Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 ..... +ULFBERH+T .....

Go down 
+16
Settlers
Raitis
madfox
fiksais
Dancis
ELL
abez
Ģirts
Imants
VWBus
andrejs123
uldis
maris
RobertsK
Juris
V
20 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorsZiņojums
abez




Number of posts : 753
Join date : 30.08.10
Age : 46
Dzīvesvieta : Ventspils

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty17.08.13 15:16

Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.ventspilsavize.lv
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty17.08.13 15:24

Voldemārs rakstīja:
Kads isti skruvju izmers ir T3? Lai meklet. 5 x 112?

Jā, skrūvju attālums ir 5x112
Te var palasīties par diskiem:
http://www.brick-yard.co.uk/VehicleSpecific/T3/info/mods/alloys/altwhls.htm      
http://www.brick-yard.co.uk/forum/definitive-what-wheels-fit-thread_topic1290.html


Ja ar to nepietiek, tad varu iemest vēl pāris linkus Wink 
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty18.08.13 8:32

maris rakstīja:
Voldemārs rakstīja:
Kads isti skruvju izmers ir T3? Lai meklet. 5 x 112?
Jā, skrūvju attālums ir 5x112
Te var palasīties par diskiem:
http://www.brick-yard.co.uk/VehicleSpecific/T3/info/mods/alloys/altwhls.htm      
http://www.brick-yard.co.uk/forum/definitive-what-wheels-fit-thread_topic1290.html


Ja ar to nepietiek, tad varu iemest vēl pāris linkus Wink 
Paldies. Tas nav mana akuta iegriba. Vienkarsi zinat lai iepostet visur kur var, ja nu ir kautkur pasaule variants, no kautka, lai varetu iestuket ieks saviem 185 r14c riepam, nu Tu jau dzive redzeji vinas. Zel likt plaukta ja nemt jaunas.

Taka sobrid ir divi varianti, gaidit ntos gados lidz nodils esosas un tad nemt no mersedesa r15, vai ari meginat meklet smukus r14. Vai ari likt kalpakus, ari nav slikti, nenospers, nav zel saskrapet. Tapat lietos naksies parkrasot, jo sudraba krasa neiet pie sirds.

Kalpakus var iegadaties dazus komplektus, likt ka sievas velk kurpes, pec garastavokla. Sodienas sarkanas, nakamnedel sarkanus ar baltu kanti, tad vel baltus ar sarkanu kanti.flower flower flower 
Atpakaļ uz augšu Go down
ELL

ELL


Number of posts : 188
Join date : 25.08.10
Age : 46
Dzīvesvieta : Titurga

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty19.08.13 7:28

Tik ar MB diskiem un ne tikai - skaties lai der resnaam sspillkaam Wink un paarmeeri centru, ka nav no audi ar 57.x , mums vajag 66.x Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty26.08.13 21:14

Jautajums par skropstinu. Vagag / Nevajag.

Sliecos ka nevajag.


Pēdējo reizi labojis Gudrais 21.10.13 15:27; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
ELL

ELL


Number of posts : 188
Join date : 25.08.10
Age : 46
Dzīvesvieta : Titurga

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty27.08.13 10:47

kas tas ir Very Happy vinna dabaa ir resnaaka/biezaaka Very Happy un izskataas oki , tik gaumes jautaajums, liekas ka kvadraatiem der, apalliem nee.

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 !BiusU1gB2k~$(KGrHqEOKi8EslKtufkhBLQeGblLNg~~_12

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Spoiler_big_1

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 E943_12

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 060f_12

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Playstation1024x685-61583
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty27.08.13 15:23

Nu tak daba vina ir orginala, bet man planota 2 cm, un bilde ir zimeta Painta.
Plataka aizsegs lukturus.
Laikam neliksu, kepa taisit liela, ka stiprinat nesabojajot resti joprojam nezinu, a rezultats...tikai garamgajejiem baudams.
Kad bija rusains likas ka vajag.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty27.08.13 15:32

p.s. ja kads metis krumos resti prieks apaliem lukturiem, gribu samainit pret kautko.
ja butu rezerves reste varbut pameginasu uztaisit ziemas vakaros.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty21.10.13 15:50

Nu ko biedri, es ta padomaju ka aiziesu. Paldies ka atverat acis. Kapec aizeju. Hm, a kapec gan ne.
Lai te plosas pensionari, kuri piedzima ar skruvgriezni rokas, tad pabeidza Apes traktoristu arodskolu, un doma ka ir visgudrakie, jo laikam neko vairs nezin un neprot.

Nekur normala profilforuma nebija tadas pieredzes, iznemot forumu kur savacas varza ar dazadiem auto, ar riteni, vai vispar garamgajeji spamotaji un jauniesi kuriem bija tikai bernu ratini ka personigais transports. Tur gan vienmer ir sauja pargudro kuri visus noliek. Ka likts pargudrie sez adminu un moderatoru posteni. Vel vienu kompleksu slept. Vismaz kur, bet valdit.

Visur tiek pasniegta roka, jo ne visiem jazin ka tas auto izveidots un muzu japavada netirajas drebes ar netiram rokam.
Zel ka te ta, bet veiksmi palikt. Likt gazi un lamat musu Valdibu. Kas mes butu bez tas? Krievijas guberna vai pretigais psrs?
Kadam laikam nostalgija loti patik. Kad benzins 3 kap. par litru. Vai cik tur bija. Vajadzeja krat, nevajadzetu likt gazi un suroties.
Atpakaļ uz augšu Go down
VWBus

VWBus


Number of posts : 288
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Bergen, N, Baldone, Lv

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty21.10.13 18:07

Gudrais rakstīja:
Nu ko biedri, es ta padomaju ka aiziesu. Paldies ka atverat acis. Kapec aizeju. Hm, a kapec gan ne.
Lai te plosas pensionari, kuri piedzima ar skruvgriezni rokas, tad pabeidza Apes traktoristu arodskolu, un doma ka ir visgudrakie, jo laikam neko vairs nezin un neprot.

Nekur normala profilforuma nebija tadas pieredzes, iznemot forumu kur savacas varza ar dazadiem auto, ar riteni, vai vispar garamgajeji spamotaji un jauniesi kuriem bija tikai bernu ratini ka personigais transports. Tur gan vienmer ir sauja pargudro kuri visus noliek. Ka likts pargudrie sez adminu un moderatoru posteni. Vel vienu kompleksu slept. Vismaz kur, bet valdit.

Visur tiek pasniegta roka, jo ne visiem jazin ka tas auto izveidots un muzu japavada netirajas drebes ar netiram rokam.
Zel ka te ta, bet veiksmi palikt. Likt gazi un lamat musu Valdibu. Kas mes butu bez tas? Krievijas guberna vai pretigais psrs?
Kadam laikam nostalgija loti patik. Kad benzins 3 kap. par litru. Vai cik tur bija. Vajadzeja krat, nevajadzetu likt gazi un suroties.
Cilvēk, šis te ir nepieklājīgi teikts! Šeit ir daudz gudru vīru ar pieredzi, kuri ir skrūvējuši busus un zina ko runā. Viņos ir vērts ieklausīties. Nevisam ir jāpiekrīt, bet ieklausīties ir vērts, ipaši ja pats līdz šim neko ievērojanu nēesi uzskrūvējis.

Ok, var jau būt, ka reizēm trāpās kāda skarbāka atbilde, bet te galu galā nav nekāds labsirdīgo maipuķīšu audzētāju forums un neviens pa pleciņu neglaudīs, ipaši jau ja paša darbi lielākoties aprbežojas ar 101 jautājumu. Jautāt ir labi, tik nevajag par atbildēm lūpu uzmest un pēctam vēl nesmukas lietas sarunāt!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://martins.macs@gmail.com
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty31.10.13 16:19

VWBus rakstīja:
Gudrais rakstīja:
Nu ko biedri, es ta padomaju ka aiziesu. Paldies ka atverat acis. Kapec aizeju. Hm, a kapec gan ne.
Lai te plosas pensionari, kuri piedzima ar skruvgriezni rokas, tad pabeidza Apes traktoristu arodskolu, un doma ka ir visgudrakie, jo laikam neko vairs nezin un neprot.

Nekur normala profilforuma nebija tadas pieredzes, iznemot forumu kur savacas varza ar dazadiem auto, ar riteni, vai vispar garamgajeji spamotaji un jauniesi kuriem bija tikai bernu ratini ka personigais transports. Tur gan vienmer ir sauja pargudro kuri visus noliek. Ka likts pargudrie sez adminu un moderatoru posteni. Vel vienu kompleksu slept. Vismaz kur, bet valdit.

Visur tiek pasniegta roka, jo ne visiem jazin ka tas auto izveidots un muzu japavada netirajas drebes ar netiram rokam.
Zel ka te ta, bet veiksmi palikt. Likt gazi un lamat musu Valdibu. Kas mes butu bez tas? Krievijas guberna vai pretigais psrs?
Kadam laikam nostalgija loti patik. Kad benzins 3 kap. par litru. Vai cik tur bija. Vajadzeja krat, nevajadzetu likt gazi un suroties.
Cilvēk, šis te ir nepieklājīgi teikts! Šeit ir daudz gudru vīru ar pieredzi, kuri ir skrūvējuši busus un zina ko runā. Viņos ir vērts ieklausīties. Nevisam ir jāpiekrīt, bet ieklausīties ir vērts, ipaši ja pats līdz šim neko ievērojanu nēesi uzskrūvējis.

Ok, var jau būt, ka reizēm trāpās kāda skarbāka atbilde, bet te galu galā nav nekāds labsirdīgo maipuķīšu audzētāju forums un neviens pa pleciņu neglaudīs, ipaši jau ja paša darbi lielākoties aprbežojas ar 101 jautājumu. Jautāt ir labi, tik nevajag par atbildēm lūpu uzmest un pēctam vēl nesmukas lietas sarunāt!
Neuzbuve sev autoritati. Loti labs teiciens. Var padomat ka arpus sis lapas neviens neprot parlikt motoru no pasata. Ipasi ja der pec stiprinajumiem.

P.S. visi skaugi un gudrinieki var iet raudat. Apskate ar pirmo reizi. Ieguldijums sagatavosanai 10ls.

Ja kadreiz izdomasu nemt otru t3, gan jau atradisies cilveki kuri parbuves par naudu, un viss. Nevis te gadiem klausities kritiku, ar domu, ai neteiksu neko, varbut noderes kadreiz par pasa naudu gan.

Labak uzreiz servisa iet. Ipasi ja tur ipasniekam agrak bija t3, un tam siltas atminas.
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty31.10.13 17:53

Maksā man 400 Ls algu katru mēnesi, + tēriņi par materiāliem, tad es tev to busu līdz 2016.gadam uztaisīšu kādu tu gribēsi !Twisted Evil 
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty31.10.13 19:13

Valka nav tālu!! jocolor jocolor jocolor 
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty02.11.13 10:52

uldis rakstīja:
Maksā man 400 Ls algu katru mēnesi, + tēriņi par materiāliem, tad es tev to busu līdz 2016.gadam uztaisīšu kādu tu gribēsi !Twisted Evil 
Man patik ka ir. Tas agrak bija iluzijas ka visam jabut perfektam. Galvenais ka motoru atzist par labu.
Parejais jau var kautka but.
Atliek tikai bremzu trubinas nomainit, tad beidzot pusass blivslegu un tehniski ideala kartiba, vismaz prieks apskates, citadi caurulites driz saputis, un ella nedaudz pil.
Paliks viens punkts, stipribu neitekmejosi rusas plankumi, nu tas zem masinas tikai redzams.

Tur kartigi japieiet risinajumam, jo viens saka ar gudronu smeret, cits ar vel kadu sudu. Jaatrod isto celu.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty13.03.14 13:58

Ar RobertsK gadibu iegadatas jaunas mantas.

Pielaikoju.
..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 124vl79

Ta jaizskatas velak.
..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Pvb5y
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty13.03.14 15:45

ok !!!
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty13.03.14 17:20

Vienīgās tādas trubas pasulē!!Antons būtu teicis - Rets modelis Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty14.03.14 17:29

RobertsK rakstīja:
Vienīgās tādas trubas pasulē!!Antons būtu teicis - Rets modelis Smile
Es tikai tagad saprotu ko nozime KR Professional. Lidz tam gugla neatradu neko par tadu uznemumu. Patiesam rets modelis. Bet kvalitate laba, esmu apmierinats.
Resnas trubas izskatas labak, neka rupnicas razotas maza diametra.
Kad pielaikoju, areji kopuma masina izskatas pat ka augstaka neka ir.
Atpakaļ uz augšu Go down
Dancis




Number of posts : 1
Join date : 19.04.14
Age : 40

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty19.04.14 17:23

Man ar liekas ka ar resnajam trubam labak izskatas  cheers
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.1a.lv/mobilie_telefoni/mobile_phones
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty01.05.14 21:57

Nokrasoju pirmo slani, un piemetu
..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 2n9hzb
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty01.05.14 22:08

Un vel jautajums, kas slepjas aiz sim, atzimets ar bultam, plastikata dekoracijam?
Metala noteka ka vecam moskvicam? Man dekoracija galigi slikta stavokli, zem tam krajas visadi sudi un ziedputeksni, nevar lidz galam izmazgat, nak lietus un visi sani ar zaliem punkiem notecinati.
Kas bus ja noraut pavisam?
..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 2rcwnbq
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty08.05.14 10:37

Nu, luudzu, pasakiet. Var pie vejstikla dekoru nolauzt? Kas aiz vina slepjas? Es izmeginaju, un likas ka tur neka nav. tikai bleka stremele un viss.
Dekora neesamiba stipri ietekmes udens notecesanu? Gribas nonemt, iztirit kramus, nokrasot smuki. Citadi apkart tam dekoriem nav smuki.
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty08.05.14 11:24

Tur tiešām nekā nav, ir tikai metāla stīpa.
Ņem nost, notīri, nokrāso...
Vietā es uzliku (nelaiķa pelēcītim) plakana kabeļa ārējo izolāciju (paņem lokano 2x1,5 kabeli, krāsu pats izvēlies, izvelc vadus un ar silikonu uzliec virsū).
Veiksmi darbā...
Atpakaļ uz augšu Go down
Online
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty17.05.14 16:38

Kolhoznieki tomer esot ipasa lauzu cilts. Pec legendas, pirmspedejais Mana saimnieks bija kolhoznieks, Veda darzenus tirgu.
Nezinu cik gradus deva budas siltumizolacija, bet darbs bija ieguldits labs.
Ertak bija nopirkt zubrojonaku, uzsliet budu, un aplimet ar penoplastu.
Jo tieso to vins paveica ar t3.
Es divus gadu nevareju sametinat neko, jo viss piebazts ar penoplastu un pa virsu ar makrofleksu.
Slinkums bija lauzt visu.
Stundu ravu nost no aizmugures durvim, piekusu. Rit vel darbs, un vel bus pamatigs darbs iztirit sanu skirbas, lai sametinat arkas.

Interesanti, laucenieki visi tadi, jo agrak lasiju tikai par arejo skuningu.
Man skiet esot pirmais gadijums ieksejam skunigam.

Apbrinoju cilveku fantaziju, ja ta vinam bija svarigi tomati un kartupeli, vareja uzcelt siltumnicu un apkurinat ar izpludes gazem,
nevis piecukot visu, lidz pakapei ka iztirit visu gan jau man neizdosies.
Makroflekss lipiga draza.
Atpakaļ uz augšu Go down
V

V


Number of posts : 837
Join date : 01.07.12
Age : 39

..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty17.05.14 16:50

Un vel, ka tur bija jasavieno tas atgaisosanas trubas, lai izmest bačokus?

Jo del ta suda saka nedaudz ruset gadus sametinata vieta,
jo tas suds turas ar skruviti ap kuru ari veidojas. Drosibas siksnu es toreiz parnesu salona.

Un vai tiktiesam ta atgaisosana dizelim tik svariga? Tur reali degviela tek, vai tikai tvaiks?

Vakar paravu sparna gumijotu apsivku un atradu caurumu no otras puses.

Gadu ieprieks salaboto pusi es atstaju ka ir, bez visadam mulkigam apsivkam.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty
PostTēma: Re: ..... +ULFBERH+T .....   ..... +ULFBERH+T ..... - Page 4 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
..... +ULFBERH+T .....
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 4 no 7Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Mans VW T3-
Pāriet uz: