Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 T3 Serviss!

Go down 
+7
Raitis
JurisZe
Agris
RobertsK
Juris
uldis
AT..
11 posters
AutorsZiņojums
AT..

AT..


Number of posts : 45
Join date : 19.10.11
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga - Carnikava

T3 Serviss! Empty
PostTēma: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty20.10.11 13:17

Kuram servisam var uzticeet sho braucamo Rīgā?
Zinu, ka daudzi to ieraugot vienkarshi pasaka - neremontējam...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.auditime.lv
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty20.10.11 14:55

ko gribi taaisīt?
Atpakaļ uz augšu Go down
AT..

AT..


Number of posts : 45
Join date : 19.10.11
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga - Carnikava

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty20.10.11 15:30

1) Motora lietas
2) piekares lietas

Tādi servisi, kā autofavorīts utt. ņegribīgi aiztiek šamo aparātu Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.auditime.lv
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty20.10.11 17:01

protams neviens servis nenemsies, krameties ar vienu punktu, kur viss ierusejis un prasa laiku, tas nav izdevigi, pie tam ari dalas dazkart nav uz vietas ! Japlano priekslaicigi, ja tas ir bremzes ,tad skaiti naudu- remkomlekti dublu sargi u.tt labak ja pasam ir rokas un laiks ? Ari musu vidu lieli mestari, pasi savam rokam visu dara un var tev lidzet gan ar padomu, gan ar rokam .
Atpakaļ uz augšu Go down
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty20.10.11 17:59

....par motoru no savas pieredzes varu teikt nevajag bakstīties, ja taisi tad taisi pilnu kapitālo un aizmirsti ka vēl kautkas jādara, nekādas tik "gredzenu maiņas" tas ir nenopietni...!!! Prieks nav no lētajiem bet rezultātā tev ir praktiski jauns dzinējs...
Atpakaļ uz augšu Go down
RobertsK

RobertsK


Number of posts : 489
Join date : 21.04.11
Age : 43
Dzīvesvieta : Salacgrīva ir spēks

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty20.10.11 20:20

Uz servisu var dzīt visus tos autiņus kurus pērk līzingā un no salona un var pieslēgt pie datora!! Very Happy Very Happy Very Happy Mūsu modeļus dzen pie meistara , ja gadijumā netiek galā paši!! Kādus topikus uz leju Mārtiņš ir ielicis grāmatu par un ap dzīvi! Ātrumkārbas mums remontē Guntis un pārējo saviem spēkiem. Varu iedot meistaru , kurš strādā pa smuko un zina ko nozīmē šie auto. Skrūvē motorus , metina utt. Cik daudz varēs izdarīt Rīgā to jums jārunā pašiem , bet galvenais darbības epicentris ir ārpus Rīgas. 26490987 Alvis
Pamatā es skrūvēju saviem spēkiem jo tad es zinu kas man kurā vietā ir un kas man būs jāmain.Un ir arī detaļas , kuras nākas būvēt no nullles. Varbūt tas izklausās drusciņ slimi, bet manā garažā atrodas metināmais, galda urbmašīna, lenteszāģis metālam, neliels trubu valcis, virpa , frēze un pacēlājs un vel otrā garažā daži kokapstrādes darbagaldi. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Tā mēs te mīlam savus VW T3!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sttechnics.lv
AT..

AT..


Number of posts : 45
Join date : 19.10.11
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga - Carnikava

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty21.10.11 4:46

Paldies par info...
elementārās lietas jau daru pats, bet visu jau nevaru/nemāku. Garāža diemžēl aizņemta ar citu "vecu" auto, un T3 nemaz tur pa durviem iekshaa netiek dēļ jumta augstuma Sad
Lab - darīšos, un ja būs kas prsāms - prasīšu, tapēc varat sagaidīt stulbus un muļķīgus jautājumus no manis bom

Par to servisu un līzinga auto - nu īsti nepiekritīšu, jo rezultātā jau tā ir, ka mums te apkārt braukā daudz auto, kuru stāvoklis ir vienkārši dramatisks. Pie kompja jau pats var pieslēgt, ja ir tāda iespēja.
Savā T3 cenšos likt VAG detaļas, ja vēl ir pieejamas, jeb labus analogus.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.auditime.lv
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty21.10.11 9:27

Viskaļu ielas gala pirms traktoriem kr. puse ir serviss pagalma stav gaisi zils t3, esmu redzejis, ka tur no musejiem kads remontejas .Viskalu 16 d vai b
Atpakaļ uz augšu Go down
Agris

Agris


Number of posts : 63
Join date : 29.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : Rīga

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty21.10.11 14:50

Stārķu ielā veči ar 5. reizi tomēr galā tiek.
Atpakaļ uz augšu Go down
JurisZe

JurisZe


Number of posts : 174
Join date : 22.03.11
Age : 41
Dzīvesvieta : Jelgava

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty24.10.11 10:37

Labadiena,
Man arī aktuāli palicis šis jautājums par meistariem.

5dien noplīsa starteris (laikam). Negriež un klusums no tās puses. Bija pāris reizes tāds joks, bet ar 5-to reizi parasti griezot viss aizgāja uz tuvākajiem mēnešiem. Pienācis brīdis, kad vairs neaiziet.

Varbūt kāds zin Jelgavas pusē kādu labu meistaru? Ir nepieciešamas arī citiem diviem auto pa brīdim ko pieremontēt, vēl GolfIII un Getz.

Raitis zaļi/oranžo busu pats remontē?

J
Atpakaļ uz augšu Go down
AT..

AT..


Number of posts : 45
Join date : 19.10.11
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga - Carnikava

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty24.10.11 11:30

Par starteri runājot... pats visu laiku vadāju līdz lieku starteri, jo manējam ar to regulāri problēmas, tiesa problēma vairāk ir mana laika trūkums salabot citas lietas, lai starteri nemocītu.

Starteri kā jaunu tev uztaisīs www partinejs lv, kas atrodas pirms Kjekavas. 99% ir nobeidzies ievilcējs, kas pie daudzām startēšanām parasti pārkarst un sadeg. 1% atstāju kontaktgrupai, bet nu diez vai.
Vēl iesaku visu to vietu ap starteri notīrīt, jo par nelekšanas iemeslu var būt arī sliktais kontakts ar motora korpusu.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.auditime.lv
JurisZe

JurisZe


Number of posts : 174
Join date : 22.03.11
Age : 41
Dzīvesvieta : Jelgava

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty24.10.11 11:45

AT.. rakstīja:
Par starteri runājot... pats visu laiku vadāju līdz lieku starteri, jo manējam ar to regulāri problēmas, tiesa problēma vairāk ir mana laika trūkums salabot citas lietas, lai starteri nemocītu.

Starteri kā jaunu tev uztaisīs www partinejs lv, kas atrodas pirms Kjekavas. 99% ir nobeidzies ievilcējs, kas pie daudzām startēšanām parasti pārkarst un sadeg. 1% atstāju kontaktgrupai, bet nu diez vai.
Vēl iesaku visu to vietu ap starteri notīrīt, jo par nelekšanas iemeslu var būt arī sliktais kontakts ar motora korpusu.

Paldies par info.

Starteris vispār negriež, klusums kā Ziemassvetkos no tās puses.

J
Atpakaļ uz augšu Go down
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty24.10.11 15:24

Citēt :
Raitis zaļi/oranžo busu pats remontē?

Esmu students un Jelgavā tikai mācos, dzīvoju Gulbenes, Alūksnes pusē.

Šo to pats, šo to vietējais mehāniķis.
Atpakaļ uz augšu Go down
JurisZe

JurisZe


Number of posts : 174
Join date : 22.03.11
Age : 41
Dzīvesvieta : Jelgava

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty24.10.11 17:02

Raitis rakstīja:
Citēt :
Raitis zaļi/oranžo busu pats remontē?

Esmu students un Jelgavā tikai mācos, dzīvoju Gulbenes, Alūksnes pusē.

Šo to pats, šo to vietējais mehāniķis.

Varbūt vietējais mehāniķis varētu vēl kādu busu apskatīt?

J
Atpakaļ uz augšu Go down
Raitis

Raitis


Number of posts : 190
Join date : 10.09.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Zeltiņi

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty24.10.11 20:16

Citēt :
Raitis rakstīja:
Citēt:
Raitis zaļi/oranžo busu pats remontē?


Esmu students un Jelgavā tikai mācos, dzīvoju Gulbenes, Alūksnes pusē.

Šo to pats, šo to vietējais mehāniķis.


Varbūt vietējais mehāniķis varētu vēl kādu busu apskatīt?

Vietējais domāju Rankā! 200 km radiusā noteikti atradīsies vēl kāds. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
AT..

AT..


Number of posts : 45
Join date : 19.10.11
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga - Carnikava

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty13.12.11 9:13

Tā.. šodienas laikā jāatrod kāds uzticams cilvēks, kurš varētu apčubināt manu T3. Reāli dotajā brīdī esmu katastrofālā laika trūkumā un pats neko sadarīt nevaru.
Tā kā buss diezgan daudz stāv, tad nu ir parādījušās lietas, kuras agrāk nebija redzamas, bet nu TA salika čupiņu ar 2-niekiem.

Ja kāds var šo te visu listi sataisīt - lūdzu dodiet ziņu kad, kur un par cik $$.
1) Noregulēt tuvo gaismu lukturus (rāda pa zemu)
2) Motortelpas iekšējie spārni - tur kautkādi mistiski caurumi abās pusēs. Jaaizmetina. Tas pats pie šofera krēsla. Caurumi 2-latnieka izmērā.
3) Aizmugurējam amortizatoram apakšējās bukses aizlidojušas - jāuzliek.
4) Dīzeļa noplūde - izskatās, ka ir caura kāda trubiņa un arī pie degvielas sūkņa pil. Blīve vai kas vairāk - nezinu - jāskatās.
5) Vārstu vāka blīvi nenāktu pa sliktu nomainīt
6) Kartera vāka blīvi nebūtu pa sliktu nomainīt. Pats kartera vāks ar aizmetinātu skrūvi eļļas nolaišanai, ja kādam ir vāks ar nesačakarētu to skrūvi - labprāt uzliktu veselu.
7) itkā eļļas noplūde no kārbas. Nu tur jāskatās, jo slapja apakša bija, neko īsti tur nesapratu - viss slapjš un netīrs.
Cool noregulēt ātrumu pārslēga slēdzējmehānismu - neliekas precīzi robos.
9) jānomaina ūdenssūknis un pie viena ģeneratora/ūdenssīkņa siksna.
10) ja kāds visu šito apņemas sadarīt - varētu pei viena arī zobsiksnu nomainīt, jo neatceros kad tā tika mainīta. Sen.
11) šofera ritenis - izskatās, ka bremzes ķīlējas. Jāizjauc un jāapskata, kas tur vainas.

Motors 1.6 D - CS kods.
Bukses, blīves sagādāšu


Pēdējo reizi labojis AT.. 13.12.11 9:46; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.auditime.lv
festers

festers


Number of posts : 335
Join date : 25.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : vecāķi

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty13.12.11 9:18

es cik varu saviem spēkiem visu daru, maz tādu cilvēku kam var uzticēt t3, visi parasti gudri dir.... bet ka atved uz servisu tad sataisa zilus brīnumus, palīdzību prasu tikai zināmiem spečukiem
Atpakaļ uz augšu Go down
AT..

AT..


Number of posts : 45
Join date : 19.10.11
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga - Carnikava

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty13.12.11 9:43

Tā jau ir - pats jau ar elementārās lietas sadaru, bet dotajā brīdī galīgi laika naff...un nav metināmā aparāta Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.auditime.lv
Reinis 78

Reinis 78


Number of posts : 183
Join date : 12.04.11

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty13.12.11 13:00

Pēdējo reizi vedu uz "BBS Autocentrs" autoservisā Tallinas ielā 4. Tur nerauc degunu, ka ar pavecāku mašīnu esi atbraucis un ir viens meistars, kuram pašam bijis T3. Es negribu sacīt, ka viņš ir baigais zeltaroka un guru, jo tikai vienreiz pie viņa esmu remontējies, bet viņš vismaz zina kur kas atrodas. Ja izvēlies šo variantu, tad ieraksti vērtējumu, vai vērts vēl pie viņa iegriezties. Man tas vienkārši tuvu darbam, tāpēc izvēlējos.

Bet vispār sabiedēji. Man šonedēļ arī štuks iet uz skati un ja par eļļas noplūdi un neprecīziem ātrumiem liek divniekus... un caurums aizmugurējā arkā man arī ir
Atpakaļ uz augšu Go down
AT..

AT..


Number of posts : 45
Join date : 19.10.11
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga - Carnikava

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty13.12.11 13:19

Caurums manējam nav arkā, bet gan no apakšas skatoties blakus akumulatoram (un identiski ourā pusē). No augšpuses vispār to vietu neredz. Principā tā ir vieta, kur itkā aizmugures spārns turās.

TA kadrs bija kautkāds kompleksainais, jo likās, ka grib, lai tas auto būtu būtu 2011. gada T5, nevis 1987.gada T3.
kapēc tā spriežu - tapēc, ka so auto nopirku praktiski nebraucamu. Savedu kārtībā ritošo un viss. Tā kā šis nav ikdienas auto, braucu reti, tad gadi 5 pilnīgi neko neesmu mainījis (nu izņemot eļļu ujn filtrus) un defekti, kas nākuši klāt no sākotnējiem defektiem ir tikai un vienīgi iepriekšminētie caurumi aizmugurē un amortizatora bukse. Pārējie visi defekti (punķains motors, lukturi utt.) bija arī 5 gadus atpakaļ. Skatē vienmēr bija 1, jo nekas traģisks tur nav, bet ja grib piesieties - var jau atrast oi oi oi, ja vien nav svaigi pārkrāsots ar hromētām motora detaļām utt.
Visvairāk mani nošokēja lukturi - tie nav aiztikti un nekad nav bijuši par zemu, bet tagad esot pavisam nekorekti. Tur pats no sevis nekas izregulēties nevar, pei tam kopš iepriekšējās skates ir nobraukti ne vairāk kā 1500 km.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.auditime.lv
JurisZe

JurisZe


Number of posts : 174
Join date : 22.03.11
Age : 41
Dzīvesvieta : Jelgava

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty13.12.11 13:20

No nesenās pieredzes Jelgavas pusē varu ieteikt noteikti nedoties uz OS Serviss, kas Ozolniekos Saules ielā - 2 un uzticība neradās arī "Anru Motors" SIA autoserviss - veikals, kas Garozas iela 15A, Jelgava.

Pirmie labie pieredzes soļi ir Jelgavā ar Auto - Remonts AS
Dobeles 47, Jelgava, parastais: 63022455
Esmu saņēmis labas atsauksmes un ar sīkumiem bijis pie viņiem. Kaut kad tuvākajā mēnesī vedīšu getzu apkopē uz turieni. Tad būs labāks priekšstats.

Juris

Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty13.12.11 16:49

Viss it kā pa sīkumiem. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Žēl ka man nau kārīgas garažas,es notāddiem darbiem
nebīstosun ar to laiku ar tā ir kā ir.Krievi gāžas virsū ar saviem motoriem,bet nau man telpas kur darboties.
Par kartera skrūvi un kā nomainīt eļļu jau rakstīju. santa santa santa
Atpakaļ uz augšu Go down
maris

maris


Number of posts : 404
Join date : 01.10.10
Dzīvesvieta : Valmiera

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty13.12.11 18:16

vulf rakstīja:
Viss it kā pa sīkumiem. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Žēl ka man nau kārīgas garažas,es notāddiem darbiem
nebīstosun ar to laiku ar tā ir kā ir.Krievi gāžas virsū ar saviem motoriem,bet nau man telpas kur darboties.
Par kartera skrūvi un kā nomainīt eļļu jau rakstīju. santa santa santa

Ja jau krievi Tevi gāž gar zemi Surprised tad man laikam nav nekādas izredzes tikt pie motora? Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty13.12.11 18:54

Motoru salikt jau var bet ar to ielikšanu ziemā un uz ielas tā ir kā ir. clown clown clown
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





T3 Serviss! Empty
PostTēma: Re: T3 Serviss!   T3 Serviss! Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
T3 Serviss!
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Help! Kur satasīt busu?

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Tehniska rakstura diskusijas-
Pāriet uz: