Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 T3, Ziema, dīzelis.

Go down 
+5
festers
JurisZe
fiksais
Juris
RobertsK
9 posters
AutorsZiņojums
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty01.02.12 17:36

Sveiki dīzelisti!! Kā sokas ar aukstumu un dīzeļmašinu!! Tā kā mans sirmais pirms nonāca pie manis tika vests divas reizes uz lūžņiem ,bet pirms nodošanas punkta pārpirkts , tad nu ar dzinēja nevainību nevaru lielīties. Visam klāt es vel esmu nobraucis 35 000 kopš maija.Garāža pie mājas man vel nav un tuvojoties aukstumam es nolēmu iedarināt motora sildītāju uz 220. Iegādājos ciema veikalā mazāko boilera komplektu ( teni un termoregulatoru), salasiju patrubokus un ņēmu un uzbūveju sildītaju. Ieslēdzu es mazajā lokā pa vidu! Tā kā komlektācija ir bez cirkulācijas sūkņa silšana notiek tā palēnāk un motora bloks viss neizsilst , bet ieslēdzot 1.5h pirms braukšanas patruboks pie galvas ir ap 40 grādu siltumā un pagidām auto palaižas lieliski pie - 20 grādiem.Paralēli esu pieslēdzis lādētāju kurš ieslēdzas kopā ar sildītāju, jo akulomātors arī man tas pats kurš stāvēja virsū ceļa uz tolmetu. Es uzskatu ka nav ko tur lauzt tos dzelžus un šāds aparāt ir jāiekļauj mašīnās ar kurām brauc pa ziemu un nav iespēja turēt siltā garažā. Esam ziemeļu valstī!! rendeer rendeer Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty01.02.12 17:47

Mans novērojums ir tāds ja stobros ir kompresija un strādā kvēlsveces tad nekādu sildīšanu nevajag sēdies un brauc... Ik rītu vedu sīčus uz skolu un nav problēmu, pēc pirmajiem 2 km sāk nākt siltais gaiss no priekšējās pečkas un jacēnu var pogāt vaļā.... cheers cheers
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty01.02.12 17:49

vienai daļai, jau nāca motoru blokos papildus sildītājs-spirāle uz 220V
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty01.02.12 18:01

Juris rakstīja:
Mans novērojums ir tāds ja stobros ir kompresija un strādā kvēlsveces tad nekādu sildīšanu nevajag sēdies un brauc... Ik rītu vedu sīčus uz skolu un nav problēmu, pēc pirmajiem 2 km sāk nākt siltais gaiss no priekšējās pečkas un jacēnu var pogāt vaļā.... cheers cheers
Piekrītu, bet kāpēc sist pa galvu , ja var paglaudīt!! Motors palaižas viegli ,bez kādas īpašas piepūles!!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
JurisZe

JurisZe


Number of posts : 174
Join date : 22.03.11
Age : 41
Dzīvesvieta : Jelgava

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty01.02.12 18:42

Juris rakstīja:
Mans novērojums ir tāds ja stobros ir kompresija un strādā kvēlsveces tad nekādu sildīšanu nevajag sēdies un brauc... Ik rītu vedu sīčus uz skolu un nav problēmu, pēc pirmajiem 2 km sāk nākt siltais gaiss no priekšējās pečkas un jacēnu var pogāt vaļā.... cheers cheers

Mans buss 1.6td iepriekšējās divas ziemas bija vienīgais, kurš pavisam droši leca jebkurā salā. Čoks, kvēlsveces un varēja piedarbināt pat pēc nedēļas stāvēšanas lielajā mīnusā.

Šogad situācija ir mainījusies, jau ap nulli negribīgāk sāka darbināties. Sajūta, ka lec, bet rūc uz 2-3 stobriem, kamēr aiziet visi. Silts bez problēmām. Tagad aukstumā pavisam grūti, pusminūti ar starteri jāgriež līdzi, kamēr pats sāk griezt. =/

Ir kādam idejas, kas varētu būt par vainu?
Kvēlsvecēm iečekoju vai pienāk strāva, tur viss ok. Pašas sveces neskatījos. (Golfam 1.9tdi pāris dienas iepriekš pazuda strāva uzsvecēm)

Juris
Atpakaļ uz augšu Go down
JurisZe

JurisZe


Number of posts : 174
Join date : 22.03.11
Age : 41
Dzīvesvieta : Jelgava

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty01.02.12 18:44

RobertsK rakstīja:
Sveiki dīzelisti!! Kā sokas ar aukstumu un dīzeļmašinu!! Tā kā mans sirmais pirms nonāca pie manis tika vests divas reizes uz lūžņiem ,bet pirms nodošanas punkta pārpirkts , tad nu ar dzinēja nevainību nevaru lielīties. Visam klāt es vel esmu nobraucis 35 000 kopš maija.Garāža pie mājas man vel nav un tuvojoties aukstumam es nolēmu iedarināt motora sildītāju uz 220. Iegādājos ciema veikalā mazāko boilera komplektu ( teni un termoregulatoru), salasiju patrubokus un ņēmu un uzbūveju sildītaju. Ieslēdzu es mazajā lokā pa vidu! Tā kā komlektācija ir bez cirkulācijas sūkņa silšana notiek tā palēnāk un motora bloks viss neizsilst , bet ieslēdzot 1.5h pirms braukšanas patruboks pie galvas ir ap 40 grādu siltumā un pagidām auto palaižas lieliski pie - 20 grādiem.Paralēli esu pieslēdzis lādētāju kurš ieslēdzas kopā ar sildītāju, jo akulomātors arī man tas pats kurš stāvēja virsū ceļa uz tolmetu. Es uzskatu ka nav ko tur lauzt tos dzelžus un šāds aparāt ir jāiekļauj mašīnās ar kurām brauc pa ziemu un nav iespēja turēt siltā garažā. Esam ziemeļu valstī!! rendeer rendeer Very Happy

Labs risinājums. Gribētu redzēt dzīvajā. Cik W sildītājs?
Juris
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty01.02.12 19:20

JurisZe rakstīja:
Juris rakstīja:
Mans novērojums ir tāds ja stobros ir kompresija un strādā kvēlsveces tad nekādu sildīšanu nevajag sēdies un brauc... Ik rītu vedu sīčus uz skolu un nav problēmu, pēc pirmajiem 2 km sāk nākt siltais gaiss no priekšējās pečkas un jacēnu var pogāt vaļā.... cheers cheers

Mans buss 1.6td iepriekšējās divas ziemas bija vienīgais, kurš pavisam droši leca jebkurā salā. Čoks, kvēlsveces un varēja piedarbināt pat pēc nedēļas stāvēšanas lielajā mīnusā.

Šogad situācija ir mainījusies, jau ap nulli negribīgāk sāka darbināties. Sajūta, ka lec, bet rūc uz 2-3 stobriem, kamēr aiziet visi. Silts bez problēmām. Tagad aukstumā pavisam grūti, pusminūti ar starteri jāgriež līdzi, kamēr pats sāk griezt. =/

Ir kādam idejas, kas varētu būt par vainu?
Kvēlsvecēm iečekoju vai pienāk strāva, tur viss ok. Pašas sveces neskatījos. (Golfam 1.9tdi pāris dienas iepriekš pazuda strāva uzsvecēm)

Juris
Izskatās ka nestrādā kāda kvēlsvece.
Mana supersildītājs summējās trīs dažāda izmēra caurules atrastas darbnīcā , 3 stundas virpošana metināsana. 1 diennakts žust krāsa un līme ar kuru pielīmēju kārbu kurā ir elektro pieslēgums, 2 stundas uzstādīšana. + apmēram 20 veikala izdevumi!!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty02.02.12 7:12

Ja auksts dzinējs pēkšņi negrib lekt 99,99% ka kvēlsveces vaina, pat tad ja nepietiekami sildīs kaut viena būs problēmas ar pielaižšanu, it īpaši 1,6D motoriem, 1,9D...T..I tik ļoti neizjūt. Itkā var mērīt pretestību kvēlsvecēm un tad noteikt kura beigta, bet visdrošākā un 100% metode izskrūvē un pie aķa klāt, ja gals aši paliek sarkans var skrūvēt atpakaļ... Parasti nobeidzas visgrūtāk pieejamā svece...Twisted Evil cherry
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty02.02.12 10:51

Es parasti mēru ar spuldzi, jo testeris reizēm var samelot, bet visvienkāršākais ir 60 A ampermetrs kuru ieslēdz pa starpu pienākošajam vadam. Viena kvēlsvece tērē 10A , ja visas darbojas tad 40A ja viena ne tad 30A . Vienkārši un ātri.
Šodien mums te -25 grādi.... es braucu. Izskatās diezgan dīvaini, ka auto tā apsalis, bet brauc. Šorīt daudzi nebrauc. Smile))
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
festers

festers


Number of posts : 335
Join date : 25.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : vecāķi

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty02.02.12 12:43

manējam ziema nepatīk jau no1996 kad viņu atveda no holandes, negrib salā griezt motoru, kad ievelk lec uzreiz?????, un tā katru gadu, būs vasarā jābrauc pie Imanta uz dvēseles pārstādīšanu,
Atpakaļ uz augšu Go down
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty02.02.12 14:04

festers rakstīja:
manējam ziema nepatīk jau no1996 kad viņu atveda no holandes, negrib salā griezt motoru, kad ievelk lec uzreiz?????, un tā katru gadu, būs vasarā jābrauc pie Imanta uz dvēseles pārstādīšanu,
Ja salā negrib giezt:
1. pārbaudi motoram masa vadus (kontakti + klemmes presējuma vietas), ja kāds silst nav kārtīgs kontakts...
2. starteris (bet maz ticams) sausas bukses
3. Nomaini eļļu (sev leju tikai labu sintētiku) uz tādu kas salā nepārvēršas medū... Laughing Laughing
4. Nīkulis aķis rendeer
Atpakaļ uz augšu Go down
festers

festers


Number of posts : 335
Join date : 25.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : vecāķi

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty02.02.12 14:17

man ir pussintētika,
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty02.02.12 18:36

Tie sildītāji nav nekas jauns, zviedrijāļoti plaši izplatīti, pārrāvums tosola trubā, spirāle un sūknis, salonā rozete, 100-150 maksā tas brīnums. Eļļa ir kkāda, aķim 5 gadi, motors 3.0D R6 pus apgrieziena vietā ir divi, bet aķis dzīvo virtuvē Very Happy laba kompresija, normāla eļļa, dzīvas kvēlsveces un labs aķis un problēmu nebūs Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
RP

RP


Number of posts : 26
Join date : 04.01.12
Age : 54
Dzīvesvieta : Rīga

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty02.02.12 18:52

Mans brīnum auto lec no pirmās reizes uz kādiem diviem trijiem cilindreim , bet no otrās reizes viss ir bumbās Smile.
Vienīgais to džeku no kura nopirku vajadzētu pakārt , speciāli jautāju kad jau T3 bij manā īpašumā kādas viņam ir utis ko vajadzētu nomainīt , jo pa tādu cenu nevar gribēt ka auto būtu kā no salona . Eļļu nomainīju jau nojaustdams ka kautkas lāga nevarētu būt , bet ka pie -15 kautkā nesilda vairs krāsniņa kura visu laiku bij strādājusi perfekti un siltums bijis tā ka maz neliksies likās jokaini un tad atnāca šonedēļa . Netiku pat līdz darbam kad sāka dīviani motora temperatūras lampiņa mirgot , bet no siltuma ne smakas . noliku mierā un ar kājiņām uz benzīntanku tipu tapu pēc kautkāda tosola koncentrāta . Atlaida salona krāsniņu līdz darbam tiku veiksmīgi . Darbā vēl paņirgājamies par maniem piedzīvojumiem , dzīsim iekšā noliktavā siltumā lai sasilst . domāts darīts varti vaļā , bet kas tad tas motora temperatūra pekšņi nokrita - atlaida . :-)
Šodien pat nemēģināju pielaidu bendzīnkapsētu lai ir ar ko pārvietoties :-)
Bet tas ka leca bez probļēmām , cepuri nost 22 gadu vecam auto
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.lielipupi.lv
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty03.02.12 8:54

Ar testeri var nomerit šādi; nenemot sveces ara! Atvienojam vadu no sveces un piesledzam testera sarkano vadu, bet melno vadu uz masu, testeri iesledzam uz atzimi 200 OM. Kvelsveces pretestibai jabut ap 1 OM. Raditajs sakuma staiga un nostajas amplituda no 01.22-----00.75 OM. Šāda svece ir OK !
Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty03.02.12 8:57

Kas atteicas par ellu ziemā, tad sintetika ir ideals risinājums !!
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty03.02.12 9:59

Man līdzīgi piedzīvojumi ar nelekšanu. Pagājušoziem, kas ar siltumu neizcēlās, šķīlās uz pusapgriezienu, tagad pirms kādas nedēļas tā negribīgāk sāka un kad atnāca lielais aukstums - vispār atteicās. Pielādēju aķi, pūtu ēteri, iemaucu elektrisko sildītāju, ieliku degvielas šlauku siltā soļarā - nulle reakcijas. Biju arī kaut kādu nekvalitatīvu dīzeli ielējis kreisajā kolonkā. Nomainīju filtriņu, kas bij aizdirsts, iepūtu trubiņā - kaut kas burbuļoja bākā, tā ka galīgi ciet nav, bet vienalga nekas nelec. Tad bračka vakar ar džipu ievilka, ielēju statoila degvielu, pabraukāju - it kā viss normāli, atkal lec no pusapgrieziena, taču šorīt atkal nelec. Griež, bet nešķiļas. Mana teorija - vai nu joprojām tā nekvalitatīvā degviela maisās, vai arī, kas nepatīkamāk - laikam tomēr kvēlsveces jāmaina. Nekādu testeru ar ko pārbaudīt man nav. Šitais auto man ir pirmais dīzelis, tāpēc par kvēlsvecēm man nojēga maza. Tikvien zinu, ka diezgan sarežģīti laikam pašam mainīt. Tur ar kaut kādu noteiktu spēku viņas jāpievelk. Bet kā lai to verķi līdz servisam dabū man arī pagaidām nav ideju. Ja nu vienīgi jāgaida atkusnis.
Atpakaļ uz augšu Go down
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty03.02.12 11:00

Kvēlsveču nomainīšana nav nekāds kosmoss, mazās atslēdziņas un pincete(pēc iespējas garāka) rokā un filozofiska pieeja lietai:"...ja ir pieskrūvēts var atskrūvēt, ja esi veiksmīg atskrūvējis jāvar arī pieskrūvēt..." Laughing Laughing Laughing
Šorīt -27 pieleca uz pirmo, bākā kreisais (dzeltenais) + 10% A95(kā pēc grāmatas), vienīgais stūre,pedāļi un ātrumkloķis pastīvi rendeer , tā ka ar vadāmo sānslīdi līklumos bij prātīgi jākaifo... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty03.02.12 11:13

Juris rakstīja:
Kvēlsveču nomainīšana nav nekāds kosmoss, mazās atslēdziņas un pincete(pēc iespējas garāka) rokā un filozofiska pieeja lietai:"...ja ir pieskrūvēts var atskrūvēt, ja esi veiksmīg atskrūvējis jāvar arī pieskrūvēt..." Laughing Laughing Laughing
Šorīt -27 pieleca uz pirmo, bākā kreisais (dzeltenais) + 10% A95(kā pēc grāmatas), vienīgais stūre,pedāļi un ātrumkloķis pastīvi rendeer , tā ka ar vadāmo sānslīdi līklumos bij prātīgi jākaifo... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Priekš kam pincete? Varbūt kāds var detalizēti apskaidrot kā to nomaiņu dara. It kā vienā vācu lapā bija apraksts, bet tur tas puisis bija uztjūningojis pats savu atslēdziņu, noņēmis ieplūdes kolektoru, bet pēc tam secinājis, ka nafig vispār viņu ņemt nost utt. Daudz ūdens, maz prakstiski pielietojamas info.
Atpakaļ uz augšu Go down
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty03.02.12 13:49

Pincete domāta lai varētu veiksmīgi izķeksēt izskrūvētās kvēlsveces it īpaši tās kuras aiz sūkņa kā arī noder uzgriežņu savākšanai un arī uzlikšanai uz kvēlsveču galiem..., var iztikt bez ja ir īpaši gari pirksti vēlams ar piesūcekņiem galā... Very Happy Very Happy Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty03.02.12 14:25

Magnēts būs labāks risinājums Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty03.02.12 14:51

Lai pārbaudītu kvēlsveces dd.vajag atvienot plāksnīti tik no trim kvēlsvecēm un plāksnīti pacelt uz augšu tad var pārbaudīt katru sveci atsevišķi.var vienkārši ar parastu vadu no aķa plusa uz kvēlsveces galu liekot klāt vadu ja nodzirkste;lo tad vis ok ja nedzirkstelo
tad nau labi.Jā un es parasti neatvienoju to kuru bij vis grūtāk atskrūvēt.Ja nau pincetes tad var iztikt ar 2mm drāti.Uzmauc mazo uzgrieznīti uz drāts vienu galu uzliec kvēlsvecei uz skrūvītes un bīdi uzgriezni tik virsū un ar skrūvgriezi mēģini uzķert vītni.
Cerams ka izdosies. cheers cheers
Atpakaļ uz augšu Go down
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty04.02.12 8:10

vulf rakstīja:
Lai pārbaudītu kvēlsveces dd.vajag atvienot plāksnīti tik no trim kvēlsvecēm un plāksnīti pacelt uz augšu tad var pārbaudīt katru sveci atsevišķi.var vienkārši ar parastu vadu no aķa plusa uz kvēlsveces galu liekot klāt vadu ja nodzirkste;lo tad vis ok ja nedzirkstelo
tad nau labi.Jā un es parasti neatvienoju to kuru bij vis grūtāk atskrūvēt.Ja nau pincetes tad var iztikt ar 2mm drāti.Uzmauc mazo uzgrieznīti uz drāts vienu galu uzliec kvēlsvecei uz skrūvītes un bīdi uzgriezni tik virsū un ar skrūvgriezi mēģini uzķert vītni.
Cerams ka izdosies. cheers cheers

Par to dzirksteli - tas manuprāt nepalīdz gadījumā, ja kvēlsvece kvēlo, teiksim, līdz pusei, kā mēdzot gadīties. Dzirksteļot viņa dzirksteļos, bet soļaru neaizdedzinās. Bāc atceros k'[a sestajam žigulim savulaik sveces divas reizes dienā skrūvēju ārā un sildīju uz gāzes plīts, jo meta eļļu. Dīzelim tā nevar.
Atpakaļ uz augšu Go down
JurisZe

JurisZe


Number of posts : 174
Join date : 22.03.11
Age : 41
Dzīvesvieta : Jelgava

T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty10.02.12 9:03

JurisZe rakstīja:
Juris rakstīja:
Mans novērojums ir tāds ja stobros ir kompresija un strādā kvēlsveces tad nekādu sildīšanu nevajag sēdies un brauc... Ik rītu vedu sīčus uz skolu un nav problēmu, pēc pirmajiem 2 km sāk nākt siltais gaiss no priekšējās pečkas un jacēnu var pogāt vaļā.... cheers cheers

Mans buss 1.6td iepriekšējās divas ziemas bija vienīgais, kurš pavisam droši leca jebkurā salā. Čoks, kvēlsveces un varēja piedarbināt pat pēc nedēļas stāvēšanas lielajā mīnusā.

Šogad situācija ir mainījusies, jau ap nulli negribīgāk sāka darbināties. Sajūta, ka lec, bet rūc uz 2-3 stobriem, kamēr aiziet visi. Silts bez problēmām. Tagad aukstumā pavisam grūti, pusminūti ar starteri jāgriež līdzi, kamēr pats sāk griezt. =/

Ir kādam idejas, kas varētu būt par vainu?
Kvēlsvecēm iečekoju vai pienāk strāva, tur viss ok. Pašas sveces neskatījos. (Golfam 1.9tdi pāris dienas iepriekš pazuda strāva uzsvecēm)

Juris

Vaina bija kvēlsvecēs, trīs no četrām negāja, plus viena ārā skrūvējot izjuka. Kā arī degvielas filtrs bija sasūcis nezināmas izcelsmes lietas no bākas un pirms filtra degvielas trubiņa cieta, sasalusi un veca - sūca garām gaisu.
To visu novēršot - darbinās kā jauns =)

Juris
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





T3, Ziema, dīzelis. Empty
PostTēma: Re: T3, Ziema, dīzelis.   T3, Ziema, dīzelis. Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
T3, Ziema, dīzelis.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Dizela palaisana ziema

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: