Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

  jauni bremžu kluči -86gadam.5 eur komplekts

Go down 
2 posters
AutorsZiņojums
..........




Number of posts : 75
Join date : 28.01.17

 jauni bremžu kluči -86gadam.5 eur komplekts Empty
PostTēma: jauni bremžu kluči -86gadam.5 eur komplekts    jauni bremžu kluči -86gadam.5 eur komplekts Empty09.11.20 15:31

varbūt kādam noder t3 bremžu kluči vecākajiem par 86 gadu t3 busiem .Internetā atradu ,ka derot ar t2 busiem.Kluči ir kvadrātainie 76x70 mm ar diviem caurumiem augša.Ir 2 komplekti pa 5 eur komplekts(4 gb).Pirku no bankrotējuša veikala,bet izrādās ,ka nav tādi kā man vajadzēja.Var mainīt pret kādiem dzelžiem no 1.6 d motora labu kloķeni kura nav slīpēta,klaņiem,dzinēja bloku vai ko citu .Kluči ir jauni protams.Muļķīgos asprāšus lūdzu neatsaukties.Zinu,zinu daudziem no jums ir nenormāli jaudīgi motori salikti un mana interese par 1.6d var izraisīt histēriskus smieklus.Tās pasakas lūdzu paturiet pie sevis.Nav steidzami,ja kāds brauc kādreiz uz Jēkabpils pusi un ir interese mazliet ietaupīt T 24950534
Atpakaļ uz augšu Go down
festers

festers


Number of posts : 335
Join date : 25.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : vecāķi

 jauni bremžu kluči -86gadam.5 eur komplekts Empty
PostTēma: Re: jauni bremžu kluči -86gadam.5 eur komplekts    jauni bremžu kluči -86gadam.5 eur komplekts Empty09.11.20 18:04

Man ir vecā hadene, noderētu!
Atpakaļ uz augšu Go down
..........




Number of posts : 75
Join date : 28.01.17

 jauni bremžu kluči -86gadam.5 eur komplekts Empty
PostTēma: Re: jauni bremžu kluči -86gadam.5 eur komplekts    jauni bremžu kluči -86gadam.5 eur komplekts Empty11.11.20 7:25

ja tev kaut kas ir no 1.6 d dzinēja,kaut laba sadales vārpsta vai labi lietoti orginālie Wv audi vārsti vai kloķene neslīpēta vai vienalga kāda daļa varu iemainīt.Šitie kluči man tāpat neder. Ir doma no daļām salikt rezerves motoru.Varbūt ir dīzeļa forsunku letoti smidzinātāji veco laiku?.Kīniešu nopirku pa 10 eur gb.Pienācās vienkārši izmest jo es WC labāk smidzinu nekā viņu smidzinātāji.Uz kluču iepakojuma cena ir 12,81 eur.Atdodu abus komplektus.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





 jauni bremžu kluči -86gadam.5 eur komplekts Empty
PostTēma: Re: jauni bremžu kluči -86gadam.5 eur komplekts    jauni bremžu kluči -86gadam.5 eur komplekts Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
jauni bremžu kluči -86gadam.5 eur komplekts
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Pirkt, pārdot, mainīt-
Pāriet uz: