Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 virsbūves remonts

Go down 
+3
Zigis
Imants
sniegs
7 posters
AutorsZiņojums
sniegs




Number of posts : 1
Join date : 21.02.11

virsbūves remonts Empty
PostTēma: virsbūves remonts   virsbūves remonts Empty05.03.11 9:39

sveiki! Vai kāds var ieteik kādu saprātīgu bleķenieku meistaru pa sakarīgu cenu un varbūt ir pieredze ar virsbūves detaļu(spārni,sliekšņi un sānu bleķi)doka
sagādi un maiņu
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

virsbūves remonts Empty
PostTēma: Re: virsbūves remonts   virsbūves remonts Empty05.03.11 9:58

Man ir no dokas cinkotās durtiņas sānu bagāžniekiem ar slēdzenēm un eņģitēm ir arī aizmugures tās durtiņas kur stiprinās nummurs . t.29219838.
Atpakaļ uz augšu Go down
Zigis

Zigis


Number of posts : 94
Join date : 26.08.10
Dzīvesvieta : ventspils

virsbūves remonts Empty
PostTēma: virsbūves remonts   virsbūves remonts Empty11.04.11 18:30

Nu kā tad sastāv ar tām virsbūves daļām,vai kāds ir atradis kādas adreses kur var pasūtīt?interesē kādas cenas,vai tas vispār ir izdevīgi.vienīgais ko( Renoksā)var dabūt tās ir aizmugurējās arkas(15ls) vairāk viņi neko nepiedāvā.Mani interesē bleķi kur pieskrūvējās aizmugurējā bampera plastmasas gali.nu ja nesanāks ar jauniem jāmeklē lietoti.Varbūt kādam ir?
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

virsbūves remonts Empty
PostTēma: Re: virsbūves remonts   virsbūves remonts Empty12.04.11 7:37

jaunas daļas un bleķi www.bus-ok.de ,bet bampera galu stiprinājumus locīju pats no ņeržas,vajag tikai paraugu!
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

virsbūves remonts Empty
PostTēma: Re: virsbūves remonts   virsbūves remonts Empty14.04.11 19:29

uldis rakstīja:
jaunas daļas un bleķi www.bus-ok.de ,bet bampera galu stiprinājumus locīju pats no ņeržas,vajag tikai paraugu!
tur tak baigi dārgi. man šķiet lētāk sanāk metin āt pašam no bleķiem un apstrādāt lai nerūsē un kaut ko tādu veidot.
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

virsbūves remonts Empty
PostTēma: Re: virsbūves remonts   virsbūves remonts Empty18.04.11 9:00

vulf rakstīja:
Man ir no dokas cinkotās durtiņas sānu bagāžniekiem ar slēdzenēm un eņģitēm ir arī aizmugures tās durtiņas kur stiprinās nummurs . t.29219838.

Sveiks Imant! Vai Tev sānu durtiņas vel ir? Aizmugurējās durtiņas arī ir slēdzamas?
Mani galvenokārt interesētu slēdzenes.
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

virsbūves remonts Empty
PostTēma: Re: virsbūves remonts   virsbūves remonts Empty18.04.11 16:09

Aiziešu paskatīšos tad došu konkrētāku atbildi,bet cik zinu par dokām,tad pakaļejaias vāks nebija slēdzams.Precizēšu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

virsbūves remonts Empty
PostTēma: Re: virsbūves remonts   virsbūves remonts Empty25.04.11 18:31

Paskatijos šodien tās dokas durtiņas.Vienas slēdzas ar atslēgu otras nagribēja,sapūtu iekšā wd 40 varbūt sāks slēgties,bet tā nau liela problēma es varu šitās slēdzenes un arī durvju ručkas izjaukt un staisīt tā lai viss slēdzas ar tavu aizdedzes atslēgu. Aizmugures durtiņām nau atslēgas ir tikai spiežama poga.Ja gribi ņem visas trīs durtiņas par15 ls.Ja gribi lai uztaiasu visu pēc tavas aizdedzes atslēgas tad par to čakari ar ko vajag. affraid What a Face Sleep t 29219838 Imants
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

virsbūves remonts Empty
PostTēma: Re: virsbūves remonts   virsbūves remonts Empty26.04.11 15:55

Šodien jau slēdzās abas ar vienu atslēdziņu.
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

virsbūves remonts Empty
PostTēma: Re: virsbūves remonts   virsbūves remonts Empty26.04.11 16:28

vulf rakstīja:
Šodien jau slēdzās abas ar vienu atslēdziņu.

Ideāli! Very Happy Ņemu! Wink
Skaties Pr.ziņu.
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

virsbūves remonts Empty
PostTēma: Re: virsbūves remonts   virsbūves remonts Empty26.04.11 19:44

vulf rakstīja:
Šodien jau slēdzās abas ar vienu atslēdziņu.
gadiijuma nesledzas ar jebkuru atslegu?! Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

virsbūves remonts Empty
PostTēma: Re: virsbūves remonts   virsbūves remonts Empty02.05.11 17:58

Rakstu publisku ziņu kunkulim.Vispirms gribu pateikt to ka man ļoti patīk Tava profila bilde (tieši tādu Es Tevi arī biju iedomājies).Tā kā Tu man jau uzmin uz varžacīm jau otro reizi (pirmo par kantainajām fārrām otro tagad par slēdzenēm) gribu Tev pateikt ka mūsu forrums nau domāts lai viens otram kakātu virsū,bet lai būtu cilvēkiem ar kopīgam interesēm iespēja dalīties peredzē,informācijā un tā tālāk.Tev par bēdu varu pateikt to ka tās durtiņas slēdzas ar vienu konkrētu atslēgu un citām nē. Es buciņ nevienam nevienu sūdigu detaliņu par naudu neesmu iesmērējis un arī tā nakad ar nedarīšu.Visi kas pie manis ir bijuši aizbrauc kā draugi.Puse no tiem kas pazvanījuši ar tegad ir man labi domu biedri ar ko var sazvanītes.Ja kas vecīt tad es biju tas kas to ideju par kopīgu kopā tusēšanos izštukoju.Publisko Džekiņ savu t N. un no kurines Tu tāds gudrs mums esi.
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

virsbūves remonts Empty
PostTēma: Re: virsbūves remonts   virsbūves remonts Empty02.05.11 19:16

vulf rakstīja:
Rakstu publisku ziņu kunkulim.Vispirms gribu pateikt to ka man ļoti patīk Tava profila bilde (tieši tādu Es Tevi arī biju iedomājies).Tā kā Tu man jau uzmin uz varžacīm jau otro reizi (pirmo par kantainajām fārrām otro tagad par slēdzenēm) gribu Tev pateikt ka mūsu forrums nau domāts lai viens otram kakātu virsū,bet lai būtu cilvēkiem ar kopīgam interesēm iespēja dalīties peredzē,informācijā un tā tālāk.Tev par bēdu varu pateikt to ka tās durtiņas slēdzas ar vienu konkrētu atslēgu un citām nē. Es buciņ nevienam nevienu sūdigu detaliņu par naudu neesmu iesmērējis un arī tā nakad ar nedarīšu.Visi kas pie manis ir bijuši aizbrauc kā draugi.Puse no tiem kas pazvanījuši ar tegad ir man labi domu biedri ar ko var sazvanītes.Ja kas vecīt tad es biju tas kas to ideju par kopīgu kopā tusēšanos izštukoju.Publisko Džekiņ savu t N. un no kurines Tu tāds gudrs mums esi.

es neko sliktu par to atslēgu nebiju domājis pateikt - vienkārši man ir durtiņas kuras slēdzas pat ar istabas atslēgu tādēļ jautāju jo varbūt jāpārbūvē arī savas.
un par lukturiem teicu kā ir ka jelgavā piedāvāja 20ls/gb un redele arī bija bet tai cenu neprasiju un neesot problēmas iemontēt tos lukturus dampī kuram no rūpnīcas nākuši apaļie lukturi.

un starpcitu - Tu mani informēji par šo vietu un esam jau runājuši pa telefonu Rolling Eyes

Atpakaļ uz augšu Go down
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

virsbūves remonts Empty
PostTēma: guunt   virsbūves remonts Empty03.05.11 12:49



Piekrītu Imantam par mūsu foruma būtību. Ceru, ka kunkuls pēc šīs Imanta uzrunas to sapratīs. Par tiem lukturiem tā arī iznāca, ka viena tanta teica,
ne telefona ni adreses. Un neticu vai kādu interesē kunkuls patika vai nepatika uz LT spoguļiem un vai spoguļu izmērs neietekmēs mašīnas dinamiku.
Zini, sliktam dejotājam traucē pat tas kas ir biksēs, un ar tehniku ir akurāt tāpat.
p.s. padomā ko raksti, nevis raksti un atraksties.
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

virsbūves remonts Empty
PostTēma: Re: virsbūves remonts   virsbūves remonts Empty03.05.11 14:47

guunt rakstīja:


Piekrītu Imantam par mūsu foruma būtību. Ceru, ka kunkuls pēc šīs Imanta uzrunas to sapratīs. Par tiem lukturiem tā arī iznāca, ka viena tanta teica,
ne telefona ni adreses. Un neticu vai kādu interesē kunkuls patika vai nepatika uz LT spoguļiem un vai spoguļu izmērs neietekmēs mašīnas dinamiku.
Zini, sliktam dejotājam traucē pat tas kas ir biksēs, un ar tehniku ir akurāt tāpat.
p.s. padomā ko raksti, nevis raksti un atraksties.



vispirms izlasi manu atbildi pirms pļūti par mani kaut ko! es jau teicu ka neko sliktu neesmu domājis un par lukturiem neko neteicu jo bij plāns paķert viņus un vienkārši izteicu savas domas ka tā cena šķiet neadekvāta precei!
nesapratu ko tu domāji ar patika nepatika lt spoguļi utt bet nu lai tev veicas.
Atpakaļ uz augšu Go down
guunt

guunt


Number of posts : 121
Join date : 28.08.10
Age : 67
Dzīvesvieta : Saldus

virsbūves remonts Empty
PostTēma: guunt   virsbūves remonts Empty04.05.11 4:03





kunkuls , izvēlies izteicienus un labāk padomā vai esi izvēlējies īsto forumu, šinī forumā šādiem epitetiem nav vietas.
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

virsbūves remonts Empty
PostTēma: Re: virsbūves remonts   virsbūves remonts Empty04.05.11 7:47

guunt rakstīja:




kunkuls , izvēlies izteicienus un labāk padomā vai esi izvēlējies īsto forumu, šinī forumā šādiem epitetiem nav vietas.

atkartošos. - izlasi kas te kašķi meklē un rada pirms pievienojies labam draugam un apcel kadu citu! es te nevienam neko sliktu necenšos ne darīt ne teikt bet man riebjas ka bez iemesla sāk mani apcelt jo redz esmu jauniņais un nepagodinu jūs ar savu bildi!
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

virsbūves remonts Empty
PostTēma: Re: virsbūves remonts   virsbūves remonts Empty04.05.11 10:16

Atvainojos ja kādu esmu aizskāris.Beigsim buksēt.Mūsu forums nau domāts nesaskaņu celšanai,be savstarpējas sapratnea uzlabošanai.


Vsi kas nebūs aizņemti un varēs izkustēties 21 un 22 . maiijā uz Bausku.
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

virsbūves remonts Empty
PostTēma: Re: virsbūves remonts   virsbūves remonts Empty04.05.11 11:01

vulf rakstīja:
Atvainojos ja kādu esmu aizskāris.Beigsim buksēt.Mūsu forums nau domāts nesaskaņu celšanai,be savstarpējas sapratnea uzlabošanai.


Vsi kas nebūs aizņemti un varēs izkustēties 21 un 22 . maiijā uz Bausku.
nu tad metam mieru kašķiem
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





virsbūves remonts Empty
PostTēma: Re: virsbūves remonts   virsbūves remonts Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
virsbūves remonts
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» virsbuves dalas
» dzinēja un kārbas remonts vai maiņa?
» TomsD Zaļais Boileru remonts
» Iekārta virsbūves grozīšanai

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: