik karsts ir norma?

varbut tiesam gluks, jo vins, lampina, reizem mirgo tikko dzinejs iedarbinats, reizem nemirgo pat ja ari rada pulkstens viens.
ieprieksejais rekomendeja vienmer turet pečku pirmaja pakape. nezinu kas tur svarigs un ko dod, bet iesledzot pečku temperaturas bulta nedaudz krit.
ja vinam ir karsti Infrared-thermometer-gun-07
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty30.06.13 21:13

Laikam esi uz pareizā ceļa.Nomēri temperatūru ar to super verķi un tad būs redzams vai ir pa karsti vai kā.study study 
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty01.07.13 8:16

Temperatūras devēju nomainīt, protams, var. Sliktāk no tā nepaliks un izdarāms tas ir ļoti viegli. Manā gadījumā gan tas neko nelīdzēja. Urb caurumus radiatorā tik tiešām nav nekādas vajadzības, ji tur ir atgaisošanas skrūve. Vismaz manējam tā ir augšā pie radiatora. Vacajam variantam laikam bija drusku citādi.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty01.07.13 20:27

Reinis 78 rakstīja:
Temperatūras devēju nomainīt, protams, var. Sliktāk no tā nepaliks un izdarāms tas ir ļoti viegli. Manā gadījumā gan tas neko nelīdzēja. Urb caurumus radiatorā tik tiešām nav nekādas vajadzības, ji tur ir atgaisošanas skrūve. Vismaz manējam tā ir augšā pie radiatora. Vacajam variantam laikam bija drusku citādi.
sai operacijai janonem reste ar vw zimi? un kad skruve tiks atrasta to vienkarsi jaatskruve, japagaida paris sekundes un aizskruvet atpakal?
Atpakaļ uz augšu Go down
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty02.07.13 6:18

Voldemārs rakstīja:
Reinis 78 rakstīja:
Temperatūras devēju nomainīt, protams, var. Sliktāk no tā nepaliks un izdarāms tas ir ļoti viegli. Manā gadījumā gan tas neko nelīdzēja. Urb caurumus radiatorā tik tiešām nav nekādas vajadzības, ji tur ir atgaisošanas skrūve. Vismaz manējam tā ir augšā pie radiatora. Vacajam variantam laikam bija drusku citādi.
sai operacijai janonem reste ar vw zimi? un kad skruve tiks atrasta to vienkarsi jaatskruve, japagaida paris sekundes un aizskruvet atpakal?

Tik vienkārši nebūs! Secība: Auto silts motors darbojas, uzbrauc tā lai priekša nedaudz augstāka lai (iespējamais)burbulis garajās trubās varētu vieglāk pārvietoties uz radiatora pusi,visas pečkas vaļā tā lai jūt ka ir siltas, pirmo izpleššanās bačoku vaļā un pielej līdz ūkai, piesēdini kādu pie stūres kurš prot nospiest gāzes pedāli- 2/3 no max apgriezieniem, un tikai tad skrūvē vaļā to radiatora gaisotāju(jānoņem priekšas reste)kreisajā augšējā stūrī(skrūvi neizskrūvē pavisam bet tikai tik daudz lai laiž garām nedaudz tosolu un gan jau arī gaisu, gaidi kāmēr vairs gaiss nenāk(paralēli jāčeko līmenis izplešanās traukā ka neierauj gaisu), ja gaisa burbuļi vairs nenāk skrūvē ciet un TIKAI TAD DRĪKST NOMEST APGRIEZIENUS!!! pRETĒJĀ GADĪJUMĀ BŪSI NEVIS ATGAISOJIS BET SALAIDIS IEKŠĀ SISTĒMĀ VĒL VAIRĀK GAISA.!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty02.07.13 8:07

Juris rakstīja:
Voldemārs rakstīja:
Reinis 78 rakstīja:
Temperatūras devēju nomainīt, protams, var. Sliktāk no tā nepaliks un izdarāms tas ir ļoti viegli. Manā gadījumā gan tas neko nelīdzēja. Urb caurumus radiatorā tik tiešām nav nekādas vajadzības, ji tur ir atgaisošanas skrūve. Vismaz manējam tā ir augšā pie radiatora. Vacajam variantam laikam bija drusku citādi.
sai operacijai janonem reste ar vw zimi? un kad skruve tiks atrasta to vienkarsi jaatskruve, japagaida paris sekundes un aizskruvet atpakal?

Tik vienkārši nebūs! Secība: Auto silts motors darbojas, uzbrauc tā lai priekša nedaudz augstāka lai (iespējamais)burbulis garajās trubās varētu vieglāk pārvietoties uz radiatora pusi,visas pečkas vaļā tā lai jūt ka ir siltas,  pirmo izpleššanās bačoku vaļā un pielej līdz ūkai, piesēdini kādu pie stūres kurš prot nospiest gāzes pedāli- 2/3 no max apgriezieniem, un tikai tad skrūvē vaļā to radiatora gaisotāju(jānoņem priekšas reste)kreisajā augšējā stūrī(skrūvi neizskrūvē pavisam bet tikai tik daudz lai laiž garām nedaudz tosolu un gan jau arī gaisu, gaidi kāmēr vairs gaiss nenāk(paralēli jāčeko līmenis izplešanās traukā ka neierauj gaisu), ja gaisa burbuļi vairs nenāk skrūvē ciet un TIKAI TAD DRĪKST NOMEST APGRIEZIENUS!!! pRETĒJĀ GADĪJUMĀ BŪSI NEVIS ATGAISOJIS BET SALAIDIS IEKŠĀ SISTĒMĀ VĒL VAIRĀK GAISA.!!!
paldies par tik plaso izklastu. labi ka negaju skruvet vel vakar.

izklausas pec misijas kur sakuma jaizdoma ko darit kamer paris minutes kads gazes, protams laikam labak vel mazaka laika posma visu paveikt.

lai ari itka viss viegli.

pirmais izplesanas trauks ir tas liels, kurs uzreiz aiz numurzimes?
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty03.07.13 9:27

tas ir radiatora skruve?

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/163/lzk0.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/692/eojs.jpg/

kopuma ka izskatisies atversanas process? kadu situaciju gaidit? ka filmas, kad atver un struklaka gaisa, vai nekas nenotiks?
daudz tosola ies zeme? ja aizmugure ba4oks lidz limenim bus.

gribas zinat, jo patik saprast butibu un kuram ko darit, un ko darit ja viss saks iet ne ta ka vajag.

mulkigi jau skan, un laikam pec procesa liksies, kads es biju mulkis, rakstiju daudz lieka un saubijos veltigi.
Atpakaļ uz augšu Go down
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty04.07.13 9:46

Voldemārs rakstīja:
tas ir radiatora skruve?

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/163/lzk0.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/692/eojs.jpg/

kopuma ka izskatisies atversanas process? kadu situaciju gaidit? ka filmas, kad atver un struklaka gaisa, vai nekas nenotiks?
daudz tosola ies zeme? ja aizmugure ba4oks lidz limenim bus.

gribas zinat, jo patik saprast butibu un kuram ko darit, un ko darit ja viss saks iet ne ta ka vajag.

mulkigi jau skan, un laikam pec procesa liksies, kads es biju mulkis, rakstiju daudz lieka un saubijos veltigi.
Jap! Skrūve ir īstā. Kā jau teicu skrūvi galīgi ārā neskrūvē tikai tik daudz lai raitā strūkliņā tek laukā tosols un ir kur izkļūt gaisam... Es tur vispār esmu ieskrūvējis nerūsējošā metāla M8 L-~15..25mm skrūvīti kurai galā ar fleksi iegriezu(1/3 no vītnes garuma) gropīti lai process ir vienkāršāks...bet tā ir gaumes lieta...
Parasti paildinu tosolu tai bačokā kas ir motortelpā (nevis aiz nummura zīmes), par daudzumu nevaru pateikt cik tev tur būs gaiss trubās... parasti vairāk par kanniņu nav izgājus ,tik pat labi var pietikt ar 0.1L...?/!
P.S.
Skrūvējot vaļā un ciet dari to ar izjūtu jo vītnes daļa ir iekausēta plastmasā neizlauz to...!!!
(PAPILDINĀJUMS SECĪBAI)Ja pa radiatoru nenāk nekas tāds kam tur nevajadzētu būt skrūvē skrūvi ciet un aizļipato pie pak. tosola bačoka(kuru minēju) pielej tosolu līdz ūkai aizskrūvē to ciet , uzmauc caurulīti(kura aiziet uz to bačoku kurš aiz nummura) uz korķa snīpīša un tikai tad nomet apgriezienus!!!
VIEGLĀK TO IZDARĪT NEKĀ IZSTĀSTĪT...!!!geek 
Vēlams procedūru atkārtot ~2x starp gaisošanām vēlams izbraukt lai iespējamais gaisa burbulis(ja tāds ir) pārvietojas pa dzeses trubām.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty05.07.13 10:25

Kartejais mulkigs jautajums.

Ba4oku ar slaucinu nemaz nevar atvert tapat vien? A es atveru reizem....Embarassed 
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





ja vinam ir karsti Empty
PostTēma: Re: ja vinam ir karsti   ja vinam ir karsti Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
ja vinam ir karsti
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Rudens pasakums 2011

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: