Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 mana busa pārvērtības (sienāzis)

Go down 
+4
Edmunds_Š
uldis
guunt
Zigis
8 posters
AutorsZiņojums
Zigis

Zigis


Number of posts : 94
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : ventspils

mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty
PostTēma: mana busa pārvērtības (sienāzis)   mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty08.03.11 20:16

Atpakaļ uz augšu Go down
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty
PostTēma: Re: mana busa pārvērtības (sienāzis)   mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty10.03.11 11:25

zalaijs rakstīja:
http://foto2.inbox.lv/mundis25/08-03-2011/Picture-077.jpg

Zigi, o.k. vieniigi aizkadraa palicis viss suurais darbs.
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty
PostTēma: Re: mana busa pārvērtības (sienāzis)   mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty20.03.11 19:25

ļoti iespaidīgi, cienu,bet,ja brauksi vēl ziemā nenoturēšos izteikties !!!!!!!!!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
Zigis

Zigis


Number of posts : 94
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : ventspils

mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty
PostTēma: Re: mana busa pārvērtības (sienāzis)   mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty20.03.11 20:11

uldis rakstīja:
ļoti iespaidīgi, cienu,bet,ja brauksi vēl ziemā nenoturēšos izteikties !!!!!!!!!!!
Jā Uldi pieņemu tavu kritiku,pašam sāpīgi noskatīties kāds ir buss pēc ziemas,nesen nomazgāju ar keheri,plaukti norūsējuši,sānu dugām laka nolobījusies,nedega priekšā viens gabarīts domāju izdegusi lampiņa, atskrūvēju lukturu bloku a tur štekeri sarūsējuši .doma par to ka vajadzīgs ziemai cits autiņš jau bija bet kaut kā nesanāca,nesen iegādājos pirmo golfiņu nedaudz jāpiestradā lai būtu braucams.
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty
PostTēma: Re: mana busa pārvērtības (sienāzis)   mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty20.03.11 20:50

priekš ziemas iegādājos nu jau2 gadus lietošanā mīļu 3golfu,starp citu1.9 tdi ,bet tas nenozīmē, ka to izģērbšu,tu mani saprati? Arī ziemas mašīnas jāmīl....,bet sirds ir vasara?
Atpakaļ uz augšu Go down
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty
PostTēma: guunt   mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty21.03.11 18:57

Pilnībā piekrītu. Arī es vienu ziemu nobraucu ar busu un pavasarī secināju. ka tas tomēr nav tas labākais. Šai ziemai nopirku pasātiņu un teikšu Uldi
ka to tik tiešām nau ko mīlet. Līdz Rīgai prom un atpakaļ un mugura uz pāris dienām kaput.
Atpakaļ uz augšu Go down
Edmunds_Š

Edmunds_Š


Number of posts : 3
Join date : 13.05.11

mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty
PostTēma: Re: mana busa pārvērtības (sienāzis)   mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty13.05.11 5:43

Ļoti labs darbs padarīts,skaista krāsa,utt...bet visu skatu vienkārši sabojā tas drausmīgais sudraba krāsas "Ķengursitamais",metāla grīdiņas uz bampera un slieksņos, tās sudraba krāsas plastmasas restes-tās izskatītotos daudz labāk,ja būtu vienkārši melnas,ar hroma maliņu



Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty
PostTēma: Re: mana busa pārvērtības (sienāzis)   mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty13.05.11 9:24

Edmunds_Š rakstīja:
Ļoti labs darbs padarīts,skaista krāsa,utt...bet visu skatu vienkārši sabojā tas drausmīgais sudraba krāsas "Ķengursitamais",metāla grīdiņas uz bampera un slieksņos, tās sudraba krāsas plastmasas restes-tās izskatītotos daudz labāk,ja būtu vienkārši melnas,ar hroma maliņu



Nu bet cilvēks grib savādāk un tās ir viņa tiesības. Tāpēc jau katram ir savs buss, lai taisītu tieši kā vajag"un kā smukāk. Es tik domāju, vai iesākumā tie ir žiguļa lukturi un plastmasas vai man rādās.
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty
PostTēma: Re: mana busa pārvērtības (sienāzis)   mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty13.05.11 10:52

Pilnīgi piekrītu Reiņa komentāram,katrs taisa savu busu pēc savas patikas un ko un kā mācēdams vai varēdams un tikkai priekš sevis. Very Happy Ja man kas nepatīk svešam busam tad es pie sevis nodomāju ka savam to netaisīšu un viss. alien Velētos redzēt Edmunda busa bildes. What a Face Tās fāras un brille laikam ka ir no sestā un izskatās tīri neko. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty
PostTēma: Re: mana busa pārvērtības (sienāzis)   mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty13.05.11 11:55

Vienam māte... otram meita... citam kleita... Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
3mill8




Number of posts : 37
Join date : 15.08.11
Dzīvesvieta : pa Rīgu

mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty
PostTēma: Re: mana busa pārvērtības (sienāzis)   mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty30.09.11 8:35

ar štepselīti Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
3mill8




Number of posts : 37
Join date : 15.08.11
Dzīvesvieta : pa Rīgu

mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty
PostTēma: Re: mana busa pārvērtības (sienāzis)   mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty30.09.11 8:40

capuri nost! tev ir iekšaas vairak nekaa vajag milestības uz to verķi:D
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty
PostTēma: Re: mana busa pārvērtības (sienāzis)   mana busa pārvērtības (sienāzis) Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
mana busa pārvērtības (sienāzis)
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Busa ekstrēmās pārvērtības
» Mana Westfalia
» Tirgojas mana doka
» Mana Raķete (poptop jumts?)
» uzlimes uz busa

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Mans VW T3-
Pāriet uz: