Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 starpsienas likvidēšana

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: starpsienas likvidēšana   starpsienas likvidēšana Empty12.03.11 16:16

Sveiki. Varbūt kāds var pastāstīt cik daudz busu tur kopā starpsiena starp priekšu un aizmuguri? Starpsiena ir aptuveni 120cm augstumā no grīdas un visā platumā.
visu laiku ir doma viņu likvidēt bet nezinu vai nesāks jumts peldēt un neizjuks pēc gada tas autiņš.
varbūt kāds ir viņu rāvis ārā un braukā vēl tagad ar tādu?
Atpakaļ uz augšu Go down
kristaps

kristaps


Number of posts : 98
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : jelgava

starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: Re: starpsienas likvidēšana   starpsienas likvidēšana Empty12.03.11 19:35

tika likvideta! nekadu problemu Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: Re: starpsienas likvidēšana   starpsienas likvidēšana Empty12.03.11 20:31

kristaps rakstīja:
tika likvideta! nekadu problemu Very Happy

un cik ilgi jau braukā ar likvidētu starpsienu? un vai tavs braucamais nav pamatīgi restaurēts vai bez rūsas !? jo man vienkārši nav no svaigākajiem un baidos ka nesāk šķobīties, bet nu metinātāji pazīstamie un TA ejot ar saka ka sakarīgs auto un diez gan stingrs.
Atpakaļ uz augšu Go down
kristaps

kristaps


Number of posts : 98
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : jelgava

starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: Re: starpsienas likvidēšana   starpsienas likvidēšana Empty13.03.11 6:38

nu gadi 3 jau bus. viniem kuzavi neatskiras kuriem ir starpsiena un kuriem nav.
cirvi roka! un ara to sienu Laughing
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: Re: starpsienas likvidēšana   starpsienas likvidēšana Empty13.03.11 6:45

ā ja kuzavi neatšķiras tad jau visam jābūt kārtībā Smile es nevarēju atrast informāciju par to vai nav pastiprinātas stojkas utt.
Ok paldies! būs laikam vien jārauj ārā bet tad jādomā atkal savādāk sēdvietas kā salikt.
Atpakaļ uz augšu Go down
Zigis

Zigis


Number of posts : 94
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : ventspils

starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: Re: starpsienas likvidēšana   starpsienas likvidēšana Empty16.03.11 20:32

Es arī izņēmu starpsienu braucu sesto gadu ne jau tikai pa asfaltu un nekādu problēmu,ērtāki tikt salonā.
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: Re: starpsienas likvidēšana   starpsienas likvidēšana Empty17.03.11 6:47

zalaijs rakstīja:
Es arī izņēmu starpsienu braucu sesto gadu ne jau tikai pa asfaltu un nekādu problēmu,ērtāki tikt salonā.
nu jā bet tev jau autiņš restaurēts un nav drošvien rūsa stojkās. Smile manam pie šofera durvīm ir uzmetusies rūsa bet nu caurumi nav tikai virsēji.
un man ir tā ka pagaidām aizmugurē stāv trīsvietīgie beņķi viens pret otru un tā starpsiena tagad bijusi nebijusi.
un vēl kas ja izrauju starpsienu priekšā nevaru ielikt divvietīgo beņķi ja nu kādreiz savajagas deviņiem purniem kaut kur pabraukt tā kā vēl jāpadomā Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Zigis

Zigis


Number of posts : 94
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : ventspils

starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: Re: starpsienas likvidēšana   starpsienas likvidēšana Empty17.03.11 22:18

kunkuls rakstīja:
zalaijs rakstīja:
Es arī izņēmu starpsienu braucu sesto gadu ne jau tikai pa asfaltu un nekādu problēmu,ērtāki tikt salonā.
nu jā bet tev jau autiņš restaurēts un nav drošvien rūsa stojkās. Smile manam pie šofera durvīm ir uzmetusies rūsa bet nu caurumi nav tikai virsēji.
un man ir tā ka pagaidām aizmugurē stāv trīsvietīgie beņķi viens pret otru un tā starpsiena tagad bijusi nebijusi.
un vēl kas ja izrauju starpsienu priekšā nevaru ielikt divvietīgo beņķi ja nu kādreiz savajagas deviņiem purniem kaut kur pabraukt tā kā vēl jāpadomā Smile
Kur tad nu bez rūsas es ar to cīnos katru gadu,tā kā ar savējo braucu arī ziemā ,pēc ziemas ir ko ņemties.sāls dara savu.Ar rūsu tāpat kā ar vēzi jācīnās kur iespējams jāizgriež .Man arī šofera pusē stoika bija izrūsējusi, iemetināju jaunu gabalu, no iekšpuses izpūtu ar nigrolu. Šogad jāķerās klāt sānu durvei izrūsējusi vieta pa kuru kustās apakšējais gultnītis ,tā lūk ar to restaurāciju.Pēdējo kosmētisko remontu uztaisīju pirms diviem gadiem tad sānu šuves iztīrīju ar smilkšu strūklu .Nu ja tev tā stāv beņķi un gribi saglabāt 9 vietas tad jau tev nav jēgas viņas izņemšanai.Nedomāju ka tā starpsiena daudz ko satur tā vairāk domāta drošībai ja vedi kravu bremzējot lai neuzkrīt virsū.Multivaniem,karātiem un karavellām jau nav starpsienas un nav nekādu pastiprinājumu.tā kā tik rullē kā ir un neķer kreņķi.
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: Re: starpsienas likvidēšana   starpsienas likvidēšana Empty18.03.11 6:41

zalaijs rakstīja:
kunkuls rakstīja:
zalaijs rakstīja:
Es arī izņēmu starpsienu braucu sesto gadu ne jau tikai pa asfaltu un nekādu problēmu,ērtāki tikt salonā.
nu jā bet tev jau autiņš restaurēts un nav drošvien rūsa stojkās. Smile manam pie šofera durvīm ir uzmetusies rūsa bet nu caurumi nav tikai virsēji.
un man ir tā ka pagaidām aizmugurē stāv trīsvietīgie beņķi viens pret otru un tā starpsiena tagad bijusi nebijusi.
un vēl kas ja izrauju starpsienu priekšā nevaru ielikt divvietīgo beņķi ja nu kādreiz savajagas deviņiem purniem kaut kur pabraukt tā kā vēl jāpadomā Smile
Kur tad nu bez rūsas es ar to cīnos katru gadu,tā kā ar savējo braucu arī ziemā ,pēc ziemas ir ko ņemties.sāls dara savu.Ar rūsu tāpat kā ar vēzi jācīnās kur iespējams jāizgriež .Man arī šofera pusē stoika bija izrūsējusi, iemetināju jaunu gabalu, no iekšpuses izpūtu ar nigrolu. Šogad jāķerās klāt sānu durvei izrūsējusi vieta pa kuru kustās apakšējais gultnītis ,tā lūk ar to restaurāciju.Pēdējo kosmētisko remontu uztaisīju pirms diviem gadiem tad sānu šuves iztīrīju ar smilkšu strūklu .Nu ja tev tā stāv beņķi un gribi saglabāt 9 vietas tad jau tev nav jēgas viņas izņemšanai.Nedomāju ka tā starpsiena daudz ko satur tā vairāk domāta drošībai ja vedi kravu bremzējot lai neuzkrīt virsū.Multivaniem,karātiem un karavellām jau nav starpsienas un nav nekādu pastiprinājumu.tā kā tik rullē kā ir un neķer kreņķi.

nu domas mainas katru nedēļu tādēļ tas kā tur tagad beņķi stāv nav no svara.
būs kārtīgi jāpadomā par to starpsienu vai likvidēt vai nē. gribas gan forši braukt gan smuki izskatīties bet lai smuki izskatītos bez 500ls(pārkrāsošana) nav ko sākt par to domāt un lai forši brauktu arī jāiegulda līdzekļi lai uzlabotu salonu Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
kristaps

kristaps


Number of posts : 98
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : jelgava

starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: Re: starpsienas likvidēšana   starpsienas likvidēšana Empty18.03.11 6:46

ja iznemsi ara starpsienu varesi no prieksas bez problemam uz aizmuguri aiziet Laughing
Atpakaļ uz augšu Go down
Zigis

Zigis


Number of posts : 94
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : ventspils

starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: Re: starpsienas likvidēšana   starpsienas likvidēšana Empty18.03.11 9:05

kunkuls rakstīja:
zalaijs rakstīja:
kunkuls rakstīja:
zalaijs rakstīja:
Es arī izņēmu starpsienu braucu sesto gadu ne jau tikai pa asfaltu un nekādu problēmu,ērtāki tikt salonā.
nu jā bet tev jau autiņš restaurēts un nav drošvien rūsa stojkās. Smile manam pie šofera durvīm ir uzmetusies rūsa bet nu caurumi nav tikai virsēji.
un man ir tā ka pagaidām aizmugurē stāv trīsvietīgie beņķi viens pret otru un tā starpsiena tagad bijusi nebijusi.
un vēl kas ja izrauju starpsienu priekšā nevaru ielikt divvietīgo beņķi ja nu kādreiz savajagas deviņiem purniem kaut kur pabraukt tā kā vēl jāpadomā Smile
Kur tad nu bez rūsas es ar to cīnos katru gadu,tā kā ar savējo braucu arī ziemā ,pēc ziemas ir ko ņemties.sāls dara savu.Ar rūsu tāpat kā ar vēzi jācīnās kur iespējams jāizgriež .Man arī šofera pusē stoika bija izrūsējusi, iemetināju jaunu gabalu, no iekšpuses izpūtu ar nigrolu. Šogad jāķerās klāt sānu durvei izrūsējusi vieta pa kuru kustās apakšējais gultnītis ,tā lūk ar to restaurāciju.Pēdējo kosmētisko remontu uztaisīju pirms diviem gadiem tad sānu šuves iztīrīju ar smilkšu strūklu .Nu ja tev tā stāv beņķi un gribi saglabāt 9 vietas tad jau tev nav jēgas viņas izņemšanai.Nedomāju ka tā starpsiena daudz ko satur tā vairāk domāta drošībai ja vedi kravu bremzējot lai neuzkrīt virsū.Multivaniem,karātiem un karavellām jau nav starpsienas un nav nekādu pastiprinājumu.tā kā tik rullē kā ir un neķer kreņķi.
,
nu domas mainas katru nedēļu tādēļ tas kā tur tagad beņķi stāv nav no svara.
būs kārtīgi jāpadomā par to starpsienu vai likvidēt vai nē. gribas gan forši braukt gan smuki izskatīties bet lai smuki izskatītos bez 500ls(pārkrāsošana) nav ko sākt par to domāt un lai forši brauktu arī jāiegulda līdzekļi lai uzlabotu salonu Smile
Nu tā jau ir skaistums prasa upurus,pa sešiem gadiem esmu iztērējis ,daudz naudas.,nomainot tris motorus divi kosmētiskie remonti jaunu detaļu nomaiņa ,riepas, diski,tur simtiņš-tur simtiņš un cipars jau rakstāms ar trīs nullēm ,tas ir nebeidzams proces. ja pašam nav iespēju veikt kosmētisko tad tas ir padārgi .tā kā pats to varu izdarīt vienīgi krāsot pats neriskēju ,tad ir lētāki bet tāpat materiālos iziet virs 200 ls .tai starpsienai jau var izgriest tikai vidu.
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: 13   starpsienas likvidēšana Empty18.03.11 10:37

nu aiziet uz aizmuguri protams ka varētu mierīgi bet nu vai tas ir vajadzīgs jāizdomā riktīgi jo tad priekšā vairs nevar ielikt 3vietas ja vien nepārbūvē divvietīgu beņķi. Smile

starpsienai vidu izgriezt būtu diez gan tizli man šķiet. un pa vidu (+/- 10cm) ir stiprinājuma vieta divvietīgajam krēslam kurš tāpat jālikvidē griežot vidu un ja to likvidē tad man tā siena bijusi nebijusi Smile
varbūt ziemā ar siltāks priekšā būs jo man mēdz pie -20 citreiz salt kājas jo kaut kur caur vadu caurumiem vai citām vietām rauj auksto gaisu iekšā un ziemā tas ir ļoti jūtami..
un par kosmētisko diemžēl ne es māku ne ir viss nepieciešamais lai to pats darītu. pats tikai var ņemties ar skrūvēšanu un metināšanu bet ne krāsošanu diemžēl.. Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
kristaps

kristaps


Number of posts : 98
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : jelgava

starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: Re: starpsienas likvidēšana   starpsienas likvidēšana Empty18.03.11 11:29

var jau pats sagatavot un paprasīt lai tikkai nopūš. sanāks daudz lētāk.
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: Re: starpsienas likvidēšana   starpsienas likvidēšana Empty18.03.11 13:27

kristaps rakstīja:
var jau pats sagatavot un paprasīt lai tikkai nopūš. sanāks daudz lētāk.
diemžēl nav pieredze nekāda sagatavošanā un nezinu kas kā darās Smile man piedāvāts ir pa 500ls aplasu visus loriņus kas traucē krāsot.
Atpakaļ uz augšu Go down
kristaps

kristaps


Number of posts : 98
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : jelgava

starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: Re: starpsienas likvidēšana   starpsienas likvidēšana Empty18.03.11 14:40

ir gali kur pa 400 krāso. laba kvalitāte. savu krāsoju pie viņa
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: Re: starpsienas likvidēšana   starpsienas likvidēšana Empty18.03.11 15:34

kristaps rakstīja:
ir gali kur pa 400 krāso. laba kvalitāte. savu krāsoju pie viņa
tas ir tikai darbs par krāsošanu?
Atpakaļ uz augšu Go down
kristaps

kristaps


Number of posts : 98
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : jelgava

starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: Re: starpsienas likvidēšana   starpsienas likvidēšana Empty18.03.11 20:21

tas ir par sagatavošanu un krāsošanu un materiāliem. karoče par visu.
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: Re: starpsienas likvidēšana   starpsienas likvidēšana Empty18.03.11 21:22

kristaps rakstīja:
tas ir par sagatavošanu un krāsošanu un materiāliem. karoče par visu.
tad jau normāls cipars Smile ja tiešām var kaut ko tur sarunāt un esi ar mieru dalīties tad sākšu krāt naudu un domāt ko un kā gribu :p
Atpakaļ uz augšu Go down
kristaps

kristaps


Number of posts : 98
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : jelgava

starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: Re: starpsienas likvidēšana   starpsienas likvidēšana Empty19.03.11 11:21

mēģināšu dabūt viņu rokā
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





starpsienas likvidēšana Empty
PostTēma: Re: starpsienas likvidēšana   starpsienas likvidēšana Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
starpsienas likvidēšana
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: