Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu

Go down 
+3
fiksais
festers
Imants
7 posters
AutorsZiņojums
..........




Number of posts : 75
Join date : 28.01.17

pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty13.03.19 10:53

Pērku labu 1.6 dīzeļa dzinēja galvu tādu kura iet ar šaibām nevis ar kompensātoriem.20561458 Jēkabpils
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: Re: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty13.03.19 21:15

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid :affraid:Es arī sajuku prātā. bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Atpakaļ uz augšu Go down
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: Re: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty13.03.19 21:21

Tādu sūdu redzēju pie Arvja.METĀLOS'. cherry
Atpakaļ uz augšu Go down
..........




Number of posts : 75
Join date : 28.01.17

pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: Re: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty14.03.19 8:07

tavs humors ne vienmēr vietā,ja neko jēdzīgu pateikt nevari būtu labāk tad paklusēt.Liela daļa jūs forumā esat baigie retro busu fani ,bet kad runa par retro rezerves daļu tad ņirdz vai zviedz un viss citam ir sūds.Tāds iespaids ,ka pārējiem visiem ferrari dzinēji busos un visiem busiem lakoti sāni spīd.Atvainojos visiem ,ka man tāds dzinējs,bet ja kāds fans gadās kura godu tomēr nēsmu aizskāris un šāda dzinēja galva mētājas lūžņu kaudzē jo busā porše dzinējs pēc kap remonta tad lūdzu dot ziņu .Samaksāšu vairāk par lūžņu cenu.Esmu ar mieru pirkt pat 2 galvas lai jums būtu jautrāk.Stāstīt par super tjūningu ar 1.9 dzinējiem un čipiem man nevajag,tas viss ir dzirdēts un man nav vajadzīgs.Viss kā ir mani apmierina.Ja kādam interesē mana dzinēja galvai forsunkas vītne beigta,tas lai jūs zinātu un iztiktu bez asprātībām.
Atpakaļ uz augšu Go down
festers

festers


Number of posts : 335
Join date : 25.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : vecāķi

pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: Re: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty14.03.19 9:04

Feisbukà, auto grupàs pa retam kautkas uzpeld, iemet tur!
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: Re: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty14.03.19 10:42

Atpakaļ uz augšu Go down
..........




Number of posts : 75
Join date : 28.01.17

pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: Re: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty06.04.19 10:38

vēl arvien meklēju,bija solītāji,bet pazuda ar visām fotogrāfijām,cits atkal lielīja,bet sū.... tikai lūžņos ejošs izrādijās,varu ņemt ari visu dzinēju,pērku tikai dēļ galvas,cenu varu pacelt,tikai lūdzu ar auksto svarku ielīmētiem gabaliem forsunkas ligzdā lūdzu nepiedāvāt,tādi bij ne viens vien.
Atpakaļ uz augšu Go down
..........




Number of posts : 75
Join date : 28.01.17

pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: Re: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty06.04.19 10:51

Jā vēl kas,nav jēgas mani mēģināt apmānīt, nekas nesanāks,diemžēl tāds bij viens busu fans no jūsu vidus.Kurš neteikšu,bet viens otrs rezerves daļu pircēju ķer uz muļķi.Uz jautājumiem neatbild,bet kad aizbrauc apskatīt uz vietas top skaidrs kāpēc tā darija.Tā nav pirmā reize.Ja cilvēks izvairās atbildēt uz dotajiem jautājumiem par lietotas daļas kvalitāti un defektiem ir iespēja lieki nobraukt daudzus kilometrus,ņemat to vērā .Bēdīgi
Atpakaļ uz augšu Go down
motoplate

motoplate


Number of posts : 262
Join date : 17.06.16

pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: Re: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty07.04.19 19:10

dīzelists rakstīja:
Jā vēl kas,nav jēgas mani mēģināt apmānīt, nekas nesanāks,diemžēl tāds bij viens  busu  fans no jūsu vidus.Kurš neteikšu,bet viens otrs  rezerves daļu pircēju ķer uz muļķi.Uz jautājumiem neatbild,bet kad aizbrauc apskatīt uz vietas  top skaidrs kāpēc tā darija.Tā nav pirmā reize.Ja cilvēks izvairās atbildēt uz dotajiem jautājumiem par lietotas daļas kvalitāti un defektiem ir iespēja lieki nobraukt daudzus kilometrus,ņemat to vērā .Bēdīgi

Vajag bietē iedot!!! Man ar vēl vienam targašam ir ka atdodams...
Atpakaļ uz augšu Go down
..........




Number of posts : 75
Join date : 28.01.17

pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: Re: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty08.04.19 8:08

nopirkts ir,liekas normāls pagaidām,kad izjauks tad redzēs
Atpakaļ uz augšu Go down
festers

festers


Number of posts : 335
Join date : 25.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : vecāķi

pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: Re: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty08.04.19 17:29

Tàpèc es 4-d- galvas aizlaidu lùžños, lai miers uz zemes un cilvèkiem labs pràts!!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
..........




Number of posts : 75
Join date : 28.01.17

pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: Re: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty09.04.19 17:09

labu galvu starp tik vecām ir ļoti maz,es kādas 10 nopētiju un tikai 1 bij jēdzīga,standartā visām kuras izbrāķēju izlauztas ligzdas forsunkām bij vai nu gabals atlauzts vai plaisa,bij unikums kuram visas 4 ligzdas bij ar plaisām,bet pierādīt mēģināja pārdevējs ,ka galva laba ar putām uz lūpām,laikam glups galīgi esu jo to labumu nesapratu,šroti vispār lohotrons.Nesaprotu kā tiek galā ar mašīnām tie kuri eļļu servisos maina,laikam tur visu atstāj ari pēdējās bikses.Starp busu faniem hitrožopo ari pietiek,nebiju domājis,ka to tik daudz,bet pārliecinājos un ne pirmo reizi,domāju agrāk ,ka tie tik servisos un šrotos strādā
Atpakaļ uz augšu Go down
festers

festers


Number of posts : 335
Join date : 25.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : vecāķi

pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: Re: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty09.04.19 17:43

Protams, visas ir jau 3 mùżus nokalpojuśas, kas tur var bùt!!!tikai nigriem!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
..........




Number of posts : 75
Join date : 28.01.17

pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: Re: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty15.04.19 13:00

Āfrikā tikai ar vudu burvestību tie kustas jo domāju viņiem pofig forsunku ligzdas izlauztas vai ne un eļļa ir tur kur jābūt vai nav
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: Re: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty15.04.19 13:22

dīzelists rakstīja:
labu galvu starp tik vecām ir ļoti maz,es kādas 10 nopētiju un tikai 1 bij jēdzīga,standartā visām kuras izbrāķēju izlauztas ligzdas forsunkām  bij vai nu gabals atlauzts vai plaisa,bij unikums kuram visas 4 ligzdas bij ar plaisām,bet pierādīt mēģināja pārdevējs  ,ka galva laba ar putām uz lūpām,laikam glups galīgi esu jo to labumu nesapratu,šroti vispār lohotrons.Nesaprotu kā tiek galā ar mašīnām tie kuri eļļu servisos maina,laikam tur visu atstāj ari pēdējās bikses.Starp busu faniem hitrožopo ari pietiek,nebiju domājis,ka to tik daudz,bet pārliecinājos un ne pirmo reizi,domāju agrāk ,ka tie tik servisos un šrotos strādā
Draugs, es Jūs nesaprotu??? Ja vajag atdzīvināt motoru, tad galva ar kompensātoriem ir OK, ja vēlme atdzīvināt original, tad kurš līdīs iekšā, skatīties galvas koplektāciju??? šoreiz nav svarīga kleita, bet māte un meita...
Lai veicas projekta īstenošanā.
Atpakaļ uz augšu Go down
eto




Number of posts : 8
Join date : 12.10.17

pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: Re: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty15.04.19 17:24

dīzelists rakstīja:
Jā vēl kas,nav jēgas mani mēģināt apmānīt, nekas nesanāks,diemžēl tāds bij viens  busu  fans no jūsu vidus.Kurš neteikšu,bet viens otrs  rezerves daļu pircēju ķer uz muļķi.Uz jautājumiem neatbild,bet kad aizbrauc apskatīt uz vietas  top skaidrs kāpēc tā darija.Tā nav pirmā reize.Ja cilvēks izvairās atbildēt uz dotajiem jautājumiem par lietotas daļas kvalitāti un defektiem ir iespēja lieki nobraukt daudzus kilometrus,ņemat to vērā .Bēdīgi

O bļa.

Neviens neko nemēģināja apmānīt. Par dzinēju stāstīju ko zināju. Nemaz to dzinēju negribēju pārdot, gribēju izpalīdzēt, lai tiec pie galvas, kuru meklē, sarunāju cilvēku, lai atrāda utt, kamēr pats projām, bet tu atbrauc izjauc un sadirs. Ja nepatika, nahuj tu to sprauslas remontvietu lauzi? Buss man bija ejoš, bet pēc Tevis bija jāremontē. Pats telefonu necel, bet forumā raudi.

Par dzinēju runājot. Man pašam problēmas personīgi nav bijušas jau 70-80k km ceļojot, tātad līmējis bija iepriekšējais saimnieks, kas iespējams ir visi 100k+ vēsturi atpakaļ.
Atpakaļ uz augšu Go down
Aigars

Aigars


Number of posts : 25
Join date : 19.04.11

pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: Re: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty16.04.19 20:19

Atpakaļ uz augšu Go down
..........




Number of posts : 75
Join date : 28.01.17

pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: Re: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty03.05.19 19:02

labi ka paskatījos,piedod eto .BET LIGZDA FORSUNKAI BIJ AIZLĪMĒTA AR PAMATĪGU AUKSTĀS SVARKAS PĻECKU,LAUZTS TUR NEBIJ NEKAS,PIETIKA PAŠĶIEBT AR SKRULGRIEZNI UN ATLECA TĀ LĪMES PANKŪKA,ES TEV TIEŠI UZDEVU PRIVĀTAJĀ ZIŅĀ JAUTĀJUMU VAI NAV SAJĀTAS FORSUNKU LIGZDAS UN PRASĪJU LAI NOBILDĒ,BET ATNĀCA 2 REIZES FOTO AR 1M ATTĀLUMĀ VIZUĀLI NOBILDĒTU DZINĒJU.ATBILDES UZ ŠO JAUTĀJUMU NEBIJ,TAD TEICI ,KA BRAUC UZ ZVIEDRIJU UN PATEICI LAI AR BRĀLI TAVU VISU RUNĀJU.NU LABI DOMĀJU CILVĒKAM NAV LAIKA ATBILDĒT,BIJ RUNA KA PĒRKU VISU DZINĒJU PAR 150 EUR KAUT TIK GALVA VAJADZĪGA,ATBRAUCU NOŅEMU GALVU JA LABA SAMAKSĀJU 150 EUR KĀ PAR VISU DZINĒJU,BET ,JA SLIKTA NEŅEMU.ATBRAUCU TAVAM BRĀLIM PRASU VAI GALVA LABA,JO PATS TEICI ,KA ESI ŅĒMIS NOST UN TUR VISS OK BIJ,ŠIS NEKO NEZIN SAKA,KA NEATCERAS ,KA TU BŪTU ŠIM GALVU NOST ŅĒMIS.iEDARBINĀJA JĀ VISS IET SĀKĀM SKRULVĒT VĀKU NOST LAI GALVU DABŪTU NOST UN TE SKATOS PAMATĪGA PĻECKA TAKĀ PLASTILĪNS PIE PAŠAS GALĒJĀS FORSUNKAS PAMATNES UZLĪMĒTS 3X4 CM APM,TAVS TĒVS BIJ KLĀT UN BRĀLIS,PAŅĒMĀM SKRULGRIEZNI TO PAČAKARĒJU LAI SAPRASTU ,KAS TUR IR,TĀ PĻECKA ATLECA UZREIZ NOST UN IZRĀDĀS TUR ALUMĪNIJA GABALS PAMATĪGS IZLAUZTS,TO KA NEZINĀJI MAZ TICAMS JO PATS NODARBOJIES AR AUTO REMONTU UN TEICI ,KA PĀRIS GADU TAS BUSS IR TEV,TIKLĪDZ TAS GABALS IZLŪZA TAVS TĒVS UN BRĀLIS KAUT KUR PAZUDA JO PALAMĀJOS UN TEICU ,KA TEV TO PRASĪJU ,PALIKU VIENS SAKRAVĀJU SAVAS MANTAS UN BRAUCU PROM.VIENĪGAIS ,KAS BIJ IZDARĪTS ATSKRULVĒTAS VĀKA SKRULVES,VĀKS BIJ PIELIPIS IESPĒJAMS LĪMĒTS AR SILIKONU JO DABŪT NOST TO NEVARĒJA.tĀKA NELEJ SAKU KĀ BIJ.TO ,KA UZ JAUTĀJUMU PAR IZLAUZTO LIGZDU NEVARĒJI ATBILDĒT ARI MAZ TICAMS JO TIRGOJI DAĻAS UZ TO MOMENTU NO BUSA ŠEIT FORUMĀ UN BIJ RAKSTĪTS LAI RAKSTA TEV PRIVĀTI,VOT TĀ DRAUGS.ZVANU TAVU NEMANIJU NE VIENMĒR NĒSĀJU TELEFONU LĪDZ JO TAS PRAKTISKI NAV MAN VAJADZĪGS UZ ŠO MOMENTU,JA BŪTU INTENSĪVI MAN ZVANIJIS BŪTU REDZĒJIS JO TAS MANĀ ISTABĀ VISU LAIKU MĒTĀJAS.RAKSTI ATBILDĒŠU,JA MELOJU SAKI KONKRĒTI PAR KO MELOJU ?
Atpakaļ uz augšu Go down
..........




Number of posts : 75
Join date : 28.01.17

pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: Re: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty03.05.19 19:10

ETO PASAKI KONKRĒTI KO TU REMONTĒJI PĒC MANIS BUSAM?BET KONKRĒTI TIEŠI KO BEZ APLINKIEM,LĪMI IELĪMĒJI LAI FORSUNKAS VĪTNE NESPĪDĒTU?TAVS TĒVS SPĪDINĀJA VĒL MAN AR LUKTURĪTI LAI ES REDZĒTU LABĀK KAD ES AR SKRULGRIEZNI TUR ČAMDIJU UN KAD TAS GABALS LĪMES ATLECA VĒL NOTEICA.....ĪSI BIJ TIE PRIEKI.PIEDODIET ,BET JŪS KUNGS ESAT VIENS VILTĪGS FRUKTS !!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty
PostTēma: Re: pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu   pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
pērku 1.6 dīzeļa dzinēja galvu
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» pērku 1.6 dīzeļa dzinēja bloku
» pērku 1.6 d dzinēja vārstus 105 mm komplektu
» Pērku dīzeļa starteri.
» pērku 1.6 labu dīzeļa dzinēju
» 1.9 tdi dzinēja daļas

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Pirkt, pārdot, mainīt-
Pāriet uz: