Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 nelaime ar spoguļiem

Go down 
2 posters
AutorsZiņojums
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

nelaime ar spoguļiem Empty
PostTēma: nelaime ar spoguļiem   nelaime ar spoguļiem Empty15.12.11 14:16

Tātad šodien galīgi neiet nopirku pa 8ls/gb sfēriskos stiklus domāju nu tik būs bilde- kā tad.! IR IR

Centos uzmanīgi attaisīt tos plastmasus lai izņemtu ieplēsto un veco stiklu - rezultāts : lieka centība rada pārcentību - plastmasi rāmis apkārt saplīsa 3 daļās.
Otram viss ok atnāca vaļā.
Nu ok lipinaju ar kaut kādu hermētiķi melnu kopā un izrādas ka tas mēsls vecs un neko nelipina, bet pirms tam es pirmo salipinaju noliku lai sakalst un uzliku nelielu svaru virsū lai stāv saspiest kopā un nezinu kādēļ tam stiklam nolūza stūris - darbs un materiāls dirsāa.

Tad nu es nolēmu otru salipināt ar citu hermētiķtipa zampu tas tagad stāv un kalst jācer ka tam viss būs kārtībā.

Tādēļ tagad meklēju kreiso (šofera puses) spoguli kurš nav līmēts un nav izbalējis! Ja ir sfēriskie tad paņemtu abus jo otreiz pats šaubos ka līmēšu jo tie spoguļi nav taisni un tur sākas problēmas..
Laikam ja būtu pareizāka līme un rokas neaugtu no dirsas kad jālīmē spoguļi tad viss būtu savādāk.

Meklēju kreiso spoguli samērā ātri jo gribu šomēnes apskati iziet. ceru uz labu cenu ja būs baigi traki tad caur mežu līdz tuvākajam šrotam aizbraukšu tur kādi 2-5gb t2 vajadžetu bū nezinu cik nodoti jau lūžņos tur pat bij viens kuram sanu bīdāmās durvis abās pusēs! Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
JurisZe

JurisZe


Number of posts : 174
Join date : 22.03.11
Age : 41
Dzīvesvieta : Jelgava

nelaime ar spoguļiem Empty
PostTēma: Re: nelaime ar spoguļiem   nelaime ar spoguļiem Empty15.12.11 14:20

kunkuls rakstīja:
Tātad šodien galīgi neiet nopirku pa 8ls/gb sfēriskos stiklus domāju nu tik būs bilde- kā tad.! IR IR

Centos uzmanīgi attaisīt tos plastmasus lai izņemtu ieplēsto un veco stiklu - rezultāts : lieka centība rada pārcentību - plastmasi rāmis apkārt saplīsa 3 daļās.
Otram viss ok atnāca vaļā.
Nu ok lipinaju ar kaut kādu hermētiķi melnu kopā un izrādas ka tas mēsls vecs un neko nelipina, bet pirms tam es pirmo salipinaju noliku lai sakalst un uzliku nelielu svaru virsū lai stāv saspiest kopā un nezinu kādēļ tam stiklam nolūza stūris - darbs un materiāls dirsāa.

Tad nu es nolēmu otru salipināt ar citu hermētiķtipa zampu tas tagad stāv un kalst jācer ka tam viss būs kārtībā.

Tādēļ tagad meklēju kreiso (šofera puses) spoguli kurš nav līmēts un nav izbalējis! Ja ir sfēriskie tad paņemtu abus jo otreiz pats šaubos ka līmēšu jo tie spoguļi nav taisni un tur sākas problēmas..
Laikam ja būtu pareizāka līme un rokas neaugtu no dirsas kad jālīmē spoguļi tad viss būtu savādāk.

Meklēju kreiso spoguli samērā ātri jo gribu šomēnes apskati iziet. ceru uz labu cenu ja būs baigi traki tad caur mežu līdz tuvākajam šrotam aizbraukšu tur kādi 2-5gb t2 vajadžetu bū nezinu cik nodoti jau lūžņos tur pat bij viens kuram sanu bīdāmās durvis abās pusēs! Smile

Varu piedāvāt kreiso, nedaudz varētu būt pabalējis, parastais un cik atceros ar ieplaisājušu oriģinālo plakano stikliņu.
varu rītdien uz Rīgu no Jelgavas paķert (noskrūvēt) līdzi. Stāv uz donora busa. For free.

Kurā šrotā ir tie pieminētie busi?

Juris
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

nelaime ar spoguļiem Empty
PostTēma: 13   nelaime ar spoguļiem Empty15.12.11 14:57

Pats esmu no Jelgavas tādēļ uz rīgu jāved nebūtu.
šrots ir pie prieciņa Romas ielā. tur viņam bij reiz balts tāds ~ pirms gada un vēl citadāki.
Ieplaisajis īsti neder jo tad tāpat jārauj vaļā un jālīmē. Man ir parasts vecs stikls un tas plastmas uz apskati ja neatradīšu tad mošk salīmēšu lai izietu un tad domāšu atkalpar sfērisko.
Vabūt tam donora busam ir kaut kas interesants ko varētu vēl dabūt?!
Ja vari uzmet lūdzu aci vai tas stikls vesels vai ar plaisu.
Atpakaļ uz augšu Go down
kunkuls




Number of posts : 71
Join date : 01.03.11

nelaime ar spoguļiem Empty
PostTēma: Re: nelaime ar spoguļiem   nelaime ar spoguļiem Empty18.12.11 17:34

Paldies Jurim! cheers
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





nelaime ar spoguļiem Empty
PostTēma: Re: nelaime ar spoguļiem   nelaime ar spoguļiem Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
nelaime ar spoguļiem
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: