Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 baltais turtles

Go down 
+4
kristaps
Zigis
Imants
urbis
8 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

baltais turtles - Page 2 Empty
PostTēma: Re: baltais turtles   baltais turtles - Page 2 Empty07.04.12 18:58

vulf rakstīja:

Vai pastāv banānu republikā tāda nominācija kā sezonas vāgis? Very Happy
Ja nemaldos tad pirms Parex glābšanas īsu laiku bija tad savajadzējās kungiem king queen jocolor farao naudas bla,bla,bla... un visu atcēla un samaksu pacēla lol! .....
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

baltais turtles - Page 2 Empty
PostTēma: Re: baltais turtles   baltais turtles - Page 2 Empty07.04.12 19:20


Nu tad es sav kempingu pārreģistrēšu kā kravas furgonu ar piecām sēdvietām,lai tautas izspiedēji pasūkā. Laughing
Karavellu par kravas pārreģistrēju un kempmeri bez stostīšanās,sēdvietu skaits nesamazināsies tikai nodokļi. bounce cheers
Atpakaļ uz augšu Go down
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

baltais turtles - Page 2 Empty
PostTēma: Re: baltais turtles   baltais turtles - Page 2 Empty07.04.12 19:33

vulf rakstīja:

Nu tad es sav kempingu pārreģistrēšu kā kravas furgonu ar piecām sēdvietām,lai tautas izspiedēji pasūkā. Laughing
Karavellu par kravas pārreģistrēju un kempmeri bez stostīšanās,sēdvietu skaits nesamazināsies tikai nodokļi. bounce cheers
Arī variants tikai nekur ārpus Latvijas bez papildus samaksas,... Leišos un citur EU ja pasē būs Kravas alias Komerctransports jāmaksā dienasmaksa par ceļu izmantošanu...
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

baltais turtles - Page 2 Empty
PostTēma: Re: baltais turtles   baltais turtles - Page 2 Empty07.04.12 19:41


Nu pa pasauli man nau laika blandīties bet ja sadomāšu tad es neko nezaudēšu,samaksāšu savu naudiņu par normālu ceļa segumu nevis par murgainajām Latvijas grambām. Very Happy tongue
Mēs taču visi zinam ku aiziet transporta nodokļu naudiņa. affraid rendeer
Atpakaļ uz augšu Go down
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

baltais turtles - Page 2 Empty
PostTēma: Re: baltais turtles   baltais turtles - Page 2 Empty07.04.12 19:43

fiksais rakstīja:
neskumsti, es jau arī rēķināju = buss 150, atvešana min100, pārrakstīšana 50+divu gadu nodoklis114*2=228, tad vēl motors, kārba no pelēcīša un vēl citi sīkumi, bet rezultātā=bleķi ir super, aprīkojumu var labot, izbraukuma vāģis sanāk, bet ikdienā būtu žēl triekt...
lai labi ripo
Klau Fiksais tu izurbies kempera vēsturē tas vīriņš uz kura vārda ir kemperis nebija gadījumā 2 vai 3 grupas invalīds? Cik sapratu no Edžus viņš šobrīd ir ratiņkrēslā Neutral ...
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

baltais turtles - Page 2 Empty
PostTēma: Re: baltais turtles   baltais turtles - Page 2 Empty08.04.12 6:18


Tsava sarkanā kempmera saimnieku sauc Aritūrs un viņa t.ir 29208032 ,mēgini uzzvanīt,lai veicas. cheers
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

baltais turtles - Page 2 Empty
PostTēma: Re: baltais turtles   baltais turtles - Page 2 Empty08.04.12 6:20

vulf rakstīja:

Misters F.. atkal gļuko ko tur var darīt un man ir jautājums mūsu lapas uzturētājiem un tiem moderatoriem,kā šis kungs ir ticis tajos dievos ko sauc par moderatoriem ar tiesībām dzēst un rediģēt citu tekstus un ko tad jūs pārējie kas ir augstmaņi neko neiesākat. Question
Vēl ir jautājums vai lai tiktu modeatoros nevajadzētu kaut kādu balsošanu no mūsu foruma biedriem. Question
Es šodien balsoju par to lai fiksais tiktu izslēgts nekavējoties no moderatoriem un ja neatvainojas biedriem tad arī izslēgt no musu foruma. rendeer rendeer
Priecīgas Lieldienas...
Atvainojos visiem, kurus esmu aizvainojis...
VULFiņ, šodien nediskutēšu par Tevis pieminētajām lietām-varbūt citreiz...
Ja bez VULFa, vēl divi, trīs grib no manis tikt vaļā, tad es pats izdzēsīšos-dodiet balsojuma rezultātu...
Atpakaļ uz augšu Go down
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

baltais turtles - Page 2 Empty
PostTēma: Re: baltais turtles   baltais turtles - Page 2 Empty08.04.12 8:00

Veči !!!... Fiksais.... Vulf....!!!! Tikai mieru jūs abi te forumā esat kā dzīvības ūdens, kā atver Shocked tā abi paspējuši jau pavilloties Very Happy Very Happy Very Happy ... Bez jums te būtu paklusi un sausi...Jūs esat mūsu foruma Zajecs&Volk,; Štafleks & Špagetka; Ufo & Fredis.... Manuprāt visiem T-3 mums vajadzētu jums sarūpēt uz Venspils tusu kādu prīzi, par aktīvākajiem debatētājiem....
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

baltais turtles - Page 2 Empty
PostTēma: Re: baltais turtles   baltais turtles - Page 2 Empty08.04.12 8:59

Juris rakstīja:
Veči !!!... Fiksais.... Vulf....!!!! Tikai mieru jūs abi te forumā esat kā dzīvības ūdens, kā atver Shocked tā abi paspējuši jau pavilloties Very Happy Very Happy Very Happy ... Bez jums te būtu paklusi un sausi...Jūs esat mūsu foruma Zajecs&Volk,; Štafleks & Špagetka; Ufo & Fredis.... Manuprāt visiem T-3 mums vajadzētu jums sarūpēt uz Venspils tusu kādu prīzi, par aktīvākajiem debatētājiem....
paldies, es jau arī tā domāju, jo no 104 reģistrētajiem tikai ~20 ir aktīvie lietotāji...
mūsu ar Imi attiecībām es uztaisīju topiku "kur tu paliki Vulfiņ", tāpēc ir žēl ka tiek piedrazoti citu čaļu busiņu topiki (šeit gan vajadzētu pieņemt striktus mērus-neļaut ar privātām lietām līst citu failos...)
ps info par kemperīti nosūtīšu privāti (SMS vai e-mail)
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

baltais turtles - Page 2 Empty
PostTēma: Re: baltais turtles   baltais turtles - Page 2 Empty02.05.12 18:24

Juris rakstīja:
Veči !!!... Fiksais.... Vulf....!!!! Tikai mieru jūs abi te forumā esat kā dzīvības ūdens, kā atver Shocked tā abi paspējuši jau pavilloties Very Happy Very Happy Very Happy ... Bez jums te būtu paklusi un sausi...Jūs esat mūsu foruma Zajecs&Volk,; Štafleks & Špagetka; Ufo & Fredis.... Manuprāt visiem T-3 mums vajadzētu jums sarūpēt uz Venspils tusu kādu prīzi, par aktīvākajiem debatētājiem....
šodien pazvanīja VULFiņš-izlīkām mieru...-tātad, ja admini nedzēsīs, joki būs arī turpmāk...
kā paliek ar prīzi?, Imis būs Ventiņos, par sevi neko vēl nezinu...
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





baltais turtles - Page 2 Empty
PostTēma: Re: baltais turtles   baltais turtles - Page 2 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
baltais turtles
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Mans VW T3-
Pāriet uz: