Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Brūnais Lācis

Go down 
+8
uldis
V
Ģirts
abez
Juris
Imants
maris
Settlers
12 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
Settlers

Settlers


Number of posts : 43
Join date : 03.06.13
Age : 35
Dzīvesvieta : Ozolpils

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty03.06.13 19:25

Sveiki!

Iepazīstinu savu nekopto Lāci Very Happy Nopirku ss.lv pagaišgad Decembrī 21. pasaules gala dienā Liepājā Smile Kautkur maksāja ap 400-450 Ls, skate vēl bija līdz maijam, šogad skati izgāju ar otro reizi. Palika deviņi vieninieki. Bija jānomaina pāris detaļas un mazliet jāsametina. Tika nomainīts stūrei 4 bukses (4 mazas buksītes, kas tur visu stūres sistēmu 12Ls), stūres sistēmai apvalks 7 Ls, labais apakšējais šarnīrs 5 Ls un lukturis 7 Ls.
Vēl pirms skates tika sataisītas abas bīdāmās durvis un kā arī aizmugurējās.
Auto šad tad parādās pa Tukumu un Jūrmalu Smile Bet tā var tikai noķert viņu no Tukuma uz Jūrmalu pa Ventspils sošeju velkoties uz 70-80 km/h Very Happy

Brūnais Lācis Picture136o

Kā arī redzams pašmetināts bagāžnieks uz jumta.... bija nepieciešams pārvest materiālus 6 m garumā.

Brūnais Lācis Picture138y

Autiņam krāsa gan ir beigta, jo visur ir saplaisājusies mikroplaisās. Kā arī šur tur rūsa, kas maskējās koā ar krāsu Very Happy

Brūnais Lācis Picture140a

Pasē rakstītas divas krāsas Brūna, Melna. Prasīju csdd TA darbiniekam, kāpēc pasē divas krāsas.... atbildēja, ja uz pamat krāsas visā garumā pārsniedz cita krāsa vairāk ka 40 cm plata, jābūt pasei arī rakstītai otrai krāsai.

Brūnais Lācis Picture144u

Noderīga lieta lauku darbos Smile uzbrauc uz lauka un var pa abām pusēm krāmēt maisus iekšā Smile

Brūnais Lācis Picture154x

Žēl ka mazjaudīgs 1.6D bez turbīnas Neutral jo ar kravu uz kalnu knapi velkas augšā. Apskatē atgāzes izgāja bez problēmām teica, ka labs dzinējs, bet nu paredzēts jau 2. golfam, nevis vilkt lielu būdu + kravu Very Happy
Itkā patērējot 8 l/100km... cik lasīju forumos iesaka likt to 1.9TD, bet auto jau nav paredzēts braukt ātrāk pa 85-90 km/h.
Kādas atsauksmes ir uz to 1.9D 1Y parastais bez trubīnas?

Brūnais Lācis Picture146xx

Jāpieķeras pie dizaina uzlabošanas utt, būs jākrāso un jāsalabo restes....

Brūnais Lācis Picture148s

Kā arī salons nolaistais Wink

Brūnais Lācis Picture152li

Vai jēga ir mainīt 1.6D CS pret 1.9D 1Y vai labāk 1.6TD? Lieli naudas izdevumi nebūs šobrīt iespējami Very Happy Tik uz nākotni Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty03.06.13 20:04

Interesants aparāts!
Līdz šim esmu redzējis tikai vienu busu ar durvīm abās pusēs! Shocked
Nez kāpēc vāciets tādu izdomāja? Speciāli priekš latvieša praktiskā? Laughing
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty04.06.13 5:21


Būs jau labais ja roku māk pielikt. bounce bounce bounce
Atpakaļ uz augšu Go down
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty04.06.13 6:53

TDIPar dzinējiem, esmu braucis ar 1.6D, 1.6TD, 1.9TD un tuvākajās dienās pāriešu uz 1.9TDI. Mans viedoklis par 1.6 dzinējiem varu teikt ka viņu lielākais + ir ekanomiskums(ja ir kārtībā piekare un laba ātrumkārba) valkājot tirgus sievas uz Viļņu savulaik iztiku ar 5.7...6l/100km(ar bāku Viļņa turp atpakaļ+pagrozīties uz vietas)..., mīnusi mazais resurs un vājās galvas jo dzinējs praktiski visu laiku strādā max slodzē, protams paātrinājums apdzenot arī pašvaks. 1.9TD bija patīkamas pārmaiņas, smukāks uzrāviens, iedarbināšana vieglāka arī bez kvēlsvecēm un vispār dzinējs daudz stabilāks un prognozējamāks par 1.6 dzinējiem. degvielas patēriņš man sanāk ~ 7.5..8.5l/100km..., mīnusi manā gadījumā neveiksmīga motoru iegāde ar pamatīgu vēsturi līdz ar to sanāca padārgs process, motora konstrukcija un dažu detaļu pamatīgi apgrūtināta nomaiņa (īpaši izvirtīgi ir mainīt kvēlsveces aiz degvielas sūkņa tāpat arī kā 1.6D.TD)... Tā kā esmu žiperīgas braukšanas piekritējs un veči kuri ielikuši savos busos 1.9TDI apmierināti smaida un visnotaļ slavē šo dzinēju esmu nobriedis piebiedroties viņu pulkam.
Bet manuprāt ja dzinēja izvēle vairāk atkarīga no gaumes un vajadzības sāpīgākais un aktuālākais visā T-3 pasākumā ir ārtumkārbas jo ja dzinējus mēs varam aizņemties nom veselas rindas auto tad ar kārbām ir pašvaki.
Atpakaļ uz augšu Go down
Settlers

Settlers


Number of posts : 43
Join date : 03.06.13
Age : 35
Dzīvesvieta : Ozolpils

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty04.06.13 7:21

maris rakstīja:
Interesants aparāts!
Līdz šim esmu redzējis tikai vienu busu ar durvīm abās pusēs! Shocked
Nez kāpēc vāciets tādu izdomāja? Speciāli priekš latvieša praktiskā? Laughing

Bet tā jau labāk man patīk bīdīt sētā šofera bīdāmas durvis Smile Kā izlec no busa uzreiz pa rokai durvis un atbīda vaļā kraušanai Smile
Šogad bija interesents pasākums ar šo.... vajadzēja iesēt 0.5 Ha labības.... nu ko visas durvis vaļā un brauca pa lauku sējot labību ar 5 cilvēkiem Very Happy

Imants rakstīja:

Būs jau labais ja roku māk pielikt. bounce bounce bounce

Aha, sākumā stāvoklis jau bija drausmīgs.... nedarbojās spidometra rādītājs... bija abos galos nost stieple... bez radio, atpakaļgaitas uguņi nedega, to aizņēmos no 2. golfa kārbas. Vēl jau visa vasara priekšā ko taisīt busam Smile

Juris rakstīja:
TDIPar dzinējiem, esmu braucis ar 1.6D, 1.6TD, 1.9TD un tuvākajās dienās pāriešu uz 1.9TDI. Mans viedoklis par 1.6 dzinējiem varu teikt ka viņu lielākais + ir ekanomiskums(ja ir kārtībā piekare un laba ātrumkārba) valkājot tirgus sievas uz Viļņu savulaik iztiku ar 5.7...6l/100km(ar bāku Viļņa turp atpakaļ+pagrozīties uz vietas)..., mīnusi mazais resurs un vājās galvas jo dzinējs praktiski visu laiku strādā max slodzē, protams paātrinājums apdzenot arī pašvaks. 1.9TD bija patīkamas pārmaiņas, smukāks uzrāviens, iedarbināšana vieglāka arī bez kvēlsvecēm un vispār dzinējs daudz stabilāks un prognozējamāks par 1.6 dzinējiem. degvielas patēriņš man sanāk ~ 7.5..8.5l/100km..., mīnusi manā gadījumā neveiksmīga motoru iegāde ar pamatīgu vēsturi līdz ar to sanāca padārgs process, motora konstrukcija un dažu detaļu pamatīgi apgrūtināta nomaiņa (īpaši izvirtīgi ir mainīt kvēlsveces aiz degvielas sūkņa tāpat arī kā 1.6D.TD)... Tā kā esmu žiperīgas braukšanas piekritējs un veči kuri ielikuši savos busos 1.9TDI apmierināti smaida un visnotaļ slavē šo dzinēju esmu nobriedis piebiedroties viņu pulkam.
Bet manuprāt ja dzinēja izvēle vairāk atkarīga no gaumes un vajadzības sāpīgākais un aktuālākais visā T-3 pasākumā ir ārtumkārbas jo ja dzinējus mēs varam aizņemties nom veselas rindas auto tad ar kārbām ir pašvaki.

Kārbai ar 1 problēma, 3. robs ir jāapmāna... to tikai var ielikt kad ielieku 2. robā un tad lieku 3. robā... jo no 4. roba uz 3. robu ielikt nevar.
Par dzinēju, ja spiežu grīdā tad viņs spēj attīstīt 95-100km/h bet tas ir maksimāli nospiest pedālis. Cenšos turēt apgriezienus no 2.5-2.8. Bet tāpat ēd tos 7-8 l/100km un uz grants ceļu 4. robam pagrūti braukt, ja nespiež pedāli grīdā.

Piemēram dzinējs 1.9D parastais būs ekonomiskās pa šo 1.6D? Apmēram 15-20% jaudīgāks. Un ja nav turbīna tad ilgāk var nobraukāt Very Happy Bet nu jāskātās sludinājumos, kādus tur tirgo dzinējus...

Ja auto ēstu 5.5-6l uz 100km būtu laimīgs Very Happy

www brick-yard.co.uk/VehicleSpecific/T3/info/mods/diesel.htm

Skatos uz to 1Y vai kādu no 1.6 TD JR RA SB 1V, ar tiem 1.6 TD jebkuru var ielikt ar mazām piepūlēm? Cik esmu redzējis ārzemju forumos daudzi iecienījuši likt to 1.9D 1Y vai AAZ turbo.
Atpakaļ uz augšu Go down
abez




Number of posts : 753
Join date : 30.08.10
Age : 46
Dzīvesvieta : Ventspils

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty04.06.13 9:09

Man ir 1Y 1.9D ar 4 kārbu - 9litri uz 100km.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.ventspilsavize.lv
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty04.06.13 9:20


Mans patērē 5 LS (lati) uz simtu un ātrums ap 140 kmh. alien alien Apdzīt fūru vai T4 nau nekādu problēmu,ziemas naktīs guļu
mierīgi jo zinu lai cik ar būs sals,mans zilais pielēks uz pus apgrieziena. affraid affraid
Atpakaļ uz augšu Go down
Settlers

Settlers


Number of posts : 43
Join date : 03.06.13
Age : 35
Dzīvesvieta : Ozolpils

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty04.06.13 18:53

abez rakstīja:
Man ir 1Y 1.9D ar 4 kārbu - 9litri uz 100km.

Arī pedālis grīda braucot ? Vai ap 80 km/h ?
Tikai nevaru izkost, kā citiem tērē tikai 6 l uz 100 km..... kāds tad ir tas noslēpums Question Dzinējs no rūpnīcas svaigs? Smile
Nu golfam tāds dzinējs 1.6d ēd 4.5-5 l uz 100km... bet nu tā jau viegla bundža un aerodinamisks Very Happy

Imants rakstīja:

Mans patērē 5 LS (lati) uz simtu un ātrums ap 140 kmh. alien alien Apdzīt fūru vai T4 nau nekādu problēmu,ziemas naktīs guļu
mierīgi jo zinu lai cik ar būs sals,mans zilais pielēks uz pus apgrieziena. affraid affraid

Prieks pa tevi Smile
Mana dzīve vēl joprojām saistās ar dīzeļiem Very Happy izņemot zāles pļāvēju un motobloku Wink Bet nākotnē apsveru uz bendzīnu, jo tam var visko ekspermentēt labāk pa dīzeli.... (Geet Paul Pantone, HHO, un vēl visādus brīnumus...)
Bet diemžēl esmu pieskaitāms pie lēnajiem braucējiem, kas ne ātrāk spidometrā pa 90-100 nelaiž (Vieglajām mašīnām) Savam busam lejā no kalna izpiedu 110 Very Happy bet tā iecienītais ātrums 70-80 km/h Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Ģirts

Ģirts


Number of posts : 323
Join date : 19.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : latvia,riga

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty05.06.13 18:01

Tam dizelim jaiet vismaz 100km h.parbaudi ,vai gazes trose nau izregulejusies,janospiez pedalis grida un japarbauda pie sukna vai melite ir lidz galam.man bija tapat,knapi 80 vilkas,tagad 115.
Atpakaļ uz augšu Go down
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty05.06.13 19:32

Starp lēno un fikso kārbu apmēram 1...1.5L/100km...+ jāuzpasē ritošā savirze sagāzums, riepās spiediens 2.5-2.7 atm, un protams dzinējs ja iet uz beigām(it īpaši 1.6D) tad zem 8.5...10l/100km nepalīdīsi...
Atpakaļ uz augšu Go down
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty05.06.13 19:35

+pie tā visa protams riteņu izmērs kur vēl var paslēpt 0.5l... manam virsū stāv 215*70 R15
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty05.06.13 20:17

Juris rakstīja:
un protams dzinējs ja iet uz beigām(it īpaši 1.6D) tad zem 8.5...10l/100km nepalīdīsi...
reali? man ar visu ellas esanu un melniem dumiem kad dod grida, nu 8 nav noteikti. ta ap 6. es pats brinos. DUS esmu rets ciemins, a vins brauc un brauc.
ka kads te uzrakstija recigu frazi, par vecas zekes soljarka izmerceto paradisanu un sis ripo aiz laimes.
iznak ka man nav iemesla baidities...gals vel talu cheers
Atpakaļ uz augšu Go down
Settlers

Settlers


Number of posts : 43
Join date : 03.06.13
Age : 35
Dzīvesvieta : Ozolpils

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty06.06.13 7:58

Man škiet, ka kāda sprausla vainīga, jo lēnām palielinot gāzi (tukšgaitā), kad sasniedzu apmēram atzīmi 2.6-2.7 uzreiz aizskrien apgriezieni uz 3-3.5 ...... tad laikām sāk šansēt visas sprauslas Very Happy jo dzinējam uzrāviens uzreiz sākas no tiem 2.7 tūkstošiem apgriezieniem... tas laikam nozīmē, ka braucot ieteicamais apgriezieni ir 2.9-3k ? Jo moš man sanāk 8 l uz 100km/h braucot uz tiem 75-80? Jo tad apgriezieni 2.5-2.7k, jāpatestē tad uz tiem 2.9-3k apgriezieniem....

Par trosi itkā kārtībā, jo ja tur grīdā tad iet tie 90-100km/h. Čoka trosi noregulēju, lai pilsētā stāvot dzinējs krabinās uz 0.7k apgriezieniem Very Happy Tad tā smuki dzirdams vecais dīzelis Smile tehniskajā max apgriezieni uzrādījās 4960


Voldemārs rakstīja:
Juris rakstīja:
un protams dzinējs ja iet uz beigām(it īpaši 1.6D) tad zem 8.5...10l/100km nepalīdīsi...
reali? man ar visu ellas esanu un melniem dumiem kad dod grida, nu 8 nav noteikti. ta ap 6. es pats brinos. DUS esmu rets ciemins, a vins brauc un brauc.
ka kads te uzrakstija recigu frazi, par vecas zekes soljarka izmerceto paradisanu un sis ripo aiz laimes.
iznak ka man nav iemesla baidities...gals vel talu cheers

Kāds braukšanas stils? Cik apgriezienus ārpus pilsētas turi un uz kādu ātrumu? Ar kravu vai bez Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty06.06.13 9:57

Settlers rakstīja:
Man škiet, ka kāda sprausla vainīga, jo lēnām palielinot gāzi (tukšgaitā), kad sasniedzu apmēram atzīmi 2.6-2.7 uzreiz aizskrien apgriezieni uz 3-3.5 ...... tad laikām sāk šansēt visas sprauslas Very Happy jo dzinējam uzrāviens uzreiz sākas no tiem 2.7 tūkstošiem apgriezieniem... tas laikam nozīmē, ka braucot ieteicamais apgriezieni ir 2.9-3k ? Jo moš man sanāk 8 l uz 100km/h braucot uz tiem 75-80? Jo tad apgriezieni 2.5-2.7k, jāpatestē tad uz tiem 2.9-3k apgriezieniem....

Par trosi itkā kārtībā, jo ja tur grīdā tad iet tie 90-100km/h. Čoka trosi noregulēju, lai pilsētā stāvot dzinējs krabinās uz 0.7k apgriezieniem Very Happy Tad tā smuki dzirdams vecais dīzelis Smile tehniskajā max apgriezieni uzrādījās 4960


Voldemārs rakstīja:
Juris rakstīja:
un protams dzinējs ja iet uz beigām(it īpaši 1.6D) tad zem 8.5...10l/100km nepalīdīsi...
reali? man ar visu ellas esanu un melniem dumiem kad dod grida, nu 8 nav noteikti. ta ap 6. es pats brinos. DUS esmu rets ciemins, a vins brauc un brauc.
ka kads te uzrakstija recigu frazi, par vecas zekes soljarka izmerceto paradisanu un sis ripo aiz laimes.
iznak ka man nav iemesla baidities...gals vel talu cheers

Kāds braukšanas stils? Cik apgriezienus ārpus pilsētas turi un uz kādu ātrumu? Ar kravu vai bez Very Happy
Apgriezienus nezinu, lidz 90-100 loti jauki vins iet, jo tahometra nav. Bez kravas, nu ja neskaitit 200kg kramus. Stils reizem mierigs, bet reizem patik atstat melnus makonus.

Agrak es ari velkos uz 80, lidz satiku servisa cilveku kuram agrak bija lidzigs un sis teica, ka neka nebus sim 1.6d ja braukt uz 100-110.

Runa ka mierigi velkoties, ap 30km/st, tas pavisam neko nepatere.
Atpakaļ uz augšu Go down
Settlers

Settlers


Number of posts : 43
Join date : 03.06.13
Age : 35
Dzīvesvieta : Ozolpils

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty07.06.13 6:47

Grāmatā rakstīts, ka jāed uz 90km/h kādi 8-9 litri. Tad jau manējais vēl tajos iekļaujas Very Happy

37kw (1.6d) 42kw (1.7D) 51kw (1.6TD)
Brūnais Lācis 2013060793346

Maksimālais ātrums.

Brūnais Lācis 2013060794334

Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty07.06.13 13:43

Ārprāccc.... sinhrai 15L/100km Shocked
Labi, ka mana sinhra vēl nav braucama Rolling Eyes
Atpakaļ uz augšu Go down
Settlers

Settlers


Number of posts : 43
Join date : 03.06.13
Age : 35
Dzīvesvieta : Ozolpils

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty12.07.13 15:32

Šodienas un vakardienas darbiņi.

Pārtrūka braucot spidometra trosīte..... Nopirku pa 3.50 Ls. Uzlikt gan nācās pailgi :Dap 1h, jo nevarēja iespraust spidometra daķikā trosi... nācās nogriezt nost to balto plastmasas stekeri nost un mazliet pieslīpēt trosei galu mazāku (Diametru kvadrāta).

Tagad normāli rāda ātrumu Smile

Brūnais Lācis 1ura

Lācītim salauztais purns.

Brūnais Lācis Y4tu

Ar skārdu pielāpīts un nokrāsots.

Brūnais Lācis Zlxk


Izskats pirms purna lāpīšanas un krāsošanas.

Brūnais Lācis Bop9

Rezultāts:

Brūnais Lācis Qnbd

Tagad tik jāpadomā, ko darīt ar apakšējo resti, jo tā jau nav orģinālā.....
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty12.07.13 15:46

Man domāt, ka mazo resti vajag oriģinālu un tikpat smuki melnu kā lielo resti!? Very Happy 


Un tās tautiskās zīmes Lācim varētu pamatīgi bojāt airodinamiku Wink  Bet tas jau laikam gaumes jautājums Laughing 
Atpakaļ uz augšu Go down
Settlers

Settlers


Number of posts : 43
Join date : 03.06.13
Age : 35
Dzīvesvieta : Ozolpils

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty12.07.13 15:50

maris rakstīja:
Man domāt, ka mazo resti vajag oriģinālu un tikpat smuki melnu kā lielo resti!? Very Happy 


Un tās tautiskās zīmes Lācim varētu pamatīgi bojāt airodinamiku Wink  Bet tas jau laikam gaumes jautājums Laughing 

Jāpaskatās sludinājumos, kas tuvu atodas, vai jāpiebrauc pie kaimiņa uzprasīt resti :)Cik apmēram lietota reste varētu maksāt?

Zīmes protams ka ņems nost Very Happy Tas tika uzliktas ziemā, kad negribējās krāsot un lāpīt resti Very Happy Un kā redzams, iepriekšējais saimnieks ņēmis augšējo resti nolauzis luktura vietas un pieskrūvējis Very Happy Protams, ka neglīti izskatās, ka lejā liela reste Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty12.07.13 15:54

Eh, būtu mēs kaimiņos... iemainītu resti pret kādu aliņu.. vai pāris kg cukura drunken 
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty12.07.13 18:52

par aliņu arī šo, to atdotu !
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty12.07.13 19:11

Ja iznāk braukt uz Jēkabpili,tad pie manis var dabūt visādus liboriņus.bounce 
Atpakaļ uz augšu Go down
Settlers

Settlers


Number of posts : 43
Join date : 03.06.13
Age : 35
Dzīvesvieta : Ozolpils

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty13.07.13 6:20

Līdz Jēkabpili kādi 220 km Very Happy 2-3h brauciens... patālu gan Neutral
Imants rakstīja:
Ja iznāk braukt uz Jēkabpili,tad pie manis var dabūt visādus liboriņus.bounce 


Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty13.07.13 8:58

maris rakstīja:
Eh, būtu mēs kaimiņos... iemainītu resti pret kādu aliņu.. vai pāris kg cukura drunken 
Tev zaptei cukuru? Man arkas vajadzetu sametinat, citadi nesen atklaju caurumus kuri iet ieksa, tikai prieks ta vel jaatrod no kada donora nozaget. cyclops jocolor 
Atpakaļ uz augšu Go down
Settlers

Settlers


Number of posts : 43
Join date : 03.06.13
Age : 35
Dzīvesvieta : Ozolpils

Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty25.07.14 6:02

Sveiki visiem!

Sen nēesmu postējis te... nu būs kautkas jāieliek Smile

Vakar buss tika jaukts ārā uz slīpēšanu, spaktelēšanu, gruntēšanu un pārkrāsošanu. Un par brīnumu vēl nebija izņemts kartons pie radiatora Very Happy

Brūnais Lācis DSC_0257

Brūnais Lācis DSC_0256

Doma pārkrāsot uz dzeltenu apmēram šādi:

Brūnais Lācis Volkswagen_T3%20other_Yellow
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Brūnais Lācis Empty
PostTēma: Re: Brūnais Lācis   Brūnais Lācis Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Brūnais Lācis
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Mans VW T3-
Pāriet uz: