Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 1.9 turbīna

Go down 
+2
VWBus
orkans247
6 posters
AutorsZiņojums
orkans247

orkans247


Number of posts : 16
Join date : 02.03.13
Age : 54
Dzīvesvieta : Valmiera

1.9 turbīna Empty
PostTēma: 1.9 turbīna   1.9 turbīna Empty23.03.13 9:32

Sveiki!
Labprāt uzzinātu ko vairāk par 1.9 TD.
Braucot nav dzirdams raksturīgais svilpiens, ir neliela rotora brīvkustība un nedaudz eļļas izpūtējā, maksimāli var izspiest 110km/st. Vai tas jau ir iemesls remontēt/mainīt turbīnu? Varbūt varat ko ieteikt vai notirgot?
Paldies!
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

1.9 turbīna Empty
PostTēma: Re: 1.9 turbīna   1.9 turbīna Empty23.03.13 9:56

orkans247 rakstīja:
Sveiki!
Labprāt uzzinātu ko vairāk par 1.9 TD.
Braucot nav dzirdams raksturīgais svilpiens, ir neliela rotora brīvkustība un nedaudz eļļas izpūtējā, maksimāli var izspiest 110km/st. Vai tas jau ir iemesls remontēt/mainīt turbīnu? Varbūt varat ko ieteikt vai notirgot?
Paldies!

1.9TD vai motora kods ir aaz?

Principā, ja tur viss ir normāli, tad nekādam svilpienam tur nevajadzētu būt. Man svilpa tik tad, kad caurule bija nost Smile

Nedomāju ar, ka tur turbīnas vaina, ka maksimāli var izspiest 110km/h. Tur drīzāk problēma slēpjas ātrumkārbā, kura vienkārši ir par īsu pirkeš dīzeļdzinēja, kurš domāts maziemapgriezieniem. Plus vēl arī tas, ka tam 1.9TD turbīna ir mazāka kā vecajam labajam 1.6TD, un tiem 1.9TD galīgi nepatīg darboties lielos apgriezienos.

Ar 1.9TDI (110zs) ar jau nav nekādas lielās izmaiņas, pæec 100km/h. Uzrāviens un spēks ir mazajos apgriezienos, kuri diemžēl ar mūsu T3 kārbām beidzas jau pie 80km/h...

Ja gribās braukt ātri un nav fanātiska mīlestība uz dīzeļiem, tad palasi tepat forumā par Imanta gāzes dzinējiem. Latvijai, ideāls variants!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
axelmaf




Number of posts : 59
Join date : 19.05.11

1.9 turbīna Empty
PostTēma: Re: 1.9 turbīna   1.9 turbīna Empty24.03.13 7:01

man tagad stav 1,9td(aaz) un turbina no 2,5tdi 2000g. bet vajadzeja partaisit turbinas ielikni un izdarit turbinas regulatoru. bet runajot ar cilvekiem kuri nodarbojas ar driftu vini teica ka mans varians par grutu. tur var salasit citu turbinu parastaku un jaudakaku, bet pie tam turbinam ir vajadzigs interkuleris.
Atpakaļ uz augšu Go down
madfox

madfox


Number of posts : 88
Join date : 29.10.11
Age : 57
Dzīvesvieta : Madona

1.9 turbīna Empty
PostTēma: Re: 1.9 turbīna   1.9 turbīna Empty24.03.13 10:31

Lūk šis mani bieži vien iespārda,kad auto īpašnieki salasa spēka agregātu no mezgliem,kas šķūnī pa rokai un tad varonīgi cīnās ar sekām...nu var jau 1,9td uzlikt turbīnu no V-veidīgā 2,5tdi,turklāt pēdējam ir turbīna ar maināmu ģeometriju,kuru vadības bloks regulē! Kas par interkūleri,tad tā ir lielākā mūsu busu sāpe,nu nav kur mums viņu sakarīgi izvietot No
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

1.9 turbīna Empty
PostTēma: Re: 1.9 turbīna   1.9 turbīna Empty24.03.13 16:06


Man škiet,ka Madonas Uldim ir sava taisnība,ka nemaz nau tik viegli pārtaisšīt to turbo padarīšanu bez zināšanām un
aprēķiniem,ar eksperimentēšanu tālu netiks. Rolling Eyes Rolling Eyes


Žēl ka jūsu dīzeļdzinēja izgudrotāju Rūdolfu kristiānu Karlu Dīzeli paši vācieši novāca ,pārmetot pār kuģa bortu . study study
Gan jau no Renaulta būtu nopircis turbīnas patentu un visu salicis kā nākas. bom bom
Laikam grūti sakrustot vācu un fraņču izgudrojumus. No No No
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

1.9 turbīna Empty
PostTēma: Re: 1.9 turbīna   1.9 turbīna Empty24.03.13 17:01

vulf rakstīja:

Man škiet,ka Madonas Uldim ir sava taisnība,ka nemaz nau tik viegli pārtaisšīt to turbo padarīšanu bez zināšanām un
aprēķiniem,ar eksperimentēšanu tālu netiks. Rolling Eyes Rolling Eyes


Žēl ka jūsu dīzeļdzinēja izgudrotāju Rūdolfu kristiānu Karlu Dīzeli paši vācieši novāca ,pārmetot pār kuģa bortu . study study
Gan jau no Renaulta būtu nopircis turbīnas patentu un visu salicis kā nākas. bom bom
Laikam grūti sakrustot vācu un fraņču izgudrojumus. No No No


Frančus labāk vispār ne ar vienu nekrustot! affraid
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





1.9 turbīna Empty
PostTēma: Re: 1.9 turbīna   1.9 turbīna Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
1.9 turbīna
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: