Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Meklēju priekšējos sēdekļus

Go down 
+4
Juris
tempra
uldis
Abrez999
8 posters
AutorsZiņojums
Abrez999

Abrez999


Number of posts : 15
Join date : 13.05.15
Dzīvesvieta : Rīga/Amsterdama

Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty27.06.18 14:52

Apskatē izdomāja pēc daudziem gadiem piesieties, ka priekšējie krēsli nedrīkst būt metināti uz sliedes un jāmeklē orģinālie. ielika 2. Līdz ar to meklēju priekšējos ko uzslidināt virsū kaut vai tikai uz apskati.


Atpakaļ uz augšu Go down
uldis

uldis


Number of posts : 729
Join date : 27.08.10
Age : 56
Dzīvesvieta : Rīga, Valdlauči

Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Re: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty27.06.18 15:28

idioti, neko teikt !!!
Atpakaļ uz augšu Go down
tempra

tempra


Number of posts : 141
Join date : 26.07.11
Dzīvesvieta : Latvija

Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Re: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty27.06.18 18:50

Kurā vietā neiesim skati!?
Atpakaļ uz augšu Go down
Juris

Juris


Number of posts : 310
Join date : 28.07.11
Dzīvesvieta : Valdemārpils

Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Re: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty28.06.18 6:14

Talsos tas pats... Shocked
Atpakaļ uz augšu Go down
Abrez999

Abrez999


Number of posts : 15
Join date : 13.05.15
Dzīvesvieta : Rīga/Amsterdama

Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Re: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty29.06.18 18:43

Nu Rīgas CSDD.Nu viņam uzpilēja nedaudz dīzelītis no bākas un tad izdomāja izdrāzt par visu ko var atrast. Par nelaimi viņam viņš neko daudz nevarēja atrast par ko piepisties, tapēc ielika par iepriekšminētajiem beņķiem 2, tad vēl pateica, ka viņam nepatīk kur atrodas aizmugurējie beņķi (Laigan man viņi ir uz orģinālās sliedes- oģinālajā vietā tapēc par to punktu esmu nedaudz apmulsis- nākamreiz pateikšu ka esmu pārlicis- par šo arī 2. vēl viņš nav varējis salasīt šasijas nr līdz ar to man jābrauc uz nummuru salīdzināšanu par ko ar 2 un tad vēl viņam nepatīk ka bāka tek kad pilnu pieleju < šo punktu es vismaz vēl saprotu. Nu tā izdrāza mani.
Atpakaļ uz augšu Go down
festers

festers


Number of posts : 335
Join date : 25.08.10
Age : 44
Dzīvesvieta : vecāķi

Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Re: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty30.06.18 3:46

Es nupat ar diviem vieniniekiem izgàju cheers
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Re: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty30.06.18 5:22

Neuztraucies, daudzi mūsējie uz TA maina vai ņem nost-stūri, lukturus, "ķenguru", sēdekļus. Es piemēram mainu izpūtēju...
Atpakaļ uz augšu Go down
tempra

tempra


Number of posts : 141
Join date : 26.07.11
Dzīvesvieta : Latvija

Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Re: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty30.06.18 5:27

Super! Es Bauskā gāju-čalis daudzcaizrādija-tik pat acīmredzot novērtēja ieguldīto!
festers rakstīja:
Es nupat ar diviem vieniniekiem izgàju cheers
Atpakaļ uz augšu Go down
tempra

tempra


Number of posts : 141
Join date : 26.07.11
Dzīvesvieta : Latvija

Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Re: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty30.06.18 5:30

Kadēļ izpūtējs jāmaina!? Kas tev stāv virsū?
Redzēju vienam leitim bij uz gaisinieka sporta melnais domā ar būtu jānaina!? Jo rdz neatbilst oriģinālam vai kā?
fiksais rakstīja:
Neuztraucies, daudzi mūsējie uz TA maina vai ņem nost-stūri, lukturus, "ķenguru", sēdekļus. Es piemēram mainu izpūtēju...
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Re: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty30.06.18 5:34

tempra rakstīja:
Kadēļ izpūtējs jāmaina!? Kas tev stāv virsū?
Redzēju vienam leitim bij uz gaisinieka sporta melnais domā ar būtu jānaina!? Jo rdz neatbilst oriģinālam vai kā?
fiksais rakstīja:
Neuztraucies, daudzi mūsējie uz TA maina vai ņem nost-stūri, lukturus, "ķenguru", sēdekļus. Es piemēram mainu izpūtēju...
apskaties bildēs - mans baltais gulbītis, tur var redzēt, ka izpūtējs ir sānā, uz TA lieku oriģinālo aizmugurē.
Atpakaļ uz augšu Go down
tempra

tempra


Number of posts : 141
Join date : 26.07.11
Dzīvesvieta : Latvija

Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Re: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty30.06.18 5:44

Oukēj Cool visu cieņu???? kurš varētu manuzaļo šitā izģērbt un uzgodīt pa ziemas mēnešiem un pa cik naudām!?
fiksais rakstīja:
tempra rakstīja:
Kadēļ izpūtējs jāmaina!? Kas tev stāv virsū?
Redzēju vienam leitim bij uz gaisinieka sporta melnais domā ar būtu jānaina!? Jo rdz neatbilst oriģinālam vai kā?
fiksais rakstīja:
Neuztraucies, daudzi mūsējie uz TA maina vai ņem nost-stūri, lukturus, "ķenguru", sēdekļus. Es piemēram mainu izpūtēju...
apskaties bildēs - mans baltais gulbītis, tur var redzēt, ka izpūtējs ir sānā, uz TA lieku oriģinālo aizmugurē.
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Re: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty30.06.18 5:56

Es abus busus (mans pelēcītis un baltais gulbītis) pats taisīju un krāsoju...
Uztaisi savu topiku, izstāsti visas nianses (kas jādara, kur atrodies un cik naudiņas gatavs maksāt...), vēlams foto un ceri, ka kāds tevi sazvanīs ar piedāvājumu. Šeit vairs neapspriežam savas problēmas, jo čalis šeit meklē priekšējos sēdekļus...
Atpakaļ uz augšu Go down
tempra

tempra


Number of posts : 141
Join date : 26.07.11
Dzīvesvieta : Latvija

Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Re: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty30.06.18 19:38

Ha! Atradu! Palūko ss.com pie rezerves daļas - vw transporter!!! Pieklājīgi beņķi likās vienā busā!


Abrez999 rakstīja:
Apskatē izdomāja pēc daudziem gadiem piesieties, ka priekšējie krēsli nedrīkst būt metināti uz sliedes un jāmeklē orģinālie. ielika 2. Līdz ar to meklēju priekšējos ko uzslidināt virsū kaut vai tikai uz apskati.


Atpakaļ uz augšu Go down
abez




Number of posts : 753
Join date : 30.08.10
Age : 46
Dzīvesvieta : Ventspils

Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Re: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty01.07.18 8:00

Man ir Multivan priekšējie krēsli.
Varu piedāvāt.

Meklēju priekšējos sēdekļus  2017-10-19-11-21-50.sized
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.ventspilsavize.lv
Imants
Admin
Imants


Number of posts : 776
Join date : 27.08.10
Age : 60
Dzīvesvieta : jekabpils

Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Re: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty01.07.18 19:16

Vāģim kas ir vecāka par 20 G.pieļaujas sēdekļu nomaiņa.Tiem ir jābūt pieskrūvetiem pei busa virsbūves nevis peimetinātieiem.
Kvalitatīvi ne tā kā traktorā'. Es ja ko vēlos mainīt tad braucu uz csdd un nosksidroju un saskaņoju not problems.
Ajums datortāpiņi iesaku nosēsties uz zemes no ebajiem un tt.visu dabūt varat bet kas nav saistīts ar datoru
tad mašinu no pagalma izbraukt nevarat. monkey monkey
CSDD mājas lapā ir atrodama visa informācija. study study study study study study study study study
Atpakaļ uz augšu Go down
Abrez999

Abrez999


Number of posts : 15
Join date : 13.05.15
Dzīvesvieta : Rīga/Amsterdama

Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Re: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty02.07.18 16:07

Par cik iet tie tavi multivana beņķi un kur atrodās?
Atpakaļ uz augšu Go down
fiksais

fiksais


Number of posts : 753
Join date : 18.07.11
Age : 53
Dzīvesvieta : Priekule

Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Re: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty02.07.18 16:34

Abrez999 rakstīja:
Par cik iet tie tavi multivana beņķi un kur atrodās?
Jauniņamiem- viss kas ir dārgi, bet ir, otrodas Ventiņos. Citiem-sākumā meklējiet SS vai forumā, tad šrotē vai Tolmetā, tad pie Vulfiņa, nu ja nav, tad Ventiņos noteikti IR.
Atpakaļ uz augšu Go down
Abrez999

Abrez999


Number of posts : 15
Join date : 13.05.15
Dzīvesvieta : Rīga/Amsterdama

Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Re: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty02.07.18 17:02

fiksais rakstīja:
Abrez999 rakstīja:
Par cik iet tie tavi multivana beņķi un kur atrodās?
Jauniņamiem- viss kas ir dārgi, bet ir, otrodas Ventiņos. Citiem-sākumā meklējiet SS vai forumā, tad šrotē vai Tolmetā, tad pie Vulfiņa, nu ja nav, tad Ventiņos noteikti IR.

Es noteikti esmu jauniņais jo nezinu kas ir Ventiņi, nezinu arī Tolmetu un Vulfiņu. Ar "šrotē" laikam šrotu domāji, bet tad kuru- ir kāds konkrēts kur ir zināmas daļas?
atvainojos par savu tupību, vienkārši acīmredzot ar slengu nēesmu iepazinies.
Atpakaļ uz augšu Go down
abez




Number of posts : 753
Join date : 30.08.10
Age : 46
Dzīvesvieta : Ventspils

Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Re: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty02.07.18 18:48

Piedāvā savu cenu krēsliem. Parunāsim
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.ventspilsavize.lv
Sponsored content





Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty
PostTēma: Re: Meklēju priekšējos sēdekļus    Meklēju priekšējos sēdekļus  Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Meklēju priekšējos sēdekļus
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Pērku Caravelles abus priekšējos krēslus un detaļu no sānu durvīm.
» Līdz 29.06.15 vakaram Jāizlemj kurš ņems T3 ar Westfalia jumtu?
» Palika pāri
» Meklēju LDA sūknim
» Meklēju stūri

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Pirkt, pārdot, mainīt-
Pāriet uz: