Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Kā izņemt stiklus nesabojājot?

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
Reinis




Number of posts : 11
Join date : 04.02.11

Kā izņemt stiklus nesabojājot? Empty
PostTēma: Kā izņemt stiklus nesabojājot?   Kā izņemt stiklus nesabojājot? Empty14.03.11 8:13

Ruslans zem gumijām iemeties, bet nekad neesmu stiklus ņēmis ārā. Tas grūti?
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Kā izņemt stiklus nesabojājot? Empty
PostTēma: Re: Kā izņemt stiklus nesabojājot?   Kā izņemt stiklus nesabojājot? Empty14.03.11 16:44

Ar sānu logiem var droši ,viens ļoti stipri spiež otrs ar platu skrūvgriezi baksta to gumiju uz āru tā lai tā gumija aizlien aiz bleķa kantes,Sānu durvīm ja ir izņemtas laukā,tad durvis noliek uz riepām,pats droši kāp uz stikla un urķē gumiju uz leju.Jatas ir veramais tad labākkāpt uz loga divatā.Ja stipri nespiedīsi nokniebsies līdz nemaņai.Ar priekša logu gan vajag baigi uzmanīgi,spiest nedrīkst.Es ar diviem skrūvgriežiem un uzmanīgi bakstu to gumiju.
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis




Number of posts : 11
Join date : 04.02.11

Kā izņemt stiklus nesabojājot? Empty
PostTēma: Re: Kā izņemt stiklus nesabojājot?   Kā izņemt stiklus nesabojājot? Empty15.03.11 8:05

Paldies! Apstiprināji teoriju, ka tā arī jādara. Es gan pieļauju, ka dabūt atpakaļ būr grūtāk, nekā ārā, bet nu mēģināsim. Tur nekādus hermētiķus, es pieļauju pēc tam nevajag, vai tomēr?
Atpakaļ uz augšu Go down
lustigais

lustigais


Number of posts : 88
Join date : 27.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : Saldus

Kā izņemt stiklus nesabojājot? Empty
PostTēma: Re: Kā izņemt stiklus nesabojājot?   Kā izņemt stiklus nesabojājot? Empty15.03.11 12:27

Iznemt patiesam ir pa vienkarso. Es liekot atpakal protams, ar diegu un ziedi nemos. Liku potvasku zem gumijam. Man tikai nacas secinat, ka liekot aizmugurejos logus un ja busam ir ventilacijas sahtas nevis restotas, bet tas, kas ari salonu ventile, ir svarigi so sturi ielikt pirmo atpakal, jo ja sak no cita gala ples kopa gumiju un nevar kartigi ielikt to sturi. Bet parejais viss ir pa vienkarso. Gumijas amurs ari der!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.lustigaisblumizers.lv
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Kā izņemt stiklus nesabojājot? Empty
PostTēma: Re: Kā izņemt stiklus nesabojājot?   Kā izņemt stiklus nesabojājot? Empty15.03.11 19:32

Logus dabūt atpakaļ ir tik pat vienkārši kā uzraut apenes pēc kniebšanās.Var izmantot vadu no kādas provodkas vai šnori.Gumijā no iekšpuses ieštaukā to logu ,gumai pa perimetru rievā ieliec šnori.Šnores sākumam un beigām 2 vai 3 cm.jāpārklājas.Tad gumiju un arī aili apstrādā ar vielu kas palīdzēs gumijai slīdēt (es litoju aerosolu silikon priekš gumām ziemas).Tad palīgs logu no ārpuses iecentrē ailē ar roku viegli uzdauzot.VIens logu viegli piespiež otris ar diega palīdzību veļk to gumu uz iekšu uz abām pusēm vienmērīgi.Kad šņore ir izvilkta ar kulaku iesit logu vietā.Kad logs vietā vari iet dzert alu vai pie zaķiem kā vēlies.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Kā izņemt stiklus nesabojājot? Empty
PostTēma: Re: Kā izņemt stiklus nesabojājot?   Kā izņemt stiklus nesabojājot? Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Kā izņemt stiklus nesabojājot?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: